*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 1:08

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 03, 2005 20:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
Tere Cali-sõbrad :)

Kinldasti teate, et Audi-poisid tulid mõttele teha suur kogunemine. No oopeli poisid mõtlesid, et ega nemadki kehvemad ole ja mõtlesid ka midagi teha :)
Alguse sai siis teema sellest, et saada 1000 oopelit kokku. Ehk siis KÕIK oopeli margid. Aga eesti pinnal 1000 oopelit ühine liiklemine.. nu jah..
Igaljuhul, asi järgmine, et tuli mõte see suur koguminemine ja RockRace ühendada.

Asi näeks välja selline:
Ãœritus saab arvatavasti toimuma 23 JUULI, RockRace'i ajal. Ehk siis kogu kupatus tuleb KOOS RockRace'ga!

Asi on veel idee-käigus, kuid teema on selline, et sedasi tahaks asja teha.

Nägemus:
RockRace'il eraldab oopelite jaoks eraldi platsi. Piiritleb need kenasti, keegi teine mark sinna ei roni. Autod paneme ritta aasta arvu kasvades klubikuuluvuse liigituse alusel.
Iga auto saab omale akna peale täitmiseks ankeedi. Ankeedil on auto andmed, mis seal autos on, mida teinud oled jne(spetsiifiliste asjade täitmine on individuaalne ja omal vastutusel.

Samuti tuleb lisaks ka veel suur info-tahvel, kuhu koondame kokku oopeli ajaloo(nagu ka oopeli reastuuse aasta järgi, niiet kel vanu oopeleid aastatest 60 või varemgi, need ka kaasata ;)) ning kõik toimunu ning uuendused - kuidas kered uuenesid, mis kaasa tõi jne jne..
Samuti veel väike reklaami-info, kes millega tegeleb, kes müüb velgesid, kes audiot, kellelt saab spoilereid jne jne..

Lendlehed lähevad käiku. Esialgu siis idee selline, et välja lasta ühised reklaamlehed, kus siis RockRace ja Opelid ühes on, et kaasata ka neid, kes klubidega liitunud veel ei ole. Ka kohapeal on kindlasti inimesi, kellel huvi oleks, aga liige veel ei ole.


No.. esialgne ülevaade on selline.
Hetkel aind GSI klubi ei saa foorumis suhelda, kuna neil veeb maas praegu :( Aga OCE ja EVC täitsa üleval.
Infot veel siin: http://forum.vectraclub.org/viewtopic.p ... sc&start=0

Loodan, et saame ka ilusa numbri Calibraid ajalikku ära visualiseerida ;)

Võtsin ka ühendust RockRace korraldajaga, kui infot tekib, annan teada :)

Pilt

REGISTREERU SIIN

Tervitusi ja päikest Vectra Klubist! :)

malco

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Viimati muutis malco, Kolmapäev Juun 01, 2005 20:09, muudetud 2 korda kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 03, 2005 21:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mai 13, 2004 23:53
Postitusi: 255
Asukoht: Läänemaa
Ei nohh see on küll ülikõva plaan!!! Et see ikka korda läheks ja loodan, et CCE liikmed ja kõik calibra omanikud kaasa aitavad sellele.

_________________
Olen niikaua üleval kui magama jään !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 1:04 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2005 0:31
Postitusi: 152
Asukoht: Harjumaa/Finland
:wink: bravissimo plaan :D
kui midagi tulebki sellist siis ma kohal... :wink:
planeerimisega tuleb vast veidi takistusi :?:

_________________
Q.Where were you while we were getting high?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 11:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
Noel kirjutas:
planeerimisega tuleb vast veidi takistusi :?:


nagu näiteks?

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 12:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 26, 2004 14:18
Postitusi: 1125
Asukoht: tallinn
Äkki muudad teema pealkirja ära. Hetkel veidi eksitav või mis?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 15:56 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
tänud, kes muutis!

ma tahaks siinkohal natuke seletada asja. Enamus teist kindlasti teab, et alguse sai see opel klubist. Ühel vennal suur isu mõnele audi-vennale ära keerata ja mis isiklikud vihad seal kõik olid.
Teema aga selline, et tegelt ei üritagi audi üritust järgi teha(et võimalikult palju kokku saada ja raamatusse pääseda jne), vaid hoopis tahaks rock rac'il inimeste ette tuua võimalikult palju oopeleid, et nad näeksid erinevaid oopeleid, mida nendega teha on võimalik(kuna sinna tuleb nii stocke kui ka tuunituid) ja samas tuleb infotahvel, kus ajaloost lähemalt asjast räägitud.

Et asi tõesti ei ole kellelegi keeramises või klubide tülli ajamises! Alguses jah, mullegi tundus see nii, seepärast ei tahtnud ise osaleda. Aga kuna tekkisid mõned ideed asjaga seoses, siis sai ka käpp vahele pandud ja läbi kõneluste tuligi teemaks rock race'iga asi kokku teha üheks suureks tutvustuseks inimestele. Samas oleks ka ju tore kui oopelid kõik ühe lipu all liiguks :)


Veelkord, asja mõte EI ole klubisid tülli ajada(pigem oleks just vaja rohkem koostööd ja sõbruneda) ega ka kellegi järgi ahvimine(kuigi algne mõte oli vaieldamatult selline algteema algatajal).

Loodan, et mõistate, mida kirjutasin ja vabandan eksitusliku teema puhul :oops:


Meeldivat koostööd soovides,
malco
EVC

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 16:03 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Minu arust teiste klubide tegemiste kopeerimine on natukene nüri lahendus üritusteks. See oleks sama, kui Primera klubi läheks teeks talvel lumest Primera. Võiks ikka ise mõelda välja originaalseid üritusi.
Endal tekkis üks võib-olla teistele lollina tunduv mõte.
Kuna seal mingi territoorium meile lubatud, siis võiks seal hoopis korraldada Opelite rekord parkimise. Ehk siis piirata mingi 50-100 m2 ala ära ja vaadata palju erinevaid Opeleid sellisele alale parkima mahub. Tingimus oleks, et juht peab autost välja saama (kas siis katuseluugist, aknast või pagasnikust, see on igaühe enda valida). Esindatud peaks olema kõik Opel-i margid, sest Corsa-sid võib muidu ikka kõvasti rohkem sinna panna, kui Omegaid. Samas oleks ka rahval tegemist, sest tuleb ju parkimist juhendada ja parkimisstrateegiaga tegeleda.
Samas võiks kõikide Opel-i klubide juhid kokku saada ja väikese ajurünnaku teha, ning äkki tuleb veel paremaid mõtteid, mida korraldada.
Kui muidugi tahetakse teha rekord kogunemist ja CCE liikmed kõik on nõus sellise üritusega, siis on CCE ka seal kohal.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 16:15 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
LauriCCE kirjutas:
Minu arust teiste klubide tegemiste kopeerimine on natukene nüri lahendus üritusteks. See oleks sama, kui Primera klubi läheks teeks talvel lumest Primera. Võiks ikka ise mõelda välja originaalseid üritusi.


Just seda ma tahtsingi öelda! JAH, algus oli täpselt, selle kopeerimine. Ka mina olin vastu! VÄGA! Aga asjal on hoopis teine teema nüüd juba. Ei ole mingit ginessi, ei ole mignit kopeerimist! Teema on inimestele oopelite tutvustamine! Ja miks mitte siis teha sellist huvitavat showd, et proovida võimalikult pallju autosid ära parkida kuhugi alale ;) Mulle täitsa meeldib :)


Alguses mai jõudnud kohe selleni välja, et sel teemal halb maik suus veel, kuna ise liikusin mõtetes kiiremini, aga teised ei olnud veel teemat näinudki võibolla. Ja seetõttu ei näinud seda probleemi.
Loodan aga, et suudan kudagi seda parandada, üksi aga on suht raske seda teha, sest ma tean, et suur osa rahvast on ülivihane asja peale. Ei imesta :(
Aga siin siis ka üleskutse - teeme asja paremaks, aidake, teeme oma ürituse.

Mis arvate? :roll:

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 16:31 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
malco kirjutas:
LauriCCE kirjutas:
Minu arust teiste klubide tegemiste kopeerimine on natukene nüri lahendus üritusteks. See oleks sama, kui Primera klubi läheks teeks talvel lumest Primera. Võiks ikka ise mõelda välja originaalseid üritusi.


Just seda ma tahtsingi öelda! JAH, algus oli täpselt, selle kopeerimine. Ka mina olin vastu! VÄGA! Aga asjal on hoopis teine teema nüüd juba. Ei ole mingit ginessi, ei ole mignit kopeerimist! Teema on inimestele oopelite tutvustamine! Ja miks mitte siis teha sellist huvitavat showd, et proovida võimalikult pallju autosid ära parkida kuhugi alale ;) Mulle täitsa meeldib :)


Alguses mai jõudnud kohe selleni välja, et sel teemal halb maik suus veel, kuna ise liikusin mõtetes kiiremini, aga teised ei olnud veel teemat näinudki võibolla. Ja seetõttu ei näinud seda probleemi.
Loodan aga, et suudan kudagi seda parandada, üksi aga on suht raske seda teha, sest ma tean, et suur osa rahvast on ülivihane asja peale. Ei imesta :(
Aga siin siis ka üleskutse - teeme asja paremaks, aidake, teeme oma ürituse.

Mis arvate? :roll:

Teeme Opelite ürituse!
Mina kahe käega poolt, kui head mõtted on, mitte teiste autoklubide kopeerimine. Nagu aru olen saanud, siis see seda pole, nii et olen igati nõus aitama.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 17:15 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
:) suured tänud :)

and the fun may begin 8)

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 18:24 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Kõlab huvitavalt...! Kaks kätt poolt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 20:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mai 13, 2004 23:53
Postitusi: 255
Asukoht: Läänemaa
Ma võin lendlehti jagada kui kunagi tulevad. :lol:

_________________
Olen niikaua üleval kui magama jään !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 21:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juun 29, 2003 23:10
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
zett kirjutas:
Ma võin lendlehti jagada kui kunagi tulevad. :lol:

kindlasti ;)
mis linnas?

_________________
. . . : : : malco : : : . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 22:22 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mai 13, 2004 23:53
Postitusi: 255
Asukoht: Läänemaa
Haapsalu Rohkem. Aga ikka Tallinn ka.Ja igal pool

_________________
Olen niikaua üleval kui magama jään !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 04, 2005 22:39 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
võin sama võrus ja mujal lõuna - eestis teha :roll:

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11