*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 29, 2024 0:05

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 12:01 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
probleema selline et praegu tuleb makist neli kõlarijuhet nagu ikka, ning ka neli kõlarit on taga- kõikidele eraldi paar :D aga nüüd tahaks taha ka ovaale panna, kuhu ma need ühendan? :roll: tahaks ikka otse makist, sest võimu ei taha niipea osta :wink:


Viimati muutis PetsCCE, Kolmapäev Sept 21, 2005 20:35, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 12:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Veebr 16, 2003 16:15
Postitusi: 407
Asukoht: Tallinn
kui ovaalid lähevad taha aknalauale siis ohverda tagumiste istmeta kõrval olevad kõllid...

aga muidu soovitaks ikka osta mingi 4x50W võim...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 16:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
heh mul on nood 6 originaal kõlli taha ostsin kaks ovaali millele vedasin juhtmed maki juurest ennem pistikut(kõlari poolt tulles) tuli aint vaadata millised on tagumisete kõllide juhtmed siis nagu makil fader ok. ja töötab väga hästi.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 17:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
arny
Tsiteeri:
heh mul on nood 6 originaal kõlli taha ostsin kaks ovaali millele vedasin juhtmed maki juurest ennem pistikut(kõlari poolt tulles) tuli aint vaadata millised on tagumisete kõllide juhtmed siis nagu makil fader ok. ja töötab väga hästi.


ma ei saa aru mis - 6 kõlli ja vedasid veel kaks? mis makk sul siis on et nii palju juhtmeid? :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 17:53 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
RaunoCCE

Tsiteeri:
kui ovaalid lähevad taha aknalauale siis ohverda tagumiste istmeta kõrval olevad kõllid...

aga muidu soovitaks ikka osta mingi 4x50W võim...


njah siis paneks võimu alla need tagumised ovaalid ja nn tagauksekõlarid we? ja esiomad jääks ikka otse makist?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 21:02 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
calil on originaalis ju 6 kõlli: ees kaks madal sagedus ja kaks kõrg sagedus ja taga kaks kesk sagedus. ise panin tollesse pagasi katesse kaks ovaali. makil taga on to kandiline pistik seal mingi 8 või 10 juhet tuleb sisse. nu tegin igasse juhtmesse isolatsiooni n.ö. augu ja proovisin millised on tagumite orig. kõllide juhtmed ja ühendasin sinna lisokaga pärast kõik ilusti kinni ja töötab.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 21:10 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
arny
Tsiteeri:
calil on originaalis ju 6 kõlli: ees kaks madal sagedus ja kaks kõrg sagedus ja taga kaks kesk sagedus. ise panin tollesse pagasi katesse kaks ovaali. makil taga on to kandiline pistik seal mingi 8 või 10 juhet tuleb sisse. nu tegin igasse juhtmesse isolatsiooni n.ö. augu ja proovisin millised on tagumite orig. kõllide juhtmed ja ühendasin sinna lisokaga pärast kõik ilusti kinni ja töötab.


huvitav mul oli vistküll aint 4 kõlarit :roll: kus need esi kõrgsagedused on? seal, kus vectral olid igatahes calyl ei ole :shock:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 21:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 25, 2003 20:49
Postitusi: 314
Asukoht: tartu
Calil on kõrged ustes.Minul võeti tagumistelt kõlaritelt juhtmed ära kui lasin ovaalid paigaldada sest need olevat mõtetud.

_________________
Autoabi, puksiiriabi, lukuabi - 24H üle Eesti - http://www.autoabi.com
Minu projekt :D http://www.carrating.org/car.php?2704


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 22:03 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
nu ma ise arvan ka et tagumised mõttetud.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 11, 2005 22:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
ei tea kas just mõttetud a stereo helile annavad ikke juurde küll ma nagu rohkem seda meelt et muss jääks autosse mitte välja siis nagu aitavad need kah kaasa


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2005 2:54 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 17:56
Postitusi: 289
Asukoht: Tallinn-Tartu
osadel calidel on need kõrged peidus, katte all, osadel väljas. sellest sa äkki ei näegi neid kus need on!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2005 7:34 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
njah mul on kah näiteks ees kõrged ja tagumised orign ää peidetud kui kõrva ga kuulad saad teada kus on.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2005 11:21 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 27, 2004 15:41
Postitusi: 479
Asukoht: Tartu
RaunoCCE kirjutas:

aga muidu soovitaks ikka osta mingi 4x50W võim...


täica nõus - sest ovaalide jaoks jäävad orig. juhtmed nõrgaks - heli ei tule hea, esimesed jäta orig. kõllid ja juhtmed - aga tagumised soovitan vedada ikka läbi võimu!

_________________
JanCoy Hondik Preluder BiCoupe 294 kw
MDF, Vineer, OSB - audio jaux : 52-96 838


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 15, 2005 11:23 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
calil on füüsiliselt küll 6 kõlarit kuid esimesed on kompod, niiet tegelikult ikkagi 4 kõlarit (sinna ette uste kõrgetesse läheb asi sealt alumisest ukse kõlarist)

Soovitaks teha nii, et jätta need esiuste kõlarid otse maki taha, ning tagumised võtta üldse järelt ära ja panna otse maki taha need ovaalid, kui tunned et lahjaks jääb siis osta võim taha nendele ovaalidele.

Olen ise need tagumised uste kõllid ära võtnud ja need on ikka suhteliselt juustud, peale selle ilma kõlakastita...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 15, 2005 16:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 01, 2005 15:13
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
illukas

Tsiteeri:
calil on füüsiliselt küll 6 kõlarit kuid esimesed on kompod, niiet tegelikult ikkagi 4 kõlarit (sinna ette uste kõrgetesse läheb asi sealt alumisest ukse kõlarist)

Soovitaks teha nii, et jätta need esiuste kõlarid otse maki taha, ning tagumised võtta üldse järelt ära ja panna otse maki taha need ovaalid, kui tunned et lahjaks jääb siis osta võim taha nendele ovaalidele.

Olen ise need tagumised uste kõllid ära võtnud ja need on ikka suhteliselt juustud, peale selle ilma kõlakastita...


vot seda tahtsingi kuulda- esimesed otse makist, tagumised üldse ära võtta ära ja ovaalide jaoks uued kõlarijuhtmed vedada? :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11