*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 16:26

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 26, 2009 1:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 09, 2007 20:37
Postitusi: 98
Kena pill. Kohila lähedal kuskil elad, sest seal kandis päris mitu korda silma jäänud :wink: ?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 26, 2009 23:45 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Elan tõesti Kohila kandis (16km Kohilast ;) ) .
Sa ise ka kohalik ? :P


Hetkel sõidan ilma tagastangeta ringi :twisted:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 27, 2009 0:03 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 09, 2007 20:37
Postitusi: 98
Mul Kohilas korter aga seal veel nokitseda vaja ja päris sees ei ela, aga muidu liigun seal päris tihti.
Sõidan muidu hõbedase Vectra 2000-ga ringi, kui silma on jäänud :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 27, 2009 22:21 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
On küll üks hõbedane Vectra silma jäänud. :P Ma usun, et see oled Sina.
Eks teinekord peab viipama, saab aru :D

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 16, 2009 21:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Sept 16, 2009 19:14
Postitusi: 15
Ise olen värske cali omanik ja tekkis väike rumal küsimus, et kus sa lasid need istmekatted teha? Või on keegi tuttav kes teeb ja palju see maksma läks? Ja kas need istmed tuleb välja võtta? Kuna olen naiste rahvas siis ei julge ise nende istmete kallale eriti minna ja õmmelda ka ei oska. Äkki oskad soovitada mõnda kohta või kedagi kes soodsa hinna eest need katted valmis teeks? :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 0:24 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Istmekatted lasin vanade järgi õmmelda oma tuttaval õmblejal. Kuid enne seda pidin ma kõik istmed välja võtma ja siis neid lammutama hakkama -> plastikosad küljest ära, siis juba istmeriie ära - sealt siis lõiked jne. Mina tahtsin natukene teistsugust kujundust, nagu vanad olid, seega oleks tark märkida enne riide maha võtmist toolile jooned peale.
Niiet tegelikult on ikka üksjagu tööd sellega. Nende lahti kikumine on paras nikerdamine.
Uue riide ostsin kuskilt Tallinna kangapoest ning õmbles jh tuttav. Talle oli see ikka parajaks peavaluks - suht paju nikerdamist ja jamamist jne, aga näed ära tegi selle. :)
Õmblemise hinda ei oska öelda, kuna mul olid teised diilid :lol:
Pealepanek võttis ka parajalt aega ning ühed metallist rõngad asendasin nende nipukatega - oli lihtsam.

Kokkuvõttes üsna suur töö, kui tahta head tulemust. Lihtsam variant oleks olnud osta kuskilt universaalsed istmekatted ja need ümber tõmmata istmetele. Kui mulle oleks olnud need vastukarva - cali istmetel on ääred kõrgemad ja sellised katted oleks koledamad jäänud.

Neid firmasid on küllaga, kes sul istmed valmis teeks, aga tavaliselt on see kallis lõbu - ning kui teha lasta, siis tavaliselt juba tehakse nahkistmed (et tööd on pmst sama palju ning see maksabki suhteliselt palju). Kui ise teha, siis saab jah saab riidega märgatavalt odavamalt hakkama. Aga eks võid teha hinnapäringuid erinevatesse firmadesse.
leidsin netist lingid: (kuid omal nendega kogemusi pole kahjuks, ei tea nii soovitada täpselt)
http://www.teping.ee , http://www.hot.ee/autopolster/001.html , http://www.se.ee/ , http://www.wentextil.ee/ , http://www.audiodesign.ee/et/Car/NAHATOOD jne.


-------------

Noh vahepeal olen siis ikka sõitnud caliga ringi jne. Olen politseilt ilma tagastangeta sõitmise eest kirjaliku hoiatuse saanud, lisaks ei meeldinud neile minu "ülesse suunatud summutiotsad" . mnjh :D :mrgreen:
Siin mõned venna tehtud klõpsud, kui stanget polnud:
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt

Stange oli muidu uuesti värvimises, kuna alt hakkas pragunema ja värvi maha kooruma.

Mõned klõpsud siis veel:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

upsti, pilte sai nüüd päris palju ;D

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 0:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 26, 2009 9:08
Postitusi: 509
Asukoht: Tartu
kena pill 8)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 13:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Velg teeb eriti kadedaks! :D :lol:
Sisu hakkab ka kohe loomulikult silma.Heasmõttes 8) Edu


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Sept 18, 2009 23:12 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Sept 16, 2009 19:14
Postitusi: 15
Aga kui saladus ei ole mis mis materjali kateteks kasutasid. Nii palju kui kanga poodides sai tuulatud siis midagi sobivat silma ei hakanud. Tunduvad liiga õhukesed kõik. :?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 19, 2009 19:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 29, 2007 1:17
Postitusi: 289
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mulle päris meeldib. Küljelaiendid võiksis ka siis midagi teistsugust olla kui originaalid. Sees liiga sinine ka, muidu kena masin :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 21, 2009 18:05 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Sept 16, 2007 20:26
Postitusi: 1
Asukoht: pärnu ja lõuna regioonid
lugesin aga ei leidnud. mis veljega üldse tegu ja mõõdud :D . muidu päris ilus püss 8)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 21, 2009 22:50 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Ma sain selle istmekatete riide eriti odavalt, mingi Tlna kangapood oli. Niisugune mitte väga paks riie, kuid hästi tugev (lähedalt vaadates nagu risti "niidid" vms). Ja noh keskele panin veel pehmendust "porolooni laadset asja" riidele alla. Hetkel ei ole kulumist täheldanud.
Ainult seda, et must võtab tolmu enda sisse jne, natuke hallikaks läinud, peab tihemini niiska lapiga pühkima, siis ilus :P

Tegelt isegi minuarust lähevad kere värvi värvitud originaal küljelaiendid täitsa kokku.
Eks kui tüütama hakkavad, siis vb saab midagi ette võetud:D

Veljeks on Saksa firma nimega KERSCHER . 17" veljed, ees 215/45R17 rehv peal ja taga 225/45R17 rehv. Ees pmst ilma randita ning taga laiem rant. Täpseid velgede laiuseid ei oska öelda, igastahes rehvid ei ole liiga kitsad ega ka liiga laiad. täpselt nagu normaalsed. Ning velgede kapslitele on pandud ise sinine kleeps, kuna Kerscheri kirjadest 2 on kadunud ja 2 on väga koledad.
Igastahes tugevad veljed on !!


vot nii :P

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 23, 2009 16:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Sept 16, 2009 19:14
Postitusi: 15
Üks küsimus veel polstrite kohta. :)
Nagu pildil näha siis need saab sealt vahe kohast eraldada ka, aga kas nad käivadki kokku lahku sealt või tueb pärast kuidagi kokku liimida või kuidas neid kokku tagasi saab... Ei julge ise lahti murda äkki ei oska tagasi kokku panna :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 23, 2009 18:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
[quote="Azt"]Üks küsimus veel polstrite kohta. :)
Nagu pildil näha siis need saab sealt vahe kohast eraldada ka, aga kas nad käivadki kokku lahku sealt või tueb pärast kuidagi kokku liimida või kuidas neid kokku tagasi saab... Ei julge ise lahti murda äkki ei oska tagasi kokku panna :D[/quot

nad on liimitud omavahel,
pärast tuleb tagasi kokku liimida.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 27, 2009 0:41 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Need käivad jahm kaheks osaks ning on kokku liimitud. Ise tirisin ettevaatlikult lahti ja pärast liimisin korralikult kinni.

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11