*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Esmaspäev Apr 29, 2024 20:24

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 95 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 13, 2006 11:34 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Apr 27, 2005 23:24
Postitusi: 273
Asukoht: Tallinn
puztol kirjutas:
mul jääb tulematta kuna politsei onu otsustas eelarvesse väikese augu teha :cry:

PS! ärge sõitke siniste kabariitidega


kuidas nad sul neid nägid? ei paista ju välja kui lähituled põlevad
kahju


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 13, 2006 14:18 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 07, 2005 17:39
Postitusi: 137
Asukoht: Norra-Tõrva
näed sõitsin mendil taga ja nägid raiped. nüüd plaanid rikutud :cry: aga see pole vist teemale asjakohane jutt siin.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 16, 2006 23:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Aug 30, 2005 10:53
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
:? kas siis kohe nii suur trahv tehti?? et auk eelarves??

Siis sa pidid kuskil väga vales piirkonnas olema :shock:

_________________
J i p i k a J e e e . . . . ;)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 16, 2006 23:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
-Brenda- kirjutas:
:? kas siis kohe nii suur trahv tehti?? et auk eelarves??

Siis sa pidid kuskil väga vales piirkonnas olema :shock:


Leiame ehk teise koha kus seda arutada :idea:

Teemasse siis ka sutsa, et kuipalju siis juba kindalid tulijaid?? Äkki saaks ka ülesse mingi listi :?:

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 0:51 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
einoh kõik on tore et rahvas siin "lubab" tulla ja räägivad et kui vinge ja tore eelmine aasta meil oli.. aga siiani on ainukesed KINDLAD tulijad kodanik Ain, koos kaaslasega ja mina koos kaaslasega ning RainiCCE koos kaaslasega... seega ma küsin et mida värki? Varsti hakkab ülekannete viimane tähtaeg kätte jõudma ja siiani on tõelisi tulijaid vähe..

Ruumid on broneeritud, saun on broneeritud, inimesed on näinud vaeva laupäevase(11 veebruar) õhtu ürituste mõtlemisega... Ühesõnaga kui asi läheb nüüd nii et mingi 6 inimest ilmub kohale (kuigi lubajaid oli siin väga palju, kellega ka arvestati), siis usun et nii mina kui ka paljud teised , kes on oma raha ja aega kulutanud selle ürituse planeerimisega, otsustavad lihtsalt klubist lahkuda, kuna kuidagi pohhuiistlikult suhtutakse siin...

Ma ei taha siin mingit viha välja näidata vaid lihtsalt tahaks et rahvas ennem ikka mõtleks kui midagi kirjutaks. Et võiks ikka lubadusi täita... niiet austatud kaaskodanikud.. MÕELGE selle üle!

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 1:36 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mär 08, 2004 3:02
Postitusi: 427
Asukoht: tallinn
andrus ka siis kohal ürituse raha on teel juba :D

kahju et ei saa reede öhtul tulla :(

_________________
kui abi vaja siis saab ikka helista tel.53459757
andrus@calibraclub.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 2:02 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
vat a fak :shock: Rõõm südames :evil: :evil: :evil:

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 2:24 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 26, 2004 14:18
Postitusi: 1125
Asukoht: tallinn
Saan aru Reaperi vihast ja tõesti ei saa aru, mis toimub. Enda kohta võin vabanduseks tuua ainult laiskuse, kuna pole veel ülekannet teinud. Aga teen selle kindlasti.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 13:41 
Reaper kirjutas:
einoh kõik on tore et rahvas siin "lubab" tulla ja räägivad et kui vinge ja tore eelmine aasta meil oli.. aga siiani on ainukesed KINDLAD tulijad kodanik Ain, koos kaaslasega ja mina koos kaaslasega ning RainiCCE koos kaaslasega... seega ma küsin et mida värki? Varsti hakkab ülekannete viimane tähtaeg kätte jõudma ja siiani on tõelisi tulijaid vähe..

Ruumid on broneeritud, saun on broneeritud, inimesed on näinud vaeva laupäevase(11 veebruar) õhtu ürituste mõtlemisega... Ühesõnaga kui asi läheb nüüd nii et mingi 6 inimest ilmub kohale (kuigi lubajaid oli siin väga palju, kellega ka arvestati), siis usun et nii mina kui ka paljud teised , kes on oma raha ja aega kulutanud selle ürituse planeerimisega, otsustavad lihtsalt klubist lahkuda, kuna kuidagi pohhuiistlikult suhtutakse siin...

Ma ei taha siin mingit viha välja näidata vaid lihtsalt tahaks et rahvas ennem ikka mõtleks kui midagi kirjutaks. Et võiks ikka lubadusi täita... niiet austatud kaaskodanikud.. MÕELGE selle üle!


RAHU AINULT RAHU ÃœTLES KARLSON.

Reaper kas sa arvad et see on normaalne:
"Täitsa lõpp. Rahvas - nüüd tuleb kindlasti minna, sest kui me ei lähe, astub reaper klubist välja."

Enne sõimamist ja ähvarduste jagamist võiks lihtsalt rahvast tagant utsitada ja asja lihtsalt meelde tuletada.
minulgi on kindel põhjus miks ma ei ole veel raha üle kandnud...aga enne tähtaja lõppu teen selle kindlasti ära.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 14:39 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
no esiteks ei ähvarda ma siin midagi ega kedagi..(See mis viha hoos öeldud on juba öeldud...) Ja miks sa nii puudutatud nüüd oled, kui oleksid kindlasti raha üle kandnud? Üle hakkab viskama see suhtumine et "oh ma tulen ja teen kõike " ja pärast ei ole kedagi kes oma sõna peaks.. ärgem jätke siis toiminguid viimasele minutile!
Ma usun et sa läheksid sama moodi vihale kui oled oma raha ja väärtuslikku aega raisanud ürituse orgunnimiseks ning kui keegi mingi aja jooksul enam välja üritusest ei tee . Lihtsalt enda raha eest ma tervele klubile mingit broneeringut tegema ei hakka. Siin võiks nagu rahvas lihtsalt aru saada sellest et võiks üksteisest ikka viisakalt lugu pidada. Need kellel on mingi probleem raha ülekandmisega võiksid seda ps'i näol teada anda nagu mõned seda teinud on ja need kes veel kindlad oma tuleku suhtes ei ole, ei ole vaja üldse midagi kirjutada enne kui kindel otsus langetatud.

Ma saan aru et kõik suhtuvad minusse nii vaenulikult nüüd, kuna olin see kes otsustas suu lahti teha (rääkisin korraldajate nimel, mitte ainult enda eest).Samas ei tee ma tavaliselt ilma asjata foorumis suud lahti. See on ju alati tüüpiline , et sõnasõja osaliseks saab see kes midagi teeb ja ütleb. Kui klubi eesmärk on ühendada kodanike , kellel on samad huvid, siis miks on seda jama ürituste korraldamisega koguaeg vaja? Suhtugem üksteisesse lugupidavalt ja pidagem oma lubadusi. Siis ei oleks ka probleeme.

üritaks selle tüli teema siin nüüd lõpetada ja ürituse organiseerimisega edasi minna.

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 15:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Ja ettemaksu viimane tähtaeg kukub 29 jaanuar 2006!!!

aega veel ju on, tähtajani veel 12 päeva, niiet ei saa veel samas kraesse karata, et miks ei ole maksnud :wink: nii see asi ka päris ei käi. Leian, et kui tähtaeg möödas siis tuleks jutumehed ettevõtta.
Kõike paremat soovides, AIN 8)

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 15:29 
Reaper kirjutas:
ärgem jätke siis toiminguid viimasele minutile!


miks see viimane minut teistest kehvem on siis? :D:D
okok

Lihtsalt sinu meetod tähtajale viidata on kuidagi kahtlase väärtusega :)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 15:30 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
nu okei nagu kirjutasin.. mis olnud, see olnud.. ajaks nüüd õiget juttu edasi :roll:

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 16:16 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Nov 16, 2005 1:07
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu
11 veebruaril,aga mis keel see k6ik toimub v6i äkki keegi seletab mis on vaja ja kuna kõik toimub! 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 17, 2006 17:15 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mär 08, 2004 3:02
Postitusi: 427
Asukoht: tallinn
RainiCCE kirjutas:
Yritus toimub siis Annimatsi kämpingus (http://www.hot.ee/annimatsi/) Majutus on 10-12 veebruar (2 ööd)
maksab see kõik kokku 300 eek/nägu (ööbijatele): sisaldab sööki, jooki, majutust, sauna ja saali renti (Laup õhtul)
ja 150 eek/nägu (lihtsalt kohale tulijatele :lol: ): sisaldab sööki-jooki, sauna ja saali renti. (laup õhtul)
Ettemaksu palume teha kontole: 334552200008 (Sampo pank) nimi: Raini Kõdar, selgitusse märkida ka oma foorumi kasutajanimi
Ja ettemaksu viimane tähtaeg kukub 29 jaanuar 2006!!!

_________________
kui abi vaja siis saab ikka helista tel.53459757
andrus@calibraclub.ee


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 95 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11