*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 17:32

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 15:05 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
No nii...nagu ma eelmises teemas mainisin, siis uurime hetkel Lauriga võimalust telesse saada cali klubiga.


Viimati muutis GertCCE, Neljapäev Okt 14, 2004 15:21, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 15:07 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
misasi see järelkaka on ? :lol: 8)

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 15:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
GertCCE tahtis vist õelda järelkaja... :D :P
ja mida head siis plaanite teha, et telesse saada... 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 15:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
just, MILLEGA esineda ?
Neti leheküljega ?
Senine klubi tegevus puudub, ja joomasi minna kajastama ?
Millised on Caliklubi saavutused, toimunud üritused, klubi eesmärk (ok see on nagu mingis mõttes olemaski) tulevik on kõigil siin tume, mina sellise kavaga ei esineks veel ...
Mõte pole paha kui sellele järgneks ka positiivne vastuakaja, hetkel arvan, et kaamerasse rääkides jääks CCE jänni :roll:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 16:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 30, 2003 11:34
Postitusi: 316
Asukoht: Tallinn
Mis teema selle RV-ga siis on?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 16:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
sancs kirjutas:
Mis teema selle RV-ga siis on?


Iga saade tutvustatakse ühte auto klubi, kus nad ise endist räägivad ja oma toimetustest jne, kutsuti üles endast teada andma jne
Esimene oli Honda klubi ...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 17:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 16, 2004 14:24
Postitusi: 479
Asukoht: Tln
...ja see Honda klubi esinemine oli väga mannetu. Eks esimene vasikas läheb ikka sinna aia taha.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 17:41 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Marko kirjutas:
just, MILLEGA esineda ?
Neti leheküljega ?
Senine klubi tegevus puudub, ja joomasi minna kajastama ?
Millised on Caliklubi saavutused, toimunud üritused, klubi eesmärk (ok see on nagu mingis mõttes olemaski) tulevik on kõigil siin tume, mina sellise kavaga ei esineks veel ...
Mõte pole paha kui sellele järgneks ka positiivne vastuakaja, hetkel arvan, et kaamerasse rääkides jääks CCE jänni :roll:

Aga äkki räägid ise kaamerasse??? :P Iseenesest ütlesid viimasel näost-näkku kohtumisel, et sul sellest CCE-st pohhui, aga kõiki üritusi kommenteerima ja maha tegema oled küll kohal. Oleksid pidanud ikka ise selle asja üle võtma äkki? Hetkel ei näe küll, et see asi kuidagi pidi muutuma hakkaks. Hiljem ei pruugi lihtsalt tekkida enam võimalust kuskil teles promoda meie PISIKEST klubi. Kui see klubi jääbki nii pisikeseks, siis temast ei saagi midagi enamat, kui interneti lehekülg ja foorum.
Ei taha kakelda ja vaielda. Tundud normaalne kuju olevat, aga mõned sinu arvamused ei lange minu omaga kokku. PEACE :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 14, 2004 18:39 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
LauriCCE

Kas sa ei arva et sellises kriitikas peitubki edasi viiv jõud ....
Telekaamera ees ei pea ma tõesti vajalikuks ISE suhtlema, kuna mul on kaamera foobia :D
see selleks ...
Läbi selliste arutluste äkki jõutaksegi sinna maale, et asjast saab asja, seni aga ütle palun mulle/meile, mida räägiksid kaamerasse SINA ?
Mida on sul klubist kui sellisest rääkida ?
Ennem võiks millegagi hakkama saada, midagi teha jne ...
Sinna kaamerasse võib vabalt etlema minna ka poole aasta pärast kui klubi juba toimiks ja ka mingi tulem oleks ...
Kui sa mu postidest aru pole saand, siis ütlen otse siin kõigile ...
Kahju kui praeguse kavaga telesse roniksite ja klubile niiiiiii mannetu promoga vvee hoopis peale tõmbate ...
Tee mu jutust omad järeldused
Kui järeldad, et ma kõike maha teen, siis on see sinu arvamus ...
On võimalik tõesti endid reklaamida, aga KUIDAS on asja point ;)
Ainult autodega ?
Sel juhul mis on klubi, autod ? EI vaid Calibra omanikke ühendav likumine. Mis nad teevad ? Käivad "staabis jutlemas atode probleemidest jne ... On see kõik ?
Kannatage nyyd selle telega, ennem mõelge klubi suund endile selgeks, saavutage miskit ja siis on hea alles seda telekast vaadata ...
Saan aru, et tahaks jne jne, olin 1.5 a tagasi samasugune, aga POINT ?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 10:59 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
:P ei tahaks kellegiga vaielda aga Marko jutus on point... mõte on selline et kui klubi juba saab millegiga heaga ja silmapaistvaga hakkama, siis ole rahul need R.V-u mehed on ise kohal... :P
aga noh, mida mina asjast tean... 8) :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 13:17 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Ma ei tahaks seda ülse öelda aga Markol on seekord õigus. Enne peaks olema klubi poolt tehtud mingi üritus nagu Vanaemake neid korraldab.Midagi healoomulist. Ainult tuunitud autodega ja ilma eesmärgita ei ole see kahjuks promo.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 13:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
No vot siis! Nii peabki mehed!!! Ettepanekud, ideed jms.
Siin teemas on neid juba ohtralt...just selliseid arutlusi me vajamegi (ilma, et need muutuks isiklikuks vihaks või niisama näägutamiseks).


Järelemõeldes nõustun ise ka selle argumendiga, et ennem peaks midagi ettevõtma ja alles siis on mida näidata/millest rääkida.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 13:36 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
re: ´Enne peaks olema klubi poolt tehtud mingi üritus nagu Vanaemake neid korraldab.Midagi healoomulist´

see pannkoogi söömine mida vanaemake korraldab, ei ole päris õige asi millega silma peaks paistma... ei vaidle vastu et vahepeal on pannkook päris maitsev :P aga ega sellistel mitteametlikul üritustel osalemine clubi nime all head valgust clubi tegevusele ei heida... :lol: see kellegi pakkutud lastekodu variant on ikkagi parem, aga ei pea olema kindlasti mingi heategevus üritus... :shock: :P üks idee on olemas kuid veel töötlemisel... kuigi klubi liige ei veel ei ole, tegevus ikka huvitab... :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 15:14 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
no ma räägin pikemat aega juba et teeme kas klubisisese või klubide vahelise paintballi mängu... ikka midagi suuremat... kus rahvast ikka murdu... asi on põhimõtteliselt ainult korraldamises, sest relvad ja muu träni on kõik olemas.. aga jah selliseks suur-ürituseks on vaja leida sobiv aeg , mis kõigile on vastu võetav. Seoses sellega saaksime näidata ennast n.ö. kahel alal .. et oleme eesti calibra juhte ühendav klubi (ning näitame et tõesti suhtleme teiste cali pilootidega) ja samas ka tegijad paintballis :D ega neid paintballi hulle siin eestis eriti ei ole.. nii palju kui näinud olen , siis tallinnas on inimesi kes tõsiselt hästi oskavad mängida.. ja lähiajal on tulekul eesti paintballi meistrikad, et miks mitte harjutada natuke ja siis teha oma tiim ja võistelda seal .. ka see oleks juba promo oma ette.. ( kui võistleb võistkond Calibra Club Estonia) 8)

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 15, 2004 16:16 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Reaper kirjutas:
no ma räägin pikemat aega juba et teeme kas klubisisese või klubide vahelise paintballi mängu... ikka midagi suuremat... kus rahvast ikka murdu... asi on põhimõtteliselt ainult korraldamises, sest relvad ja muu träni on kõik olemas.. aga jah selliseks suur-ürituseks on vaja leida sobiv aeg , mis kõigile on vastu võetav. Seoses sellega saaksime näidata ennast n.ö. kahel alal .. et oleme eesti calibra juhte ühendav klubi (ning näitame et tõesti suhtleme teiste cali pilootidega) ja samas ka tegijad paintballis :D ega neid paintballi hulle siin eestis eriti ei ole.. nii palju kui näinud olen , siis tallinnas on inimesi kes tõsiselt hästi oskavad mängida.. ja lähiajal on tulekul eesti paintballi meistrikad, et miks mitte harjutada natuke ja siis teha oma tiim ja võistelda seal .. ka see oleks juba promo oma ette.. ( kui võistleb võistkond Calibra Club Estonia) 8)

Mõte väga hea. Ainult koht ja aeg vaja välja mõelda. Minu arvamus asjast on see, et on päris palju liikmeid, kes kuskile Tartu kanti ei viitsi või ei raatsi sõita (mina seal hulgas). Kui asi korraldada kuskil kesk-eestis, siis oleks täiesti mõeldav. Kõigil ühe pikkune sõit.


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11