*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 20:31

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 31, 2006 23:27 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 30, 2005 18:16
Postitusi: 500
Asukoht: Tartu
üks küssa veel kui ma selle mis thutmosespani corelis panen ääristega paika kas see sobib siis cali taustadega


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 05, 2007 15:30 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Sept 12, 2006 20:37
Postitusi: 18
Asukoht: Rakvere
ah ma ei ütle rohkem midagi, siin on kõik nii targad koos :?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 23, 2007 15:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 23, 2006 17:10
Postitusi: 139
Asukoht: Põlvamaa
Selline küsimus, et neid nn kilesid millest siin kohati räägitakse kas need on värvilised(sinised)? Ja kui on kust neid näiteks tartust saab?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 26, 2007 15:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
näen et teile meeldib ise asju teha- ok - aga kui te kilelõikuriga teete siis arvestage et kilelõikur lõikab välja numbrid ja muu sodi mis talle ette antakse... numbritel on aga enamasti sees kaa mingid pisikesed kujundid mille te peate siis ükshaval sisse tagasi kleepima (näiteks nullide sisse kriipsukese ja 6,9,8 sisse täpid jne)

aga kuna teile ehitada meeldib ja ise siis pakun välja konstruktori moodi lahenduse. Mulle endale ei meeldi just see kleepimistöö. Mul on praegu kapis u 5 välja prinditud valgete taustade ja üks hall komplekt, nii et numbrid on läbipaistvad. eelis on see et number ei ole välja lõigatud ja seega jääb korrektsem. Selle tausta võite kleepida mistahes värvi kilele ja saate omale numbrite ja valguse värvi (näiteks kleepides punasele kilele jäävad läbipaistvatest osadest punane värv paistma) jne
sinna peale saata oma graafikat joonistada, printida, mida iganes

Kleepsukomplekti hind oleks näiteks 200 eek...egasi aretab igaüks ise mis ja kuidas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 26, 2007 16:00 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 18, 2006 3:27
Postitusi: 157
Asukoht: Rakvere/helsinki
oliver no ma ei tea ma kunagi mingi 4 kuud tagasi juba r22kisn valgetest kelladest et saa teeksid ma ei tea siiani asi pole arenend we ..viimane asi oli et sa pead veel kokku kleepima :( paar kuud juba kleebid ? :shock:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 28, 2007 18:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Sept 12, 2006 20:37
Postitusi: 18
Asukoht: Rakvere
mis kile see on selline ja kust seda saab? Ja mis paberile sa ise muidu neid taustu lased printida?[/quote]


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 28, 2007 23:07 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
maitzCCE kirjutas:
oliver no ma ei tea ma kunagi mingi 4 kuud tagasi juba r22kisn valgetest kelladest et saa teeksid ma ei tea siiani asi pole arenend we ..viimane asi oli et sa pead veel kokku kleepima :( paar kuud juba kleebid ? :shock:


Tsiteeri:
Mulle endale ei meeldi just see kleepimistöö.


Niiet jah ikka kleebin :wink:

Tegu on läbipaistva kleepsuga millel on valgega cali taust peale prinditud. Osta saad minu käest :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 28, 2007 12:31 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 19, 2007 20:09
Postitusi: 10
Lenz kirjutas:
Arvatavasti prindib kleepsule vms ja siis paneb näitude peale :D Aga jah Markol on õigus see kleebis üle aasta ei kesta. On muidugi võimalus, mida ise kasutasin teiste meeste jaoks, et lasin sõbral fotofirmas lasta fotopaberile ja saab superilus. Pildi eluiga kah pikem kui paberile prindituna ja maksma läheb kuskil alla 25 krooni kui normaalses firmas teha lased. Kui tahad aga igavesi, siis Marko pakutavad siiditrükk variandid tõepoolest selle raha eest parimad- plaanin neid endalegi soetada kui Markol veel on kevadel.


Fotopaberil jah A4 16.- , ooleneb mis firmas teha, mul tööjuures UV kindlad fotopaberid ja vee all ligunes mingi 15minutit, polnud mitte sittagi pildil vigal, kuivatasin ära lihtsalt.. :)

Siiditrükk on juba tiba kallim teema.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 26, 2007 9:11 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 31, 2006 22:34
Postitusi: 48
Nirk kirjutas:
Lenz kirjutas:
Arvatavasti prindib kleepsule vms ja siis paneb näitude peale :D Aga jah Markol on õigus see kleebis üle aasta ei kesta. On muidugi võimalus, mida ise kasutasin teiste meeste jaoks, et lasin sõbral fotofirmas lasta fotopaberile ja saab superilus. Pildi eluiga kah pikem kui paberile prindituna ja maksma läheb kuskil alla 25 krooni kui normaalses firmas teha lased. Kui tahad aga igavesi, siis Marko pakutavad siiditrükk variandid tõepoolest selle raha eest parimad- plaanin neid endalegi soetada kui Markol veel on kevadel.


Fotopaberil jah A4 16.- , ooleneb mis firmas teha, mul tööjuures UV kindlad fotopaberid ja vee all ligunes mingi 15minutit, polnud mitte sittagi pildil vigal, kuivatasin ära lihtsalt.. :)

Siiditrükk on juba tiba kallim teema.


Lasergraveering. On olemas igasuguseid kahekihilisi pleksiklaasist materjale, mis kumavad läbi.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 03, 2007 1:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 19, 2007 20:09
Postitusi: 10
Lenz kirjutas:
Arvatavasti prindib kleepsule vms ja siis paneb näitude peale :D Aga jah Markol on õigus see kleebis üle aasta ei kesta. On muidugi võimalus, mida ise kasutasin teiste meeste jaoks, et lasin sõbral fotofirmas lasta fotopaberile ja saab superilus. Pildi eluiga kah pikem kui paberile prindituna ja maksma läheb kuskil alla 25 krooni kui normaalses firmas teha lased. Kui tahad aga igavesi, siis Marko pakutavad siiditrükk variandid tõepoolest selle raha eest parimad- plaanin neid endalegi soetada kui Markol veel on kevadel.


Lamineerida lasta.. millel üks pool on kleepitav.. see on väga vastupidav..
Mingi 250mic laminaat..


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11