*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Apr 19, 2024 3:21

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 07, 2010 23:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2010 15:39
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
Mauks kirjutas:
Nii väike uudis ka siia .... helistas kindlustus ning pakkus turu väärtuseks 15000.- .... sirvis teine seal auto24.ee-d .... ning pakkus et kas 15k mulle ja auto neile või siis 10k mulle ja auto ka ..... seega mina loomulikult sellega nõus pole kuna tegemist ju ikkagi enamaga kui seal nö turul olevad autod väärt ....

Ja väike palve ka siinsetele cali omanikele kes on teinud samuti oma autoga igasugu asju nagu mina et erineks too linnapildis olevatest autodest ..... kui võimalik pange oma auto nö müüki auto24.ee-sse (või motors24.ee) sellise hinnaga mis te tahaksite saada .... ning siis saan homme või nii sellele kindlustus mehele näidata palju TEGELIK hind sellisel calibral on nagu minu/teie oma :P



No aga härra SFI-Calibra ju müüb enda püssi 50k eest :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 07, 2010 23:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 13, 2009 22:23
Postitusi: 545
Mauks kirjutas:
Nii väike uudis ka siia .... helistas kindlustus ning pakkus turu väärtuseks 15000.- .... sirvis teine seal auto24.ee-d .... ning pakkus et kas 15k mulle ja auto neile või siis 10k mulle ja auto ka ..... seega mina loomulikult sellega nõus pole kuna tegemist ju ikkagi enamaga kui seal nö turul olevad autod väärt ....

Ja väike palve ka siinsetele cali omanikele kes on teinud samuti oma autoga igasugu asju nagu mina et erineks too linnapildis olevatest autodest ..... kui võimalik pange oma auto nö müüki auto24.ee-sse (või motors24.ee) sellise hinnaga mis te tahaksite saada .... ning siis saan homme või nii sellele kindlustus mehele näidata palju TEGELIK hind sellisel calibral on nagu minu/teie oma :P


see alles esimene pakkumine
mine ja vaidle veidi ja natuke nad ka tõstvad hinda aga väga palju lootust pole ka


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 07, 2010 23:39 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
calibra kirjutas:
see alles esimene pakkumine
mine ja vaidle veidi ja natuke nad ka tõstvad hinda aga väga palju lootust pole ka


Homme võtangi kõik paberid jne kaasa ning lähen suhtlen näost näkku .... oleks ikka vaja sealt jah natuke rohkem välja pigistada.

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 18:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 19, 2009 18:44
Postitusi: 232
Asukoht: Tartu
Ega eriti rohkem sa raha ei saagi neilt arvestades, et su auto on aastast 91 :roll: Mina võtaks selle raha vastu ja ostaks endale kõvasti uuema masina ja siis vaikselt ehitaks seda :oops: Need tuuningjupid ei maksa ju enam midagi 8)

_________________
Õige Opel peabki roostetama, kui ei roostetaks oleks VW


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 18:36 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Tom777 kirjutas:
Ega eriti rohkem sa raha ei saagi neilt arvestades, et su auto on aastast 91 :roll: Mina võtaks selle raha vastu ja ostaks endale kõvasti uuema masina ja siis vaikselt ehitaks seda :oops: Need tuuningjupid ei maksa ju enam midagi 8)


Eks siin vaikselt peab vist nii tegema jah .... siis jääb praegune varuosadeks ning vajalikud jupid tõstaks kohe ümber mis soovin :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 18:57 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 13, 2009 22:23
Postitusi: 545
käisid kohapeal
mis räägiti


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 19:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
calibra kirjutas:
käisid kohapeal
mis räägiti


Kindlustuse oma helistas ainult ... siis käisin LKF-is ... sealt anti paber kui sooviks nö vaidlustada ... aga siis juba tellida eraldi seisev vms mingine ekpertiisi vend kes tahaks saada kokku 1700.- .... ning 1 teine ekspertiisi vend ütles kohe telefonis et asjal pole vast mõtet .... pluss kogu aja kulu jne .... et võittu saada nii 5000.- peab jamama rohkem kui vast raha väärt :D eks veel mõtlen selle peale ning siis annan ka siia teada kas võtan selle vaidlustamise ette või ei ... ja kui jah siis mis asjast arvab ekspertiisi vend :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 19:55 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Aga nõua korda tegemist :roll:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 19:59 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
DanCCE kirjutas:
Aga nõua korda tegemist :roll:


Kindlustus pakkus mulle 15k ... auto siis neile .... 10k siis saan ka auto jätta ..... remondi mees tegi hinna pakkumise kindlustusele 26k .... eks kindlasti saaks ise remondi mehega jutule hinna suhtes kui läheks ise tegema oma raha eest ... aga selle pakkumise peale mis ta saatis kindlustusele öeldi EI :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 20:39 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Okt 13, 2009 22:23
Postitusi: 545
Mauks kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Aga nõua korda tegemist :roll:


Kindlustus pakkus mulle 15k ... auto siis neile .... 10k siis saan ka auto jätta ..... remondi mees tegi hinna pakkumise kindlustusele 26k .... eks kindlasti saaks ise remondi mehega jutule hinna suhtes kui läheks ise tegema oma raha eest ... aga selle pakkumise peale mis ta saatis kindlustusele öeldi EI :D


kaua sulle mõtlemisaega anti


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 21:24 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
calibra kirjutas:
kaua sulle mõtlemisaega anti


Ega otseselt mingit aega öeldudki ..... eks siin mingi 10 päeva vbl on .... ei teagi täpselt .... kindlasti lähipäevil helistan taas talle ning uurin mis variandid mul igatepidi veel on :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 08, 2010 23:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 11, 2008 1:52
Postitusi: 211
Asukoht: VILJANDI/TALLINN
anna rautselt kohe LKFi remondikoht kus autot remontind oled, vota koik paberid remondi hiljutusest ajaloost, krt ma panen oma calibra myyki mingi hea hinnaga a24, ehk tostab su turuväärtust vähe:D igaljuhul edu. kindlustusega vaidlused ei saa kerged olema, tean mis tunned:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 09, 2010 2:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
knnx kirjutas:
anna rautselt kohe LKFi remondikoht kus autot remontind oled, vota koik paberid remondi hiljutusest ajaloost, krt ma panen oma calibra myyki mingi hea hinnaga a24, ehk tostab su turuväärtust vähe:D igaljuhul edu. kindlustusega vaidlused ei saa kerged olema, tean mis tunned:D


LKfis tondid...kasutu koht...tean ka mis tunned...ma oma SLK pärast sõdin seni maani ja pauk oli 2009a sugustis....nii,et püüa heaga mõned tuhanded juurde saada ja mine oma teed... :buddies:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 09, 2010 16:47 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 11, 2008 1:52
Postitusi: 211
Asukoht: VILJANDI/TALLINN
lkfi saab ka teatud nipiga kasulikuks teha.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2010 2:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Veebr 09, 2009 23:13
Postitusi: 320
mis asjadest saanud on?


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11