*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 15:49

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Juul 20, 2008 23:57 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 30, 2005 15:19
Postitusi: 71
Asukoht: Tartu
Suvepäevad siis selleks korraks läbi ja nagu ikka saadi taas kord ühe väga laheda üritusega hakkama. Kolme päeva jooksul käis siis kohal kokku 11 Calibrat.
Ei puudunud selleltki ürituselt oma vigursõiduvõistlus ja traditsiooniline veelahing :lol:
Nii korraldajad Kui ka osavõtjad olid tasemel!!! Kiitus Ertzile toreda ürituse korraldamise eest! 8)

Ootame siis Görelilt pilte!!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 2:18 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 19, 2004 20:52
Postitusi: 213
Asukoht: Tartu
minugi poolt tänud Ertzile ja kõikidele neile, kes kohale tulid .... väga lahe yritus oli. Seltskond oli mõnus, ilmaga vedas ka väga ja koht oli päris hea. POlitsei tegi oma tööd korralikult meie juures patrullimisega. meie laager oli ikkagi ju piiratud politsei lindiga :lol: Meil hakkab juba veelahing harjumuseks saama vist :lol: vesi oli ikka väga soe ja seega oli seal vees päris mõnus möllata.
Dan, ära nukrutse, ega sa iga kord seda vigursõitu ka võita ei saa, las teised samuti naudivad vahest võidurõõmu (seekordse vigursõidu pani kinni siis Andrus!) :lol:
yhesõnaga oli VÄGA lahe yritus.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 10:58 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Minu aus arvamus ja lubage mul seda avaldada on:

Kui on klubiüritus või suvepäevad, siis ei ole vaja autode arvu hakkata tõstma- ja seda lausa kunstlikult- potjomkini külasid ehitati Katariinale sadu aastaid tagasi Peipsiäärde, pole meil tarvis ajalugu korrata. Sellistele joomaüritustele võib kasvõi rahva bussiga kohale tuua ja minema viia. Pidagem meeles, et klubi ei ole autod- vaid inimesed, keda see metall seob!

Autosid näidatakse autoshowdel ja üritustel, kus alkohol ja autondus ei segune, et ei tekiks pahasid mõtteid. Juba viimasel kahel suuremal üritusel on selle reegliga pahuksi mindud ja ma ei poolda, et selline reputatsioon klubisiseselt ega klubist välja leviks: autoklubid peaksid käima koolides lastele rääkimas, kuidas teed ületetaks, mitte ohustama neidsamu lapsi öösiti.

Muidu vahva, et veel midagigi toimub aga ajagem asju korrektselt ja eeskuju andes, mitte lasteaia kombel*

* See Tartust öösel autode vedamine oli samaväärne jobutus nagu põhupalliralli, te peate minuga nõustuma, kasvõi hiljem kunagi


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 16:00 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 25, 2003 20:49
Postitusi: 314
Asukoht: tartu
Minule meeldis,väga lahe oli.See, et autoparki nö.kunstlikult suurendatakse, ei tohiks ka probleem olla, sest on teisigi üritusi, kuhu treileritega autosid tuuakse.Samas ei tea, et keegi oleks promillidega oma autot kuhugi näitama viinud,kes kained, need roolis ja promillidega kõrvalistmel.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 16:16 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Arz kirjutas:
...sest on teisigi üritusi, kuhu treileritega autosid tuuakse...


Mul meenub kaks: ühed on vägaväga vanad ja teised on vägaväga kiired- kummad me siis oleme?

Arz kirjutas:
Samas ei tea, et keegi oleks promillidega oma autot kuhugi näitama viinud,kes kained, need roolis ja promillidega kõrvalistmel.


Sorry aga korra jäi mulje, et juba õhtul joonud inimene läheb autole järgi, kui läks teisiti, on väga hästi...loodan, et kogu üritus möödus intsidentideta!

Sel juhul kiidusõnad korraldajatele kordaläinud ürituse puhul! 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 17:33 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Lenz, mulle on alati meeldinud sinu postituste asjalikkus ja ma olen sinuga sisuliselt alati sama meelt olnud, kuid seekordse postitusega ma ei nõustu...õigemini nõustun vaid osaliselt. Tõsi see on, et viimasel suurel üritusel ei osanud mõned kodanikud alkoholiga piiri pidada, kuid nemad said oma hoiatused kätte ja seekordsel üritusel ei olnud alkoholiga liialdamine probleemiks. Samuti ei läinud keegi promillidega autorooli. Kõigil autodel olid kained juhid ja vajadusel sai inimeste roolikõlbulikkust alkomeetriga kontrollitud.
Olen nõus, et klubi on eelkõige inimesed, keda seovad autod. Kui on niisama omavaheline grill-chil üritus, siis on ükskõik, kui palju Calibraid kohal on, kuid meil oli eelnevalt linnavalitsusega kokku lepitud laupäevane autode näitamine linna keskväljakul. Vaid nelja autoga sinna klubi näitama minna oleks olnud veidi nadi, mistõttu sai otsustatud, et toome Tartust veel kaks autot juurde. Laupäeval oli keskväljakul kohal 6 autot ehk siis oli juba üht-teist näidata. Linnapäevade korraldajad jäid meiega igal juhul rahule ning linnavalitsuse poolt tuli palve, et äkki saaksime ka järgmisel aastal oma autodega kohale tulla.

Mina jäin igal juhul üritusega VÄGA rahule - seltskond oli tore ja ürituse korraldus ka viimasepeal. Kõik oli organiseeritud: valvega telkimisala, koostöö politseiga, autode pesemise võimalus, plats autode näitamiseks, laevasõit meie grupile, pühapäevane ekskursioon ümbruskonnas jne. Ehk siis suured-sured tänud Eerole, kes oli asjaga tõesti vaeva näinud :) Nagu Raini eelpool mainis, siis ilm oli ka viimasepeal. Oma kuuajalise puhuse jooksul ei mäletagi teist nii päikeselist ja palavat päeva 8) Ja ei saa minagi mainimata jätta laupäevaõhtust veesõda...ma ei saa aru, mis teema on meie seltskonnal veega. Ei jää ükski kanuumatk lihtsalt kanuumatkaks ega ükski ujumaskäik lihtsalt ujumaskäiguks :lol:

Veelkord suured tänud korraldajatele, politseile, Mustvee linnavalitsusele ja loomulikult kõigile, kes võtsid vaevaks kohale tulla :)

Pildid saan loodetavasti õhtupoole üles. Me Krissuga kahepeale olime kokku üle 1200 pildi klõpsinud, nii et sealt mõistliku suurusega albumi saamiseks sorteerimist jätkub :P

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 20:33 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Suvepäevade pildid: http://calibra.click.ee/suvepaevad_2008

Läbivaks teemaks siis must kass ja seebimullid :lol:

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Viimati muutis GörelCCE, Esmaspäev Juul 28, 2008 20:57, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 21, 2008 23:14 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Esmaspäev Sept 17, 2007 12:04
Postitusi: 66
Asukoht: tartu
Suured tänud kõigile osalejatele. Ainult tänu teile sai see korda minna ja korda ta läks ning meil on hea meel ,et osalejatel on mida meenutada :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 13:18 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 30, 2007 0:45
Postitusi: 436
Asukoht: Võru/Tartu
ma siin loen välja et oli väga lahe üritus, mul endal niiiii kahju et ei saaanud tulla :cry: :(

_________________
Oli kunagi :twisted: Calibra 2.0 85kw, 94a :twisted:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 22:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 25, 2003 20:49
Postitusi: 314
Asukoht: tartu
Ma ei näe pilte :(


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 22:23 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Vaata uuesti...album vahepeal jamab :wink:

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 05, 2008 15:06 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Noniii,nüüd peaks ka Mustvee linnaleht ilmunud olema,kas meist siis seal ka juttu oli??

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 10, 2008 21:13 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Esmaspäev Sept 17, 2007 12:04
Postitusi: 66
Asukoht: tartu
uurin võimalikult ruttu


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 28, 2008 15:11 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
ertz kirjutas:
uurin võimalikult ruttu

Et siis ei miskit?

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 21:24 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Esmaspäev Sept 17, 2007 12:04
Postitusi: 66
Asukoht: tartu
Sellega siis selline lugu,et kuna linnavalitsus ise linnalehte ei tee (teeb keegi teine) siis polnud tal piisavalt infot meist kirjutada. Lehe tegija nägi meid ainult platsil. Aga järgmiseks aastaks tuleb vaim ikkagi valmis panna sest MEID OODATAKSE :)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11