*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 13:37

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 10:30 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Lisan siis uuesti end siia listi,kuid seekord teise liikuriga:P

Mark:Opel Calibra

Aasta:1992

Mootor:2.0 85kw

Värv:Tumesinine metallik

Kast:Manuaal

Tagasi sai ostetud siis 3.Jaanuar 2012. Mis ma siis kirjutada oskan,viga vea otsa,kui õnneks on kõik sellised vead mida annab eemaldada.Moto üle hetkel kurta ei saa,aga kõige muu üle küll:D Põhjus miks ültse tagasi sai ostetud oligi see et hakkas autost kahju kuidas muudkui ühe hullu käest pääses ja sattus järgmise veel hullema kätte.

salong ostes:Selline et mina sinna sisse ei suutnud istuda,väga must ja räpane:D

Kere:Taga tiivaääred on hullult hästi tehtud,pihuga pahtlit ja värv peale löödud:D Põhjas 2 aukku nii 15x20cm umbes sellises mõõdud.Kapott hakkab ka eest vaikselt roostet ilmutama.

Lähiajal nüüd siis auto vaja mehe venna juurde toimetada ja siis saab põhi korda tehtud ja sumps ka(hetkel siis algusest lõpuni 1 jäme toru ja ei ühtegi pütti ega katti vahel pole,lõpupütt on ka selline nagu on, emeksi toode(lõõrid läbi ja roostetab).Taga tiivaäärte tegemine jääb ilmselt sellisesse aega kus lund ei ole ja ilmad ok:D(ja pahtliga ei ole mõtet neid enam teha ma kaldun arvama,uued plekid keevitada siis vast kestab kauem)Soetatud on ka teised istmed(musta-hallikirjud)ja polstrid samuti.

Lisadest siis:El katuseluuk(ei tööta,ei viitsitud korda teha lasti silikoniga kinni)2x el aknad,kompu,imo,eks neid ole veel tiba,aga ei hakka kõike loendama:D

Mis vahetust vajab sellest juba pikemalt siis kui vahetatud.Rooliotsad on kindel laks,ja kindlasti ka radikas mis ei ole hetkel ültse cali omagi ja seegi löödud sunni peale.Ja sellega siis asi ei piirdu,tasa ja targu peab tegema hakkama:D Eks millalgi siis täiendan teemat;) Pilte siis millisena ostetud sai ,saab vaadata siit: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 303&type=3 Hiljem panen pildid ka mujale üles,et näeksid ka need kellel fb ei ole:)Kui midagi veel meelde tuleb siis kirjutan:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 12:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 15:01
Postitusi: 292
Lehekülje sisu pole hetkel saadaval
Lehte, mida soovisite külastada, ei saa hetkel kuvada. Põhjuseid võib olla mitu: lehekülg on ajutiselt suletud, link on aegunud või teil puudub luba antud lehte vaadelda.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 12:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Hmm ma arvan et ma pean ära muutma et näevad kõik,praegu mul vist nii et näevad ainult sõbrad.Tänud et tada andsid;)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 13:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Okt 10, 2011 21:31
Postitusi: 121
See on see sama Cali mis oli okidokis 475.euroga müügis või ma eksin .Oleks peaaegu ise sellele järgi läinud ,aga kuna müüa ei vastanud tehniliste probleemide küsimustele ,tõin hoopis teise eluka ära .
Palju edu ja jaksu auto korrastamisega !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 13:49 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Ei sa ei eksi,mina sain selle 400-ga kätte:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 13:59 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Müügis olid vist vanad pildid, 17" valukatega. Kas selle 400ga said need valukad ka kaasa? :P

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 21, 2012 14:02 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Ei saanud neid valukaid,müügi pilt oli väga hea ,kohale läksin oli suht planguks tehtud,aga noh ikkagi endine cali ja oli nii kahju teisest et võtsin ikkagi ära.Ja neid velgi ei oleks tahtnud ka need olid ikka jumm peetis,Palja velje peal ringi pandud seega jahm:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 30, 2012 1:10 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 06, 2012 17:21
Postitusi: 6
Tööd on päris usinasti sul selle aparaadi juures:)
Aga jõudu ja jaksu, et töö ikka edeneks ningi cali jälle ilusaks muutuks :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 30, 2012 1:33 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Tegemist ikka omajagu jah:;D Ennem kevadet midagi suurt teha ei saa,ootame paremaid ilmasid:D Tänud:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 07, 2012 14:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Lukku!


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11