*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 2:58

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2010 16:15 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Kuna siis nüüd eelmine nädal selgus et süüdi oleval autol siiski polnud kindlustust seega asi anti üle LKF`ile .... sealne härra mulle jõudis öelda niipalju et uurivad leedust mis maale vms see auto kuulub ning kes siis peaks hüvitama .... mina aga saan vbl vastuse alles järgmine nädal .... vähemalt ise hakkan seda pinnima .... sest kaua see ikka peaks aega võtma et välja selgitada kellele (mis maalt need nr talle anti vms) kuulub .... krt 21saj. kõik ju elektrooniline ... toksi aga nr sisse ka peakski saama kohe teada .... minu loogika ütleb nii vähemalt .....

Kuid eks kannatan selle nädala veel vast ära ning siis kui midagi selgub annan teada :P

Senikaua kui autot nokitseda ei saa tuleb tsiklit teha :D ( lumi .. sula ära :bang: )

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2010 16:42 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Vedi oma bike mu juurde,ma võtaks selle omale ja annan sulle Calibra vastu-saad seda nokkida :mrgreen:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 31, 2010 17:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Sulle juba ju pakuti sellist bike`i nagu minul on .... sa siis ei tahtnud? :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 23, 2011 21:46 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Niisiis .... siin väga pikka aega juba vaikus old ..... nüüd infot nati .... Reedel viibin leedus seoses uue punase toomisega :D (ilma selleta tagasi ei tule) ..... ja arvestuse kohaselt tuleb too 91a. ja punane .... loodetavasti saab sellega juba alustatud laupäeva hommikutundidel kui rekkast uue välja lükkab :D

Eks siis töökäigus teeb ka pilte ning paneb siia :P

_________________
Terv.
Mauks


Viimati muutis Mauks, Laupäev Apr 16, 2011 1:50, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 26, 2011 0:22 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 11:12
Postitusi: 267
Kui kere kõver pole, siis saaks ju selle koha välja vahetada koos uksega. Ei tohiks väga raske olla.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 3:08 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Agyr kirjutas:
Kui kere kõver pole, siis saaks ju selle koha välja vahetada koos uksega. Ei tohiks väga raske olla.


Seda kindlasti ... kuid eks see värvimis töö läheb rohkem maksma kui see et leedust uue tõin millel tundub kere korras :P

Seega jah eile hilisõhtul sai rekka pealt maha lükatud nö uus calibra :P 91a. ja punane ..... täna hakkasin siis vaikselt oma katkiselt calilt mootorit maha kiskuma ... suur pusimine on mul sellega kuna esmakordne üritus ... kuid eks näis mis sellest välja tuleb :D Kõiksugune abikäsi loomulikult oodatud :D

Ning kui kellelgil mingeid C20NE juppe vaja siis PS-i oodatud .... millalgil teen ka müügi teema ning pildid ... aga eks vaikselt võib asju juba küsima hakata :D

_________________
Terv.
Mauks


Viimati muutis Mauks, Laupäev Apr 16, 2011 1:51, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 27, 2011 23:06 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
tee ikka ilusasti ja korralikult siis :D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 28, 2011 20:25 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
djcoolj kirjutas:
tee ikka ilusasti ja korralikult siis :D


Ega muudmoodi ju saagi .... eks siin kui mul nö "järelvaatajat" kõrval pole siis tegelen sisu jne asjadega .... aga nii kui ta juures siis kapoti alt minema ei saagi (vanal siis) :D
Hetkel siis jah alles maha monteerimine pooleli .... samas selle 85kW-se paneks ka tuksuma vbl ning siis saaks juba seni sõita kui päris ümbertõstmiseks läheb :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mär 04, 2011 23:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Niisiis .... olukord järgmine ... selleks nv-tuseks peaks moto maha saama ... siis võtab käsile 85-se maha võtmise .... ja edasine muusika juba siis kui need tehtud :P .... vahepeal paar illustreerivat pilti ka :D

Pilt
Pilt
Pilt

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 06, 2011 21:41 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Teeb siis jälle väikese uuenduse .... täna oli siis tõsine juhe päev :P Sai kistud seest kõik juhtmed peaaegu ära :D kuna ma mootori vahetamise alal totaalne võhik ning ei tea mis juhtmeid vaja võib minna siis kiskusin hoopis kõik kaasa :P puhkepausi sisustamiseks valisin kõlarite vanast calist uude calisse tõstmise ning juhtmete peitmise :) .... Homme või nii peaks siis lõpuks hakkama 110kW-se mootori maha tõstmine (tänud andrusele vajaliku varustuse eest) .......

Ja nagu ikka paar illustreerivat pilti:

Pilt

Ning kõlarid (seesmised vajavad ka võimu veel) :

Ees ustes + tweeterid:

Pilt

Tagumised:

Pilt

Ning bagassi täide:

Pilt

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 06, 2011 21:47 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 22:36
Postitusi: 1108
Asukoht: läänemaa
kanali lahendus on hea :clap:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 07, 2011 2:46 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
narkokoer kirjutas:
kanali lahendus on hea :clap:


Tänud ... eks kui nüüd homme peaks mootorit tõstma/langetama hakkama siis teeb uue nö kanali (tegelikult puki) :D Õnneks on hästi kergelt muudetav kanal :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 07, 2011 15:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Sept 06, 2010 11:19
Postitusi: 71
kuidas sa auto kiirelt nende peale ajasid ? endal ka neid reste siin hoovi peal vedelemas üksjagu, kuid kardan et vajub läbi, sestap pole proovinud neid.

_________________
kodu kauniks, kõik ehitustööd, maja ehitus, vannitoad, saunad jne. - http://www.kaheksa.com/ehitus


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 07, 2011 16:41 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Sparx kirjutas:
kuidas sa auto kiirelt nende peale ajasid ? endal ka neid reste siin hoovi peal vedelemas üksjagu, kuid kardan et vajub läbi, sestap pole proovinud neid.


Nende aluste peale kahjuks või õnneks ma pole proovinud sõitta :D siis läheksid kindlasti katki ... kuid mul siin õnneks igasugu vastukaalu tõstukeid ning virnastajaid selle jaoks et autot millegi peale või kuhugi tõsta (siin teemas kuskil eespool ka pilt sellest kuidas ma auto alt asju teen) :P .....

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 07, 2011 17:03 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Sept 06, 2010 11:19
Postitusi: 71
Mauks kirjutas:
Sparx kirjutas:
kuidas sa auto kiirelt nende peale ajasid ? endal ka neid reste siin hoovi peal vedelemas üksjagu, kuid kardan et vajub läbi, sestap pole proovinud neid.


Nende aluste peale kahjuks või õnneks ma pole proovinud sõitta :D siis läheksid kindlasti katki ... kuid mul siin õnneks igasugu vastukaalu tõstukeid ning virnastajaid selle jaoks et autot millegi peale või kuhugi tõsta (siin teemas kuskil eespool ka pilt sellest kuidas ma auto alt asju teen) :P .....


tsekkasin järgi, on jah, sellist omale kodusesse majapidamisse vast soetama ei hakka :D

_________________
kodu kauniks, kõik ehitustööd, maja ehitus, vannitoad, saunad jne. - http://www.kaheksa.com/ehitus


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 175 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 110 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11