*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 12:58

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 80 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 13, 2010 23:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
No nii...kunagisest hallist ajast olid siis head mälestused tuttava calibraga ja sai siis talve alguses endale üx muretsetud;)
Mootor 2.0 SFI 110kw doch
Väljalaske aasta 1994
Värviks Mica blue( ralli sinine)
Võtsin siis teise otse ksauto platsist , oli äsja sveitsist tulnud ja hinnax oli 24900.-
Olen esimene omanik eestis ja algne seisukord oli selle aasta kohta üllatavalt hea, ülevaatuselt sain ka läbi...taga pidur veits jebis aga käsaga sai tsipa järgi aidatud...puksid ja muu veermik perfekto korras....šarniirid isegi on needitud õõtsade külge....ühesõnaga kodus lähemalt uurides selgus,et tegemist oli olnud täieliku calibra fanati autoga...igal jupil ilutses vastu tähis GM...:) Kuna see piduri jebimine veits nagu häiris ja kettad ja klotsid polnud just parimas korras,siis sai Raunexist täis mäng korralikke kettaid ja klotse kaasa rabatud ja uued alla pandud! Järgmine murelaps oli sidur,sest möödasõidul laksasin 100 pealt 3 rauda ja andsin tuld...korraga kärss taga...selgus,et SFI on loom :)....jälle kord sammud siis poodi ja uus LUK`i komplekt näppu....järgmine tiir poodi oli siis rihmade ja rullikute järgi...jällegi täis komplekt uusi asju ja külge...sai vahetatud ka kõik õlid korralike BP õlide vastu nii mootor,kast,kui roolivõim!
Kuna oli üle mitme aasta esimene esiveoline,siis talvel käsaga mängimine lõppes väikses kraavis(häbi lugu aga mis seal ikka,vähemalt tunnistan oma viga:) ) , see nali läx siis maksma esistange ja ühe amordi....amortidega oli asi lihtne, jällegi Raunexisse tiir ja kaks tuliuut Bilsteini kaasa ja alla, koos sinna kuuluvate läbilöögi pukside ja pöörd laagritega...stangega polnud nii lihtne,sai pildi järgi gup-tuningust tellitud, kohale jõudes selgus,et minu tingimuste jaox liiga madal. Siis sain kasutaja urxi käest nii esimes kui tagumise originaal stange,millele said külge liimitud rieger style laiendid...stanged siis veel poolikud...ootasid kevadet. Said tellitud ka karbi laiendid ja väike ``moosiriiul`` taga luugile. Vahepeal sai ka mootorisse igavusest sisse piilutud, kõik perfekto ilus, kulumis jälgi pole....hüdrotõukurid said läbi pestud ja väikene hommikune klõbisemine ka kadunud. Said vahetatud,siis kõikvõimalikud tihendid Reinch`ide vastu mootoris. Mingi hetk sai ära ostetud ka tutikas ring tuning tulesid,ette musta põhjaga ingli silmad ja taha musta põhjaga ringid, plaan veel ette laiendi õhu avadesse osta Power LED päevasõidu tuled ja need koos LED parkide ja ingli silmadega panna automaatlülitusega tööle. Vahepeal sai ka väljalase ümber ehitatud...oma eelmise auto vraki alt, milleks siis MB SLK 200K, sai võetud 2 kõrvuti sport katti ja toruärist sai ostetud 63mm toru... ette said siis kõrvuti katid,sealt edasi 63mm toru ja lõpu pütiks sai üx seilenceriga jap-style pütt...sound nagu wrc-l:) algul oli lõbus aga nüüd käib suht närvidele...ilmselt vahetan tagumise püti SLK alt võetud SPARK`i vastu välja!!! Karbi laiendeid proovides lõi jälle kiiks kupli alla ja leidsin,et ikka ei meeldi...teen ise disain ja lasen painutada korralikust plekist , keevitab külge ja asi vask,ei jää mingid sita korjajaid ja auto mädandajaid. Lähiajal siis plaanis auto ilu vigade pärast poolest saati ära värvida ja uued jupid külge kruvida! Aalux rehvidest sai siis veel hiljuti uued MOMO Black Torque 3000 17`` veljed ostetud ja uued rehvid 215/45 R17.....velgedega jälle väike kiiks peas...kuna seda mudelit mis mulle disainilt meeldis toodetakse aind musta,siis plaan üle värvida ka velje mustad kesk osad suureteralise hõpedase metallikuga. Pilte tuleb ka kunagi...:)
Plaan oli SLK kompressor ka kapoti alla panna aga see tuleviku muusika...enne vaja välimus korda saada!!!
Ootan siis huviga soovitusi ja kommentaare...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 14, 2010 17:09 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
jutt-juttuks .aga pildid aitaks rohkem.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2010 13:27 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Kolmapäev Nov 28, 2007 17:48
Postitusi: 26
Asukoht: Pärnu
Ootan ka pilte :driving:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2010 9:10 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Kuri plaan siis uuel nädalal autole spoilad külge korjata ja alustada ettevalmistusi värvimisex :P Kui asjad küljes,siis saab ka äkki mõne pildi ilma värvimata...aga nüüd ootax siis targutusi ja nõuandeid...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2010 9:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 28, 2009 19:00
Postitusi: 273
Asukoht: Viljandimaa/Paide
kas ma saan õieti aru et tahad need veljed keskelt mustaks värvida?
mina jätaks veljed nii nagu need on sest nii on palju ilusam :)

_________________
Opel calibra 2.0 85kw
VAZ 2101 turvapuuriga rallikas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2010 10:03 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
need veljed olid mustad ta värvis neid hõbedaks .vast on nii lood.

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2010 10:08 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 28, 2009 19:00
Postitusi: 273
Asukoht: Viljandimaa/Paide
siis on normaalne

_________________
Opel calibra 2.0 85kw
VAZ 2101 turvapuuriga rallikas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2010 15:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
just nimelt...sass sai õieti aru...mulle meeldis see velje mudel,kuid seda heledat varjanti üldse ei toodeta,võtsin siis tutikad veljed ja värvisin kambris üle...:)
Omad kiiksud,midagi pole teha :mrgreen:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 24, 2010 13:08 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
täna peaks siis see päev olema,kui Danni käest uued külje laiendid kätte saan ja homme äkki hakkab siis spoila ringi külge istutama....:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 03, 2010 23:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
nädalavahetusel sai siis lõpux laiendid külge ja uue väljalaske ka tegin....sai MB taga poti sisu võetud ja ise ümbris tehtud, kuna originaalina ei mahtunud alla....nüüd hea ja vaikne...ots veidi müdiseb...ise olen rahul...:) püüan siis lähimal ajal mõne pildi ka teha ja loodan varsti värvimisse jõuda aga praegu ropult kiire ja perre tekkis üx golf 3 ka juurde,mis vajab mu tähelepanu,et kuna jalgsi ei viitsi cali keretööde ajal käia,siis sai otsus tehtud,et golf vaja enne normi saada, kui cali värvimisex laiali läheb...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 04, 2010 22:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 20, 2010 14:32
Postitusi: 80
Kuidas sa laepolstri lahendasid, kleepisid mingitsorti vaiba lihtsalt peale? :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 04, 2010 23:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Nov 28, 2007 23:01
Postitusi: 178
Asukoht: Pärnu
Veljed sellistena võivad päris head jääda.Ise kasutan originaal värviga samu velgi.Aga mul auto ka musta värvi:)

_________________
VW Golf IV;Yamaha XJR1300


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 04, 2010 23:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
SFI-calibra kirjutas:
Värviks Mica blue( ralli sinine)

Mica tähendab üldjuhul pärlmutrit. Kust sa selle "ralli" sinna nimesse leidsid? :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 05, 2010 21:56 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
KoogelMoogel kirjutas:
Kuidas sa laepolstri lahendasid, kleepisid mingitsorti vaiba lihtsalt peale? :)



tõmbasin laepolstri papil vana katte maha ja liimisin korraliku tekstiili liimiga supaka kasti riidega üle...vaja kõigest riiet,liimi,pintslit, hulgim pesunäppe või juukse klambreid ja hulgaliselt kannatust...:) (aerosool liimi ei soovita)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SFI-calibra 110kw
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 05, 2010 21:57 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
Käpard kirjutas:
Veljed sellistena võivad päris head jääda.Ise kasutan originaal värviga samu velgi.Aga mul auto ka musta värvi:)


no loodame...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 80 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11