*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 19:01

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 07, 2011 18:13 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Sparx kirjutas:
tsekkasin järgi, on jah, sellist omale kodusesse majapidamisse vast soetama ei hakka :D


eks seal ole jah 2 nö miinust .... jube palju ruumi võtab ning suht suure hinnaga ka et auto tõstmise jaoks võtta :D
Aga kuna nad mul tööjuures olemas siis õnneks palju asju saab nendega korda saata :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 09, 2011 1:44 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Tänase seisuga siis asjalood niikaugel et mootor maas ... õnneks .... paari väikese murega kuid üldjoontes lõppes asi õnnelikult :D

Pildid -----


Pilt
Pilt
Pilt


Eks siis nüüd võtab käsile järgmise :D arvan et too läheb libedamalt ... nüüd teab täpselt mis kust vaja eemaldada jne :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 21, 2011 23:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Kokkuvõe siis vahepeal juhtunust .... teine mootor ka maas .... seest juhtmestik vahetatud ning osa armauurist juba ka peal ... paar asja veel kruttida vana pealt nö uuele ning siis selle nädala sees hakkab peale panema 110kW-tist .... eks näis mis kõik selle käigus selgub :D

_________________
Terv.
Mauks


Viimati muutis Mauks, Laupäev Apr 16, 2011 1:52, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 22, 2011 2:10 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Väikene küsimus .... oskab äkki keegi öelda mille relee see on või kas seda on üldse nö vaja ..... nim tuleb sellele releele toide vms hoopis teisest pundist kui teistele releedele ..... siis tean kas hakata seda kaasa võtma ning uurima või kui see väga oluline vms pole siis jätaks asja sinnapaikka :D




Pilt

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 22, 2011 19:32 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 21:49
Postitusi: 570
Minu calibral oli kuidagi nii,et 85 kw-se moto juhtmestikus oli üks taoline relee aju juures aga 110 kw-se juhtmestikul pidin samasse karpi ühe taolise relee panema,mis releega tegu,ei tea,äkki bensiinipumba relee :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 22, 2011 19:47 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Jyrka kirjutas:
Minu calibral oli kuidagi nii,et 85 kw-se moto juhtmestikus oli üks taoline relee aju juures aga 110 kw-se juhtmestikul pidin samasse karpi ühe taolise relee panema,mis releega tegu,ei tea,äkki bensiinipumba relee :roll:


85sel jah bensupumba relee seal .... aga ega ma täpselt just ei tea kas 110sel mul see puudu .... eks pean vanadest juhtmetest väikese lahti arutuse tegema ja vaatama kas annab klapitada kuskilt või ei :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 23, 2011 0:07 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 06, 2008 14:07
Postitusi: 366
Asukoht: Otepää-Tartu
Releed on omavahel vahetatavad. Niipalju, kui ma olen juhtmestike rappinud, siis 85kw-sel on alates mingist aastast bensupumba relee paremal pool aju juures ja relee pesa on ühes tükis kogu mootori juhtmestikuga. Sellel 110kw-sel, mis mul on, sellel on relee kapoti all karbis. Samas on mul üks juhtmestiku skeem, kus 110kw-se bensupuba relee on märgitud aju juurde. Ühesõnaga vanematel mootoritel (kuni 92.-93. aasta) on relee kapoti all ja uuematel aju juures, vähemalt mina olen nii aru saanud. Teen samuti mootorivahetust, kus 95. aasta 85kw-sele läheb peale 91. aasta 110kw mootor.

_________________
Pakkuge Calibra varuosi või terveid autosid! 53339881.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 23, 2011 10:25 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
karla87 kirjutas:
Releed on omavahel vahetatavad. Niipalju, kui ma olen juhtmestike rappinud, siis 85kw-sel on alates mingist aastast bensupumba relee paremal pool aju juures ja relee pesa on ühes tükis kogu mootori juhtmestikuga. Sellel 110kw-sel, mis mul on, sellel on relee kapoti all karbis. Samas on mul üks juhtmestiku skeem, kus 110kw-se bensupuba relee on märgitud aju juurde. Ühesõnaga vanematel mootoritel (kuni 92.-93. aasta) on relee kapoti all ja uuematel aju juures, vähemalt mina olen nii aru saanud. Teen samuti mootorivahetust, kus 95. aasta 85kw-sele läheb peale 91. aasta 110kw mootor.



Eks mul ole ka nii et 85sel oli seal aju juures ja 110sel jookseb kapoti alla karpi .... kuid nüüd just selles asi ongi et ma ei võtnud kaasa just ainult seda juhet 110se pealt millest see relee välja tuleb ..... ülejäänud (punt mis läheb aju juurde ning suur punt mis armatuuri tagant jookseb) võtsin kaasa .... see viimane punt mis tuleb kapotialt kuni tagumise istme alla välja ei viitsinud kaasa kiskuda ..... sest ega sealt vast muud vaja polekski kui ainult see pensuka relee jaoks minev juhtmestik ......

Aga loogiliselt peaks vast kuidagi olema võimalus see relee ikkagi sinna karpi tagasi saada ilma selle suure juhtme pundi ümber tõstmiseta .... nt vedada ise vajalikud väikesed juhtmed lisaks :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2011 13:22 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Niisiis ... täna on minul vähemal väga hästi päev alanud :D ...... sai vahetatud bena voolik ning nüüd võtit keerates asi hakkab juba nurruma :D ...... veel jäänud käigu hoovastik ühendada ja jagaja kaan vahetada ... siis igasugused vedelikud sisse ning esimesed liikumis katsed ära teha ..... seejärel kui miskeid anomaaliaid ei teki saab salongi ja muu pudi kokku lapitud :)

23.aprill loodan siiralt kohal ikka olla kiltsi lennuväljal :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 13:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Täna siis tähtis päev .... cali tundis esimest korda eesti asfaldit omas uues kuues :P .... hetkel veel anomaaliaid ei kohanud kuid eks aeg toob need ka kaasa ...... veel jäänud pidurid õhutada, vedrud ümber tõsta (sai liiga madalad taha ning kõrgemad ette) ning siis veel sisu kokku lappida ..... aga eks paar pilti räägib enda eest (mootorist natuke hiljem) :)

Pilt
Pilt
Pilt


Ja loomulikult kes siis ikka ilma lisaraskuseta sõidab :D


Pilt

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 14:00 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
Mauks kirjutas:
Väikene küsimus .... oskab äkki keegi öelda mille relee see on või kas seda on üldse nö vaja ..... nim tuleb sellele releele toide vms hoopis teisest pundist kui teistele releedele ..... siis tean kas hakata seda kaasa võtma ning uurima või kui see väga oluline vms pole siis jätaks asja sinnapaikka :D




Pilt

Minu 85 sel on see ABS relee!!! 100% kindel kuna olen sellega tegelenud.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 14:04 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Suured tänud info eest ..... nüüd siis teab mida vaikselt nokkima hakata .... see siis abs-i süsteem :)

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 14:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 01, 2011 20:42
Postitusi: 81
Et siis 23 aprilliks on siis kõigi eelduste kohaselt paugupilli haapsalus näha ?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 14:22 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 11:12
Postitusi: 267
Badboy kapott täpselt puudu;) Aga muidu juba hakkab looma, kena :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 10, 2011 14:48 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Tuletegija kirjutas:
Et siis 23 aprilliks on siis kõigi eelduste kohaselt paugupilli haapsalus näha ?


Eks loodan ikka jah selleks ajaks kõik pisemad asjad likvideerida jne .... rajale vast mitte kuid kohale tulen kindlasti :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11