*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 23:17

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kas oleksid tulijate seas?
Jah, loomulikult 58%  58%  [ 15 ]
Ei, mis ma sinna ikka trügin 8%  8%  [ 2 ]
Võib-olla 35%  35%  [ 9 ]
Hääli kokku : 26
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 10:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 16, 2004 14:24
Postitusi: 479
Asukoht: Tln
Enamus Marko teksti kattub ka minu mõttetega.
No see, et rada üles ütles ok, juhtub me pole selles süüdi.
Aga mis sai 5+5 võistkondadest? Scorpa mehed võtsid sujuvalt oma naised ka mängu ja lõpuks oli võistkonnas juba 6 nägu, 5 on niigi hull, oma korda oodates jõuab seal asutuses juba kanatiivad tellida ja hea õnne korral need ka kättesaada.
Korraldajatele-ürituse korraldamine ei tähenda hulga rahva kokkuajamist ja siis ise sujuvalt kuhugi nurka ära peitmist

Minu antud 100.- krooni eest võite endale midagi ilusat osta!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:09 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
Irw@Marko

Vinguma oled sa alati esimene... Ühest viltu läinud üritusest terve klubi mahategemine ja arvustamine näitab ainult seda kui piiratud mõtlemisega sa oled. CCE kallal vinguma mees nr1 - Marko!!! Aga tee enda Calibrateamis siis üritusi, mis alati 100% õnnestuvad ja millega kõik alati 100% rahul on?...ma hakkaks ka käima.

Kasvõi see, mida sa eile ütlesid sellekohta, et ma juhatusest tagasi tõmbun näitab seda, et sina saad asjadest ainult nii aru nagu sinul lõbusam on...tähelepanu vajadus tundub sul pidevalt olevat - äkki tuleks lohutust mujalt leida kui vingumisest?

Tegu ei ole minu isikliku vihaga sinu vastu...oled ka rääkinud asju, mis on mõistlikud ja mis tõesti on olnud see kõige õigem lahendus jms.
Aga kui sa ise midagi ei tee, siis palun ÄRA VINGU NAGU VASTIK VANAMUTT KOGUAEG!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Korraldajatele-ürituse korraldamine ei tähenda hulga rahva kokkuajamist ja siis ise sujuvalt kuhugi nurka ära peitmist


Veider, kas oleksin pidanud seisma teie seljataga püsti ja laineid tegema, minu meelest olidki ainsad nii nimetatud külaliste kohad just seal nurgas, kus me ka istusime ja ennast hmm mugavalt tundsime :D

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
GertCCE kirjutas:
Irw@Marko

Vinguma oled sa alati esimene... Ühest viltu läinud üritusest terve klubi mahategemine ja arvustamine näitab ainult seda kui piiratud mõtlemisega sa oled. CCE kallal vinguma mees nr1 - Marko!!! Aga tee enda Calibrateamis siis üritusi, mis alati 100% õnnestuvad ja millega kõik alati 100% rahul on?...ma hakkaks ka käima.


kle PIIP, ma ei ole mitte kunagi www.calibrateam.ee lehte kui klubi reklaaminud, ega ka tee seda, kahju et sinu mälu nii väike on ja seda ei mäleta :D
Poole aasta tagune SUUR JUHT räägib nüüd mulle seda juttu ? :D
Sina tuled ja võtad osa ? See leht sai omal ajal tehtud, kui siinne foorum oli kinni ja sai tehtud Calibrahuvilistele tasuta info jagamiseks, kui sinake seda ei mäleta ...

Sa peaksid päris vait vist olema hetkel, millegipärast ei näe ma su toimetamistel ühtegi vilja, jutumeistrid koos, märgatav areng on toimunud tõesti, kunagine kolme ümbriku anekdoot tuli meelde, kus uus ülemus oma kohale imbudes sai vanalt ülemuselt 3 ümbrikku ;)
Oleks sa millegi normaalsega hakkama ka saanud, et mugised. Eks kõik oleks kuulanud ju sinu poolset seletust, et sinake enam klubi "ei juhi", kuidagi salaja käivad need asjad "juhatuses" või mis ?

Vingumisest nii palju, et ei oska jah plaksutada sellise pasa peale, sry kui teile sellised üritused ja suhtumised meeldivad :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:27 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 16, 2004 14:24
Postitusi: 479
Asukoht: Tln
AinCCE kirjutas:
Korraldajatele-ürituse korraldamine ei tähenda hulga rahva kokkuajamist ja siis ise sujuvalt kuhugi nurka ära peitmist


Veider, kas oleksin pidanud seisma teie seljataga püsti ja laineid tegema, minu meelest olidki ainsad nii nimetatud külaliste kohad just seal nurgas, kus me ka istusime ja ennast hmm mugavalt tundsime :D


Vaata Ain, ma mõtlesin selle all rohkem seda, et klubi esindaja oleks ka juures, tutvustanud jne. Praegu lükati lihtsalt kamp täiesti võõraid inimesi kohale ja öeldi, et mängige.
Sinust ma ei räägi üldse, sest sa olid ei tea mille mõju all, mõttegeneraator :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:36 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Lahe, AIN võrdub mõtete narkomaan :lol: :lol: :lol:

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 11:45 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
Marko kirjutas:
GertCCE kirjutas:
Irw@Marko

Vinguma oled sa alati esimene... Ühest viltu läinud üritusest terve klubi mahategemine ja arvustamine näitab ainult seda kui piiratud mõtlemisega sa oled. CCE kallal vinguma mees nr1 - Marko!!! Aga tee enda Calibrateamis siis üritusi, mis alati 100% õnnestuvad ja millega kõik alati 100% rahul on?...ma hakkaks ka käima.


kle PIIP, ma ei ole mitte kunagi www.calibrateam.ee lehte kui klubi reklaaminud, ega ka tee seda, kahju et sinu mälu nii väike on ja seda ei mäleta :D
Poole aasta tagune SUUR JUHT räägib nüüd mulle seda juttu ? :D
Sina tuled ja võtad osa ? See leht sai omal ajal tehtud, kui siinne foorum oli kinni ja sai tehtud Calibrahuvilistele tasuta info jagamiseks, kui sinake seda ei mäleta ...

Sa peaksid päris vait vist olema hetkel, millegipärast ei näe ma su toimetamistel ühtegi vilja, jutumeistrid koos, märgatav areng on toimunud tõesti, kunagine kolme ümbriku anekdoot tuli meelde, kus uus ülemus oma kohale imbudes sai vanalt ülemuselt 3 ümbrikku ;)
Oleks sa millegi normaalsega hakkama ka saanud, et mugised. Eks kõik oleks kuulanud ju sinu poolset seletust, et sinake enam klubi "ei juhi", kuidagi salaja käivad need asjad "juhatuses" või mis ?

Vingumisest nii palju, et ei oska jah plaksutada sellise pasa peale, sry kui teile sellised üritused ja suhtumised meeldivad :lol:


Kas ma ütlesin, et Calibrateam on klubi? jälle saad asjadest nii aru nagu ise tahad. Ma ei näe, et sinul oleks midagi ette näidata?!....ära siis vingu ka niipalju. Minul tuleb sinuga suheldes alati see meelde, et üks loll suudab rohkem küsida kui 10 tarka vastata...sinupuhul siis üks loll suudab rohkem ila suust välja ajada kui inimkond vastu võtta. SUUR JUHT? haha...olen ma seda kuskil öelnud või isegi kellegile ninaette määrinud, et mina olen see ja see? vot ei tule ette küll. Sina oled meil "tähelepanu hoor" , kes tahab alati silmapaista.
Miks ma üldse juhatusest eemaldun kui ma olen SUUR JUHT?

Eks kõik oleks kuulanud ju sinu poolset seletust, et sinake enam klubi "ei juhi", kuidagi salaja käivad need asjad "juhatuses" või mis ?

Vot sellest lausest ei saa ma üldse aru?...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 12:28 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
hoorad ja muud solvangud on oodatud PSi;)
Millest sa aru ei saanud, kuidas käib juhatuse vahetus ?
Nii oma suva järgi ?
Sellest ei saa ma ka aru, küsisin sult eile VÄGA otse, miks ei "juhata" enam vägesi, millele tuli vastuseks hunnik "mökk-mökki"
Sellised asjad ei käi vast seljataga ja salaja ?
Või on see ainult "klubi" viie inimese teada ja ajada ?

Millega olen elus hakkama saanud ? :lol:
kill joorself
Nii ma ka raha ei ladusta, et kui on, ostan autole nänni ja kui raha pole enam, siis müün selle sealt seljast ka maha !
Üldiselt kui edasi tahad teemal jätkata, siis mu tel nr ja PS on sulle avatud :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 12:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Äkki kirjutate ja vaidlete edasi PSis või teemas misse oligi MARKO ELU JA TEGEVUS või midagi sellist!! Äkki tõstaks tuju kui keegi kes eila pilte klõpsutas need nüüd siia ilusti ka üles riputaks :D Nagu luulevärss kukkus välja :lol:

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 12:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mai 08, 2003 14:51
Postitusi: 45
Kuulge, olge nüüd inimesed....

Nii kummaline kui see ka ei tunduks, siis:
1. Kuna CCE foorumi teemad on nüüd kõigile avatud ja vabalt loetavad, siis võiks ikka oma asjad kuidagi konfidentsiaalsemalt ära ajada. Praegu loen teie vahutamist ja ajab naerma :D
2. P..e läinud üritustest õpitakse ja järgmisel korral teatakse juba mida MITTE teha... :)
3. Ausalt öeldes on igasugused massiüritused tobedad, kuid bowling suure massiga on lausa mõttetu (Endalgi kogemused firmabowlingust, kuid ku:lsaalis ja oli küll OK, aga hiljem väiksema grupiga minnes hoopis teine tera)
4. Mis puutub mittetöötavasse rajasse, siis enda kogemused (3 h bowlingut viimasel ajal 1Xnädalas) näitavad, et mida pikemakas ajaks rada võetud, seda suurem on tõenäosus, et kusagil 20-30 min ajast läheb saalitöötajate peksmise peale, et rada jälle tööle saada :)

Niiet hoolimata sellest, et mind polnud julgen arvata, et ega see üritus nüüd NII HULL ka ei saanud olla. Ja mis s...i see uuesti.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 14:26 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Pühapäev Nov 21, 2004 20:05
Postitusi: 45
Ei tea ürituse kohta midagi öelda, pole käinud-pole näinud, kuid lugedes mõne mehe sõnavõtte oli looduskakatastroof saartel ja Eesti läänerannikul null võrreldes sellega, mis toimus neljapäeva õhtul bowlingus :lol: . Nõrga närvikavaga inimesed, hoidke sellistest kohtadest eemale! :D
Kui keegi naudib solvanguid ja lunib neid, siis võiks seda teha mujal.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2005 15:06 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Kirjutaks siis ka midagi siinsele mölale vastu. Mina kui nüüd uus SUUR JUHT ei saa ju ometi vastamata jätta.
Alar-ile ütleks nii palju, et mul oli tõesti plaanis kõiki tutvustada, toimetada jne, aga kuna pidin Pärnu juhti Tim-i minema aitama, siis ei olnud ise kohal, kui see üritus peale hakkas. Nii kui kohale jõudsin, oli kõik väga segane, sain siit-sealt ainult sõimu, et miks nii ja naa. Sry, aga tõesti, ma olen ka inimene, ma ei jõua ka kõigi nõudmisi 3 minutiga ära täita. Kui sa oleks jäänud, oleksid sa saanud mängida oma kaks tundi, saanud oma küüslauguleivad, õlle/siidri ja oleks kõik korras olnud.
Marko-le vastaks siis, et ma tegelt juba vaikselt arvasin, et sinuga saab koos üks projekt ära aetud, aga tuleb välja, et sa kipud oma sõnu sööma. Peale aastavahetust, kui käisin pesulas autot pesemas ja sinuga juttu ajamas, siis väitsid mulle, et oled vanaks jäänud, ei viitsi foorumites sõnavõtta ja üle-üldse on sul CCE-st pohhui. Hetkel küll kuskilt aru ei saa, et asi nii on.
Mina isiklikult olen selline inimene, kes tunnistab oma vigu ja vabandab, kui midagi valesti läheb. Kui nüüd tähelepanelikumad lugejad on märganud minu "väikses" kirjas vabandust, siis nad ka veenduvad selles. Mis ma aga vastu sain sellele vabandusele??? Hunniku sõimu ja kritiseerimist???
Tore, kui mõni inimene on end foorumis välja elanud. Teine kord ainult valiks tiba teise foorumi selle jaoks :wink:

Kui kellelgi isiklikult mulle öelda on (näiteks Markol), siis mul MSN, GSM jne. Saab orgunnida kokkusaamisi, kus asjad selgeks rääkida jne.
Ärme rohkem foorumit läbusta!!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 15, 2005 13:50 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Sai siis ka pildid üles riputatud: http://www.hot.ee/lauricce/

Grupi pilt ka täiesti olemas:

Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 15, 2005 14:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 08, 2004 15:25
Postitusi: 298
Asukoht: tartu
mitmed näod küll tuttavad, aga ehk on kellelgi viitsimist ka sellele grupipildile mingid nimed juurde kribida :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 15, 2005 15:01 
Seda foorumit jälgides jääb mulle arusaamatux, et kas tõesti on BANNIMINE kui selline ära unustatud ? Või meelga viiakse foorumi mainet sellise mölaga alla ?


Ãœles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11