*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 20:08

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 29, 2014 1:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
Nii tervist seltsimehed, ka nüüd ühe Calibra omanik :P Sai ta saadud sõbra käest, on seisnud väljas mõnda aega ja vaja sees nüüd tuulutust ja põrandalt polster maha võtta, kuna porimatte pole olnud vist ja niiskus polstris kah sees. Näen siis kohe ära kas roostet kah esineb, eks siia sinna roostet on ikka näha vana masina puhul ja vaja neid kah korda teha. Mis teha veel, katuseluugi mootor vajab vahetamist veel, juhikõrval istuja akent kah vaatama, ei tööta see, klappikambri kaane tihend ära vahetada, siis oleks vaja üks toruke kah veel vahetada, kuna seal teipi tuuningut tehtud peale, raadio kanaleid ka ei mängi hetkel. Soovitab keegi öelda mis head oleks sinna panna kus mul noolega märgitud on ja kust odavamalt saaks klapikambri kaane tihendi? Jutu järgi kuulnud et neid pidavat kahte sorti olema, üks parem kui teine. Ning õhuvõtu toru kah arvadavasti ära vahetama kohe kui võimalik. Pilte kah miskit :wink:

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 29, 2014 7:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
mõnus tume cali! kindlasti pead vaeva nägema, et korda teha kõik! sõber rooste peidab end ikka seespool! tagumised küljepolstrid maha ja vaata mis sealt näha on! klapika tihendid ei maksa midagi ju ja vahetada pole raketikas! käigukangi nahk võiks olla teist värvi! meeldivaid hetki saab selle autoga veeta nii garaazis kui maanteel ja loodame et rohkem ikka sõites! AGA JÕUDU!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 29, 2014 12:22 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
Tänan, eks ma üritan korras hoida enamvähem ikka, hetkel vaja naelad eest välja noppida ja eest põrandalt matt kah lahti teha et ära kuivaks :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 30, 2014 5:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
mul endal põhjapunn tuli ära ja tagus sealt jalgealuse korralikult vettima! kuivatamine suht jama teema! olen kiskunud ääred ülesse ja kevad tuulel läbi salongi tuisata! :? kuidas muidu tehnika töötab?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 30, 2014 14:31 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
mul endal põhjapunn tuli ära ja tagus sealt jalgealuse korralikult vettima! kuivatamine suht jama teema! olen kiskunud ääred ülesse ja kevad tuulel läbi salongi tuisata! :? kuidas muidu tehnika töötab?


Mul nende punnidega ongi teema nüüd, nimelt augud neist läbi pm, et vaja miski plekk peale panna nüüd, sellepärast matt siiani niiske. Mootor töötab, üks toru oleks vaja mootoril ära vahetada, teip sinna peale pandud, arvadavasti katki toru et teip peal :D Raadio kanaleid mul ei leia, katuseluugi mootori pean ära vahetama, kõrval istuja akent kah uurima, ei tööta miski pärast. Ise ma hetkel otseselt tänaval liigelda ei tohi kuna load alles omandamisel :wink: Parema taga ratta juures hakkas millegi pärast õli kah lekkima õrnalt, eelnevalt nagu näha polnud seda, arvadavasti parema ääre juurest kah lahti tegema ja roostega pusima -.- Kui jõuan täna, võtan toolid maha ja põrandalt katte maha :?

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 30, 2014 19:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
no loodame, et auto ka kunagi tänavale jõuab! seniks, kui kaaned taskus peaks auto kallal pusimist jätkuma! tehnika remont pole midagi, aga rooste näitab mõnuga hambaid! kui korralikku liikurit tahta millega julgeb tänavale minna tuleb keretööd ära teha kõigepealt ja tehnikat vaikselt järgi aidates! JÕUDU 8) !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 30, 2014 20:12 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
no loodame, et auto ka kunagi tänavale jõuab! seniks, kui kaaned taskus peaks auto kallal pusimist jätkuma! tehnika remont pole midagi, aga rooste näitab mõnuga hambaid! kui korralikku liikurit tahta millega julgeb tänavale minna tuleb keretööd ära teha kõigepealt ja tehnikat vaikselt järgi aidates! JÕUDU 8) !


Tänaval ta siiani liikus küll :P Jõudu vaja ikka, peab vaatama kust ma siit keevitustöid teha saan, endal pole keevitust käepärast millega lasta :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 30, 2014 22:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
hea kui mõni tuttav osavnäpp asja korralikult ära teeks, siis jääks nii mõnedki eurid muuks kasutuseks! eks tahaks kergelt värvi ka piserdada peale ju! olen ise selle teemaga maadelnud ja meie talvised teed ei hellita just! pidev soolvesi toob kevadeks ikka mõne üllatuse :evil: !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 02, 2014 22:54 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
hea kui mõni tuttav osavnäpp asja korralikult ära teeks, siis jääks nii mõnedki eurid muuks kasutuseks! eks tahaks kergelt värvi ka piserdada peale ju! olen ise selle teemaga maadelnud ja meie talvised teed ei hellita just! pidev soolvesi toob kevadeks ikka mõne üllatuse :evil: !


Roostet ma leidsin..
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Pilt

Vasakul poolel vaja uus plekk panna peale üldse, vasakule ette otseselt vist ei, ei saanud aru et oleks läbi, ainult need veevälja vooluks augud kinni panna. Paremal poolel sealt kus ääres kust oli väljast näha on rooste läbi närinud, vasakul poolel samas pindmist näha. Aga tööd on mul küll nüüd :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 03, 2014 11:22 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 19, 2010 13:41
Postitusi: 157
Asukoht: Raplamaa
Hea ülevaatlik teema! :) Klapikambrikaane tihendi saab juba 3,x €-ga selle kallima versiooni, mis kestab ka. Korgist tihend on mul endal päris pikalt teeninud hästi, tähtis on, et kaant lihtsalt üle ei pinguta.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 03, 2014 17:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
Erffs kirjutas:
Hea ülevaatlik teema! :) Klapikambrikaane tihendi saab juba 3,x €-ga selle kallima versiooni, mis kestab ka. Korgist tihend on mul endal päris pikalt teeninud hästi, tähtis on, et kaant lihtsalt üle ei pinguta.


Tänan :wink: Tihendi võtan selle jah mis kauem kestab, ning öeldi et kaant kah ei pingutaks üle. Hetkel keevitust kohe teha ei saa, eks möllan katuseluugi mootori vahetusega ja kõrvalistuja akna tööle saamisega :P Palju too õhu toru maksta võib? Ma vahetaks tolle kah kohe ära, kuna vanal teibituuning tehtud peale ära :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 03, 2014 23:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
see kummikas peale õhulugejat uuena suht kirves! saad kindlalt soodsalt kuskilt mõne kasutatud ja terve! ise tõin lammarist ja oli kui mäletan kümpa euri!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2014 0:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
coer kirjutas:
see kummikas peale õhulugejat uuena suht kirves! saad kindlalt soodsalt kuskilt mõne kasutatud ja terve! ise tõin lammarist ja oli kui mäletan kümpa euri!


Seda ma korra järeldasin et ehk kallis asi ja lihtsalt teibi tuuning tehtud siis peale, seda ma hetkel ei näpi igaksjuhuks kuni tervema saan kätte.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 10, 2014 22:18 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2014 22:55
Postitusi: 34
Nii, sõidetud autokoolis juba ja siis muid tegemisi olnud, ning lõpuks otsustasin et kuna koheselt keevitust pole, siis otsustasin et needin hetkel aukutele lappid pealem ning värvisin igaksjuhuks üle kah kus roostet esines. Vähemalt enda silmal parem olla kui neid auke pole 8) Bensiini toru pidin kah lappima juba, kuna mõõtmine läks valesti ja puurisin augu torule sisse :D
Peab uurima nüüd siinseid auto lammutusi, ehk õnnestub seda õhutoru leida kusagilt, ning aeg poodi minna et saaks uue klapikambri kaane tihendi kah :P Aku sai kah pikka seismise peale tühjaks, ehk kui masin sõidus siis kärab, aga pikemalt seisma siis halb...

Pildi materjali kah!

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Calibra, 85Kw, 1992
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 10, 2014 23:04 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 26, 2013 17:23
Postitusi: 52
Asukoht: Kuusalu vald
kaua veel kooliga vaevlema pead? suveks cali tänaval?


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11