*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 9:18

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 71 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 01, 2010 22:00 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Tervitus!

Nüüdseks juba kolmas Calibra,aga see ka jäädav,nii et teen oma masinast ka esimese teema.

Olles ise eelmise calibra omanik,pakuti mulle varuosadeks veel üht Calibra,tõsise võileivahinnaga! :) Auto enda vead olid:radiaator,roolivõimupump,kopitav sisu.Auto oli seisnud koguaeg 2aastat järjest suurte majade vahel.Natuke oli isegi rüüstatud,kriime ja kraame.
Kuid aga masina seiskord (kere suhtes) oli tõsiselt müstiliselt suurepärane.Vaid üks muljumine tagumise porikoopa pealt.Sai hoopis oma eelmine Cali maha müüdud ja sellega vurama hakatud.
Ülevaatuselt läks pm. puhtalt läbi,esimene kord ei oldud lihtsalt hääle pärast rahul,oli vaid katt ja lõpupütt,sai veel üks pütt vahele pandud ja läks läbi nagu naksti.Nuriseti vaid,et juhipoolses tahavaate peeglis oli mõra. :shock: :D Selline tore lugu minu autoga,et pakuti hoopis varuosadeks aga jah......... :D
Kahjuks vaid millest puudust tunnen,on katuseluuk,aga selle eest on õnneks el.aknad.

Aga nüüd mis tehtud:uued küünlad+küünlajuhtmed,uued piduriklotsid,uued esimesed ja tagumised polstrid(katsin ise musta mööbliriidega),"uued"esituled,"uus"esistange,kapotikulm,seest päris hulga led-itatud,xenon 6000k.,poge sport amordid,"uued" esisistmed,esiklaasi sirm.

Tegelikult remontinud peaaegu ei olegi.Lihtsalt nii hästi sõidab,kusagilt ei kolise ega ka hullusti nagise.Autoga läbinud 25000km,probleem õnneks pole esininud ptui-ptui-ptui! :D

Kõige tähtsam,et autol on madaldusvedrud Sachs -55mm.Ja üleiele sai ostetud 17"valuveljed,mis muudavad auto,nö.päris sportautoks! :)

Aga mida veel teha masina juures?: Kapotilt kaotatud Opeli märk,kuid pahtel järele kuivanud ja väga kole,ja väga väike triibuke roostet on kapoti äärel. Ja kindlasti mida thata oleks nahksisu ja kesklukk tööle.Ja selliseid pisemaid asju on mõningad veel... Uueks suvehoojaks ostatud ka lisad,kuid hetkel mõtlen kas panna need ka,kevadeks külge või mitte seda pean veel mõtlema. :) Sai ka tehtud uus tume lagi,kuid see tuli ka lahti,panin liiga vähe liimi,külge veel installida vaja m-style peeglid,kuid nendega samuti,kas panen või ei?!

Jutt küll pikk ja lohisev,aga ootan Teie kommentaare.
Paar pilti ka!:
http://fotoalbum.ee/photos/romek0305/se ... e=lastpage
Pilt


Viimati muutis trancer01, Laupäev Juul 30, 2011 21:55, muudetud 7 korda kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 01, 2010 23:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 23, 2009 10:26
Postitusi: 90
Ära palun lisasid pane ja võibolla võta see kulm ka eest ära, on väga mustikas.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 01, 2010 23:54 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 30, 2007 0:45
Postitusi: 436
Asukoht: Võru/Tartu
kena calibra, hoia seda sellisena :wink:

_________________
Oli kunagi :twisted: Calibra 2.0 85kw, 94a :twisted:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 02, 2010 11:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Igapäevaga üha enam,mõtlen samuti,et vb. ei panegi siis kevadel lisasid külge,ega ka m-peegleid.
Kuid kevadeni aega küllaga ja seniks juba puhuvad uued tuuled(lisade suhtes) :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 2:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 22:36
Postitusi: 1108
Asukoht: läänemaa
velg on minu maitse. :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 10:43 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Juun 14, 2009 13:24
Postitusi: 62
Asukoht: Tartu-Antsla
xenoniga probleeme pole tulnud?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 12:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
-MaRtin- kirjutas:
xenoniga probleeme pole tulnud?


Täna,sai käidud tulesi regullimas,tuttavas ülevaatus punktis.Ülevaataja mees ka imestas sedasama,et pool aastat olen sõitnud,aga pole veel ÕNNEKS midagi tehtud(üleõla ptui-ptui-ptui loomulikult ka) :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 16:39 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2010 15:39
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
trancer01 kirjutas:
-MaRtin- kirjutas:
xenoniga probleeme pole tulnud?


Täna,sai käidud tulesi regullimas,tuttavas ülevaatus punktis.Ülevaataja mees ka imestas sedasama,et pool aastat olen sõitnud,aga pole veel ÕNNEKS midagi tehtud(üleõla ptui-ptui-ptui loomulikult ka) :D



Minu eelmine auto oli 1993 ford scorpio, mille esimesed klaasid olid süsimustad ja xenonid ees....Sõitsin 1,5a ringi ja ei nokkinud keegi :mrgreen:
Minu käes masin enam pole, aga sõidab siiani sellisena ringi. Enda calil on ka xenonid ja ei noki ka selle kallal keegi. Ilmselt miilitsad on juba leppinud sellega, et igal teisel saanil on tänapäeval xenonid ees.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 16:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Richard kirjutas:
trancer01 kirjutas:
-MaRtin- kirjutas:
xenoniga probleeme pole tulnud?


Täna,sai käidud tulesi regullimas,tuttavas ülevaatus punktis.Ülevaataja mees ka imestas sedasama,et pool aastat olen sõitnud,aga pole veel ÕNNEKS midagi tehtud(üleõla ptui-ptui-ptui loomulikult ka) :D



Minu eelmine auto oli 1993 ford scorpio, mille esimesed klaasid olid süsimustad ja xenonid ees....Sõitsin 1,5a ringi ja ei nokkinud keegi :mrgreen:
Minu käes masin enam pole, aga sõidab siiani sellisena ringi. Enda calil on ka xenonid ja ei noki ka selle kallal keegi. Ilmselt miilitsad on juba leppinud sellega, et igal teisel saanil on tänapäeval xenonid ees.



Just,vedamise värk.
Paari tuttavat ikkagi nokitud,üks Caliga ja teine 7ese bmwga. Pärnus paar mundrionu on hästi usinalt hakanud xenoneid kontrollima :mrgreen:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Nov 05, 2010 2:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
kena asi jah olen seda oma silmaga nüinud
aga jube madal tegelt ,ja see tebki asja ilusaks

võid mulle ta müüa. :buddies: :mrgreen:

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Nov 05, 2010 23:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
sass432 kirjutas:
kena asi jah olen seda oma silmaga nüinud
aga jube madal tegelt ,ja see tebki asja ilusaks

võid mulle ta müüa. :buddies: :mrgreen:


Tänud,Sass!

Müügiplaani kohe kindlasti pole,ikka edasise arendus plaanid! :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 23, 2010 21:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Eelmine nädal sai auto endale alla,14"plekid koos väga heade naastudega!Alguses tundusid lihtsalt plekid auto all,kuidagi jube koledad,suht rondi välimusega oli auto.Siis sai käidud automaailmas ja ostsin mustad kilbid,auto välimus muutus paremaks.

Täna sai tehtud:uus õli(Mannoil 10w-40),õhufilter,kütusefilter(ilge tegemine oli :D ),uus järjekordne klapikambritihend,uus tosool+üks paisupaagi tosooli toru.

Nii,et jah,homme proovin lasta karpidesse spets.õli,ja pesen tühikäigumootori.

:driving:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 23, 2010 23:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 26, 2009 9:08
Postitusi: 509
Asukoht: Tartu
ilus masin

jätagi nii nagu ta on 8)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 24, 2010 18:17 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 19, 2008 19:39
Postitusi: 347
Autosse olin ise valmistanud,mustad mööbliriidest polstrid(sinna ikka kus see svamm all on originaalis).Esimesed juba suvest saati küljes,kuid tagumised vedelesid kodus.Kuid täna katsin seestpoolt koopad mastiksiga(koopad seestpoolt täiesti läikisd vastu,rooste 100% puudus,kuid panin ikkagi mastiksi alla.Tagumised polstird nüüd ka küljes,ja kohe palju vähem müra autos.
Veel pesin tühikäigumootori,bensiiniga ja tühikäik hoopis etem. :)

Nüüd veel plaanis:osta spray liimi,ja korralikult tume lagi,tagasi kleepida.... :) :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 24, 2010 20:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
trancer01 kirjutas:
Autosse olin ise valmistanud,mustad mööbliriidest polstrid(sinna ikka kus see svamm all on originaalis).Esimesed juba suvest saati küljes,kuid tagumised vedelesid kodus.Kuid täna katsin seestpoolt koopad mastiksiga(koopad seestpoolt täiesti läikisd vastu,rooste 100% puudus,kuid panin ikkagi mastiksi alla.Tagumised polstird nüüd ka küljes,ja kohe palju vähem müra autos.
Veel pesin tühikäigumootori,bensiiniga ja tühikäik hoopis etem. :)

Nüüd veel plaanis:osta spray liimi,ja korralikult tume lagi,tagasi kleepida.... :) :)

spray liim suht saast,laseb lahti...mina kasutan selliste asjade puhul ühte paremat asja...kui tahad võin liimi nime ja margi sulle öelda...pean keldris käima vaatamas siis...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 71 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11