*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 20:45

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 23, 2007 19:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Okt 10, 2007 19:15
Postitusi: 4
Tegu siis 1992a 2.0 85kw opel calibraga.Osin tutika aku peal ja tõmbab selle akua tühjaks lisadeks on juurde pandud lcd ekraanid ja võimud ja fuufrid võtsin järelt ära kõik aga ikka imes täiesti kuivale aku mis võiks nagu veel viga olla kuigi kenekas laeb käimise aeg võtsina aku klemid maha ja töötab.Aidake mis võiks nagu veel viga olla.


Viimati muutis xs87, Teisipäev Okt 23, 2007 20:13, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 23, 2007 19:35 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 18:11
Postitusi: 435
Asukoht: Tallinn
kergemnat sorti lyhis? tarve läheb kuskile voolujuhtmete kytmiseks ära...?

mine igaksjuhuks elektriku juurde :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 23, 2007 19:46 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 31, 2006 22:34
Postitusi: 48
"ütlesin emmale et ta tooks poest paki biima tema aga ei toonud nüüd siis pean ise poodi minema sest muidu ei saa bannkooki teha mulle hirmasti meeldib pannkook ja nüüd siis kooki ei saanud teha ja seega kirjutan foorumisse hästi segast teksti et teistel kah lõbus oleks"

Lühis jah, see on selge. Ja arvata, et keegi nüüd ära ütleb, et "näe, sul on see juhe valesti ühendatud," oleks kah päris kergemeelne arvata. Elektrik on meie sõber.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 24, 2007 0:34 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 18, 2006 3:27
Postitusi: 157
Asukoht: Rakvere/helsinki
Märt kirjutas:
"ütlesin emmale et ta tooks poest paki biima tema aga ei toonud nüüd siis pean ise poodi minema sest muidu ei saa bannkooki teha mulle hirmasti meeldib pannkook ja nüüd siis kooki ei saanud teha ja seega kirjutan foorumisse hästi segast teksti et teistel kah lõbus oleks"

Lühis jah, see on selge. Ja arvata, et keegi nüüd ära ütleb, et "näe, sul on see juhe valesti ühendatud," oleks kah päris kergemeelne arvata. Elektrik on meie sõber.


kuule märt oma emme piimalugu oleks v6ind rääkimatta j2tta hea ju ikka inimesele mingeid oletusi 6elda mis viga ei ole vaja kohe saata ei tea kelle juurde h2kki saab ilma rahata ja oma vaatamistega asja korda eks .
sorry kui kellegile paistis et liiialdasin


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 24, 2007 9:32 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 31, 2006 22:34
Postitusi: 48
maitzCCE kirjutas:
Märt kirjutas:
"ütlesin emmale et ta tooks poest paki biima tema aga ei toonud nüüd siis pean ise poodi minema sest muidu ei saa bannkooki teha mulle hirmasti meeldib pannkook ja nüüd siis kooki ei saanud teha ja seega kirjutan foorumisse hästi segast teksti et teistel kah lõbus oleks"

Lühis jah, see on selge. Ja arvata, et keegi nüüd ära ütleb, et "näe, sul on see juhe valesti ühendatud," oleks kah päris kergemeelne arvata. Elektrik on meie sõber.


kuule märt oma emme piimalugu oleks v6ind rääkimatta j2tta hea ju ikka inimesele mingeid oletusi 6elda mis viga ei ole vaja kohe saata ei tea kelle juurde h2kki saab ilma rahata ja oma vaatamistega asja korda eks .
sorry kui kellegile paistis et liiialdasin


Vabandust, aga mida siin kinnisilmi oletada on. Autol on keres mõnikümmend punkti kust ta massi võtab ja kus saab oskamatu tegevuse või lihtsalt kogemata juhtmed segamini ajada. Lisaks sellele veel väga palju kohti, kus lihtsalt kulumise või ülekoormuse pärast lühis võib tekkida. Tal veel jutu järgi väga palju tehnikat kah peal - seda keerulisem see seis on. Kui ise elektri teemat jagab, siis oleks ta enne selle teema alustamist juba võimalikud kohad testriga üle käinud. Aeg on kallim kui see mõnisada krooni, mis proffessionaalne elektrik sult probleemi lahendamise eest küsib, ma arvan :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 24, 2007 9:51 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 02, 2006 2:28
Postitusi: 124
Asukoht: Eesti; Pärnu
Üx viga võib ka aku olla. Ostsin tuda Jenoxi ja see mul jooksis samamoodi tühjax kuigi genekas oli ok :evil: siis sai ostetud korralik aku ja minu mured sellega igatahes lõppesid. Aga jah kindluse mõttes oleks hea lasta elektrikul juhtmed üle vaadata ja siis edasi tegutseda :twisted:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 24, 2007 10:11 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
Märt kirjutas:
"ütlesin emmale et ta tooks poest paki biima tema aga ei toonud nüüd siis pean ise poodi minema sest muidu ei saa bannkooki teha mulle hirmasti meeldib pannkook ja nüüd siis kooki ei saanud teha ja seega kirjutan foorumisse hästi segast teksti et teistel kah lõbus oleks"

Lühis jah, see on selge. Ja arvata, et keegi nüüd ära ütleb, et "näe, sul on see juhe valesti ühendatud," oleks kah päris kergemeelne arvata. Elektrik on meie sõber.


Ütlen mida proovida - võta akult miinus juhe maha
pane kere ja miinusjuhtme vahele ampermeeter. lülita kõik asjad tagant ära ja pane auto signa alla...loe mida ampermeeter näitab (kui näit on sinna 0.23 kanti siis on palju tarbimist). siis võta ükshaaval kõik asjad tagant ära alustades makist/VÕTA TAGANT ÄRA ALL MÕTLEN ÜHENDA FÜÜSILISELT LAHTI/(kui näit millega füüsilise tagant ära ühendamisega kukub siis ongi teada mis asi viga põhjustab).
normaalne signa enda tarve on võibolla 0.15 ja alla selle.
edu katsetamisel
(ega ma muidu ei teaks aga mul oli maki viga...)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 29, 2007 13:09 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Okt 10, 2007 19:15
Postitusi: 4
Viga oli kenekas


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11