*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 21:06

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 13, 2006 18:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Kuradi äge oli 8) Väike kurguvalu on aga üritus kaalus selle 99 kordselt üle :wink:

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 13, 2006 23:02 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
Oli jah tore:) Ootan ise ka pilte üritusest. Tänud kõigile kes viitsisid ennast kohale vedada! :)

Ausalt öeldes oli endale ka üllatuseks see, mis pulli seal kõike ära tehti.. görelilt sain siis 2 video klippi ka :D

http://www.zone.ee/raulsomer/musa/

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 13, 2006 23:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 10, 2005 20:36
Postitusi: 94
:D ma natuke asjaväline tegelane, aga ei saa mainimata jätta, et see hümni video (loomad tahtsid pidu panna...) oli superB :D me@ oli laua all mitu minti :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 13, 2006 23:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
:lol:
me peame göreliga nii tegema et paneme näo peale sellise udu nagu politseikroonikas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 13, 2006 23:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juul 30, 2005 20:37
Postitusi: 171
Asukoht: Tallinn-Tartu
naeran neid pilte ja videoid nii, et pisarad vaikselt hakkavad tulema :D :D

_________________
http://www.carrating.org/car.php?9082


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 2:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 25, 2003 20:49
Postitusi: 314
Asukoht: tartu
Tahaks kah pilte näha juba :P
Arz kirjutas:
ainult wirxi pinginaaber tõusis õhtul ära :(

Ja minule väitis ta, et on Petsi pinginaaber, ning jube streetrace-i kunn :lol:[/quote]

Eks inimene väsis ära ja ei mäletanud enam kus täpsemalt istus või mäletan mina vastupidi sest pidu oli vägev :D

_________________
Autoabi, puksiiriabi, lukuabi - 24H üle Eesti - http://www.autoabi.com
Minu projekt :D http://www.carrating.org/car.php?2704


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 5:03 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 03, 2004 2:53
Postitusi: 320
Asukoht: Tallinn/www.calibraklubi.ee
Yritus meeldejääv, aga eelmise aastaga suts lahjem, sest esimene aasta oli ikka asi uus ja huvitav ja oli yhepäevane. Seekord vajus veiza pikax ja sellepärast ka väsimus suurem...
Ei kritiseeri, pole halb inimene, vaid pigem sellex annan mõista, et järgmistel yritustel tehtu õnnestux veel paremini: nimelt kui ma olexin tulnud õuest kylmast, siis soe söök olex olnud see, mis kõhtu olex tahtnud minna.
Kui paljud nyyd siis sauna eest maxid? kõik vist, aga paljud seda kasutasid.... :? Yllatus seegi, et nii pikk vahemaa oli vaja enne kõmpida, aga polnd hullu - sai ka Lõuna- Eesti mägesid nautida...
Järgmise päeva segadus Otepääle sõites: mainisime sulaselgelt, et Rauno ja Tõnuri auto täis raffast läheb Otepää linna sööma, mitte jää peale. Kui ei suutnud seda endale meelde jätta ning iseseisvalt tegutseda, oma mure. Aga nii rõve oli, kui kohe kukuti meid sõimama ja su oma silme all veel taga reekima :evil: Bad, bad, bad.......
Nonii: jalka oli lahe, aga võttis keti liiga maha :P See olex võind olla yx lõpu poole yritusi, aga muidu oli kifft sumbata lume sees. Suusatada sai, ärgem unustagem Rauno ylekaalukat võitu "kulbiga tonksimise" mängus :P
Jah, ja see kitarrimjees Rainer ajas peo uuesti käima :wink:

Nagu ytlesin, ei mõtle negatiivsete asjade väljatoomisega midagi halba, aga lihtsalt osad asjad olex võinud teisiti olla ja see on meile jälle järgmisel yritusel õpetusex :lol: Aga siiski respect korraldajatele!!!

_________________
Igaüx on oma õnne sepp ! Vot tak


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 14:31 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
No ütleme nii, et vinguda võime me kõik... Üldiselt oli asi nii, et otseselt keegi taga kedagi ei rääkinud. Point oli lihtsalt selles et Mart ja Kaire olid ka seal ühe auto peal, mis otepääle läks ja nemad pidid jalgsi tulema otepäält tagasi, kuna nemad ei tahtnud sööma minna... ja mina kuulsin seda, et Raunoga lepiti kokku et kõigepealt viiakse inimesed kuldkalale ära ja siis sõidetakse otepääle.. Ühesõnaga kuna Mart oli suht solvunud sellise käitumise pärast, siis tekkiski meil probleem , kuna see oli viimane piisk karikasse.. Seega miks peab inimene kes süüdi ei olnud klubiliste käitumiste pärast kannatama ja need kes süüdi olid, jäävad jälle karistuseta ja pärast hädaldavad et klubis ei ole ühtsust. Ühtsusest rääkides , siis mis värk oli selle eraldi joomise ja eraldi istumisega? Jäi mulje et osal tallinna rahval ei kõlbanud olla teistega koos.. JA SIIS FOORUMIS RÄÄGIME ET KLUBIS EI OLE ÜHTSUST. Veel häiris see, et hakati rääkima et osa juhatusest läks varem minema... no kui ikka ühel meist on tervisega suuri probleeme, siis ikka tervis on alati kõige tähtsam, mitte see et kõik kohal oleksid. Seega selle juhatuse laimamise võiks ka maha jätta.

Tean et iga ürituse puhul on midagi öelda, seega selle koha pealt on mul just hea meel, et tuleb ka negatiivset vastukaja, et saaks tuleval aastal jälle midagi muuta. Mis puutub sauna ja selle kasutamisse, siis oli see n.ö. paketi sees. Kõigil oli võimalik saunas käia aga lihtsalt mõned ei kasutanud seda.

Samas küsimus veel selline, et kes see kodanik Raini toodud coca-colad rotti ajas? Need olid nagu mõeldud nii et pizza ostnud isika saab osta ka juua kõrvale.

Tahan öelda seda, et vinguma on kõik valmis aga samas oma käitumist ei panda eriti üldse tähele. Oleme nagu kaua püüdnud seda foorumis selgeks teha et klubikaaslastesse võiks ka lugupidavamalt suhtuda. Ja mis kuradi teema on Tallinna inimestel selle Respectiga?? Pärast kuulen jälle tagaselja jutte, kus räägitakse et ka meie rainiga teeme üritusi respecti saamiseks.. bullsh** igatahes... Foorumis on siin kõik kõvad kõvatajad .. Aga palun väga.. võtke kätte ja korraldage ise siis. Antud üritus sai toimuma tänu kahele inimesele.. usun et enamik siinsetest klubilistest ongi lihtsalt jutumehed ja vingujad ja suuri üritusi korraldavad ainult läbi häda või ei saa üldse sellega hakkama. Tahan seda öelda inimestele , kes tagaselja vinguvad ja hädaldavad Tartu osakonna tegemiste üle. Küll oli siin probleeme ka suvepäevadega jne.. Olgem ausad.. antud üritus täitsa toimis, ainult kuna meil puudus suur toimkond, tekkis ka mõningaid läbimõtlematusi aga see ju arusaadav ning järgmistel üritustel on neid arusaamatusi vähem.

Ma ei taha siin kellegile halba ning olen ise ka valmis kuulama kriitikat antud ürituse kohta, kuid inimesed, pidagem meeles seda et enne kui suu lahti teete, mõelge ikka selle üle ka et kas te ise käitusite ka õieti.

ok loodan et ei puudutanud kedagi oma tekstiga ning loodan et sellest võetakse ka õppust.


:wink:

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Viimati muutis Reaper, Teisipäev Veebr 14, 2006 18:33, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 14:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
rahu! ütles puhh ja närvitses edasi
Minu arvates on negatiivne vastukaja alati hea, siis teab mis järgmine kord paremini teha. Tihtipeale on aga nii et positiivset ei kajastata üldse ning siis tekib osadel tunne et üritus oli jama ja enam ei tee jne...
REsPeCtIgA on selline imelik lugu jah osadel, kuid niipalju kui mina olen aru saanud, vähemalt tartu osa inimestest korraldavad asju sellepärast et asja on vaja või tõesti tahaks midagi teha, mitte tagajärgede pärast, et pool aastat kiidetakse takka vot et oli mees, kus korraldas.
Kui inimene ei taha seltskonnaga koos olla no ärgu olgu, seal võib mustmiljon põhjust olla, ei maksa enda tuju sellel rikkuda. Need kes nautisid üritust need nagu jäid ka rahule.
Ühesõnaga joogem rohkem, matke vaenukirves maha ning pange heeliumi :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 15:08 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 03, 2004 2:53
Postitusi: 320
Asukoht: Tallinn/www.calibraklubi.ee
Tsiteeri:
Antud üritus sai toimuma tänu kahele inimesele.. usun et enamik siinsetest klubilistest ongi lihtsalt jutumehed ja vingujad ja suuri üritusi korraldavad ainult läbi häda või ei saa üldse sellega hakkama. Tahan seda öelda inimestele , kes tagaselja vinguvad ja hädaldavad Tartu osakonna tegemiste üle.

Point siis ju selles, et teie siis ainult 2-kesi.... Mix siis? tuleb välja, et siis teil seal puudub see yhtsus :cry:

Tsiteeri:
Ja mis kuradi teema on Tallinna inimestel selle Respectiga?? Pärast kuulen jälle tagaselja jutte, kus räägitakse et ka meie rainiga teeme üritusi respecti saamiseks.. bullsh** igatahes... Foorumis on siin kõik kõvad kõvatajad .. Aga palun väga.. võtke kätte ja korraldage ise siis.


Ikka võetaxe sõnasabast kinni , et saax ikka uuesti vinguda, mida pole ju tegelt keegi teine teind... On, mis ta on... sry, respect tõlkes tähendab ju austuseavaldust, et sellise suure asjaga hakkama saite!!!
Aga ma jäin ju yritusega rahule, aga ma juba mainisin, et need yxikud negatiivsed pooled on samuti head ju tuleviku mõttes...
Pole millegi yle tõmmelda 8)

_________________
Igaüx on oma õnne sepp ! Vot tak


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 15:44 
muidugi oli lahe üritus. aga jah negatiivsest poolest lisaksin selle, et klubi privaatsus puudus. Selle all mõtlen ainult seda, et see saal oli tegelikult osa kohalikust baarist. Sealt tuli ka see Pets-i teema ja äkki ka Raini coca teema???.
ja see eraldi hoidmine...miks reaper arvab, et tallinna rahvas tartukatest eemale hoidis ?:D? äkki oli vastupidi :D? aga noh see nii sürr teema et ei vääri arutamist.

Aga mängud olid lahedad ja ansambel RMS ruulis ka täiega :D.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 17:45 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Laupäev Jaan 07, 2006 14:03
Postitusi: 110
Hommik... See asi, et see laup. hommikune asi... Mina isiklikult ei olnud teadlik, et kõigepealt minnakse otepääle ja siis sööma... Jälgisin rahva liikumist ja arvasin et vahepealne keeras lihtsalt kõrvalpõikeks ära... oleks keegi kas või maininud, et asi teistmoodi oleksin sõitnud ka teisiti... ja see, et tuleb välja, et minu autopeal olijad pidid jala liikuma... sorry aga oleks võinud öelda, egas minulgi plaanis sööma ei olnud minna aga puudus minul isiklikult inf... sry aga olexid nad maininud oleksime sealt kohe tagasi liikunud..... :?

_________________
elu veereb auto keerleb...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 18:22 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Laupäev Jaan 07, 2006 14:03
Postitusi: 110
VABANDAN ANTUD JUHTUMI PÄRAST, KUS MINU EKSIMUSE TÕTTU PIDID INIMESED JALA KÄIMA :?

_________________
elu veereb auto keerleb...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 18:40 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
aimar see respecti teema ei olnud sinu postituse peale kirjutatud, seega ei mõelnud ma selle all sind. See oli mõeldud mõningatele teistele inimestele, kes selle respecti otsest tähendust ei tea.

Miks korraldasime kahekesi? Lihtsalt selle pärast, et näidata et suuri üritusi saab ka ilma tülideta ja isegi kahekesi korraldada ( kuna siin on olnud igasuguseid tülisi seoses üritustega, et ei suudeta ära korraldada ja korraldatakse läbi tülide jne). See ei tähenda et meil tartus ühtsust ei ole.. Peaks mainima et Tartus see klubi toimib hoopis paremini..

Mis puudutab negatiivseid kommentaare, siis nagu ennegi mainisin on need teretulnud ja kuulame need meeleldi ära, et tulevikus asja parandada... kui arvate et ma ei taha teiste arvamust kuulda, siis olete valesti aru saanud. :wink:

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 14, 2006 22:32 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 19, 2004 20:52
Postitusi: 213
Asukoht: Tartu
Mina ei saa aru, mida te kaklete koguaeg. Kellele meeldis, sellele meeldis, ja kellele mitte, ex too ise teab, kas tuleb järgmine kord või mitte. Negatiivsetest kommentaaridest rääkides, siis need on ikka ja alati head, kuniks midagi ette heitma ei hakata. Ise arvan nii, et paljud yritused ja asjad olid mõeldud tiba teistmoodi, kuid kohapeal kukkusid nad just nii välja, seega sorry, kui tekkis vahepeal viivitusi ja arusaamatusi.
Miks me Reaperiga kahekesi seda orgunnisime? Mhm, hea kysimus tegelt.Kindlasti oleks meil abilisi ka olnud. Kui seda teemat uuesti lugeda, kus selle yrituse orgunnimine hakkab, siis sealt võib näha, et Illukas ja Olavi pakuvad näiteks lahkesti abi. Aga asi kujunes nii välja, et hakkasime lihtsalt kahekesi ajama neid asju. See ei tähenda, et meil Lõunas yhtsust poleks!
Enivei, idee järgi oleks pidanud yritus teistmoodi välja kukkuma ja selle pärast nats halb olla, sest arvasin, et paljudele ei meeldinud, kuid kui lugeda neid kommentaare, siis mulhea meel, et yldiselt jäädi rahule.
Ja me EI TEINUD seda kõike respecti pärast. Minule näiteks meeldivad CCE yritused ja kuna ma ise midagi CCE jaoks organiseerinud polnud, siis lihtsalt tahtsin ka ise enda poolt panuse anda, et meil need kokkusaamised jätkuksid, mitte et käin lihtsalt igal pool kohal jne.

Tänan kõiki, kes kohale tulid ja kes mängudest osa võtsid.

_________________
http://citycarautoabi.ee


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11