*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Mai 14, 2024 22:45

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Probleem Käivitusega
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 17:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 28, 2004 13:13
Postitusi: 9
Milles on jama. Auto paned külmalt käima.. nagu kella värk töötab.. Nii kaua kui soojaks lähe.. sõidad sõidad, mitte midagi viga pole. Ja siis kui seisma paned... Ja uuesti üritad käima panna siis nagu absoluutselt ei viitsi käima minna.. Ja siis mingi 20 või 30 minuti pärast,, läheb jälle jumala lambist käima nagu polekski midagi olnud.. kas asi võib olla Bensu pumba relees, või võib ka olla bensu pumba kontaktides.. Või on kellelgi siuke asi olnud juba..


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem Käivitusega
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 17:31 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 9:52
Postitusi: 458
TimoA kirjutas:
Milles on jama. Auto paned külmalt käima.. nagu kella värk töötab.. Nii kaua kui soojaks lähe.. sõidad sõidad, mitte midagi viga pole. Ja siis kui seisma paned... Ja uuesti üritad käima panna siis nagu absoluutselt ei viitsi käima minna.. Ja siis mingi 20 või 30 minuti pärast,, läheb jälle jumala lambist käima nagu polekski midagi olnud.. kas asi võib olla Bensu pumba relees, või võib ka olla bensu pumba kontaktides.. Või on kellelgi siuke asi olnud juba..

mul oli, aga viga oli vist vähe teine, nimelt aku oli õhtal (soe mootor on tihedam ja seda raskem käiata). Aga sul ilmselt starter ikka ringi ajada suudab

_________________
MX-6


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 18:11 
väga tuttav mure ;)
2 varianti, kas viga ajus v benapumba relees ja sel puhul aitab sind Hr Vlad Kadaka teelt, linna poolt minnes Varta keskuse juurest vasakule, siis otse hoovi ja hoone parempoolsest otsast sissepääs, ta nr 56 58094 .
Helista ette pane aeg kinni, hind sõltuvalt veast oli 400-600 mu mäletamist mööda ja seda muret enam pole :P


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 18:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 28, 2004 13:13
Postitusi: 9
aga kui on ajus... siis kas ta parandab selle ka ära vai.. ja kui on relees. siis miks ma peaks tema juurde minema
äkki lihtsalt proovida kellegi teise releega kellel töötab see värk.. või kuidas...

Jah.. ja starter veab ilusti.. aga lihtsalt käima ei lähe...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 18:33 
tema juures saadki korda selle teema, kui on relees siis sinu õnn, leia keegi tegelane kes vahetab suga oma releed ära siis ...
lihtsalt pakkusin varianti, mis minule tundus kõige pädevam-soodsam ..
btw pole ma ainus Cali omanik kes sealset teenust kasutanud ja rahule jäänud :wink:


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 05, 2004 19:04 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 28, 2004 13:13
Postitusi: 9
ei ega ma ütlegi et see pole hea varjant. loomulikult on. Aga see relee ei maksa ka midagi,, nii et kui ma relee ära vahetan.. ja ikka N...ib, siis ma lähen sinna muti juurde mida te soovitasite...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 06, 2004 2:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Mul sama viga, arvasin samuti, et aku viga vahetasin ära aga ikka sama!! Peab vist ka tee sinna Vladeku juurde ette võtma!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 06, 2004 12:08 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 28, 2004 13:13
Postitusi: 9
no minul aitas vist Relee vahetusest. Siiamaani vähemalt töötab. Midagi veel untsu läinud pole.. ja läks ka uuesti käima kui oli soojaks läinud.. nii et.. esialgu hea


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 06, 2004 12:20 
TimoA kirjutas:
no minul aitas vist Relee vahetusest. Siiamaani vähemalt töötab. Midagi veel untsu läinud pole.. ja läks ka uuesti käima kui oli soojaks läinud.. nii et.. esialgu hea


siis on hästi ;)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri: No vot
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 24, 2004 18:44 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mär 24, 2004 18:34
Postitusi: 6
Näed jumpsisin siin oma Galjaga samamoodi - täna asrusin liikmeks sain kohe vastuse oma hädale - krt - alguses vahetasin ära kõik küünlad - panin uue aku ja ikka jubis samamoodi edasi - nüüd tuleb vist Vladi juurde minna!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: sama siin
PostitusPostitatud: Reede Juun 25, 2004 14:05 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Apr 25, 2004 9:02
Postitusi: 3
Asukoht: raplamaa
mul samuti selline probleem ,kus se pensu pumba relee asub vahetaks ka ära ehk saab murest lahti


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11