*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 23:51

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: European Calibra Days 2011
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 02, 2011 2:16 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Toimub siis 24.06.2011 - 26.06.2011 ..... täpsem info loomulikult aadressil : http://www.calibratreffen.info/index.php

Ja loodetavasti siis mina sinna minemas kuna puhkus selleks ajaks juba märgitud varakult :P
Kui võimalik siis äkki saab Görel eelmiste aastate kohta natuke uudiseid jagada (kindlasti et palju see lõbu võib umbkaudu maksma minna) ning ülejänud inffi saab kindlasti ka teemast: SIIT

Eks kui siin veel oleks minejaid jne saaks plaani ka paikka panna et kuidas sinna minna (umb 1,753 km) :P .... läbi rootsi, taani jne :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 02, 2011 16:41 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Laupäev Juun 09, 2007 4:21
Postitusi: 471
Mauks kirjutas:
Toimub siis 24.06.2011 - 26.06.2011 ..... täpsem info loomulikult aadressil : http://www.calibratreffen.info/index.php

Ja loodetavasti siis mina sinna minemas kuna puhkus selleks ajaks juba märgitud varakult :P
Kui võimalik siis äkki saab Görel eelmiste aastate kohta natuke uudiseid jagada (kindlasti et palju see lõbu võib umbkaudu maksma minna) ning ülejänud inffi saab kindlasti ka teemast: SIIT

Eks kui siin veel oleks minejaid jne saaks plaani ka paikka panna et kuidas sinna minna (umb 1,753 km) :P .... läbi rootsi, taani jne :D



kas tohib küsida, et miks läbi rootsi ja taani minek?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 02, 2011 17:41 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
cooldevil kirjutas:
kas tohib küsida, et miks läbi rootsi ja taani minek?


Ega otseselt ei peagi sealt minema ... lihtsalt see 1 variant kuidas minna .... loomulikult saaks minna läbi läti,leedu,poola ...

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 02, 2011 17:55 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Tore näha, et siit veel huvilisi on. Ma olen igal aastal Saksas pidanud aru andma, et miks Eestist rohkem autosid ei ole :)

Mina olen käinud nii Rootsi-Taani kaudu, laevaga otse Rostocki kui ka mööda maad. Otse Rostocki minek on kallim kui teised variandid, aga kahtlemata on see kõige mugavam. Uurisin Tallinkist hindasid ja kui võrrelda otse Rostocki minekut ja üle Poola autoga minekut, siis tuli hinnavahe tegelikult üsna väike - ca 3000 krooni (eeldusel, et laevas on ööbimine istekohtadel, mitte kajutis). Kajutiga reisides tuleb vahe suurem.

Tallinkist sain laeva kohta järgneva pakkumise...

Tallinn-Helsingi-Rostock (Tallinnast otse Rostocki sel aastal laeva ei liigu) edasi-tagasi kaks inimest ja auto:

* istekohtadega 733 eurot (11468 krooni)
* kajutiga 1196 eurot (18711 krooni)

Rostock`ist on Hann.Mündenisse 477 km, seega edasi-tagasi kütusekuluna lisandub ca 179 eurot (2800 krooni).

Mina plaanin seekord minna otse Rostocki. Laeva sõidugraafik ei klapi küll päris ideaalselt (kohale tuleb minna päev varem) ja peale-maha sõidud nii madala autoga on paras peavalu, aga vähemalt jõuab mõnusalt ja puhanult kohale. Minu mäletamist mööda ei tulnud Rootsi ja Taani kaudu minek oluliselt odavam (laev, kütusekulu ning praam ja sild üle Taani väinade maksid kokku päris kenakese summa) ja Poola 70 kiirusepiiranguga külavaheteid sai eelmisel aastal piisavalt sõidetud...seekord enam ei viitsi :P

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 02, 2011 21:11 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Laupäev Juun 09, 2007 4:21
Postitusi: 471
siis kyl. kui tallink sellise hinnaga on. mul meelde jäänud, et on nagu vähe soodsam. sellepärast küsisingi, et need taani sillad on maksulised, ise käin seal pm nädalas korra :D. eks näis mis suvi toob. Görel, mis eelarvega arvestama peaks?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 8:49 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Mauks,sa lähed üksi või on sul kompanjoon olemas?

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 9:02 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
DanCCE kirjutas:
Mauks,sa lähed üksi või on sul kompanjoon olemas?


Hetkel veel asi nö lahtine .... ei ole väga seda siin kõigile (väljaspool klubi) eriti kuulutanud :)

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 18:08 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
cooldevil kirjutas:
Görel, mis eelarvega arvestama peaks?

Eks eelarve sõltub eelkõige sellest, kes millise viisi Saksa minekuks valib...kui eelpool välja toodud numbrid kokku lüüa, siis laevaga istekohtadel reisides tuleb kahekesi koos kütusekulu ja osavõtutasuga (varasemalt on olnud 15 eurot, selle aasta kohta ei leidnud hetkel täpset infot) ca 927 eurot ehk 15 000 krooni. Kajutis reisides on summa ca 1390 eurot ehk 22 000 krooni. Eks kuigi palju läheb kohapeal kütusekulu juurde + söök ja jook (mis ei ole kallim kui meil).

Konkreetset summat on raske öelda, aga siiani olen ise kahepeale ca 20 000 - 25 000 krooniga arvestanud.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 18:11 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
GörelCCE kirjutas:
cooldevil kirjutas:
(varasemalt on olnud 15 eurot, selle aasta kohta ei leidnud hetkel täpset infot) Konkreetset summat on raske öelda, aga siiani olen ise kahepeale ca 20 000 - 25 000 krooniga arvestanud.


Kodukal sirvides nägin ka vist jah sellist numbrit nagu €15 ... seega eks ta sama ikka ole ..... ja ma siis hakkan vist kohe kõrvale panema :D .....

PS: ise plaanin vast läbi rootsi minna :P .... natuke ilma veel näha :)

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 18:22 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Eks seda mineku asja saab veel veidi mõelda...mul ei ole veel laevapileteid ostetud, nii et kõik variandid on teoorias võimalikud :) Minuga on muidugi see teema, et plaanin taaskord peale ECD-d veidi mööda Euroopat ringi sõita ja otse tagasi ei tule, aga ühise mineku peale võiks sellegipoolest mõelda.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 03, 2011 18:27 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
GörelCCE kirjutas:
Eks seda mineku asja saab veel veidi mõelda...mul ei ole veel laevapileteid ostetud, nii et kõik variandid on teoorias võimalikud :) Minuga on muidugi see teema, et plaanin taaskord peale ECD-d veidi mööda Euroopat ringi sõita ja otse tagasi ei tule, aga ühise mineku peale võiks sellegipoolest mõelda.



Jah veel on valikuid kõikki teid uurida. Koos kindlasti lõbusam ning kindlam minna. Endalgi veel siin lahtine kas tulen kohe tagasi või siis külastan ka hollandit natukeseks (õele külla) :P

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 10, 2011 12:09 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Nii, uurisin veidi Rootsi-Taani kaudu mineku maksumust:

Tallinn-Stockholm laev: 327 eur / 3708 krooni (kajutiga ja eeldusel, et pilet ostetakse välja vähemalt 28 päeva varem, hiljem lisandub 28 eur ehk 440 krooni)
Öresundi sild: 40 eur / 626 krooni
Praam Rodby-Puttgarden: 67 eur / 1048 krooni
Mööda maad tuleb sõita 1265 km: ca 3800 krooni.

Seega tuleb minu arvestuste järgi ca 9200 krooni üks suund. Ehk siis edasi-tagasi üle Rootsi-Taani tuleb ca 18 400 krooni (hiljem piletit ostes ca 20 000 krooni).

Sry, kroonides arvestamine tundub minu jaoks selgem :D

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 27, 2011 21:29 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Kirjutaks siis "väikese" hilinemisega mõned read selleaastase Saksa kokkutuleku kohta. Minule oli see juba viies ECD ja nagu varasemalt, nii oli ka seekord minu Calibra ainuke Eesti auto.

Kuna ilm oli seekord jahe ja vihmane, siis oli Calibraid kohal tavapärasest vähem. Kokku käis seekordselt ürituselt läbi 137 Calibrat. Vaatamata sellele jäin mina üritusega taaskord igati rahule. Aastate jooksul on seal väga palju tuttavaid tekkinud ja sellele üritusele on mõnus minna sõltumata sellest, kui palju autosid kohale tuleb. Natuke kahju on ainult sellest, et minu lemmik, tumepunane cabrio Calibra, kohal ei olnud, aga loodetavasti tuleb järgmistel aastatel jälle cabrio-ilma :)

Üsna ülevaatlik album ürituselt on siin: http://www.calibra-team.de/modules.php? ... erby=dateD
Kellel asja vastu suurem huvi, siis rohkem pilte leiab siit: http://www.calibratreffen.info/modules.php?name=Galerie

Peale ECD-d sai ka seekord veidi mööda Euroopat ringi sõidetud ja kokku tuli seekordseks kilometraažiks 4200 km. Muuhulgas sai tehtud väike kõrvalepõige Rüsselsheimi Opeli tehase juurde, kus ka minu Calibra tehtud on.

Manus:
Faili kommentaar: European Calibra Days 2011
ECD 02 copy.jpg
ECD 02 copy.jpg [ 345.28 KB | Vaadatud 15563 korda ]


Manused:
Faili kommentaar: Rüsselsheim`i Opeli tehase taustal
Calibra Opeli tehase juures copy.jpg
Calibra Opeli tehase juures copy.jpg [ 280.39 KB | Vaadatud 15563 korda ]

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra
Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11