*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Apr 16, 2024 17:36

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 13:47 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 03, 2005 2:58
Postitusi: 47
Ma tahtsin küsida, miks keegi siit ei käi stritidel? Eile oli jube lahe üritus ja mina üksinda Calibra au kaitsin :D Pakkun järgmisel neljapäeval klubiga stritil käia ja näidata kauneid ja võimsad Calid. Kes siis minuga?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 13:49 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 18:11
Postitusi: 435
Asukoht: Tallinn
kõigepealt tehniliselt korda... ja siis võin vaatama tulla... nokatsit vahest kannan aga elustiil sinnamaale veel ei küündi.. :P ;)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 13:55 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Ei ole oma kullakest ehitanud selleks,et teda öösiti kuskil pärapõrgus lõhkumas käia-sry,aga see teema pole minu jaoks!!!

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 17:56 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
SR-id pole koht, kus klubi näidata...kes tahab see käib, aga klubiga ühist minekut sellistele üritustele kohe kindlasti ei poolda.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 22, 2007 2:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 14, 2005 0:11
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
ReVolt kirjutas:
Ma tahtsin küsida, miks keegi siit ei käi stritidel? Eile oli jube lahe üritus ja mina üksinda Calibra au kaitsin :D Pakkun järgmisel neljapäeval klubiga stritil käia ja näidata kauneid ja võimsad Calid. Kes siis minuga?


päris kenasti sõitsid :wink:
laupäev riisuma lähed ka ve :wink:

aga muidu ikka paari selle klubi autot on nähtud nendel üritustel :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 22, 2007 13:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Sept 20, 2005 11:22
Postitusi: 73
Asukoht: Elva - Rakvere
IRW, no mida veel, Cali au kaitsmas. Tuletaks meelde, et SR-id on ebaseaduslikud, ning arvestades eesti liikluskultuuri, kus igale ryblikule antakse põhimõteliselt aitäh eest load pihku, ka vägagi ohtlikud. Ebaseaduslikus ettevõtmisestes klubi esindada, on põhimõteliselt klubi nime mustamine.

Ise veel imestate miks Calit vaatatakse yhe rohkem kui uut "rullnoka autot"


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 24, 2007 12:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 03, 2005 2:58
Postitusi: 47
Aitäh GLS - 4 stardi oli edukat, 2 korda tulin teisena, kuna esimene oli Audi S6. StartLight, olen sinuga absoluutselt nõus - liikluskultuuriga on Eestis küll proobleeme. Aga me võime ju koguda. Keegi ei hakka siin foorumis striuti propagerima. Ma olen küll selle fan. Ja olen ka Calibra patrioot. Ja tulen stritile ja näen seal Golfi, Mersu ja bemmereid. See ei ole küll väga tore.

Görel, klubi võib osaleda paljudel näitustel, aga kui autod ei käi üldse stritidel, siin tunneb et eesti Calid on küll ilusad aga ei sõida üldse.

Veel üks kord, ma ei propageeri ebaseadusliku streetrace. Ma lihtsalt küsin miks? :oops:

Veel üks asi - minu meelest on parem üks kord nädalas (või üks kord kuus) jätta adrenaliini stritil, kui teha foorireisi iga päev linnas. Nõus? 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 25, 2007 4:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 14, 2005 0:11
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
ReVolt kirjutas:
Aitäh GLS - 4 stardi oli edukat, 2 korda tulin teisena, kuna esimene oli Audi S6. StartLight, olen sinuga absoluutselt nõus - liikluskultuuriga on Eestis küll proobleeme. Aga me võime ju koguda. Keegi ei hakka siin foorumis striuti propagerima. Ma olen küll selle fan. Ja olen ka Calibra patrioot. Ja tulen stritile ja näen seal Golfi, Mersu ja bemmereid. See ei ole küll väga tore.

Görel, klubi võib osaleda paljudel näitustel, aga kui autod ei käi üldse stritidel, siin tunneb et eesti Calid on küll ilusad aga ei sõida üldse.

Veel üks kord, ma ei propageeri ebaseadusliku streetrace. Ma lihtsalt küsin miks? :oops:

Veel üks asi - minu meelest on parem üks kord nädalas (või üks kord kuus) jätta adrenaliini stritil, kui teha foorireisi iga päev linnas. Nõus? 8)


Ma kas nägin tonti aga göreli cali oli sellest korrast eelmisel neljapäeval ülemistes :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 25, 2007 13:57 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
GLS kirjutas:
Ma kas nägin tonti aga göreli cali oli sellest korrast eelmisel neljapäeval ülemistes :D

Ei näinud tonti...käisin tookord Ülemistest läbi küll.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 27, 2007 16:30 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 26, 2004 14:18
Postitusi: 1125
Asukoht: tallinn
Klubiga sellistel üritustel ei käida. Kui siis mõned üksikud vahel harva juhtuvad sõitma. Samas pole stock cali ka mingi eriline kiirendus püss :D
Klubi siseselt toimuvad ju ka kiirendus üritused, kus saab ennast ka vabalt välja elada.
Mõned aastad tagasi sai küll klubiga koos sr`idel käidud aga nüüdseks on ajad juba muutunud. Paljud Cali`de omanikud on juba sellest east välja kasvanud ja ajavad hoopis soliidsema klubi rida ning see, et Görel oma masinaga kogunemistel käib, ei tähenda kohe automaatselt ka kihutamas käimist. SR`i kogunemised on lihtsalt sellised kohad, kus aegajalt tuttavatega veidi juttu puhuda ja siis koju tagasi sõita.


BTW Revolt, ära siis seda ka unusta, et ühte pisikest seati sa ka kinni ei püüdnud........ei saanud lihtsalt seda mainimatta jätta :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 27, 2007 18:31 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 18:11
Postitusi: 435
Asukoht: Tallinn
Görel on mingi sala SR'rritaja... :P

okei, okei...Teate, kui nii tagantjärele mõelda, siis korrektselt pargitud calide rida on teinekord palju ilusam vaadata (tiimi-tunne), kui korraks mööda vilksavat, adrenaliinist, ilast ja coca-colast tulvil noorukit mõne muu auto (või ka cali) roolis. Ennist sai vana autoga käidud kõiksugu kogunemistel ja kiirendustel, täpselt sama moodi, kui auto-kinos. Lällar sisse, ise soojas autos kohvi lürpides ja sõõrikuid nautides (ei, ma ei ole ülekaaluline! :P ) ja kogu show sellega piirduski. Minu eesmärk on siiski auto ennist korda teha ja siis edasi vaadata, mis suunal temaga liikuda, senimaani leian ma aga et kõikvõimalikud kiirendused on sotsiaalsel tasandil kasulikud (kui mitte lausa vajalikud), kuna see on sammuti üks tee, millega noori muust-hullemast eemale hoida, aga eeldada, et Cali omamine tähendab automaatset adrenaliini-veskit... pole vaja. :)

sry@OT, mmkay... :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 28, 2007 22:23 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Sept 20, 2005 11:22
Postitusi: 73
Asukoht: Elva - Rakvere
Streetracerid Pilt Pilt Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 11:18 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 17:56
Postitusi: 289
Asukoht: Tallinn-Tartu
sealne video on päris hea :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 12:28 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Dets 06, 2006 14:49
Postitusi: 59
Asukoht: Tallinn
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=80316


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 30, 2007 11:32 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
GörelCCE kirjutas:
SR-id pole koht, kus klubi näidata...kes tahab see käib, aga klubiga ühist minekut sellistele üritustele kohe kindlasti ei poolda.

Nõustun 100% ja tulenevalt sellele läheb see teema lukku!!!

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11