*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 14:31

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 01, 2010 23:54 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Sain siis eile õhtul elusesimest korda calibra omanikuks. Minu tibu sündis siis esmase registreerimise järgi 4.10.1994 ja Vin decoder ütles mulle et ta on toodetud soomes Uusikaupunkis, südameks on tal 2.0 16V 110kw c20xe ja värvuseks on solaar kollaneta toodi eesti Shveitsist 2007a ja kohe kui ta toodi siis ostis ka eelmine omaniks ta ära ja kuni siiamaani on auto tema käes olnud. Lisadena on peal kont( mis hetkel ei tööta) elektriaknad, kompuuter, ABS(mis hetkel ei tööta) kesklukk, istmesoendused, teisaldatav kärukonks ja must nahksisu mis on vägagi heas korras. Tibul esineb väga vähe rooste täppe milles naljakal kombel on mõlemal uksel 1 täpp mingi 5 ruutmillimeeri suurused( eeldan et lihtsalt parklas saanud kõkse)
Aga nüüd järgmine kuu läheb ta värvimisse mul kus värviks jätan ikka sama värvi ( kuna mingil imelikul kombel hakkas see mulle täitsa meeldima kuigi alguses kui pilte nägin ei meeldinud mulle ei calibra ega ka see värv huvi hakkas pakkuma ainult sisu ja südame pärast) tibuke on mulle juba päris palju peavalu valmistanud muidugi kui teda esimest korda eile nägin siis oli kohe aru saada et mootor tahab kapp remonti mida oleksin ka nii kui nii teinud, aga jah klapi kambri tihendi vahelt tuleb õli ja eelmise omaniku jutu järgi peaks tal olema ka poorse pea efekt mis ilmus aasta aega tagasi, aga ex näha ole mis ta on nädala pärast kui remont tehtud on! Eile proovi sõitu tehes oli kõik korras ja kui ka õhtul tagasi sõitsin paidest pärnu poole oli kõik super aga õhtul kui linnas sõitsin ja tuttavatele oma uut sõpra tutvustasin avastasin et kui tahtsin 3käigu pealt 2 panna siis 2 käiku ei olnud olemas vaid oli hoopis 4 käik seal asemel, aga kui kohalt kiirendasin siis olid kõik käigud olemas. Natukene ennem kella 00:00 öösel avastasin, et jahutuse tuli hakkas armatuuris põlema jätsin auto koheselt seisma ja uurisin asja eeldatavasti läks tosool keema kuna termostaat oli kinni pärast pikka seismist. Lasin mootoril jahtuda mõnda aega sõitsin tanklasse valasin tosooli sisse ja oli kõik korras. Paidest pärnu poole sõites viskas ta mul hetketeks mootori tuld armatuuris põlema mis kadus ka kohe natukese aja pärast ära. Kui keegi oskab mulle selle kohta infi anda siis oleks väga tore ise arvan et äkki olid mingid juhtmed oksudeerunud. Nüüd seda viga enam ei ole lahenes iseenesest. Täna hommikul kui hakkasin omi asju linnas ajama oli kõik hästi auto ei kuumenenud üle mootor toimis aga 3nda pealt 2 panna ikka ei saanud ja kui ostsin just uue termostaadi ja hakkasin kodu poole sõitma et seda vahetada kadusid nii 1 kui ka 2 käik ära seda muret ma veel lahendan. Aga muidu olen igati rahul oma esimese caligiga tänu oma erilisele värvile püüab ta väga palju tähelepanu ja kõigist nendest vigadest mis hetkel on saan ka aru tegemist on ju ikkagi 16a vana autoga. Vahetada on vaja veel vasak esiamort mis on juba olemas siis rooli otsad mis on ka juba olemas. Eelmine omaik tegi taga kahjuks eelmine aasta talvel kokupõrke hangega tänu millele on esistange puruks seda on kül paigatud aga see stange lõpetab ikkagi varsti prügikastis kuna ei taha sellist parandatud jama oma tibule ette, lihtsam on juba uus osta ja sama värvi värvida. Tibu peaks olema ka tegelikuses SE2 mida tehti ainult 500 tk aga ma ei ole selles veel kinnel uurin seda asja siin aga jah ex näha ole mis ja kes ta tegelikuses on tean et color edit ta ei ole kuna solar yellot tehti ainult 93a aga tema on mul 94a. See on siis lühi tutvustus minu tibust kes on siis minu esimene calibra. Kui keegi saab mind aidata minu tibu olemise tuvastamises aidata siis kõik pakkumised on oodatud!!!


Viimati muutis lihtsalterki, Reede Juul 02, 2010 17:48, muudetud 4 korda kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 10:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2010 15:39
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
Mootori tule on minul põlema löönud kahel erineval põhjusel:
1. lambda andur õhtal
2. Detonatsiooni andur õhtal

Loe enda autol veakoodid üle, saad ehk siis veidi targemaks.
samuti kontrolli üle käigukasti hoovastik, vb on seal midagi paigast ära, et käigud sisse ei lähe :buddies:

PIlte võiksid ka autost panna 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 11:04 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Suured tänud sulle Richard nõuande eest, vaatan selle kindlasti üle tahtsin seda juba eile teha aga mu sõbral oli tõstukipeal teine auto ees ja saan seda alles täna mingi kella 16:00 paiku teha. Seoses veakoodidega siis tahan nii kui nii opelise minna ja talle juhtmed külge panna ja näha mis huvitavat sealt veel välja tuleb :? Olgugi et sain kaasa autoga palju paberi majandust selle kohta mis autol tehtud on ja jutu järgi oli see auto omanikujaoks vägagi tähtis on ta vägagi käest lastud (muidugi mõistan et seismine ja võib olla ka aeg on põhjustanud väga palju vigu auto juures) aga jah näha ole mis saab ja mida mulle diagnostikas veel uut ja huvitavat räägitakse. Piltide arvan et ehk saab juba täna mõned pole jõudnud tibu veel pildistada hetkel veel liiga palju peavalu mulle põhjustanud aga luban et teen seda esimesel võimalusel. :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 11:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2010 15:39
Postitusi: 211
Asukoht: Tallinn
sul on vaja kõigest väikest juhtmejuppi, et ise veakoode lugeda ja tasuta :wink:
Kasuta natuke foorumis otsingut ja leiad infot, kuidas seda ise teha.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 11:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Tänud sulle Richard aga mu onu on pärnus opelis tööl ja ta aitab mind ikka ja alati kui mul on mõne autoga probleeme olnud. Eelistaksin ikkagi täieliku diagnostikat :D kindluse mõttes. Aga tõesti suured tänud sulle :yourock:


Viimati muutis lihtsalterki, Reede Juul 02, 2010 12:30, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 11:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
kas uued stanged ja külje lisad ka juba ostetud ja kas tuleb siis minu juurde tegemisse...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 11:46 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Loodetavasti saab kena auto-ma pooldaks siiski jätta originaalstangedega ja ei mingeid lisasi.Lase lihtsalt 60mm madalamaks ja saab ülikena-velg vist oli juba väga kena all!
Ahjaa-tee teema pealkiri ka vastavaks :)

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 12:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
SFI ei ole veel jõudnud neid osta tulin 29 alles eesti tahtsin tibu juba 30 kätte saada ja siis ka kohe tartu minna et sealt maximuse esi stange osta aga sain kahjuks alles 31 tibu kätte ja seda ka alles kell 20:30 kätte ja siis oleksin alles öösel tartu jõudnud ja olin ise ka juba väsinud ja ei hakanud seda trippi ette võtma ja järgnev päev oli juba rohkem üllatusi täis ja ei jõudnudki kuhugi. Ja värvimise kohapealt pean keelduma kuna minu hea sõber sass kes on fantastiline mehaanik sindis ja sammuti ka fantastiline automaaler lubas ise tibu ära teha, kui kuulis et mul on tibu mis vajab hoolitsust siis leidis oma tihedas graafikus aega tema jaoks. :buddies: Ja DanCCE tahan talle maximuse stangesid külge panna ja seda ka ainult suveks talvel tahan originaale ees hoida ( ei viitsi talvel sahka mängida ja stangesid lõhkuda) mulle meeldib kui auto on eriline mida tibu ka tegelikuses on aga pole veel oma silmaga ühtegi maximuse tsangedega calit näinud ja mulle need stanged täitsa meeldivad ja terve eesti on täis originaal calisid ja ka rigeri tunig lisadega calisid, aga mina sooviksin ikkagi midagi erilisemat. Ja mida sa siis pealkirjaks soovitaksid. Kas paremini kõlaks /minu tibu elulugu/ :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 12:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Ja velg on tal muidu täitsa kena 17 enso, rehvi mõõdud on 225 ja 45 ja ise loodan ka et tibust ikka asja saab vähemalt üritan seda teha, aga enne kõike kui hakkan stangesid külge panema ja ma ei tea mida veel tegema. tahaksin ta ikka korda saada. Lootsin et ta on ikka paremas korras kuna sain aru et eelmine omanik hoolitses ta eest vägagi hästi aga jah ex aeg teeb ka oma töö. ja madalduse kohta ma mõtlen veel kui ükskord tibu korras siis saab vaadata stangesid ja seda et kui kõrgele nad ka maast jäävad siis mõtlen madalduste peale. Tegemist on meil ju ikkagi eesti teedega!!!


Viimati muutis lihtsalterki, Esmaspäev Juul 19, 2010 22:15, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 12:15 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Pealkiri tee nii nagu teistel-sisaldaks auto andmeid.Ja Maximuse stangedega oli Göreli Calibra paar aastat tagasi-vaata ringi foorumis ja peaksid ka pildid leidma.Nüüd tal esistange teine pandud ja tagumine Maximus ringi tehtud-palju parem sai kohe 8) Kui ma ei eksi,siis Arzi turbokal ka see Maximuse esistange küljes...

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 13:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Tänud sulle info eest DanCCE, vaatan neid kasutajaid ja näen siis ka ise milline tegelikuses näeb välja cali maximuse stangedega. Ja muutsin teema pealkirja ära vabandan et ennem sellise panin ei lugenud reegleid :?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Et siis minu tibu
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 17:56 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
lihtsalterki kirjutas:
SFI ei ole veel jõudnud neid osta tulin 29 alles eesti tahtsin tibu juba 30 kätte saada ja siis ka kohe tartu minna et sealt maximuse esi stange osta aga sain kahjuks alles 31 tibu kätte ja seda ka alles kell 20:30 kätte ja siis oleksin alles öösel tartu jõudnud ja olin ise ka juba väsinud ja ei hakanud seda trippi ette võtma ja järgnev päev oli juba rohkem üllatusi täis ja ei jõudnudki kuhugi. Ja värvimise kohapealt pean keelduma kuna minu hea sõber sass kes on fantastiline mehaanik sindis ja sammuti ka fantastiline automaaler lubas ise tibu ära teha, kui kuulis et mul on tibu mis vajab hoolitsust siis leidis oma tihedas graafikus aega tema jaoks. :buddies: Ja DanCCE tahan talle maximuse stangesid külge panna ja seda ka ainult suveks talvel tahan originaale ees hoida ( ei viitsi talvel sahka mängida ja stangesid lõhkuda) mulle meeldib kui auto on eriline mida tibu ka tegelikuses on aga pole veel oma silmaga ühtegi maximuse tsangedega calit näinud ja mulle need stanged täitsa meeldivad ja terve eesti on täis originaal calisid ja ka rigeri tunig lisadega calisid, aga mina sooviksin ikkagi midagi erilisemat. Ja mida sa siis pealkirjaks soovitaksid. Kas paremini kõlaks /minu tibu elulugu/ :D


kui see pole cali klubi kasutaja sass434 või miskit sarnast,siis kõik ok...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 18:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Ei see ei ole sass432, Sellel sassil ei ole kunagi olnud isegi opelit ja praegu on ka passat.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 19:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
Jutt jutuks.
Pilte ka tuleb,või olen ma lihtsalt pime.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2010 19:47 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mär 15, 2010 14:36
Postitusi: 153
Asukoht: Tartu
Ootame pilte su tibust :D :D

_________________
2.5 V6 125kw
Kui oled tehase poolt idioot, ei aita aju chippimine kah !


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11