*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 2:37

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 29, 2010 0:40 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
trancer01 kirjutas:
Võid uhke olla,täitsa kena stock calibra! :buddies:

Eks ta kena ole küll, kuid mitte vigadeta. Taguots on ussis, lohakalt värvitud ja värv kulunud, kundeukse äär alt vaikselt ussis ning mingisugused täkked/kriimud siin-seal. Sellega piirduvad iluvead. :D
Et aimu anda Sulle, siis näiteks juhipoolne aknatõstuk ei tööta endiselt korralikult ja raadiost me ei räägi. :lol: Minu muusika on mootori ning tagumise püti mürin. :cranky: :driving:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 07, 2010 22:07 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Ammu ei ole postitanud, kuid ega midagi erilist rääkida ei olegi.

Nädalavahetus peaks tulema töine, kuna plaanis on mootori padi ära vahetada (salongipoolne), põhjaalt roostet eemaldada ja käsipidurit uuesti vaadata.

Vahepeal olen autoga tegelenud niipalju, et maki Line IN pistikutesse sai juhtmed veetud ja nüüd saab tänu AUX'ile muusikat ja raadiot nautida mp3 mängija vahendusel... juhe jookseb siis maki tagapaneelist armatuuri tagant kindalaekasse, kuhu istutatakse player. :)

Plaanis on varsti varsti teha piduritorustikule uuendus ning tagumised rattakoopa ääred mõlemad puhtaks lasta ning uued teha pmst... kuid see viimane vist lükkub järgmisesse kuusse. :roll: (loodame, et ilma on...)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 11, 2010 9:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 25, 2009 11:04
Postitusi: 14
Mulle tuli just meelde, et auto sõi genekarihmasi. Ja päris tõsiselt. Ükskord tegin JCB kopale hooldust ja üks kangem ülekanderihm jäi näppu. Kuna see suuruselt sobis ja tundus originaalist ikka hulga tugevam, siis oma koha ta aku laadimisel saigi :P
Kui keegi vahepeal midagi muutnud ei ole, peaks seal siis Jcb rihm peal olema.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 13, 2010 23:26 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
paneaga kirjutas:
Mulle tuli just meelde, et auto sõi genekarihmasi. Ja päris tõsiselt. Ükskord tegin JCB kopale hooldust ja üks kangem ülekanderihm jäi näppu. Kuna see suuruselt sobis ja tundus originaalist ikka hulga tugevam, siis oma koha ta aku laadimisel saigi :P
Kui keegi vahepeal midagi muutnud ei ole, peaks seal siis Jcb rihm peal olema.

Jap, on... ja siiamaani väga edukalt mind kandnud. :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 16, 2010 18:17 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Tänud kasutajale knnx, kes võimaldas mulle soodsalt ühe kobeda mootoripadja... ühesõnaga nädalavahetus tuleb tegus. 8)


Esmaspäeval siis piduritorustik vahetusse.


Edasised plaanid järgmisel palgapäeval. :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2010 0:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juul 30, 2005 20:37
Postitusi: 171
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tore näha et endisel klassivennal ka Calibra pisik küljes :mrgreen:

_________________
http://www.carrating.org/car.php?9082


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 20, 2010 8:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
AivarCCE kirjutas:
Tore näha et endisel klassivennal ka Calibra pisik küljes :mrgreen:

Höh, Aiku sina või? Kas see oli rahumäel või pässas? Enam mu pea ei mäleta. :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 28, 2010 13:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 25, 2009 11:04
Postitusi: 14
Ennem seda Calibrat oli mul Audi C4 2.8 mootoriga ja esialgu tundus Calibra tabureti ja muruniiduki segu, kuid miski paneb seda taga igatsema :)
Ei, ükskord ma tulen ja kaen ka värgi üle ja siis saad oma asjad ka kätte!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 07, 2010 20:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
paneaga kirjutas:
Ennem seda Calibrat oli mul Audi C4 2.8 mootoriga ja esialgu tundus Calibra tabureti ja muruniiduki segu, kuid miski paneb seda taga igatsema :)
Ei, ükskord ma tulen ja kaen ka värgi üle ja siis saad oma asjad ka kätte!

Cool, tule tule kae üle värk. :wink:


Vahepealsest pikalt loba ajama ei hakka, mootoripadi on vahetatud, piduritorustik ka(kui ma seda juba ei maininud). Varsti vist tagumikualune keevitus siit-sealt ees ning tagasilla puksid. :roll:



Libe talv tulekul kaassõitjad, rehvid ostetud? :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2011 14:00 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Pole sinust kaua kuulnud miskit .... auto ikka olemas veel ja töötab?

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 14, 2011 17:40 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Mauks kirjutas:
Pole sinust kaua kuulnud miskit .... auto ikka olemas veel ja töötab?

Kle auto on ikka olemas, kuid nüüd lükkan müüki. Ei hakka siin udu ajama, tagumine vedru andis otsad kerega kokkupuutes ning ei ole raha hetkel enam edasi putitada masinat.
Kahjuks ei ole tõesti kaua juba näinud, kuid mingi aeg võiks juttu ajada küll. :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 02, 2011 20:41 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Nunii, nüüd võib siis rahulikult teema üles võtta ning igasuguse ebausu seljataha jätta. Mis siis Calibrast (Codename: "Dorian") saanud on?

23. Juuli 2011 lahkus too tore auto minu käest. Ostjateks olid 3 noormeest, kes ta ilusti ära viisid, ning nii ta läks, kuna minul ei olnud enam raha ega vaba aega, et temaga tegeleda, ning mõtlesin, et mis ma teda ikka hoian garaažhis kopitamas... las saab uue peremehe, kes tema eest hoolitseks.
31. Juuli sain aga kõne Tallinna Politseist, kes soovisid informatsiooni auto ning omaniku kohta, kuna isend leiti kusagilt lasnamäelt või mustamäelt (täpselt ei mäleta/ei kuulnud), kus teda parasjagu kurikatega lõbukorras nüpeldati. Sai uurijale siis asjad ilusti ära seletatud ning kõne lõpul ütles ta ka, et väga kahju sellest autost, kuna vähe on stock Calibrasid järgi ning siiski äärmiselt kena mudeliga on tegu. Veel mainiti, et ostja ei olnud ARK'is enda nimele registreerinud sõidukit ning soovitati mul koheselt Maanteeametisse pöörduda, et sisse anda võõrandamise avaldus, mis sai ka tehtud koheselt järgneva päeva hommikul.

Siinkohal mainin, et minu seiklused siis on Calibra vallas hetkeliselt lõppenud, ning on äärmiselt kurb, et jällegi üks Calibra Eesti teedelt on maha kantud. Tulevikus on kindlasti plaanis osta veelgi üks Calibra... järgneva autona siis. Kuid see juhtub alles siis, kui rahakott täieneb ning võin nii palju öelda, et seekord alla 4x4 Turbo ei lepi. Inimestega juba kokku kah räägitud, et kui rahad koos, tuleb tripp Saksamaale (arvatavasti järgmisel või ülejärgmisel aastal). Üks plaanib kenakese Defenderi osta ning mina jään siiski Calibra meelevalda.
Mis puutub üritustesse... kahju on, et ei saa enam teiega koos kruiisida või masinaid kokku panna, kuid kunagi tulevikus kindlasti jälle. Ja kui keegi peaks pakkuma mulle küüti Calibraga, on see ainult vägagi teretulnud.

Peatsete jällenägemisteni,
Kallestofeles

:buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11