*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 8:45

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


1,Ostu-müügi teemas tuleb pealkirjas kirja panna, kas soovitakse osta (O), müüa (M) või vahetada (V).
2,Teemas tuleb teada anda, mida müüakse ning samuti peab olema määratud müügihind.
3,Keelatud on teise inimese müügi teemas oma asjade müümine või teise inimese
ostuteemas enda ostusoovide avaldamine. Selle jaoks tuleb teha eraldi teema.
4, Keelatud on hulgimüük (müük firmade poolt). Selleks on vaja juhatusega kooskõlastust.
5, Kui soovitud asi on ostetud/müüdud tuleb sellest teema lõpus teada anda, et moderaatorid saaksid teema lukku panna.
6, Kui kuulutus pole olnud aktiivne 2 kuud, pannakse kuulutus lukku.
7, Kuulutusele lisada kontaktandmed-kust kaudu saab müüjaga ühendust!
8, Teiste autode müügi kuulutused lähevad kustutamisele v.a. vahetusvariandid Opel Calibra vastu.Sellisel juhul tuleb juba pealkirjas mainida,et vahetus Opel Calibra vastu!

Kõik, mis on vastuolus foorumireeglitega läheb kustutamisele.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 15, 2012 17:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mär 14, 2012 1:24
Postitusi: 105
panen siis oma cali müüki kuna olen siiski hingelt tagusilla veo fänn ja niiväga kui mulle cali välimuselt ei meeldi siis on ta ikkagi esiveoline. natuke siis juttu ka temast. Ääm kui ostsin siis läks pm kohe siduri vahetuseks korv, ketas ja laager kuna eelmine omanik oli lamellid puruks lasknud ja minu käes lendas korvi ketas ka veel kolmeks jupiks , niiet umbes 5000 kilti tagasi on vahetatud siduri komplekt, siis sai veel vahetatud ka õli, jahutusvedelk, soonrihm uued filtrid. vahetatud on parempoolne tagumine rattalaager kuna hakkas häält tegema, taga on tutikad käsipiduri klotsid ja uued trossid. sai tehtud põhjale kerget roostetõket, ja poole kerepealt paninin uued piduri torud ja kütte voolikud, kuna need olid mädad ja ma põhimmõtteliselt ei tahaks ise ka sõita teadmisega et mul on mädad piduritorud all :D rooste kohapealt ütleks et kere on täitsa visakas cali kohta, väliselt pole roostet üldse, põhja all ikka veidike leiab aga naq ütlesin , täitsa viisakas. taga on toonklaasid kerge peegeldusega, ja cobra tatoveering luugi aknal. must nahksisu , istmesoendused, kaasa tulevad plekkidel talvekad, esimene stange lisa mis vajab kerget kõpitsemist ja uut värvi, küles ka korralikud küljelaiendid , millel samuti värvitööd vaja väheke. a ja delco remi geneka asendasin korraliku 120 amprise boschi geneka vastu.

asjaga kiiret pole ja löön hinnaks ette 1400€ ja kui pakute vahetusvarianti siis olen huvitatud tagusilla veost , eelistan omega b, mersu, vb ka bmw kuid kindlasti mitte pakkuda e 39 viienda seeria oma.
tel 56282451 või kirjutage pm asub adaveres. küsige julgelt lisainfi ja üritan panna täiendavaid pilte
http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=2454281


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 05, 2013 20:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mär 14, 2012 1:24
Postitusi: 105
niisiis, kuna aega pole ja isu sai ka otsa ehitamisest ja kuna käigukäst sai otsa .
ehk siis kõik vastab ülal mainitud kirjeldustele ainult et käigukast sai otsa.
kui keegi tahab müün tervelt varuosadeks ja kui keegi ei taha siis müün ka eraldi juppideks.
mainin siis niipalju et sees must nahksisu, korralik , juhiistet veidi parandatud, istmesoojendused töötavad. mootor, kere ja sillaosad ka korralikud. all steinmitzi laiendid ja olemas ka sama firma esistange lisa mis aga vajaks veidi kõpitsemist.
pakkuge oma hinda terve auto eest või kui huvi siis varuosade eest.
küsige ka lisainfi.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 17, 2013 23:11 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mär 14, 2012 1:24
Postitusi: 105
tundub et pole väga huvilisi . sisu küll läks minema , aga jätan siis auto ikkagi endale ja hakkan vaikselt aretama, kuna patt oleks sellist kere ja tehnikat emexi viia lihtsalt rikkis kasti pärast :)
teema lukku ;)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11