*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 9:03

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 03, 2010 12:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
Ära muretse, el. mured ei ole opelil kõige suuremad mured!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 03, 2010 21:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
tibu läks juba remonti või.
nägin seismas sindis remondisö

milles viga.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 04, 2010 11:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Käisin tibuga opelis diagnostikas ära ja sain sealt head uudised :D öeldi et elektroonika on korras :D . Kuna mul oli radika ülemine lõdvik mõrane siis ei saanud nad kontrollida seda kas viga on vent anduris või ei ja kui tahtsin uut neilt osta siis sain teada et saaksin selle alle nädalapärast kuna nad peavad selle rootsist tellima, ma ei tellinud ja arvasin et saan selle raunexist aga jah sealt öeldi mulle et nendel ei ole sellist lõdvikut kuskilt võtta :shock: läksin siis sinti sassi juurde ( tema töötab seal sindi remondis) ja tema tegi mulle kohe uue lõdviku reguleeris käigukast hoovastiku uuesti kuna viies käik läks raksuga sisse. ja siis sain teada et mul ei ole rooli otsad läbi vaid hoopis roolilatt. Ja nüüd siis ongi täna minu tibu sindi remondis, ära tehakse siis rooli latt, esi amordid ja plokikaane tihend koos kõigi muude tihenditega kuna on kuri mulje et üle rõhk on mootoris kuna eile lendas mul alumine lõdvik pilbasteks kui olin uue lõdviku külge saanud. Ise vahetan ära siis kõik ukse ja ka süüteluku uute vastu kuna hetkel ainukene ukse lukk mis mul toimib on juhi ukse lukk. Tagaluugi lukk ei keera ültsegi ja kõrvalistuja lukuaugu ees on münt selle pärast et keegi on kunagi vist üritanud sinna sisse murda ja luku ära lõhkunud :D siis uue taga tule panen a ja uued numbri tule pirni pesad panen ka uued selle pärast et vanal on klemmid läbiroostetanud. ja kõik need asjad on nüüd siis olemas ja täna lähevad ka tibule külge. Aga seaoses tihenditega näen veel mida sass mulle räägib, loodan igatahes parimat :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2010 0:15 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nii täna sai siis korda ratta laagrid vasaka sarniir ( mis oli veel tehase neetidega kinni ) siis parem rooliots. Esisillas kadus ka kolin ära ja poisid ei pidanudki roolilatti vahetama nii nagu algselt kartsin. Ja kui tagasi sõitsin siis lendas jällegi lõdvik puruks seekord siis see lõdvik mis läheb salongist mootori blokki :? aga jah lõdvik oli nii läbi et sellelt sai näppudega tükke küljest ära rebida. Nii et siis homme uued lõdvikud vaja osta vähemalt kõik mis kohapealt osta saaksin ja ülejäänu tellin, mul on juba kopp ees krt 3korda juba lõdvikud lendavad see ei ole normaalne. Tean et tegemist on opeliga aga tean et kui need kõik asjad korda teen siis ta ka kestab mul :mrgreen: Käisin tallinas ise ja sain oliveri käest eestikeelse kompu teksti mis juba ilutseb ka mu tibus ja sain ka lõpuks maki sisse mis teeb vägagi head heli koos koos tagaaknal elutsevate blaupunkti 160 W kõlaritega :D mis olid mul juba ostes sees :D Aga jah kuna mu sõbral ei ole aega ennem järgmist kuud mootoris kõiki tihendeid ja vee pumpa jne ära vahetada siis lükkuvad need jällegi järgmisse kuuse ja sama ka siis uue värviga. Aga lõdvikud saan ise äravahetatud ja arvan et siis on mul vähemalt 1 mure vähem mille pärast jällegi muretseda. Muidugi tean et kui oleksin tahtnud omale korraliku hobi autot siis oleksin pidanud ostma omale mersu volksu või audi. Aga kuna tean oma noorusest kus meil olid poistel kõigil asconad ja need kestsid vägagi ilusti kui hoolitseda nende eest, jakui ta olen täis ringiga korda teinud siis tean et ta kestab mul aastaid rahulikult. vaatasin põhja ka üle ja põhi oli vägagi korras ja ilma roosteta sama olid ka karbid pildid panen ka varsti ülesse :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 04, 2010 20:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Pole midagi ammu juba kirjutanud ja arvan et peaks nüüd vähe juurde kirjutama mis tibust edasi saanud on. Kuna olin ise jällegi pikalt kodumaalt eemal siis siiani on ta mul niisama seisnud, Ennem seda üritasin seda lõdvikut vahetada mis läheb otse paisubaagist blokki aga jah see oli ikka tõsine närvikulu ja lootusettu juhtum. Täiesti haige lihtsalt kuda kurat on võimalik see, et lõdviku vahetamiseks peaksin ma kiskuma SFI kopsiku ja siis geneka ja õhuvõtu kolektori, apsurd lihtsalt. Lõhkusin kaks padrunit ära kolektorit lahti keerates ja loobusin. Nüüd tibu jällegi sindis ja terve auto on juppe täis et siis nüüd läehevad vahetusse kõik rihmad, tihendid, küünlad, rullikud, poldid, filtrid, pumbad, kõik õlid ja siis lasen bloki kaane ka natukene ära lihvida kuna kardan et see võib kõver olla. Muidugi ma ei ole selles kinnel et kas on kõver või ei aga jah kindluse mõttes kuna ei taha pärast kõike seda vahetust pärast uuesti lasta kõik lahti tõmmata et blokki siis lihvida. Lisaks käiin täna sass432 juures oma sõbra calile juppe toomas ja ostsin ka selle madala tiiva ära ja varsti ilutseb see siis juba minu tibu peal ja saan sellest tiivast siis lõpuks lahti mis mul seal peal on praegu :D Aga jah siiani on ta olnud mul väga heas seisukorras auto, ja olen isegi mõelnud et peaks ostma omale juurde veel 1 sõidukorras auto :mrgreen: Aga jah arvan et pärast seda kõike on mul siis nüüd tibu ka sõidukorras auto mitte ainult seisukorras. PS sillad on ka juba kõik peaaegu uued alla kuna need sai siin vahepeal ära juba tehtud kui eemal olin. Rohkem uudiseid tibust siis kui olen temaga juba rohkem kui 200 km sõitnud :driving:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 04, 2010 23:44 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2010 15:56
Postitusi: 69
eks ta ükskord saab sõidukorda ka sul, kaua ta seisu korras ikka on:P
Nippet näppet siit ja nippet näppet sealt ja ongi 20 000.- rahakott õhem, aga selle eest on sul
ilus auto kah tagumiku all...jõudu ehitamisel!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 05, 2010 19:12 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Raha sinna alla on juba jah oma jagu läinud aga see ei ole nii tähtis kahju on sellest et ostsin ta just suve jaoks nii öeldes ja ei olegi temaga sõita saanud suvel kui aus olla :( aga jah vähemalt järgmiseks suveks on mul olemas ilus ja korralik suveauto ja eeldan et ka sõidukorras suveauto :D :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 05, 2010 20:22 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
:mrgreen:
auto on muidu aus.
isegi uurisin seda tukk aega.
varuosi oled küll ostnud jubedalt palju.
sai sulle ka natuge tuununguga abiks olla :D :D

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 06, 2010 9:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
IRW auto on jah hetkel uusi juppe täis, Loodan et neist on ikka kasu ka :D aga jah jui teha auto korda siis ka teha korda ja mulle meeldib rohkem see põhimõte et kui asi on juba kulunud siis on mul juba põhjus selle vahetamiseks olgugi et katki ei ole aga jah nii saan rohkem kindlustunnet oma masinasse. Sul sass432 on tibut igati hea uurida ta ju sinu majast kivi viske kaugusel :D Ära teda ainult kividega loopima hakka :P Ja jällegi minu suured tänud sulle tiiva eest.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 06, 2010 23:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2010 15:56
Postitusi: 69
eks vaatame kas tibu liigub homme ka:)
hakkab ta siis sõidukorras autoks või mitte:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 07, 2010 0:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nii täna sai siis lõpuks ometi pihta hakkatud tibu südame elustamisega. Leidsin ka lõpuks ülesse milline lõdvik mul oli jälle katki läinud ja KRT :evil: no see on ikka lõdvik 1 lõdvik läheb 3meks ja kõik otsad on erinevald kõverikud ja erinevate otstega( piltidelt on ka seda näha) ja tänu sellele lõdvikule ei saanud ka täna tibu korda vaid peab homseni ootama kuna ei olnud mitte kui kuskilt seda lõdvikut saada ja pidin uue tellima mis :pray: tänatud jõuab homme hommiku kella 10neks kohale ja siis saab jätkata. täna sai siis moto lahti tõmmatud ja vahetatud klapisääre tihendid, veepumba ja pingutus rulliku, homme siis kõik üle jäänu ja eks siis näha ole mid tibu arvab sellest remondist ja mis häält ja minekut ta mul siis tegema ka hakkab :pray: ootan ja loodan igatahes parimat. Tänasest päevast siis tibuga ka vähekene pildi materjale http://fotoalbum.ee/photos/lihtsalterk/76113097 Muide sass432 võtsin täna kärukonksu ka küljest ära :mrgreen:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 07, 2010 22:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Nii mina võin öelda ainult nii palju et varsti ma sõidan tibuga kuusakoski kaalupeale ja süütan ta seal põlema :evil: :evil: :evil: :bang: :evil: :evil: KRT sain moto kokku ja kõik oli super ja 40 km kaugemal märkasin kuidas mootori tuli süttis ja kui tee äärde keerasin kuulsin kuidas mootorist tuleb kolinat. Olin pühaviha ja täielikku pettumust täis. Nüüd läks siis nukkvõll. Täiesti haige lihtsalt :bang: krt remondi ja majanda ja ma ei ole saanud temaga veel 1 tervet päevagi sõita kogu aeg mingi jama :cranky: nukk võll oli veel ainus mida ma vahetanud ei olnud. Ja nüüd pean hakkama siis uusi nukk võlle ka otsima. Tahtsin omale suve autot ja sain ka nüüd sellise suve auto et vähe ei ole. Tegelt ka mul on ikka tõsiselt siiber. Kaua võib!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 07, 2010 23:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Juul 06, 2005 15:42
Postitusi: 100
Asukoht: tartu
Erki, asjad ei juhtu iseenesest . Mootorit kokku pannes on tehtud mingi viga .

_________________
5018973


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2010 22:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
ma ütlesin sulle enne ostmist juba ju,et tegemist rondiga...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Viimati muutis SFI-calibra, Kolmapäev Sept 08, 2010 22:38, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 08, 2010 22:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2010 15:56
Postitusi: 69
tegemist oli "heas seisukorras" autoga...väga heas seisukorras, aga peale tööd ja tegemist saab sellest väga heas sõidukorras auto, jõudu sulle ehitamisel....


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 89 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11