*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 14:56

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 10, 2014 23:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
kaua veel kooliga vaevlema pead? suveks cali tänaval?


Eks natuke veel vaevlema, varsti teooria ja sõidu eksam kah tulekul. Ise ma loodan et saan suveks tänavale :P Kui load käes siis viin ta Pärnu maakoju ära, seal teen selle põhja remondi ära kah :) Siis mingi aeg mind näha Kuressaarest Kuivastu poole liikumas näha :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 13, 2014 19:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
pane korralik ostukuulutus ülesse et otsid õhutoru! võib ju vedada et mõnel foorumlasel kuskil kapi taga alles või müüb autot varuosadeks!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 14, 2014 2:07 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
pane korralik ostukuulutus ülesse et otsid õhutoru! võib ju vedada et mõnel foorumlasel kuskil kapi taga alles või müüb autot varuosadeks!



Sain juba jutule ühega :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 21, 2014 0:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
Sai siis esituled uued kätte, ja toru mida tahtsin välja vahetada :P

Pilt
Vanal vist sinna teibi alla tehtud mingi toestus või midagi kuna, tundus siuke jäik olevat :D Aga paar minutid ja toru vahetatud, küll sai ainult üks sõrm väikse haava sellepärast endale :? Aga mis ikka, armid kaunistavad :D
Pilt Pilt
Nii, paar kohta jälle kust rooste tööd näha olla... , üks näha sealt kust varuratta tagaseinal läbiv rooste ühes nurgas, teine vasakul poolel , mis vajab keevitamist ma arvan, ning üks paremal poolel, kus tuleks uus panna asemele.
Pilt Pilt Pilt

Üks mure painab edasipidi ikka, ei saa salongis eest põrandale katteid tgsi panna kuna kõige alumine matt ikka niiske ja tõmbab põranda koheselt niiskeks ära mis on halb. Kui kuivatasin siis pärast tundus et oleks olnud kuiv, aga jäi ikka niiskust sinna, peab vist endiselt päikse kätte viima ja kuivatama :S


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 21, 2014 22:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
mul oli eelmine õhutoru paksema seinaga ja jäigem, aga mine tea millega sul võis see üle pahteldatud olla seal teibi all! see pagana põhjamatt on nagu sauna pesukäsn mis imeb vett! mina vahetasin selle teistsuguse vastu ringi! mis vanadel tuledel viga oli?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 21, 2014 23:22 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
mul oli eelmine õhutoru paksema seinaga ja jäigem, aga mine tea millega sul võis see üle pahteldatud olla seal teibi all! see pagana põhjamatt on nagu sauna pesukäsn mis imeb vett! mina vahetasin selle teistsuguse vastu ringi! mis vanadel tuledel viga oli?



Ma pole seda teipi ära kah kiskunud hetkel, kuigi mõtteis oli et võiks teha, näeks kas toruga oleks midagi et teip ümber :D Kr*, mulle tundub et 100% ära ma seda ei suuda seda kuivatada. Paremal poolsel klaas katki muidu, mõtlesin et võtan siis kogu kupatuse korraga ära hoopis :P Üks asi kah, nimelt ei tööta millegi pärast aknapesur, vedeliku tema välja ei kui soovi on, kas võib olla et torud umbes?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 22, 2014 23:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
tulede vahetuseks pead esiotsa veits lammutama! ise panin stange ja tulede vahetusel xsenoni pakid kenasti peitu võõra silma eest :wink: ! aknapesuri pump ikka töötab ja vool peale tuleb?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 22, 2014 23:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
tulede vahetuseks pead esiotsa veits lammutama! ise panin stange ja tulede vahetusel xsenoni pakid kenasti peitu võõra silma eest :wink: ! aknapesuri pump ikka töötab ja vool peale tuleb?


Nimelt pole ise täheldanud kas töötaks või ei, loogiliselt peaks mingi häält kah tegema jh? Vot nüüd ma kirun et mul pole testrit millega vaataks kas voolu tuleks või mitte :D Eile vaatasin kaitsmeplokki, seal panin tähele et osad pesad on üldse nagu tühjad... ehk mingi kaitse puudu? Eile veel võõpasin igaksjuhuks rooste eest põrandad üle värviga
Pilt Pilt

Siis hakkasin paremalt poolt ust vaatama et äkki saan jaole miks aken ei tööta.. nii palju kolasin et leidsin vist nn aju ülesse ma arvan? :D Nimelt vaatasin et too kollane pistik kah üldse lahti, tea mille jaoks see on.... Ma kapoti all tähele pannud et mul seal kah mitmeid pistikuid mis lahtiselt seisab ja ei pane tähele et käiks kusagil :D
Pilt

Hetkel mis plaanis ära vahetada kui võimalik: Klapikaane kambri tihend, arvadavasti ploki tihend samuti, uus õli sisse, uus filter, õhu filter samuti. hammasrihm kah ehk ja pingutus rullik.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2014 0:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
jah tundub ,et igav sul ei hakka! kõik on võimalik ära vahetada,aga see sõltub rahakoti paksusest! kas ploki tihend läbi,või igaks juhuks vahetad? pesuri pump suriseb kuuldavalt ja voolu saab kontrolllambiga ka vaadata! pead vaatama mis autol töötab või ei ,kui otsad lahti ja kaitsmekarp hõre tundub :shock: ! katuse said käima,või ongi mingi voolu kamm! kui rihma vahetad siis uus veepump ei ole paha :D !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2014 0:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
jah tundub ,et igav sul ei hakka! kõik on võimalik ära vahetada,aga see sõltub rahakoti paksusest! kas ploki tihend läbi,või igaks juhuks vahetad? pesuri pump suriseb kuuldavalt ja voolu saab kontrolllambiga ka vaadata! pead vaatama mis autol töötab või ei ,kui otsad lahti ja kaitsmekarp hõre tundub :shock: ! katuse said käima,või ongi mingi voolu kamm! kui rihma vahetad siis uus veepump ei ole paha :D !


Põranda lappisin ära , siis läksim masina taha ja leidsin kolm kohta mis vajaks kah korda tegemist, ei hakka igav jh :D Ühed teed korda, teised ootavad salaja :D No tundub et peksaks klambrikaane tihendi vahelt läbi, aga sealt ploki juurest kah õline ikka, homme võin pildi teha, siis paremini näha. Surinat pole ma hetkel kuulnud, nüüd kas siis pole voolu seal, või pump läbi... Ütleme et katusel polnud mootoris viga, vaid see lint vms tal seal on, see kulunud ära. Hetkel peab aitama käega liikumisel kaasa :D Aga jahm, kaitsekarbis hõre tundus, poleks nagu osadel asjadel kaitsmeid kui ma ei eksinud oma nägemisega :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2014 22:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
eks klapika vahelt valgub õli ikka allapoole! sa võid kolada foorumis ja tenilise poole pealt kaitsmete väärtuseid tsekata, saad pildi mis olema peaks!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2014 22:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
eks klapika vahelt valgub õli ikka allapoole! sa võid kolada foorumis ja tenilise poole pealt kaitsmete väärtuseid tsekata, saad pildi mis olema peaks!

Sealt siis liiga palju alla tulnud mu arust, pigem laseb mul ehk ploki tihendi juurest kah läbi et nii õline, mootori pilt jäi tegematta kuna nüüd tuli meelde et oleks pidanud tegema :D Aga kaitsmeplokist tegin
Pilt Pilt

Õieti aru sain on 6 kaitset puudu, 7ndal pole neid klemme kuhu vahele läheb kaitse. Sealt ülevalt nurgast üldse suur kaitse puudu ja siis kahe otsaline vahele pandud, ning see kus punase noolega märge on, seal millegi jaoks lüliti, ei tea mida see teeb kah, vana omanik ei osanud kah seda öelda. Pole ise veel mööda juhet vinnanud minna :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2014 23:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
kui on kedagi tuttavat sähkut, siis las vaatab üle! voolu värk peab olema korras!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 24, 2014 0:02 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
kui on kedagi tuttavat sähkut, siis las vaatab üle! voolu värk peab olema korras!

Üks tuttav on kellel kah Calibra, tema saaks uurida :P Homme üritan tagant põrandale katte peale panna, kui eest veel niiske, peak kuivatama edasi ja siis ehk taga teha natuke lahti lammutamist :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 24, 2014 0:24 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 19, 2010 13:41
Postitusi: 157
Asukoht: Raplamaa
Aknapesu poole pealt.. võta pump klaasipesu paagi küljest ära ja proovi pumba võlli keerata (see valge plastist väljaulatuv osa). Arvatavasti on see kinni jäänud. Ajutise lahendusena saab pumba jälle liikuma nikerdada, aga ega kui korra on kinni jäänud, siis pikka pidu ei ole ja targem on uus vaadata. Olen 90% kindel, et viga on just kinnijäänud pumbas.


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11