*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 21:11

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 26, 2012 19:59 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Alvarasd kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
Alvarasd kirjutas:
no nii eilne võistlus tulemus siis esimese katsega puristasin 140.1 natukene timmimist ja tulemus tõusis 142.5 :D arvestades sellega et kast on praegu väga poolik makk tahaks vahetust ja akkuks oli ka ainult 58 amp mingi hankok ja isolatsioon puudub täiielikult :D siis järgmiseks laupäevaks rapla üritusel üritan tulemust tõsta

milleks küll selline monstrum.....mul ühe 15" elemendiga lükkas 140 lõdvalt :worship:
mitu amprit sul kenekas peal on ja aku pane korralik....mul üks 120 amprit calibra genekas,mis jõuab korralikult voolu anda kui tümpsutad sõidu ajal ja samas ka suure aku täis laadida



sul on tubli woofer siis millega tegu ? mis võim mis makk kaabeldus autol isolatsioon ? ja sinna pidin ka jõudma et praeguseks on originaal gene ja plaanis mitte 120 vaid 200 ligi soetada ja 2 lisa akkut panna aga praeguseks on kõige tähtsam ikkagi kast et saaks kasti valmis nii sees kui väljast kuna käin iga päevaselt tööl siis on väga vähe aega :S nii et ära hõiska oma ühe 15 tollisega :D kui saan geneka see annab juba db juurde akkud + kast paksemaks + makk +ja kui raatsin siis hakkan isolatsiooni tegema aga kardan et kui ma selleni jõuan siis on p*****s siis teen täielikult ikkagi uue projekti ja 2x18 tolli või ültse wall 8-10 x12 aga elame näeme mis tulevik toob :D


kõlariks oli magnati AD seeri 15" element ja üks "pisikene" RX magnati monoplokk liigutas seda ja kast oli muidugi tehtud mitte lakke vaadates....ja peaseadmeks JVC kolme võimu väljundiga langeva paneeliga makike,mis on väga hea reguleeringuga ja täpsete filtritega....tekkis huvi,et palju sa neid kaste siis teinud oled ja mitu milli sa teenid kuus,et alla street maxi ei viitsi teha enam....ei tasu ronida suurte poiste liivakasti väikse munni ja väikse palgaga....street b oleks nagu küllalt juba....näita enne seal,et oled mees,siis roni edasi ja kui midagi öelda on,siis minul on kaste tehtud läbi aastate nii palju,et täpselt ausõna enam ei tea aga 50+ kuskil....nii,et ma võiks nagu maxi poole piiluda aga mitte ei viitsi raha nii ropult matta....võta ühesõnaga asja mõistusega,mitte ära ürita nokut pikendada ja uuri enne kasvõi netist kui mingi käki kokku vorbid!!!

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 26, 2012 21:28 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 14, 2012 19:03
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald/Tallinn
Samas miks hakata mingi väikse jama peale rahasid kulutama, kui saab samamoodi kohe suurelt asja ette võtta :) ?

Pole ka ju patt,

Ja noku pikendamise osas on sul natukene isegi õigus ka jah :)

_________________
Jubedad NETIHIIROD on siin mõned küll ikka ju :D :D omal pole naljakas :D ???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 26, 2012 23:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
nokkut ei pikenda :D asi on huvis kui praegu tegu käkiga siis tuleb tõsti nii välja sest ise ka suht pettunud pärnu võistlusele lähen nüüd siiski vanakastiga ja jällegi street max :D ja mul p... mida keegi arvab :D ei viitsi hakkata pikkemalt vaidlema kellel parem mängu asi nagu sina tulid oma juttuga kui ei meeldi naera oma ette nurgas kõik teevad vigu kastidega ja eks nendest õppitakse kui hakkata rääkima sellest et kui suur on minu kastide maht siis 6 aasta jooksul on neid valminud küll ja nuh miks street max sest asi meeldib se ei tähenda seda et kui ma pole B või C tulemusi teinud siis ei tohiks ma max klassis osaleda nii et tõesti kui ei meeldi panen teema lukku ja savi ma lihtsalt lootsin et siin on mõni normaalne inimene kes asja tunneb ja oskab ka soovitusi anda nii palju kui üritustle olen käinud keegi pole maha laitnud pigem kiidu sõnu ja hunnikuga uusi ideid


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 26, 2012 23:43 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
raxxx18 kirjutas:
Samas miks hakata mingi väikse jama peale rahasid kulutama, kui saab samamoodi kohe suurelt asja ette võtta :) ?

Pole ka ju patt,

Ja noku pikendamise osas on sul natukene isegi õigus ka jah :)



Õige miks enam raha raisata et madalamas klassis osaleda kui seda on niigi palju raisatud :D siis tuleb raisata kallima peale :D

ja keeg ei pikkenda siin on t... kui pole veel aru saanud :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 0:05 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
muidugi mul see kaamera ikka väga 5+ eks praegu se nii bagasi jäeb ja muidugi üks mees saab nüüd kõvasti komenteerida :D sest tal on ju alati õigus :D aga see selleks hetkel panen enda poolt teema lukku vaatab kas ültse uksi hakkan tegema ja kas mõtet calibra alla raha matta vbla peaks tõesti mõne kandilisema masina sebima elame näeme


Manused:
P5220060.JPG
P5220060.JPG [ 91.25 KB | Vaadatud 18342 korda ]
P5220055.JPG
P5220055.JPG [ 102.73 KB | Vaadatud 18342 korda ]
Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 0:16 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
panen veel sellise pildi ka ühe korra käis se autos ära aga ei saanud seda kauuem hoida sest kunded ei mahtunud istuma nüüd tulevasel pärnu võistlusel panen selle sisse


Manused:
P071211_10.33_[02].jpg
P071211_10.33_[02].jpg [ 155.23 KB | Vaadatud 18342 korda ]
Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 10:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 14, 2012 19:03
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald/Tallinn
Minumeelest väha hästi asi paika pandud,
Edu minupoolt igastahes ;)

_________________
Jubedad NETIHIIROD on siin mõned küll ikka ju :D :D omal pole naljakas :D ???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 11:00 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
ma ei saa nendest kasti kõlari nurkadest ka aru...vaatasid lakke ja panid paika või arvestasid ikka heli peegelduse ja liikumise suundasid ka taga klaasilt??? Pealegi kui autos isolatsiooni pole ja auto aku asemel mingi patarei on,siis pole ju vahet,mis sul seal taga mürtsub...kui voolu ei jätku,siis pole nagu asjal pointi ja kui plekid plärisevad ümber ringi.....kui sa pole veel aru saanud,et db ei tulene su kõlarite arvust üksnes,vaid ka suurelt osast nendest "pisiasjadest" nagu aku ja isolatsioon.....kusjuures kunagi sai tehtud ühele pisikese jaapani putukale(CRX Del Sol) ette kahe istme vahele käetoe asemele kast,kuhu vaevu vaevu sai mahutatud 12" JBL element kahe mähiseline....võimud pagassi ja sinna ka suur lisa aku....kerele mõned pakid pigi matti ja kalde nurk sai klaasiga pralleelseks viidud,sest suund oli ju otse klaasile....sellest junnist mõõdeti nõks üle 143db....tegemist oli siiski street a klassi kuuluva mänguasjaga,sellest ka see noku pikendamise jutt,et milles see point on raha matta....pole mõtet lambist kaste vorpida ju...materjalid kallid....mõtle ikka enne läbi ja pea targematega nõu....äkki saad mõne korraliku tulemuse ka kirja :yourock:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 12:47 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juun 12, 2008 10:44
Postitusi: 451
Ma ei saa aru mida sa SFI põrkad siin.
On sul endal miskit korralik tulemus ka ette näidata võistlustelt?
Mina näiteks sain 2*10 tolliste 200w rms gas-i elementide,2*100 w rms king audi võimendite ja 60AH akuga ka 140db ametlikel võistlustel.
Pigimatt oli null,makk kõige odavam kenwoodi käkk.

_________________
56211069! Street A 147,5db!!Hea hinnaga helitehnika,xenonid,paigaldus ja projekteerimine.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 13:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 14, 2012 19:03
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald/Tallinn
Mossemeez kirjutas:
Ma ei saa aru mida sa SFI põrkad siin.
On sul endal miskit korralik tulemus ka ette näidata võistlustelt?
Mina näiteks sain 2*10 tolliste 200w rms gas-i elementide,2*100 w rms king audi võimendite ja 60AH akuga ka 140db ametlikel võistlustel.
Pigimatt oli null,makk kõige odavam kenwoodi käkk.



Võtsid lühidalt kokku minu mõtte, :)

Mina toetan Alvarit, niigi on suure töö ära teinud,
Täpselt: miks teha väikselt kui saab ka kohe suurele areenile tõusta.

_________________
Jubedad NETIHIIROD on siin mõned küll ikka ju :D :D omal pole naljakas :D ???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 22:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
ma sain juba kuu aega tagasi aru et see kast on p... ei ole vaja mittu korda ühe asja kallal nokkida kui sulle se teema ei meeldi ära võta sõna ma tean ise ka väga hästi et on võimalik sellise tehnika juures vägagi head tulemust saada ja uueks akuks siis praegu on juba 120 a exide ma hetkel ei hakka seda teemat edasi arendama nokitsen vaikselt ja mõtlen põhjalikult läbi . ja kui uut kasti tegema hakkan siis ennem 10 korda mõõdan ja siis lõikan


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 27, 2012 22:54 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
aa ja veel kasti sisse jap ei ole mõtet ehitada nurkasi tean aga see mis nurkade alla on auto on vägagi tähtis mida kandilisem seda parem calibra puhul on väga teravad nurgad ja seleks on ka veidi halb calibra ja kes mulle seda kõike rääkis üks väga väga kogenud helivõistleja ja kultsete kättega mees kui sulle ütleb se midagi siis ats juurikas .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 02, 2012 9:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juul 30, 2010 1:30
Postitusi: 216
Say "goobye to Calibra big baggage compartment" :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 06, 2012 10:53 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Päris julma plärinat annab see komplekt-oled tihti mul maja tagant ja maja eest sõitnud mööda :D .Saaks selle heli isolatsiooni ka kuidagi tehtud,siis oleks küll vinge 8) .

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Spl Calibra ASD
PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2012 0:34 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 02, 2012 20:35
Postitusi: 39
Asukoht: Kohila
DanCCE kirjutas:
Päris julma plärinat annab see komplekt-oled tihti mul maja tagant ja maja eest sõitnud mööda :D .Saaks selle heli isolatsiooni ka kuidagi tehtud,siis oleks küll vinge 8) .


ma seal 5 kortsete vahel eriti ei hulla inimesed poes juba vaatavad ka mind kurjalt :D siis hoian veits madalamalt seda tehnikat :D aga jah isolatsoon tuleb siis uste sisse juba uuel nädalal :P uus makk ja uued helid :P nii et jap siis saab seda plekki plärinat vaiksemaks :P


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11