*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 22:09

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: STEREO AUTOSSE
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 15:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 16:18
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu
Tere!Asi on nii,et mul pole korraliku stereo soetamiseks vajalikku pappi korraga välja käia.Vaatasin kodu anttilast,seal tegelikult päris normaalne pakkumine...järelmaksuga...mis te arvate...
http://www.anttila.ee/eripakkumised.phtml?grupp=15
Pilt
Pilt
Endal on olemas Pioneer 3100r CD/Raadio ...kuskilt vaja veel võim muretseda...

_________________
Raadi Kiirendusrada - http://autoklubi.ee/kiirendusrada


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 15:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 9:52
Postitusi: 458
Pildil on TS-W 304 C supakas, mis 300w nominaaliga päris hea asi, aga kirjas millegipärast WS 304 C märgitud, millist vist pole olemas. Mujalt muidugi saad selle supaka ka odavamalt. Kõllide kohta sama jutt, et poest mul sõber ostis samasugused 1390.-ga, aga need kõllid (60rms) on mõtekas panna võimu taha, sest ntx 4*47 kenwood'i makk jääb nendele küll lahjaks


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 16:12 
kui jutt hinnaklassis 1 kilo kõlari paari eest käib, ja uutest, siis MITTE MINGIL juhul ei soovita Pioneer´i kõlareid
need yhed kehvemad, m´is olla saavad. Uued kõllid GAS, Lanzar, Rockfood. Gas Silverid 900.- paar ja 3x paremini kui Pioneerid mydistavadLanzarid 1300.- paar jasama enam vähem kui Gas, aga asjatundjad seda nagu rohkem kiidavad, ise poioldan GAS-se


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 16:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 16:18
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu
Oskad sa normaalset võimu soovitada...normi hinnaga loomulikult..

_________________
Raadi Kiirendusrada - http://autoklubi.ee/kiirendusrada


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 16:16 
tuttav TEGIJA pakub erinevaid. Ise ostan Lanzari 2x300W tema käest. Ventilaator jahutusega jne. 2700.- uus!


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 18:39 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 11:32
Postitusi: 363
Kuule ma arvan need on täitsa ok kõllid. Palju sinna autosse vaja ikka on? Ma arvan, et sinu kõrv ei tee vahet mis odav kõll ta on.( GAS, pioneer, kenwood, vm.). Arvan, et järelmaksuga tasub osta küll. odavad kõllid kõik ühesugused juustud, aga ajavad asja ära küll.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 20:24 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
mul autosse topitud ligi 15000 eek ja ainult 35w ja muristab küll.odavalt head kraami ei saa.plaanis endale uus võim osta ja sellega seoses läheb oma witec 2x350w müüki hinnaks kuskil 2000.soovitage sõpradele,kuulamis võimalus.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 30, 2003 21:27 
to Rene: et Pioneer ja Gas --------------> VÄGA SUUR VAHE
minu pärast pange, minu kasu ju mängus pole, aga teie oma kõrvad !!! :lol: [/quote]


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 04, 2003 18:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 18:19
Postitusi: 30
Nuu nii palju kui mina olen auto soundiga kokku puutunud siis ma ei ütleks, et pioneer nüüd nii kehva kraami teeb kui siin mõni räägib. Enadal mul need Pioneerid autos mängivad (läbi võimu) Samas kui sul plaanis osta ka woofer ja su makil on woofri väljund olemas olen ma päris kindel selles, et need pioneerid on ok sinu autosse. Arvestades seda et sa tahad järelmaksuga osata. Muidu nad muidugi sipa odavamad.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 04, 2003 18:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 18:19
Postitusi: 30
>tuttav TEGIJA pakub erinevaid. Ise ostan Lanzari 2x300W tema käest. >Ventilaator jahutusega jne. 2700.- uus!

Äkki räägiks palju selle võimu nominaal võimsus on?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 04, 2003 18:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
see TEGIJA on tõesti tegija.TEGIJA ainult hifi-ga tegelebki,tal on neid teadmisi ikka sitta kantti palju.olen oma silmaga näind ja kõrvaga kuulnud


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:24 
pean kysima...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 10, 2003 21:45 
viimased, ovaalid mis ma ostsin on pioneeri kõlarid mille nominaal võimsus on 80W, olen väga rahul, no hind oli ka pea 2500... aga muidu olen proovinud sadu kõlareid, ega odavam kõlar mängib ka enamvähem aga nad väsivad ruttu ära kahjuks, aga tegelikult et head heli saada on vaja korralikku makki, kõik alga sellest olen proovinud endal 3ja neljana seerja pioneeri cd mängijaid, nad jäävad kõvasti alla 7seeriale...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 11, 2003 10:00 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 9:52
Postitusi: 458
kylaline kirjutas:
aga tegelikult et head heli saada on vaja korralikku makki, kõik alga sellest olen proovinud endal 3ja neljana seerja pioneeri cd mängijaid, nad jäävad kõvasti alla 7seeriale...

teadjamad mehed millegipärast väidavad vastupidist, et headunit ei pea olema ei tea, mis viimane sõna, palju tähtsam on kõlarite valik ja install


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 11, 2003 12:42 
ka mulle on nii öeldud, et ega makk mängi, vaid võim. Muidugi päris juust ka mängi.........
aga Gas tuleb eestisse hulgi hinnaga, ja diilerid myyvad, seepärast ka selline hind, kui teaxite palju pioneeri maaletooja hind on ja soovitav jaemyygi hind, kukuksite pe...li !!! räige vahe ikka, see % ikka niiii suur !!
Aga mina ostan raudselt autosse GAS Silverid ! nii ette kui taha, eeldades muidugi, et võim ka ikka tuleb ! nende nom-ks 100 kirjas


Ãœles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11