*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Mai 05, 2024 14:54

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 29, 2010 21:51 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Ja sass, pole paha cali iseenesest aga jah näha ole mis saab! Kõigepealt tuleb ta korralikult jooksma saada ja siis mõtlen edasi. Aga hetkel tulevad talle juurde ainult taga tulede paneel numri auku ja uues spido taust ja loodetavasti siis ka uued käigukangi nahk ja käsipiduri nahk. Aga nendega ka hetkel teadmata kuna kellegil ei ole kuskilt kollast pärisnahka saada :(


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 11:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2010 15:39
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
Lase ikka mustast nahast teha, muidu on salong pärast nii rõve ja kirju nagu enamikel tuning vendadel.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 11:16 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
lihtsalterki kirjutas:
Ja sass, pole paha cali iseenesest aga jah näha ole mis saab! Kõigepealt tuleb ta korralikult jooksma saada ja siis mõtlen edasi. Aga hetkel tulevad talle juurde ainult taga tulede paneel numri auku ja uues spido taust ja loodetavasti siis ka uued käigukangi nahk ja käsipiduri nahk. Aga nendega ka hetkel teadmata kuna kellegil ei ole kuskilt kollast pärisnahka saada :(

Mina õmblesin omale ise, nii käigu kui käsipiduri kotti. Aga kui soovid osta siis siin on üks pakkuja. Ei tea milline on kvaliteet, kuid kaebusi pole kuulnud http://www.calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=7279&hilit=nahast


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 17:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
ma õmblesin ka ise omale,
aga mainin seda et kollast päris nahka sa niisama ei leia.
kunst naka küll maailm.
selline pood pärnus nagu ESPAK seal on kunstnahka igas värvis ja igas variandis.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 19:17 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
sass432 kirjutas:
ma õmblesin ka ise omale,
aga mainin seda et kollast päris nahka sa niisama ei leia.
kunst naka küll maailm.
selline pood pärnus nagu ESPAK seal on kunstnahka igas värvis ja igas variandis.

Nuu nääd siis, polegi ma ainuke ''Näputöö tegija''


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 20:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Richard ole mureta ma ei taha teha neid üleni kollasena, sooviksin saada musta aga 1 kollase triibuga ja sama ka käsipiduri nahaga. Spidoka taust tuleb ka nii öeldes ainulaadne. Ja kui leian kellegi kes aitab mul kesk konsooli ja Spidokale ledid sisse panna siis jääb see ka minu ainukeseks tuuninguks mida tahan salongis teha. muidu läheb liiga kirjuks. Ja sass ma tean jah et seal seda müüakse olin ise kunagi selle firma tööline muidugi aastaid tagasi, aga olen seal tihti käinud ja valikut tean veel :D Hacku olen siin juba kõigi naha tegiatega suhelnud ja igalt poolt olen kuulnud, et kollast nahka on raske saada, aga ma ei jäta jonni :evil: Kusagilt ikka leian selle väikse jupi mida mul vaja on :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 21:20 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
lihtsalterki kirjutas:
Hacku olen siin juba kõigi naha tegiatega suhelnud ja igalt poolt olen kuulnud, et kollast nahka on raske saada, aga ma ei jäta jonni :evil: Kusagilt ikka leian selle väikse jupi mida mul vaja on :D

Aga kuidas oleks: Must nahk ja kollase paksu niidiga?
Olen näinud mustast nahast ja lumi valge niidiga istmeid. mmmm see oli ilus :oops:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 31, 2010 13:18 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Seda ma usun et ilus oli :D endalegi meeldiks. Ja sinu idee on täitsa hea, ja arvan et isegi rakendan seda ideed. Aga nüüd kus sain teada et kollane nahk nii haruldane siis seda enam tahan seda saada :D Seda enam kus sain teada et minu tibu ei ole mingi SE2 vaid lihtsalt eritellimus tehasest. Ja selle asja juures on kõige imelikum et saklane tellis soomest auto ja auto viidi ka soomest saksamaale ja värv sisu ja lisad olid kliendi omad soovid :D aga jah minu jaoks on ta ikka eriline :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 11:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nii tibu saaga siis jätkub: Sai nüüd käigu kasti korda käigud kõik olemas ja viga oligi hoovastikus. Kui esimest korda sai hoovastik ära tehtud siis oli puudu tagumine käik aga nüüd siis kõik käigud olemas :D Aga jamasid tuli nüüd lisaks juurde pärast seda kui termostaadi ära vahetasin tõuseb ka temperatuuri näidik aga ventikas ei hakka ikka tööle ja kuna mingi asi tõmbas selle kuu aja jooksul aku tühjaks mis mind ei olnud siis ei tahtnud autot välja suretada kui seisin ja auto läks jälle keema :( lisaks leidsin ka veel mingid juhtmed kapoti alt mille funktsiooni ma ei tea ja see teeb mind suht pahaseks. lisaks auto pöörded kõiguvad koha peal seistes mitte palju aga ikkagi ja see ei anna mul ka rahu :(


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 11:54 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
http://fotoalbum.ee/photos/lihtsalterk/74033043 kui keegi oskab mulle öelda mis juhtmed need on oleksin vägagi tänulik.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 12:28 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 1:10
Postitusi: 459
Asukoht: Põltsamaa
lihtsalterki kirjutas:
http://fotoalbum.ee/photos/lihtsalterk/74033043 kui keegi oskab mulle öelda mis juhtmed need on oleksin vägagi tänulik.


Kas need ei ole mitte küljepeale suunad. Samas peaks teiselpool olema samad juhtmed. :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 13:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Mul ei ole õrna aimugi :( Aga küljepeal mul ei ole suunatulesid :| tiivad täiesti siledad.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 15:00 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 1:10
Postitusi: 459
Asukoht: Põltsamaa
lihtsalterki kirjutas:
Mul ei ole õrna aimugi :( Aga küljepeal mul ei ole suunatulesid :| tiivad täiesti siledad.


Jah mõnel on need suunad olemas ja mõnel mitte. Endal ei ole ka suunatulesi aga need juhtmed olemas. Ei ole küll 100% kindel, et need muidugi need juhtmed on. Äkki keegi targem kellel on suunad seal olemas oskab rohkem kaasa rääkida :S


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 20:30 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
intel kirjutas:
lihtsalterki kirjutas:
Mul ei ole õrna aimugi :( Aga küljepeal mul ei ole suunatulesid :| tiivad täiesti siledad.


Jah mõnel on need suunad olemas ja mõnel mitte. Endal ei ole ka suunatulesi aga need juhtmed olemas. Ei ole küll 100% kindel, et need muidugi need juhtmed on. Äkki keegi targem kellel on suunad seal olemas oskab rohkem kaasa rääkida :S

Ka minul on ned pistikud kapotti all olemas!
Olen suht kindel, et suuna tuli see ei ole!
Kuid kui vaja võin täna kohe peale tööd järgi kontrollida!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 03, 2010 12:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nüüd avastasin siis veel igast lahtiseid juhtmeid kapoti alt. Aga saan täna ka teada mis need on kuna viisin tibu opelisse diagnostikasse ja sealse elektriku kätte. Vaatame mida uut ja kohutavat siis kuulen :shock: Homme kella 10nst läheb tibu mu sõbra sassi kätte kes siis vahetab ära rooli otsad, esi amordid, kondid ja värvib uue satnge äraja vaatab ka selle radika probleemi järgi ja loodetavasti saab need asjad siis korda. Aga jah kardan kui aus olla seda elektriku tulemusi :cry:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 139 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11