*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 3:58

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 22, 2009 21:33 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
võin uurida mul endal üks koht on kus ma saaks ma arvan poole hinnaga
kui suures goguses sul seda kraami vaja on.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 23, 2009 0:44 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 21:49
Postitusi: 570
Ltb1 kirjutas:
kuskohast klaasriiet ja seda vaiku saada võiks?
ennem ostsin 220eek ruutmeeter riiet(+vaik või mis ta ka pole) ma usun et saab ka odavamalt :oops:
oskab keegi soovitada?


Mis kandi mees oled ?mul on Jõgeval koht kust saaks muidu riiet ja vaikku.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 17:33 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
valgamaalt olen.


ma ei kujuta ette,kui palju seda riiet ja vaiku kulub,aga mul oleks vaja teha tagu stange ,esi stange ja mõni pisi vidin veel

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 11:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 21:49
Postitusi: 570
minul kulus sellise stange jupi tegemiseks mingi 1 kilo riiet ja 2,5 l vaiku;
http://fotoalbum.ee/photos/puzz/sets/72 ... e=lastpage
ja kilo riiet on umbes mõõtudelt 80 cm lai ja 6 meetrit pikk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 14:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
palju maksab 3kilo riiet ja 7l vaiku? :D

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 18:48 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 21:49
Postitusi: 570
1 kilo riiet 100 eeki ja vaigu kilo alates 150 eeki/kilo,
ostes 3 kilo vaiku korraga oli kilo hind 100 eeki/kilo :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 08, 2009 10:41 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
homme lähen sõjaväkke ja arvatavasti alles 29mai saab tagasi sealt :x et alles siis oleks selle klaasriide ja vaigu vastu suurem huvi :(

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 08, 2009 10:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
ja ukse linkide kaotamise kohta:

Vastan Teie teabenõudele, mis puudutab sõiduauto välimiste ukselinkide eemaldamist.



Elektrimootori kasutamine ukseajamina ei vasta kehtivatele tehnonõuetele, kuna tulenevalt teede- ja sideministri määruse nr 50 „Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded” kood 606, peab ukseajam olema valmistaja juhendi kohane.



Ühtlasi raskendaks välimiste ukselinkide eemaldamine juurdepääsu sõiduks viibivate inimesteni, seda eriti õnnetuse korral. Tulenevalt direktiivi 70/387/EMÜ üldosa nõuetest, peab sõiduki ehitus võimaldama sellest siseneda ja sealt väljuda täiesti ohutult. Samuti peavad uksed olema kergesti ja ohutult kasutatavad.



et jääb vist ära se linkide kaotamine :?

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 20:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mär 30, 2008 14:42
Postitusi: 46
Asukoht: Mustamäe
hmm talvel tihendid jääs on sutsu jama nende lahti saamisega. Keskluku puldil patareid iga kuu tühjad ja muud probleemid. aku tyhi seismisest. võta näpust et kapotti lahti saada. muidu kena küll kui linke pole. aga samas ei häiri ka nende olemasolu. parem tee lambo uksed.

_________________
"calibra" of the sound valmimisel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 30, 2009 16:26 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
http://pilt.delfi.ee/show_original/6636857/ (tagant liistu koht kaotatud ja suva värviga värvitud tiib)

oleks vaja klaasriide vaiku ja kõvendit.et saaks hakata selle auto liistude kaotamisega tegelema.

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 21, 2010 9:51 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
poolteist aastat on auto olnud aga eriti midagi ta juures tehtud pole,ainult laiali lammutatud ja siis mõeldud et mis tast sama peaks.
värv on juba olemas :D tuleb samat värvi nagu eelmine oranz,katus mustaks(nagu ikka)

katuse teen siledamaks,need liistud kuhu katuse raam käib või mis ta ka pole,need kaotan ära,mõtlen veel ka et kas katuse luugi augu keevitan kinni või mitte(saaks katuse täiesti siledaks)

külje liistud on ammu maha kakutud ja pole enam võimalust neid tagasi panna,küljed tulevad siledad(väike mügarik või jutike peaks jääma sinna kus vanasti liist jooksis,loodan et selle jutikese sirgeks suudan ajada)

ukse linke tahaks ka ikka ära kaotada aga kas siis ikka ülevaatusele tasub ronida
või kaotaks ainult kõrvalistuja poolse lingi ära . . .

oli ka plaan stanged kerega kokku pahteldada :) aga ei tea veel kas sellest mõttest asja saab,peab jube ettevaatlikult sõitma siis ju :D

mootoriks tahaks ka V6 saada 85kw asemele aga sellist ülearust raha vist ei teki,peab mootori jupikaupa ostma :D

kui kellegil on ülearust kõrvalistuja poolset esitiiba, ma oleksin hästi odavast tiivast huvitatud
hästi odavast el akende tõstukite komplektist oleks ka huvitatud(juhtmed tõstukid mootorid lülitid)
esi klaasi läheb ka kunagi vaja,aga sellega nii kiiret pole


igasugu head ja halba võite mu plaanide kohta kirjutada,ma püüan kunagi pilti ka teha enda tegemistest,kui olen juba suurema hooga tegelema hakkand autoga

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 13, 2010 10:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
paar pilti ka 20 aastat vanast autost http://pilt.delfi.ee/my_picture/9396787/

eile sai katuse pealt 1 liistu koht plekiga siledamaks keevitatud,jube tore oli seda plekki välja mõõta ja välja lõigata :D esimest plekki tegime vist mingi 2 tundi sõbraga,aga selle eest sai ju teise pleki sellepealt täpselt maha joonistada. teist plekki ei viitsindki eile külge keevitada.
tagu silla kakkusin eile maha,poolraamid tahavad kõvat keevitust saada,vähemalt juhi poolne,kõrvalistuja poolsega on ennem juba keegi vaeva näinud,kõigest 1 tikutopsi suurune auk seal veel :lol: et kui isu tuleb siis läheb täna keevitamiseks.
silla lahti keeramisel keerasin ka ilusasti 2 käristit ja 1 padruni puruks :clap: aga kätte sain ta lõpuks.
kui alt keevitatud saab siis hakkan suurema hooga külgi pahteldama,aga ennem on vaja külje laiendid kätte saada(ostetud)

kui jälle miskit teinud olen siis teen pilti ja kirjutan juttu :mrgreen:

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 13, 2010 10:49 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
1 enda joonistatud naljapilt ka et milliseks mul praegu plaan teda teha on,väike ettekujutus lihtsalt
http://pilt.delfi.ee/my_picture/9396975/
http://pilt.delfi.ee/my_picture/9397097/

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 13, 2010 14:47 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 30, 2005 18:16
Postitusi: 500
Asukoht: Tartu
hea on vaadata et keegi teeb calibrat korda ka mitte ei sõideta niikaua kuni kokku kukub jõudu ja jaksu :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: calibra(punane 1990a.)
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 14, 2010 17:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 21, 2008 20:57
Postitusi: 424
Asukoht: Pärnu
tagumised poolraamid keevitatud,loomulikult suutsin ka 1 eest taha tuleva piduri toru ära lõhkuda,aga ta oligi parajalt pehme :D et siis plaanis on ka piduri torud(esialgu tagumised) ära vahetada ja kui juba torude vahetamiseks läheb siis bensu torud ka kogu pikkuses vahetusse, aga see juhtub kunagi tulevikus,täna ei viitsind bituumenit isegi peale lasta enam poolraamidele :oops:


äkki teab keegi õelda et kus saab lasta piduri toru teha?(valgamaal või viljandimaal)

_________________
1T.lilla-lilla , 2punane-punamust ,3punane-. . . ,4 punane-oranzmust , 5H.lilla-rohemust , 6sinine-


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11