*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 0:10

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 15:27 
Marko kirjutas:
kui jutt hinnaklassis 1 kilo kõlari paari eest käib, ja uutest, siis MITTE MINGIL juhul ei soovita Pioneer´i kõlareid
need yhed kehvemad, m´is olla saavad. Uued kõllid GAS, Lanzar, Rockfood. Gas Silverid 900.- paar ja 3x paremini kui Pioneerid mydistavadLanzarid 1300.- paar jasama enam vähem kui Gas, aga asjatundjad seda nagu rohkem kiidavad, ise poioldan GAS-se



Kuule sa ikka peksad segast natukene...
1. pioneeri kõllid pole midagi nii kehvad kui väidad.
2. Lanzar on vabshee saast, ostsin omale Noortehnikust ja tegid ainult mingit krabinat ning viisin tagasi.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 15:32 
to Maxx: osta siis infinity! komponendid 5 kilo
aga see, et Lanzarid krabisesid, vaheta VEF raadio autost korralikuma vastu !!! :lol: :lol: :lol:
Lanzarid ka võimu tahavad, asjatundja ja ikka norm makki :lol: :lol:


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 16:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 9:52
Postitusi: 458
üldiselt üle 30W RMS kõll tahaks juba tegelt eraldi võimu, et kogu kõlari potentsiaali ära kasutada, sest makide RMS'id jäävad sageli isegi alla selle. Mingi 4x50W võib ju olla maki peale kirjutatud, aga RMS annab heal juhul 30W v alla selle.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 16:13 
õige, 50-sel mingi 28 rms on, makil


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 21:23 
Marko kirjutas:
to Maxx: osta siis infinity! komponendid 5 kilo
aga see, et Lanzarid krabisesid, vaheta VEF raadio autost korralikuma vastu !!! :lol: :lol: :lol:
Lanzarid ka võimu tahavad, asjatundja ja ikka norm makki :lol: :lol:


naahui sa mulle seda Veffi pähe määrid...Pioneer on mul ja teise firma kõllidega pole mingit probleemi...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 21:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Veebr 15, 2003 13:44
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
Maxx kirjutas:
Marko kirjutas:
to Maxx: osta siis infinity! komponendid 5 kilo
aga see, et Lanzarid krabisesid, vaheta VEF raadio autost korralikuma vastu !!! :lol: :lol: :lol:
Lanzarid ka võimu tahavad, asjatundja ja ikka norm makki :lol: :lol:


naahui sa mulle seda Veffi pähe määrid...Pioneer on mul ja teise firma kõllidega pole mingit probleemi...


Pioneer on mul makk et miskit valesti aru ei saaks.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 21:31 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 14:51
Postitusi: 13
Asukoht: SAUE
Mul on olnud nii Pioneeri kõllareid, supakaid ja võim ning mingeid probleem ei olnud. Tavaliselt situvad Pioneer mainet need kes on kadakal ostnud mingid 6 aastat vanad kõllid ja siis kirevad, et häält ei tule ja krabisevad.
IMO igasugu Lanazar, gas ja muu uinumuinu kõlba ainult kopikasse panna.

Volli igavesti truu Pioneerile. 8)

_________________
TAK-i peasponsor.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 21:36 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
To Maxx mis kõllidega on tegu.sooviks teada kõllide nimetusi ja võimsusi.missugused ragisvad ja missugused mitte.on selline asi et erinevad kõllid tajuvad erinevalt sagedus ja seoses sellega ka see krabin
osad tajuvad madalamaid teised kõrgemaid.need mis tajuvad kõrgemaid hakkavadki sahisema seoses sellega et makk ei tooda kvaliteetset heli.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 21:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 11:32
Postitusi: 363
Ma vist juba kunagi ütlesin ka, et ei ole mõtet vaielda selle üle! Kõik need odavad juustud mängivad ühtemoodi! Ja kui mõni mängibki veic paremini ei erista me kõrv seda. Kui tahad autosse saada norm. musa süsteemi pead ka rohkem raha sellesse investeerima. 15 kilo eest ei saa midagi erilist. Samas kui palju autosse vaja ikka on. Päris kurdiks ka ei taha ju keegi jääda! :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 12, 2003 22:02 
arvan, et juba kahe kuu pärast kuulame yle mulle sisse tulevad GAS kõlarid ja mõne mehe tonn eekused pioneerid, st sama hinna klassi kõlarid ....siis kuulab, polegi mõtet vaielda, kui kuulanud pole !!!


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 15, 2003 15:16 
janek kirjutas:
To Maxx mis kõllidega on tegu.sooviks teada kõllide nimetusi ja võimsusi.missugused ragisvad ja missugused mitte.on selline asi et erinevad kõllid tajuvad erinevalt sagedus ja seoses sellega ka see krabin
osad tajuvad madalamaid teised kõrgemaid.need mis tajuvad kõrgemaid hakkavadki sahisema seoses sellega et makk ei tooda kvaliteetset heli.


tegemist on minul Osio IM-603 kõllidega, need valisin sellepärast et Noortehniku ukse taga proovisin ja tegid kõige paremat häält (müüja ka soovitas), kui samas hinnas olevad Lanzarid olid ikka sitaks kehvemad...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 24, 2003 19:46 
Marko, jah endal ka GAS Silver seeria, vaga head kollid, tehtud Lanzari jargi. Odavam seeria on PowerAcoustic koopia. Ise ka eelistan Lanzar ja GAS selle raha eest parim. Pioneer ka teeb paris hea susteeme. Oli kord selline asi mul juhtunud, nii kuna ostsin endale uued Lanzar VB69.3 (2x180W RMS) tahtsin maha muua oma Pioneer TS-A6990. Tulivend vana bemmiga, vottis valja mingised juhed mis olid vanem kui tema vanaema, ja katsetas, kolarid aint plorises, haalt ei tulnud, kutt utles sul kolarid labi ostan 200 eeki eest, ma utlesin sae pekki, tulin koja kruvisin ode mersu kolarid valja proovisin, krt, nad nii hasti mangivad... jatsin need oe autos...
Et milles point, iga uks peab valima seda mida meeldib tema ko*rvale, aga ka juhed ei pea ko*ige odavamad olema, kui isegi ostad Focal aga sul on 5 eeki ees juhe, sul muusiakt ei tule ...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 24, 2003 20:18 
MY POINT !!! 8) :!: 8)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 25, 2003 1:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Veebr 15, 2003 13:44
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
Huvitav miks eespool (täpsemalt 8 postitust tagasi) on postitaja Matis? Mina polnud siis veel isegi kasutajaks registreerinud.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 25, 2003 1:27 
OFFTOPIC !!!


Ãœles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11