*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Apr 16, 2024 21:32

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 02, 2008 16:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 19, 2008 20:54
Postitusi: 440
Asukoht: Rakvere
Ise saab tehtud küll aga kvaliteet loeb, enda autoga sai värvimine + eeltõõd, keevitused tehtud...aga kui pole pahtliga ja liivapaberiga ennem midagi teinud siis pole mõtet hakata ise midagi kokku segama.Sain ka mina enda laksu kätte tehes rutuga pahteldused, tiivapealt on ikka näha mis tehtud on.
Värvimisest niipalju, et koht on kõige tähtsam, garaashinurgas jäävad sul tolmukübemed peale mida poleerideski välja ei saa.Nitrolahustit värvile ei soovita mitte puhastamiseks kasutada, tuleb sul koos lakiga kõik maha 8)
Kokkuvõtteks soovitaks kellegil targemal värvimistõõd teha, et pärast endal peavalu vähem oleks :wink:



Kirjavead :oops:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 02, 2008 17:31 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 02, 2007 12:21
Postitusi: 100
Asukoht: valgamaa
ei ole se jah nii lihtne et ostad hobihallist (või mis asi se on) püssi ja kompressori ja oledki maaler :D
mulle tõi üks poiss oma bemari rondi,tahtis et ma ta töö üle teeks,et tal läks natuke metsa :lol:
kõige odavamate materjalidega oli enda arust siis odavalt ise garaazi nurgas teinud.
värv oli liivateri täis ja jooksis ka nii palju et ime oli et purikad all karbi küljes ei rippund.
esiteks ma pidin lahusti lapiga kogu kere pealt maha pesema selle värvi mis ta oli sinna peale plätserdanud(ilma kõvendita värv oli) sest et lahustiga kokkupuutel keetis värvi üles kohe.
siis sai tema tehtud pahtli kuhjakesi maha lihvida,liivapaberit läks ka meeletult,sest et ma kõike sodi ei saanud maha pestud ja se mis peale jäi,tõmbas paberi kiiresti täis . . . no pikalt ei kannatanud teha järjest seda autot,sest et ajas kurjaks noh :evil:

ma mõtlesin selle looga seda õelda et kui ennem värvinud pole ja ikka seda teha tahaks siis võiks vähemalt uurida et mis materjale kasutada ,mitte mingi ahju värviga auto kallale minna.
võiks uurida kuidas neid materjale kasutatakse ja töödeldakse.
ja võiks ka suhelda mõne inimesega kes natukenegi tegelenud on sellega ja oskab aidata.

ise olen ka alles aasta tegelenud sellega ja ei tohiks eriti targutada siin ,sest et ma ei tea värimisest arvatavasti pooli asjugi :D aga kui tahan siis teen hästi 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 02, 2008 20:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 29, 2008 0:38
Postitusi: 31
Asukoht: tartu
mina olen värvinud 16a. ja kogu aeg tehnoloogija uueneb.nii,et kogu aeg õpi ja õpi 8)

_________________
keretööd ja värvimine 5113665


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11