*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 22:05

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 46 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 03, 2004 13:47 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
Tere,


Käisime eile Lauriga Türil Veskisilla nimelist kohta vaatamas aga see osutus liiga kirveks+ei köitnud eriti enda välimuse poolest.
Samast lähedalt leidsime Allika Matkamaja, mis meile meeldima hakkas ja kus olid sõbralikud hinnad ka.
Seal on olemas majutamise võimalus kuni ~30 inimest (saab ka rohkem kui võtta magamiskotte, śauna eesruumi saab panna voodid ja osad inimesed kindlasti saavad ka ühes voodis magatud). Kohapeal on olemas saun 100.-/h, jões väike saareke, millele on peale ehitatud lihagrillimiseks majake.
Nendel, kellel on huvi sauna minna paluks sellest siin teada anda...samuti kellaaega, mis kellaks saun soe peaks olema! Sauna soove saab saata kuni 16.10.04, peale seda mina enam ei vastuta, et kõik soovijad sauna saavad/mahuvad.

Hinnad&korralduslik pool:

Ööbimine maksab 150.- per nägu, see raha tuleb kindlatel soovijatel maksta minu pangaarvele
10010205821019
Gert Grünberg
, selgituseks ööbimine allikas+kasutajanimi foorumis (kui mõni külaline otsustab tulla, siis võib see olemata olla).
Lisaks otsustasime toidu&osad joogid osta ühisest kassast, mis tähendab, et ka need rahad peaksid olema minu arvel hiljemalt 16-17.10.04.
Summaks on 120.- per inimene ja selle raha eest peaks igaüks saama õlle, karastusjooke, grillvorste+liha ja loomulikult nõud, millepealt süüa :wink:
Majutuse eest saab sisuliselt ka hiljem kohapeal maksta aga ülimalt tore oleks kui kindlad tulijad&ööbiad selle siiski ülekandega ära maksaks.


Stardigraafik

Tallinna rahvas koguneb "Staabis" (Tondi Grill) kell 17.00 ja start on 18.00, sealt cruisime kolonnis Türi Konsumi vastas olevasse parklasse ja ootame kuni 20.00 mujalt eesti osadest tulevat rahvast ning siis liigume edasi Allika Matkamajja. Vahepeal saavad inimesed veel sealt samast Konsumist sisseoste teha kui soovi on. Tartu rahvas võiks omavahel kokkuleppida, kes seda kogunemist ja cruisi Tartust organiseerib ja mind sellest teavitada!


Kui ma olen midagi unustanud mainida, siis paluks Lauril ennast täiustada.



Kaart

Pilt

Punane ring on Allika Matkamaja, vlage kast sinise ristiga on Konsum.


Gert,
58 115 965


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 03, 2004 17:07 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
Kommenteeriks veel nii palju, et kõik, kes on otsustanud tulla, võiksid sellest ka foorumis teada anda. Siis teistel ka teada, kes kohale tulevad.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 03, 2004 17:16 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 16, 2004 14:24
Postitusi: 479
Asukoht: Tln
Mina ja mu teine pool üritame platsis olla. Kas sain aru, et siis kokku tuleks 150+120 per nina?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 03, 2004 20:13 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
AlarCCE kirjutas:
Mina ja mu teine pool üritame platsis olla. Kas sain aru, et siis kokku tuleks 150+120 per nina?

Täpselt nii.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 03, 2004 21:38 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
üritan ka kohale tulla koos teise poolega... aga kõik selgub lähiajal, sest sai tellitud mõningad asjad autole ( titaanist mufler, jooks valuvelgi koos suverehvidega ja teisi tuningjubinaid) ning kõik oleneb sellest kui kiiresti see kraam kohale tuleb.. kui tuleb enne 22 oktoobrit, siis võibolla jääb finantsi ürituse jaoks natuke väheks... kui kraam 22 okt kohal ei ole siis igati käsi üritusel kohal olema. 8)

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 9:52 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
:roll:

Osavõtt on nigel kuidagi? Kas tõesti on see 150+120 per nägu liiast kulukas või on inimesed lihtsalt liiga tagasihoidlikud?

Oodatud on nii klubi liikmed/foorumi kasutajad kui ka kõik teised calibra omanikud, kes pole võibolla veel calibra klubist midagi kuulnud või foorumis käinudki!!!


Kui mingit võõrast calibrat näete, siis kohe sabast kinni ja värbama 8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 10:05 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Veebr 16, 2003 16:15
Postitusi: 407
Asukoht: Tallinn
Äkki prindiks/trükiks mõned flayerid kiirelt... siis hea neid parklas seisvatele calidele trahvikviitungi klambrite vahele panna...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 10:11 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 21, 2003 10:17
Postitusi: 288
Asukoht: Tartu
Nu ma arvan,et olen praeguse seisuga tulija.Ja nagu alati-üksi,vist.
Kuna sinna on suht hulga aega,siistäna 100% ei oska öelda.Aga selleks ajaks millal nimi kirjas peab olema ,olen vastuse ära andnud.Kuid praegu-tulija.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 11:18 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
Alati leidub ka keegi, KELLEL on saun ...
Isiklikult ei näe mõtet sellisel aja üldse kokku saada, point ?
ilmad on täpselt nii mudased nagu nad on, murumänge ei mängi ja lumes veel ei püherda, seega oleks kokkusaamise mõte ainult ühiselt istuda, ölle libistada ja maibi sauna minna ?
Kas tõesti pole kellegil oma sauna ?

Mina käin tavaliselt mõne sõbra juures, võtan kaljad ja snacky kaasa ja ei maksa midagi sauna eest, sest kõik naudivad siis seltskonda hoopis ;)

Arvam, et sellisel moel ei viitsi mina osaleda, aga piriseja nagu ma olen, minust pole vaja eeskuju võtta :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 11:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 20, 2004 11:38
Postitusi: 285
Asja point on see, et asukohaks on valitud keskeesti...ja tegevuseks on tõepoolest vaid õllelibistamine ja istuda.

Asja eesmärk on siiski saada rahvast üle eesti kokku!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 04, 2004 12:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 21, 2003 10:17
Postitusi: 288
Asukoht: Tartu
To Marko:muidugi on sul ühe koha pealt õigus,et saab ka kellegi sõbra juures saunas käia aga vaevalt on kellegil sellist sauna,et selline hunnik rahvast ja autosid ära mahutada.
Minu arvates on mõte siiski hea ja eesmärk iseenest on ju rahvaga tuttavaks saada. :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 05, 2004 8:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 16, 2004 14:24
Postitusi: 479
Asukoht: Tln
Võiksite Sr.org-i ka ja street.ee-sse ka asja ülesse panna.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 05, 2004 15:29 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 16:03
Postitusi: 639
Asukoht: Tallinn
AlarCCE kirjutas:
Võiksite Sr.org-i ka ja street.ee-sse ka asja ülesse panna.

Mõlemasse foorumisse teema püstitatud. Sai ka Marko lehel see teema välja hõigatud.
Loodetavasti Markol selle vastu ei ole midagi. :oops:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 05, 2004 15:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
LauriCCE kirjutas:
Mõlemasse foorumisse teema püstitatud. Sai ka Marko lehel see teema välja hõigatud.
Loodetavasti Markol selle vastu ei ole midagi. :oops:


naljamees :D
www.calibrateam.ee on avatud leht kõigile :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 05, 2004 21:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 02, 2004 23:05
Postitusi: 66
Tuleks ka hea meelega :wink: Aga cali hetkel eestist välja :P


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 46 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11