*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 1:23

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 26, 2010 16:18 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
knnx kirjutas:
konksukatet pole ikka saand? tulid eile bussika juures vastu, läikis jah klaas terve vastu, ennem oli ikka päris hea mõra.

Kle ma selle konksukattega ei ole palju viitsinud pead vaevata ka... katte pesas üks plastik jublakas murdunud ka. Pealegi, konksu otsas on teda juba veetud. :D
Aga jah, klaas on täitsa vonks ees.

Tänu pisematele komplikatsioonidele, see nv ei saanud esistabika konte alla, kuid kui tegemiseks järgmine kord läheb, teeb žarniirid ka ära. :P


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 26, 2010 18:14 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 25, 2009 11:04
Postitusi: 14
Kui esimesest konksukattest jutt, siis see on minu käes :P


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 26, 2010 21:28 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
paneaga kirjutas:
Kui esimesest konksukattest jutt, siis see on minu käes :P

Kui sellega midagi peale ei ole hakata, siis äkki jagad? :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 28, 2010 12:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 25, 2009 11:04
Postitusi: 14
Mul on see mõnda aega müügis olnud, kuna vedeles jalus ja arvasin et pole enam midagi peale hakata. Seisukorda näed müügiteemas. Sulle muidugi annan tasuta kaasa kaasvaraks. Üks süütevõti on ka minu käes, kuna lasin uue teha (igaks juhuks, vana võti kipub pehmeke olema ja kõige ebasobivamal hetkel krõks)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 28, 2010 19:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
paneaga kirjutas:
Mul on see mõnda aega müügis olnud, kuna vedeles jalus ja arvasin et pole enam midagi peale hakata. Seisukorda näed müügiteemas. Sulle muidugi annan tasuta kaasa kaasvaraks. Üks süütevõti on ka minu käes, kuna lasin uue teha (igaks juhuks, vana võti kipub pehmeke olema ja kõige ebasobivamal hetkel krõks)

Aga sel juhul, sul mu kontaktid peaksid sõnumiga olemas olema... kui Tallinna satud, ehk saab kokku ja võtad kaasa. :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 04, 2010 21:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Nädalavahetus oli niivõrd kuum ning parmurohke, et ei olnud viitsimust nokitseda üldse auto kallal. Pisut sai siiski tehtud, paar juhet veetud ning relee välja kistud... ja tulemus on siin:

PiltPiltPiltPiltPiltPiltPilt

... ja esimese stabika kondid on ka olemas 22millised... lähipäevil lihvin stabika varda otsad puhtaks ja panen külge kondid.


Ãœlalolevad pildid kiiresti vaadeldava slideshow'na:
http://img130.imageshack.us/slideshow/w ... g0387b.jpg
:P


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 05, 2010 22:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Hip-hip hooray! Kondud all, juhitavus parem ja kolks läinud. Kahjuks tulin tunneli pealt niivõrd tuhinaga ära, et pilte ei teinud... kui pukside ja zarniiride vahetuseks läheb, teen neist ka pilte. :P

Tänaseks aga- töö tehtud ning võib õlle libistama hakata. :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 06, 2010 18:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
... kui teised jäid Laagri neste ees kinni, vilises Dorian väledalt üle vee. :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 07, 2010 19:18 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Kallestofeles kirjutas:
... kui teised jäid Laagri neste ees kinni, vilises Dorian väledalt üle vee. :lol:

Serious FAIL post oli see, kuna täna selgus, et mõlemad veovõlli otsad õhtal omadega tänu veele. Selgitan, mis siis juhtus õigemini- olin juba kodu juurde jõudmas mööda vabaduse pst'i... tee tundus suht sile ja vähese veega. Kaare ja Nurme peatuse vahel oli vaid äärmises read üks madalam koht, kuhu oli vesi päris kobedalt kogunenud. Kurb, et märkasin seda pisut hilja... üritasin küll ümberreastuda, kuid mingi vägev vant sõitis mul kõrval, seega ei jäänud muud üle kui pidurdada nii kuis võimalik... kahjuks ei olnud pidurdusmaad aga piisavalt ning sai sukeldatud otse lompi kiirusega umbes 45-50kmph. Vaatasin küll õhta autu üle, et väljast midagi ei paistnud... täna aga andis tunda, kui tööle hakkasin minema- kolksud paremal ning vasakul ratta juures. :cry:

Nüüd õhta ajasin kanali peale ning kontrollisin üle. Kurb aga tõsi- mõlemad veovõlli otsad said kahjustada päris rängalt. Reedel alles palgapäev, seega Doriani linnapeal te vahepeal ei näe. :(


Kui kellelgi on näpunäiteid või nippe kuidas nende veovõlli otste vahetamine hõlpsamini läheks, oleks teretulnud igasugune abi, kuna ise ei ole seda kunagi teinud. :| (mitte et ma seda üksi tegema hakkaks :D )

Väike slaidšhõu ka siis kahest võllist ning natukene on ka uusi konte näha :) :
http://img823.imageshack.us/slideshow/w ... to0711.jpg


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2010 0:37 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Täna sai, siis Keilas käidud töökojas: viewtopic.php?f=1&t=11412
Vahetatud siis:
Mõlemad žarniirid (kui kirjapildis eksin, korrekteerige)
Esisilla puksid
Veovõlli otsad mõlemad.

Hind soodne ning kui esimese kuuga midagi küljest ära ei lenda, soovitan kohta soojalt. :D
Auto käib edasi vaid pisut harjumatult ning käigud tunduvad imelikumad... eeldan, et see on juppide sissekulumatusest tingitud ning varsti asi paraneb.

Samas kuramuse hea oli Tallinna poole sõita ilma mingisugust kolinat kuulmata. Varsti tagasilla pukse vahetama suvilasse ning järgmise kuu algul vist läheb piduritorustik vahetusse.
Teavitan, kui midagi uut toimub, seniks aga tuult antikatesse sõbrad. :buddies: :twisted:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2010 0:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mai 17, 2007 19:43
Postitusi: 1361
Asukoht: PÄRNU
samas käigud ei tohiks vas imelikuks minna,
ja kui ootad et ära kuluvad siis on juba jalle vahetamist vajalik. :mrgreen:

_________________
Opel Omega 2.5 v6
Audi 80 2.0
ww polo 1.2 tdi

Pakkuda mõningaid varuosi calibrale.
58928773


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2010 18:28 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
sass432 kirjutas:
samas käigud ei tohiks vas imelikuks minna,
ja kui ootad et ära kuluvad siis on juba jalle vahetamist vajalik. :mrgreen:

Mõtlesin ka, et käigud ei tohiks eriti mõjutatud olla, kuid peab kõik õlid ning värgid mingi hetk üle kontrollima... oma silm on ikkagist kunn. :P

Tänastest seiklustest siis niipalju, et esisilla otstest kostub üks häiriv vilina moodi hääl. Arvatavasti sai eile suppordid tiba imelikult alla. :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 18, 2010 23:08 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Vilin esiosas jätkub... :?
Uus vahakiht täna peal. Mõtlesin, et paar kuud siis näeks tiba ilusam välja ennem kui keretöid saama hakkab kuu-kahe pärast. 8)
Homme, kui peale tööd ilm veel lubab, ajan kanalisse, loksutan esiosa läbi ning tirin rattad alt, ehk leian viliseva pahalase üles. :|


Ahjaa... eile sai käidud Lehtses asjaajamistel ning ühtlasi mõõdetud ka keskmine bensiinikulu- arvestades, et osa teed Lehtsesse sai tiksutud ka ummikutes, peaks keskmine küttekulu olema 8,5L/100km- 6,5-7maanteel ja 9-10linnas.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 19, 2010 20:32 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Vilisemine muutus kahtlaseks tugevaks kolksumiseks, mis meenutab ennem veovõlli otste vahetamist olnud olukorda. :?
Ideid? Rattalaagrid?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 19, 2010 21:17 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 03, 2010 17:28
Postitusi: 126
Sai asi ette võetud ning iga ratas kordamööda üles aetud, et veenduda, kust kolin tuleb. Ennäe imet... ei tulegi eest... tagant hoopis. :bang: Viga on kundepoolses tagumise ratta trummli sees paiknevad käsipiduriklotsis... ehk õigemini üks vedru niiöelda pöördnael kinnitus on otsad andnud. :? (kui keegi sai aru mis ma mõtlen)
Lisan illustratsiooniks ka pildi... pildil viidates pean silmas teiselpool asetsevat kinnitust, mida ei ole võimalik hetkel poldiga asendada.
Pilt

Ehk siis jumal teab, mis mul hetkel trummlis toimub. Kohe kui midagi head välja mõtlen, teen asja korda, kuid sama vana jama tagasi korrastada ei taha... samas ei taha ka eriti liikuda masinaga niiviisi. :| :bang:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11