*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 16:44

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 17, 2010 3:07 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 01, 2009 18:13
Postitusi: 106
Asukoht: Eesti/Norra
SFI-calibra kirjutas:
Fatzer kirjutas:
oliver kirjutas:
...tegelikult olen ma paarilt helikvaliteedi võistluselt karikaga koju tulnud - minuteada pole seda põhjamaades ükski teine calibra teinud, niiet rõhust on asi kaugel :)

Aga summat vaadates olen ma SFIga ühel nõul, komponentidesse süvenemata on tegu päris piraka summaga ja suht odavate asjadega.
Kas su autosse pärast töö valmimist vaadates on näha et see summa on sinna kulunud? pigem peaks asi nii olema et autot vaadates peaks jääma mulje et sinna on kulunud 2x rohkem raha kui tegelikult.
Oled sa enda jaoks välja mõelnud milleks sa autot ehitad?
Hakkad sa sellega mingil alal võistlema (helikvaliteet, helirõhk, tuningu näitused, kiirendus...), teed temast reklaamautot mõnele firmale või teed puhtalt endajaoks?
Lihtsalt ennast huvitab :)


Kui aus olen, siis ei taha kuskil võistlusel osaleda, teen seda vaid puhtalt enda sõidumugavuse huvides- ja mis puutub hinda, siis jahh- kui arvutada maha materjalidest töö teostamise hind siis tõesti materjal ei maksa midagi- ja saladus pole, et töö teostamise hind on 380.- EEK tund- Kui Fsi Cal. on raha vaja ja tahab teha siis selle võimaluse ta ka saab- mind ei huvita palju keegi kuskil hauhindu saanud, või misiganes- mind huvitab rohkem tee korralikus- lohakat tööd ma ei seedi- Frimakallal on hea möliseda- kui rahul pole siis teevad ringi- enne ma raha ei maksakski- aga eraisikuga on vähe keerulisem- ma ei ole küll jõudnud vaadata ja uurida kas Fsi calib. on mõni pilt ka enda autost üleval- on su kätetööd kuskil näha kaa- äkki hoiad mu aega veidi kokku ja suunad mind sinna lingiga - kus su tegemisi näha saab ?


vaata viewtopic.php?f=19&t=11026 mul oma pooleli ja see lihtsalt igapäeva asi ja mina kindlasti tunni hinnaga ei tee...tüki hind ikka...arvan,et parim kui kokku saame ja asjad paika paneme...selle raha eest annab tõesti miskit erilist teha...ei tasu raha niisama maha visata ja usun,et kvaliteedi üle sa ka pärast ei nurisex...materjali raha võtan tavaliselt ette ja töö raha siis kui autole järgi tullakse...:) värvin korralikus euro kambris ja paksult,nagu ameeriklased,mitte ei värvi autot siledax,vaid poleerivad peegliks,siis peab kauem vastu.. varsti hakkan ühte projekti porsche 924-ja värvima...arvan,et kui sellisega hakkama saan,siis võiks mulle ju cali värvimise ka usaldada...:)


Selles ma ei kahtlegi- ma usun, et saan varsti puhkusele mõneks ajaks - siis kutsun su asja vaatama. Kõik on õpitav- ma olen 15 a. maalritööd teinud ja ma usun, et autopahteldamisega saan ma ka hakkama- elekter on mul teine sina sõber- lihtsalt asi on ajas- aeg on asi mida mul ei jagu, et ise midagi teha :|


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 22, 2010 10:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
no nii...kas plaan soiku vajunud ve...ootan endiselt???

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11