*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 2:12

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 15:27 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Tänud sulle mesasja. Aga jah nüüd siis näha ole mis edasi saab kui jällegi eesti saan ja edasi jaurama hakkan tibuga. Kuigi jah kui ausalt öelda siis juba kerge siiber ees ainult näe vaeva ja mata raha alla aga sõidurõõmu pole mingit olnud :cry: Ja arsi mida saab siis valesti teha nukkade tagasi paigaldamisel ? Ise olin kogu aja kõrval ja hoidsin blokki kui sass vahetas klapisääre tihendeid ja minu silm ja teadmised ei näinud küll midagi sellist mis oleks saanud seda rikkuda!!! Aga ma ei ole ka mingi lukksepp!!! ja minu teadmised on minimaalsed. Kuid nii palju kui teadsin siis kõik oli õige. Ise kardan ikkagi seda et mootor on eelnevalt kuuma saanud ja nukkvõllid tänu sellele ka õrnad.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 15:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Juul 06, 2005 15:42
Postitusi: 100
Asukoht: tartu
Ise kardan ikkagi seda et mootor on eelnevalt kuuma saanud ja nukkvõllid tänu sellele ka õrnad.[/quote]

Seleta mulle see lause lahti !?
Kas õlituskanalid puhastati ennem kui mootor kokku pandi ? Oled kindel, et pingutati õige järjekorra ja momendiga ?
Ma ei väida, et su sõber midagi valesti tegi aga piisab vaid väikesest näpukast ja tulemused on sellised .
Kui sa said peale remmi vaid 40 km sõita siis on see näpukas päris suure näpuga tehtud . Pole ju loogiline, et nukk miss on töötanud mootoril muretult 15 aastat, nüüd lambist saba annab .

_________________
5018973


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 20:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Arsi kanalid olid kõik lahti sest hiljem kui klapikambri kaane mahakisusin oli õli ilusti kõikjal. Aga loomulikult ei välista ka inimliku eximust. see on ju loomulik aga jah mis tehtud see tehtud. Nüüd tahaksin ikkagi tibu korda saada ja temast lõpuks ometi auto teha. SFI-calibra mõistsin isegi et tegemist on rondiga kui seda ostams käisin aga tean et kui kõik ilusti ära vahetan ja korda teen siis mul on kinnel auto mis teenib mind tuhandeid kilomeetreid ja truult. Ja mitte unustada et mul on ikkagi vägagi ainulaadne calibra mitte lihtsalt mingi suvaline ront.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 20:47 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2010 15:56
Postitusi: 69
seda küll. selliseid palju pole jah:)
homme sassi juurde lammutama, saan omale ka juppe juurde....


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 20:51 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
mesasja kle sa ole ette vaatlik kui nii edasi jätkad saab sinust veel calibra mees :mrgreen: Ja ei tahagi enam siis temast lahti saada kaob nii öeldes müügi isu ära veel :D Aga edu teile seal siis kui tagai jõuan kodumaale siis vaatab äkki omal ka veel nipet näpet tarvis :buddies: :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 20:53 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2010 15:56
Postitusi: 69
selleks ajaks auto kuusakoskis juba:)
ega enam ei tahagi lahti saada:P juba häirivad pisiasjad:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 20:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Rõõm kuulda et jällegi 1 cali omale hea omaniku saanud kes üritab talle elu vaimu ja kunagist hiilgust tagai anda ja talle head elu pakkuda. Aga kui nüüd lähed sassi juurde siis ole hea ja võta ta käest neid ukse kruvi aukude katteid veel juurde ma avastasin et mul neid veel paar tükki puudu.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 21:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
erki kuule kas sa mootorile v2ikest sissesõitu ka tegid või kukkusid kohe väänama.
sellestr ka vahest vead.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 12, 2010 21:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Lasin tal tiksud akoha peal ligi 40 minutit ja siis hakkasin sõitma aga jah kuna pidin tallinnasse kiirustama ja maanteel olid paar tigu ees siis olin sunnitud ka kiirendama paar korda aga mitte üle 6 tuhande püürde ja ei löönud ka pedaali põhja


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2010 10:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
No nii tibu saaga jätkub siis jällegi :D Sain eile siis oma nukkvõllid kätte, mille eest siis suurimad tänud klubi kaaslasele wtfff :buddies: Aga oma suureks kurvastuseks sain ma siis teada täpsemalt et mis vahe on uue tüübi SFI ja vanematüübi SFI-l kuna minul on uuema tüübi mootor siis puudub mul jagaja ja tänu sellele oli minu nukkvõlli otsas rootor mida aga ei olnud teistel nukkadel mille sain siis lisaks veel oli minu nukk võllide otsas klapp mida jällegi teistel ei olnud siis oli veel hammastratastes vahe ja siis nukkvõlli ots oli ka minuomal paar mm õhem kui siis vanematüübi mootoril :lol: Aga kui selle olin avastanud pidin ootama 3 tundi 1 vana meistrit et siis vanakooli treialit kelle nägemine on suht kehva ja kättevärin võimsam kui muhamed alil :mrgreen: aga see meitrimees suutis tunniga teha sellest vanatüübi nukkvõllist täpselt sellise nagu mul vaja ja maksumuseks läks siis 300 eeki :D Ja vana nukkvõll läks katki ikkagi mikromõratõttu seal oli ainult mingi 4mm pikka ja 2mm lai osa seda nukkvõlli veel kinni hoidmas ülejäänu oli lahti mõranenud. Paistab et minu hirmud selle kohapealt et mootor on kuuma saanud on tõesed see meister ütles sama sest muud põhjust ei saa seal olla :cry: Muud nagu ei oskagi lisada eks nüüd näha siis ole mis tujud mu tibul tulevad ja kuidas ta mind nüüd siis edasi teenida tahab ja ka kavatseb :D kuid sinnani naudin siis emaga sõitmist :driving: Suured tänud ka NanCCE-le nõu eest aga igaks juhuks lisan siia ka kõigile teistele kes peaksid sellise murega kokku puutuma siis see õli kanali kinni panemine ona väga tähtis kuna muidu puuduks nukk võlli sees surve sest kõik õli voolaks seal muidu välja. Ja kui teil endal kodu kandis peaks sellised meistrid puuduma siis annan hea meelega siinse meistri telefoni nr-i ja ka muud vajalikud kontakt andmed :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2010 11:59 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nii ja nüüd siis uued uudised tibu rindelt sidur ka otsi andmas :( :cry: et siis täna jällegi tibu lammutama. irw paistab et minu tibu on kui tallinna linna mis kunagi valmis ei saa muud ei ole kui remont ja remont täiesti hull lihtsalt :mrgreen: ega jah mis siiis muud kui sul on igav ja tahad omale kõik vabad päevad sisustada siis osata omale mitte korralik cali ja tööd jätkub kuudeks ja nised virisevad et mix mehed kogu aeg autokallal tegutsevad ja neid unustavad irw :D :mrgreen: :bang:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2010 18:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 1:10
Postitusi: 459
Asukoht: Põltsamaa
lihtsalterki kirjutas:
Nii ja nüüd siis uued uudised tibu rindelt sidur ka otsi andmas :( :cry: et siis täna jällegi tibu lammutama. irw paistab et minu tibu on kui tallinna linna mis kunagi valmis ei saa muud ei ole kui remont ja remont täiesti hull lihtsalt :mrgreen: ega jah mis siiis muud kui sul on igav ja tahad omale kõik vabad päevad sisustada siis osata omale mitte korralik cali ja tööd jätkub kuudeks ja nised virisevad et mix mehed kogu aeg autokallal tegutsevad ja neid unustavad irw :D :mrgreen: :bang:


:D :D Aga vaata kui hea on hiljem sõita :D :D Jõudu ja jaksu sulle :D Naistekohapealt on sul õigus :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 16, 2010 9:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Seda kindlasti intel see on ka ainus mis stimuleerib mind seda kõike tegema. Aga jah ei arvanud, et tibu nii kehvas olukorras on :shock: Arvasin et ok mootori oleksin lasknud nii kui nii ära teha aga kurat sealt ainult tuli muresid juurde ja juurde sillad siis nüüd veel käigukast ja sidur aga jah nüüd mul siis varsti uus kali juba seda loomulikult kui saab nüüd talvel ta üle ka värvituv nii nagu plaan hetkel on. Aga jah eks seda nüüd siis näha ole mis saab! Loomulikult ka see et ta mul endal siin juba 4 kuud enamuse ajast seisnud on ei ole ka midagi head teinud aga jah ma ei saa midagi sinna parata oma tööd ma selle pärast nüüd siis ka jätta ei saa. Aga mis siis ikka järgmine kuu siis tibu saaga jätkub kuna nüüd homme pean ma juba jällegi ära sõitma ja naasen parimal juhul jällegi kuu pärast. Aga nüüd ta ei jää õnneks niisama seisma vaid mu õde saab temaga veel sõita niikaua kui sidurit jätkub.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 16, 2010 9:50 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Eile tallinnas käies viskasin käppa kõigile calidele kes vastu sõitsid :D ( lugesin siit kunagi teemat, kus sai räägitud et oleks tore ja meeldiv teisi auto vendasid ja õdesid tervitada. See idee meeldis mulle vägagi.) Aga naljakal kombel keegi ei tervitanud vastu. Nägin muidu väga lahedat vaatepilti kui sõitsin tallinnast pärnu poole tagasi kuidas 1 väga kenasti tuunitud tumedat värvi cali sõitis koos järelkäruga mulle vastu :D tuunitud kuid siiski tööloom :mrgreen: :yourock:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 16, 2010 11:22 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
Hacku patsutab sulle õlale ja avaldab kaastunnet ning lisab '' Ma tean mis sa tunned. Ma alles eile viskasin käppa, vastutulevale calile. Vahiti kui lollakat, nina vastu esiakent.''


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11