*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Apr 16, 2024 7:56

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 0:03 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Fatzer kirjutas:
Lõpuks olen jõudnud kokku panna projekti, mida proovin ka siin veidi tutvustada.
Tööd teostav Firma on lubanud täha tööde käigust pildiseerjad ehk kui töö pihta hakkab peaks laekuma igapäev tehtud tööst pildid- neist huvitavamad ma püüan ka siia riputada.
Tööde käigus muudetakse- paigaldatakse- ehitatakse järgnevad asjad:
1. Nahksisu
Istmed (4 tk) Osaliselt kunstnahast
Ukse ja taga polstrid-Lagi alkantarast
2. Peaseade
KENWOOD DNX7240BT
Paigaldus ventelatsiooni asemele. Ohutulede nupp tesaldatakse.
3. Peatoemonitoorid
Alpine komplekt TME-M780+TME-M780EM.
4. Parkimisandurid
Steelmate
5. Müraisolatsioon
6. Lisaaku Kollane optima
7.Esi uste ümberehitamine, unikaalne disain pagasnikus

Kõlarite valik on veel lahtine- Sub. Toidab Autostudio X2000 (1x2000W)
Kogu projekti maksumus 133 590.- krooni.
Lisaks- välise ilme muutmine ja värvimine.



olles ise heliga mingi 10 kond aastat tegelenud,siis ütlex,et loll saab kirikus ka petta....ära pane pahax aga kõigil su väljatoodud asjadel on hinna ja kvaliteedi suhe paigast ära ja sellise raha eest peax ikka nagu ehtne nahk ja alkantara olema....sellise summa eest ma võiks sulle tõesti ehitada tõsise heli süsteemi ja teha ainulaadse väljanägemise....tõesti ma usun,et võib kena auto tulla ja puha aga selline summa on üle mõistuse,sinu nimekirjas oleva stuffi eest!!!

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 0:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 01, 2009 18:13
Postitusi: 106
Asukoht: Eesti/Norra
SFI-calibra kirjutas:
Fatzer kirjutas:
Lõpuks olen jõudnud kokku panna projekti, mida proovin ka siin veidi tutvustada.
Tööd teostav Firma on lubanud täha tööde käigust pildiseerjad ehk kui töö pihta hakkab peaks laekuma igapäev tehtud tööst pildid- neist huvitavamad ma püüan ka siia riputada.
Tööde käigus muudetakse- paigaldatakse- ehitatakse järgnevad asjad:
1. Nahksisu
Istmed (4 tk) Osaliselt kunstnahast
Ukse ja taga polstrid-Lagi alkantarast
2. Peaseade
KENWOOD DNX7240BT
Paigaldus ventelatsiooni asemele. Ohutulede nupp tesaldatakse.
3. Peatoemonitoorid
Alpine komplekt TME-M780+TME-M780EM.
4. Parkimisandurid
Steelmate
5. Müraisolatsioon
6. Lisaaku Kollane optima
7.Esi uste ümberehitamine, unikaalne disain pagasnikus

Kõlarite valik on veel lahtine- Sub. Toidab Autostudio X2000 (1x2000W)
Kogu projekti maksumus 133 590.- krooni.
Lisaks- välise ilme muutmine ja värvimine.



olles ise heliga mingi 10 kond aastat tegelenud,siis ütlex,et loll saab kirikus ka petta....ära pane pahax aga kõigil su väljatoodud asjadel on hinna ja kvaliteedi suhe paigast ära ja sellise raha eest peax ikka nagu ehtne nahk ja alkantara olema....sellise summa eest ma võiks sulle tõesti ehitada tõsise heli süsteemi ja teha ainulaadse väljanägemise....tõesti ma usun,et võib kena auto tulla ja puha aga selline summa on üle mõistuse,sinu nimekirjas oleva stuffi eest!!!


Ma ei hakkanud siia konkreetselt välja tooma- mis hinda mingi osa maksab- aga mul on need hinnad täiesti olemas- ja ma usun, et sa pole ise selle matrerjali hinda veel kokku arvutanudki- aga kui sa nii hakkaja mees oled siis ütle mulle- hind ja teeme suga lepingu- ma annan sulle raha ja sina teostad tööd vastavalt kokkulepitule- ma usun, et sa jääd juba materjaliga omadega jänni ja töö pead sa tasuta tegema- kuna selleks enam raha üle ei jää- ja hilisemad pretensioonid pead sa sammuti korvama...


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 0:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
meest sõnast,härga sarvest...võime kokku saada,arutada sinu soove ja võin teha vabalt oma poolse pakkumise,kindlasti ei ole minu soovituses alpine ja ammugi kenwoodi asju...kumbki neist pole oma hinda väärt... :buddies:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 0:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 01, 2009 18:13
Postitusi: 106
Asukoht: Eesti/Norra
SFI-calibra kirjutas:
meest sõnast,härga sarvest...võime kokku saada,arutada sinu soove ja võin teha vabalt oma poolse pakkumise,kindlasti ei ole minu soovituses alpine ja ammugi kenwoodi asju...kumbki neist pole oma hinda väärt... :buddies:

Lihtne- tee mulle hinna pakkumine, ilma materjalita- tööraha- see mis vaja teha - see oli kirjas ilusti- mina toon materjali.
Või siis tee mulle hinnapakumine, ja kirjuta mida sa selle raha eest sooritad.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 20:10 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Fatzer kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
meest sõnast,härga sarvest...võime kokku saada,arutada sinu soove ja võin teha vabalt oma poolse pakkumise,kindlasti ei ole minu soovituses alpine ja ammugi kenwoodi asju...kumbki neist pole oma hinda väärt... :buddies:

Lihtne- tee mulle hinna pakkumine, ilma materjalita- tööraha- see mis vaja teha - see oli kirjas ilusti- mina toon materjali.
Või siis tee mulle hinnapakumine, ja kirjuta mida sa selle raha eest sooritad.


enne vaja ikka asjad läbi arutada...soovid ja võimalused ja minu poolsed lahenduse pakkumised ja siis alles pakkumine...pakkumise saan teha kui auto üle vaadatud ja täpsemad soovid paigas...:) ja kindlasti eelistan kõik vajaliku ise soetada...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 22:13 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
To SFI
On sul mingeid saavutusi ka kusagilt võistlustelt ette näidata? ...või mis see 10 a heliga tegelemist endast täpsemalt kujutab?

To Fatzer Alpine makkidega on päris palju helikvaliteedi üritusi võidetud... - endalgi kaks karikat kaminal - minu makk oli ainus, mis sai sisemüra eest ainsana 0 miinuspunkti (sh käivitusmüra, ja tühi lugu kust kuuled ära maki enda müra)
Muus osas on kõigi makkide erinevused ainult seadistus ja ühendusvõimalustes.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 0:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
oliver kirjutas:
To SFI
On sul mingeid saavutusi ka kusagilt võistlustelt ette näidata? ...või mis see 10 a heliga tegelemist endast täpsemalt kujutab?

To Fatzer Alpine makkidega on päris palju helikvaliteedi üritusi võidetud... - endalgi kaks karikat kaminal - minu makk oli ainus, mis sai sisemüra eest ainsana 0 miinuspunkti (sh käivitusmüra, ja tühi lugu kust kuuled ära maki enda müra)
Muus osas on kõigi makkide erinevused ainult seadistus ja ühendusvõimalustes.


Et kui sa lugema õpid,siis tal peaseade kenwood ja monitorid alpined...alpine peaseade iseenesest kärab aga pole oma hinda väärt ja tõesti pole eputamas võistlustel käinud...10 a olen helitehnik olnud ja subbareid mingi 8a ehitanud...usu ,tean mis teen ja räägin...ja olen ehitanud asju kuulamisex mitte helirõhu võistlustele...rõhu saavitamisex mõeldud asi ei suuda toota piisavalt puhast heli,nii et jah...paari karikaga ei tasu eputama tulla....sõper kusjuures käis ka paar korra mu tehtud asjaga mõned aastad tagasi...5kilo eegune komplekt köhis 145 db läbi paagi sedaanist välja...arvan,et väga kehva tulemus polnd 12`` subbari kohta ja tegemist oli kõigest magnatiga...:) ja kvaliteedi poolest ei jää kindlasti JVC Alpinele alla,ainult hind poole väiksem...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 3:02 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 01, 2009 18:13
Postitusi: 106
Asukoht: Eesti/Norra
Mind huvitas maki valimisel kompaksus- minu nõue oli saada asi- mis võimalda mul navigeerida- kuulata muusikat, vaadata filme jne.- Letil olev hind 27 t. kopikatega- soodushind 17900 ja saades lõpphinnaks 14 t. usun, et ei leia vastast...
Olen vaadanud Alpine makke- aga tundub, et disain ja võimalused on jäänud 2008 a. stoppama :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 4:31 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
SFI-calibra kirjutas:
oliver kirjutas:
To SFI
On sul mingeid saavutusi ka kusagilt võistlustelt ette näidata? ...või mis see 10 a heliga tegelemist endast täpsemalt kujutab?

To Fatzer Alpine makkidega on päris palju helikvaliteedi üritusi võidetud... - endalgi kaks karikat kaminal - minu makk oli ainus, mis sai sisemüra eest ainsana 0 miinuspunkti (sh käivitusmüra, ja tühi lugu kust kuuled ära maki enda müra)
Muus osas on kõigi makkide erinevused ainult seadistus ja ühendusvõimalustes.


Et kui sa lugema õpid,siis tal peaseade kenwood ja monitorid alpined...alpine peaseade iseenesest kärab aga pole oma hinda väärt ja tõesti pole eputamas võistlustel käinud...10 a olen helitehnik olnud ja subbareid mingi 8a ehitanud...usu ,tean mis teen ja räägin...ja olen ehitanud asju kuulamisex mitte helirõhu võistlustele...rõhu saavitamisex mõeldud asi ei suuda toota piisavalt puhast heli,nii et jah...paari karikaga ei tasu eputama tulla....sõper kusjuures käis ka paar korra mu tehtud asjaga mõned aastad tagasi...5kilo eegune komplekt köhis 145 db läbi paagi sedaanist välja...arvan,et väga kehva tulemus polnd 12`` subbari kohta ja tegemist oli kõigest magnatiga...:) ja kvaliteedi poolest ei jää kindlasti JVC Alpinele alla,ainult hind poole väiksem...:)

ei tea küll paljut sellest aga,
ühe 12 tollise magnat woofriga 145db,ja veel sedaanis, :?:
vas kahtlaneö
palju watte woofer oli siis :lol: :lol: :lol:

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 9:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
TO sass
tegemist oli kõigest Magnat AD 300 elemendiga ja seda lükkas Magnati RX MONO plokk...no ja väike kondekas....selliseid tulemusi saadaksegi kui õieti ehitatud....kasutasin ära suusakoti augu ja tegin bandbass kasti...surusin kogu kõlarist tuleva rõhu otse salongi.... elemendil ja võimul siss reaalset pool kilo :buddies: praegu JBL-il väga ablas element tulnud,millel kõik andmete poolsed ja membraani kuju ning membraani materjali poolsed eelised olemas saamax väga kõva tulemuse...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 10:15 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
...tegelikult olen ma paarilt helikvaliteedi võistluselt karikaga koju tulnud - minuteada pole seda põhjamaades ükski teine calibra teinud, niiet rõhust on asi kaugel :)

Aga summat vaadates olen ma SFIga ühel nõul, komponentidesse süvenemata on tegu päris piraka summaga ja suht odavate asjadega.
Kas su autosse pärast töö valmimist vaadates on näha et see summa on sinna kulunud? pigem peaks asi nii olema et autot vaadates peaks jääma mulje et sinna on kulunud 2x rohkem raha kui tegelikult.
Oled sa enda jaoks välja mõelnud milleks sa autot ehitad?
Hakkad sa sellega mingil alal võistlema (helikvaliteet, helirõhk, tuningu näitused, kiirendus...), teed temast reklaamautot mõnele firmale või teed puhtalt endajaoks?
Lihtsalt ennast huvitab :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 12:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
oliver kirjutas:
...tegelikult olen ma paarilt helikvaliteedi võistluselt karikaga koju tulnud - minuteada pole seda põhjamaades ükski teine calibra teinud, niiet rõhust on asi kaugel :)

Aga summat vaadates olen ma SFIga ühel nõul, komponentidesse süvenemata on tegu päris piraka summaga ja suht odavate asjadega.
Kas su autosse pärast töö valmimist vaadates on näha et see summa on sinna kulunud? pigem peaks asi nii olema et autot vaadates peaks jääma mulje et sinna on kulunud 2x rohkem raha kui tegelikult.
Oled sa enda jaoks välja mõelnud milleks sa autot ehitad?
Hakkad sa sellega mingil alal võistlema (helikvaliteet, helirõhk, tuningu näitused, kiirendus...), teed temast reklaamautot mõnele firmale või teed puhtalt endajaoks?
Lihtsalt ennast huvitab :)



mõistlik jutt juba...arvan,et sellise summa eest võiks juba väliselt ka vägagi karmi asja teha,kui heli enda jaox ehitada,mitte tippmarki taga ajada....kui tahab eputada,siis ette pannakse eraldi DVD mängija ja taha ülbitsemiseks koos luugiga tõusma kas või 32``telekas...aga asja eesmärk ja edasine kasutusala panekski kõik ülejäänu paika,sest see nimekiri ja tööd tunduvad tõesti ilmse raiskamisena :driving:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 18:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 01, 2009 18:13
Postitusi: 106
Asukoht: Eesti/Norra
oliver kirjutas:
...tegelikult olen ma paarilt helikvaliteedi võistluselt karikaga koju tulnud - minuteada pole seda põhjamaades ükski teine calibra teinud, niiet rõhust on asi kaugel :)

Aga summat vaadates olen ma SFIga ühel nõul, komponentidesse süvenemata on tegu päris piraka summaga ja suht odavate asjadega.
Kas su autosse pärast töö valmimist vaadates on näha et see summa on sinna kulunud? pigem peaks asi nii olema et autot vaadates peaks jääma mulje et sinna on kulunud 2x rohkem raha kui tegelikult.
Oled sa enda jaoks välja mõelnud milleks sa autot ehitad?
Hakkad sa sellega mingil alal võistlema (helikvaliteet, helirõhk, tuningu näitused, kiirendus...), teed temast reklaamautot mõnele firmale või teed puhtalt endajaoks?
Lihtsalt ennast huvitab :)


Kui aus olen, siis ei taha kuskil võistlusel osaleda, teen seda vaid puhtalt enda sõidumugavuse huvides- ja mis puutub hinda, siis jahh- kui arvutada maha materjalidest töö teostamise hind siis tõesti materjal ei maksa midagi- ja saladus pole, et töö teostamise hind on 380.- EEK tund- Kui Fsi Cal. on raha vaja ja tahab teha siis selle võimaluse ta ka saab- mind ei huvita palju keegi kuskil hauhindu saanud, või misiganes- mind huvitab rohkem tee korralikus- lohakat tööd ma ei seedi- Frimakallal on hea möliseda- kui rahul pole siis teevad ringi- enne ma raha ei maksakski- aga eraisikuga on vähe keerulisem- ma ei ole küll jõudnud vaadata ja uurida kas Fsi calib. on mõni pilt ka enda autost üleval- on su kätetööd kuskil näha kaa- äkki hoiad mu aega veidi kokku ja suunad mind sinna lingiga - kus su tegemisi näha saab ?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 15, 2010 21:00 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Nov 28, 2007 23:01
Postitusi: 178
Asukoht: Pärnu
SFI-calibra kirjutas:
TO sass
tegemist oli kõigest Magnat AD 300 elemendiga ja seda lükkas Magnati RX MONO plokk...no ja väike kondekas....selliseid tulemusi saadaksegi kui õieti ehitatud....kasutasin ära suusakoti augu ja tegin bandbass kasti...surusin kogu kõlarist tuleva rõhu otse salongi.... elemendil ja võimul siss reaalset pool kilo :buddies: praegu JBL-il väga ablas element tulnud,millel kõik andmete poolsed ja membraani kuju ning membraani materjali poolsed eelised olemas saamax väga kõva tulemuse...:)



Ja kui seda kõike teha võimalikult hermeetiliselt,siis on pool võitu käes :roll:

_________________
VW Golf IV;Yamaha XJR1300


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 16, 2010 21:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Fatzer kirjutas:
oliver kirjutas:
...tegelikult olen ma paarilt helikvaliteedi võistluselt karikaga koju tulnud - minuteada pole seda põhjamaades ükski teine calibra teinud, niiet rõhust on asi kaugel :)

Aga summat vaadates olen ma SFIga ühel nõul, komponentidesse süvenemata on tegu päris piraka summaga ja suht odavate asjadega.
Kas su autosse pärast töö valmimist vaadates on näha et see summa on sinna kulunud? pigem peaks asi nii olema et autot vaadates peaks jääma mulje et sinna on kulunud 2x rohkem raha kui tegelikult.
Oled sa enda jaoks välja mõelnud milleks sa autot ehitad?
Hakkad sa sellega mingil alal võistlema (helikvaliteet, helirõhk, tuningu näitused, kiirendus...), teed temast reklaamautot mõnele firmale või teed puhtalt endajaoks?
Lihtsalt ennast huvitab :)


Kui aus olen, siis ei taha kuskil võistlusel osaleda, teen seda vaid puhtalt enda sõidumugavuse huvides- ja mis puutub hinda, siis jahh- kui arvutada maha materjalidest töö teostamise hind siis tõesti materjal ei maksa midagi- ja saladus pole, et töö teostamise hind on 380.- EEK tund- Kui Fsi Cal. on raha vaja ja tahab teha siis selle võimaluse ta ka saab- mind ei huvita palju keegi kuskil hauhindu saanud, või misiganes- mind huvitab rohkem tee korralikus- lohakat tööd ma ei seedi- Frimakallal on hea möliseda- kui rahul pole siis teevad ringi- enne ma raha ei maksakski- aga eraisikuga on vähe keerulisem- ma ei ole küll jõudnud vaadata ja uurida kas Fsi calib. on mõni pilt ka enda autost üleval- on su kätetööd kuskil näha kaa- äkki hoiad mu aega veidi kokku ja suunad mind sinna lingiga - kus su tegemisi näha saab ?


vaata viewtopic.php?f=19&t=11026 mul oma pooleli ja see lihtsalt igapäeva asi ja mina kindlasti tunni hinnaga ei tee...tüki hind ikka...arvan,et parim kui kokku saame ja asjad paika paneme...selle raha eest annab tõesti miskit erilist teha...ei tasu raha niisama maha visata ja usun,et kvaliteedi üle sa ka pärast ei nurisex...materjali raha võtan tavaliselt ette ja töö raha siis kui autole järgi tullakse...:) värvin korralikus euro kambris ja paksult,nagu ameeriklased,mitte ei värvi autot siledax,vaid poleerivad peegliks,siis peab kauem vastu.. varsti hakkan ühte projekti porsche 924-ja värvima...arvan,et kui sellisega hakkama saan,siis võiks mulle ju cali värvimise ka usaldada...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11