*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 17:19

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 27, 2006 20:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
mul pole selle inimesega millestki arutada, peale seda kui see vend mind juba koputajaks tembeldas ja 20 kilo raha magusalt mu käest ootab :D

ennem avaliku pasa loopimisega võiks asjades kindel olla ,hr sallu !

kahepalgelisust otsi peeglit silmides !

küll olen aga mina kindel, et sinu firma just kevadise avalaksu rahade eest tehtud sai !
40 kilo läks oma tasku mis kolises, tehke siit omad järeldused ise kes ja mille eest elab jne
kuna mind juba koputajaks teatud seltskonnas tehti, siis ei saa ju mainet muuta ja lasta sel korruptsioonil edasi lasta minna :D
mittetulundus ühing ei tähenda seda, et tulu läheb mustalt oma tasku minu teada.

aga selles ühingus paraku läheb, seega otsustage ise kellele ja mille eest maksate

aga toredat päeva teile siisiki :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 27, 2006 21:04 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2003 12:10
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn/Pirita
noh kus oled??? kell on 8 :D

Mida sina üldse asjadest tead :D nii minu firmast kui mtüs-st irww
sa tule ole siin vaata kuidas asjad käivad ja mis toimub ja siis kobise palju kulub...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 27, 2006 21:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
sallu kirjutas:
noh kus oled??? kell on 8 :D

Mida sina üldse asjadest tead :D nii minu firmast kui mtüs-st irww
sa tule ole siin vaata kuidas asjad käivad ja mis toimub ja siis kobise palju kulub...


ega sul midagi asjalikku polegi vastu öelda

mida ma tean ?

kyll sa tead isegi mida ma tean

see 40 tuhat tuli tegelikult mannapudru kausist peale kevadist avalaksu eksole ? :D

ah jaa, tglt on lasteka foorumis "vanaema" kes sulle nii öelda kinkis selle summa

krdi sossepp oled ka sina oma kahepalgelisuse ja sõnavõttudega.

jää endaks ja ära valeta rahvale !

ilusat kiirenduse päeva teile ja paksu rahakotti :)


Viimati muutis Marko, Kolmapäev Sept 27, 2006 21:46, muudetud 2 korda kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 27, 2006 21:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
Tsiteeri:
Hum et siis valhalla... peaksid olema kyll minuga tutvunud, kas tõesti oled samal arvamusel mis markogi???? Kahepalgelisus ruulib...


koigepealt on ainult oiglane kui vabandan Sallu ees. minu ebaselgest postitusest vois nii mondagi valja lugeda mida ma paris ise silmas ei pidanud. markoga noustun ainult osaliselt. olles osalenud publiku seal yritustel valjaspool eestit(raha eest) kus on nii millestki roomu tunda. voimsad autod, show autod, originaalne kummipoletus ning irish pro drift series. pidades silmas yrituste kvaliteeti ning osalevate autode yldist seisukorda on eestis selliste yrituste pealtvaatajatelt suisa kuritegu raha koorida. kuid see on vaid mu isiklik arvamus. samuti pole ma nous streetrace kui firma voi marketingiga. streetrace oli, on, ja peaks jaama tanavatele kuhu ta kuulub, ning rahvale vabaks nii osalemisel kui pealtvaatajatele. sest niipalju kui on avanenud voimalust osaleda sellistest yritustest on need mitte tasulised. v.a suuremad seeriad. kus aga on ka raha eest midagi naha.
samuti pooldan ja hindan seda et on ettevotlike isikuid kes yritavad eestis nii autode modifitseerimist ning kiirendusvoistlusi edendada. loodan et suutsin end sonastada piisavalt selgelt. kes ,kus ja kui palju raha tasku topib,pole minu asi. juhul kui on veel arusaamatusi,voin meelsasti msnis suhelda voi naost nakku juttu puhuda.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 27, 2006 23:36 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 27, 2003 12:10
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn/Pirita
40000??? kust sa selliseid summasid võtad, arvutada sa ka ei oska... kobised ainult kusagil kaugel kaugel, et keegi sulle ligi ei saaks...


chees ma ei viitsi jälle su tasemele langeda, vabandan kõigiees ja rohkem sellel teemal sõna ei võta..


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 28, 2006 3:03 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
sallu kirjutas:
40000??? kust sa selliseid summasid võtad, arvutada sa ka ei oska... kobised ainult kusagil kaugel kaugel, et keegi sulle ligi ei saaks...


chees ma ei viitsi jälle su tasemele langeda, vabandan kõigiees ja rohkem sellel teemal sõna ei võta..


sa härra oled ammu ammu juba madalamale laskunud

aga tänu su oma kahepalgelisusele ja alusetule käitumisele kukud ise purki ja üsna varsti, loodan et lastekas ka sellest pasundatakse meeldivalt siis, et enamus saaks teada millega sa siiski tegeled.

ma ei peagi arvutama su personaalses rahakotis, aga viis kuidas sa seda täidad, jätab tugevalt soovida ja usun siiralt, et see lõpeb varsti

ja sa tead väga hästi, miks minu viha seal maal on.

laksuta oma lõugu õiges kohas, tee õigeid asju ja elu veereb iseenesest õiget rada !

ahnus ajab upakile

reg numbrid on võlusõna siin, tembelda kedagi teist ja ela ausat elu, siis ei saa keegi ka näpuga su peale näidata

ja selleks et sinusuguste tolgustega suhelda, ei pea kuskile kohale ronima, foorum ja mailid on piisav selleks.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 28, 2006 9:19 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Reede Juun 03, 2005 15:23
Postitusi: 148
Asukoht: Tallinn
Loen ja naeran :) kadedus on ikka kole asi küll. Minu arust võiks need ,kes siin negatiivsust pritsivad teha ise üritusi ja just nii nagu neile meeldib.
Ja jätke Sallu rahule. Pole kellegi asi kust tema oma rahad võtab ja mille eest velgi ostab.
Makuametiga ähvardada pole ilus, iial ei tea kuidas see ähvardaja tervisele mõjuda võib. :evil:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 28, 2006 10:58 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
See teema läheb nüüd LUKKU!!!!

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11