*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Apr 16, 2024 20:28

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 23, 2006 17:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
Tere!
küsiks rahva käest nõu, kus te olete lasknud paigaldada ja värvida uusi stangesi, laiendeid ja muud sarnast. samuti kus võiks lasta eemaldada väike roosteuss tagatiivalt.
Oleks hea kui saaks seda kõikke ka korraga teha :P
Olen netist leidnud ka kohtasi kuid ühelegi hinnapäringule pole vastust saanud :roll: ei tea mille jaoks see siis üldse on neil :twisted:
Paluks siis nendel kes oskab mingit head kohta soovitada anda teada siia või PS-i :roll: kohaks ikka Tallinn.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 23, 2006 21:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 11, 2004 14:21
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
Aastake tagasi uurisin ka sama asja. Teemaks oli läti spoila ringi lisamine ja värvitööd. Sain siis ühe tuttava tuttavaga kokku, kes tegeleb värvitööde ja muu sellisega. Juttude järgi teeb ta kvaliteetset tööd ja kasutab kvaliteetseid materjale. Tööde hinnaks ütles ta mulle nii umbes 18000.- EEK-i. Kuna see hind tundus sel hetkel ikka way too much, siis jäi asi katki. Nii huvi pärast uurisin paarist kohast veel ja ka seal oli hind umbes sama. Kui teha kuskil nurga taguses kohas, saab kindlasti märksa odavamalt...

_________________
...Calibra...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 24, 2006 1:19 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
Võrus saab 14k eest terve auto üle värvitud.. ja kasvõi teist värvi. 18k on minu meelest küll väga üle pakutud. Isegi Elvas teeb mingi tüüp värvitöid ja hind 8-10k ringis (see siis kogu auto).

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 24, 2006 3:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
niipalju kui ma siin erinevatelt lehekülgedelt olen vaatanud ja aru saanud siis mingi 14t. peaks terve auto (cupee) olema jah... aga see ei huvita, huvitab kus saaks neid osasi külge ja üle värvida, võin osad ka ise külge panna, aga värvida kahjuks ei oska ja ei ole ka võimalust..... kas siis keegi ei ole oma autol lastnud midagi värvida :?: :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 11, 2006 0:13 
www.automaaler.ee seal tehakse neid roosteussi plekke väga kvaliteetselt ja hind pole ka kõige hullem seal ikk väga kõrge kvaliteet aga kogu auto üle värvimine oli vist 16 kilo nii et jah :D


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 11, 2006 4:14 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
juba olin selles kohas käinud :P hinnaks pakkus meister 5-7t umbes sama mis teised pakkusid... ja mingi roheline cali seisis kah seal :P:D panin sinna aja kirja, nii et teema võib lukku panna :P


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11