*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 20:11

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 23:31 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
juhtus siis selline asi, et linnas sõites ( läbi aukude) kadus autol järsku võimsus ä !! sellinne tunne nagu 1 silinder ei töötaks!! siis proovisin mootoril küünlajuhtmeid ära võtta selgus, et
kui ühe juhtme ä võtan töötab mootor samamoodi!! vahetasin küünlad ä a ikka sama jama, koguaeg paremalt poolt 3 ei tööta ,ostsin ka uue jagajakaane ja rootori a kasu polnud! jagaja sees olid ka mingid plastiku tükid! mõtlesin, et jagaja pees a teise küünlaga proovides säde jõuab küünlani! Muide enne seda on sõidu ajal aku tuli põlema hakanud mootor on jõnksutanud!! paar päeva enne seda on kaas peale jäänud a see oli vist külmast! mootoriks 2.0 16v 110kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2006 15:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 05, 2004 15:49
Postitusi: 349
Asukoht: Rapla-Baskarp
kyynlajuhtme vahetasid ää?mul sama jama oli, tegin ka kõiksugu asju, kuid kyynlajuhtme vahetuse jätsin viimaseks...ise olin loll
proovi laenata kellegilt ja katseta...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 26, 2006 23:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
Benner kirjutas:
kyynlajuhtme vahetasid ää?mul sama jama oli, tegin ka kõiksugu asju, kuid kyynlajuhtme vahetuse jätsin viimaseks...ise olin loll
proovi laenata kellegilt ja katseta...
ex ma laupäeval katsetan, a säde ju oli olemas!! Armatuuris see kollane mootori tuluke kah põleb!! Äkki mõni andrur läbi


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 27, 2006 19:32 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
Eigo kirjutas:
Benner kirjutas:
kyynlajuhtme vahetasid ää?mul sama jama oli, tegin ka kõiksugu asju, kuid kyynlajuhtme vahetuse jätsin viimaseks...ise olin loll
proovi laenata kellegilt ja katseta...
ex ma laupäeval katsetan, a säde ju oli olemas!! Armatuuris see kollane mootori tuluke kah põleb!! Äkki mõni andrur läbi


säde kui selline ei tähenda, et seal piisavalt v6imu on, et blaa blaa
proovi ikkagi juhet vahetada, kasv6i omavahel esialgu, kui lisa käep2rast pole, saad aru ikkagi, kas silinder hakkab t88le v mitte ...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2006 18:56 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
Marko kirjutas:
Eigo kirjutas:
Benner kirjutas:
kyynlajuhtme vahetasid ää?mul sama jama oli, tegin ka kõiksugu asju, kuid kyynlajuhtme vahetuse jätsin viimaseks...ise olin loll
proovi laenata kellegilt ja katseta...
ex ma laupäeval katsetan, a säde ju oli olemas!! Armatuuris see kollane mootori tuluke kah põleb!! Äkki mõni andrur läbi


säde kui selline ei tähenda, et seal piisavalt v6imu on, et blaa blaa
proovi ikkagi juhet vahetada, kasv6i omavahel esialgu, kui lisa käep2rast pole, saad aru ikkagi, kas silinder hakkab t88le v mitte ...
Sai siis sõbra juhe täna auto külge pandud a sama jama!! Ikka ei hakka tööle!! kui küünla ära keeran siis küünal on märg!! säde paistis norm olevat sama, mis teistel silindritel!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2006 19:13 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Mul sama jama-esimene silinder ei tööta,säde on ja ka küünal on korralik ning juhtmedki said teised pandud...ei teagi kust nüüd viga otsima hakata.Kas võib viga olla pihustis,et ei saa bensu peale???Või siis äkki kolb puru?Mootor siis 110kw

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 29, 2006 17:17 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
DanCCE kirjutas:
Mul sama jama-esimene silinder ei tööta,säde on ja ka küünal on korralik ning juhtmedki said teised pandud...ei teagi kust nüüd viga otsima hakata.Kas võib viga olla pihustis,et ei saa bensu peale???Või siis äkki kolb puru?Mootor siis 110kw


mul nagu bensiini kah peale sai küünal oli igatahes märg, üks arvas, et äkki klapp kinni jäänud!! tahaks kah oma veale lahendust leida, lambist nagu uusi asju ei viitsi osta, jube kalliks läheb!! eks millalgi kisun klapikkane kah pealt ä


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 29, 2006 17:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
kui kyynal märg, siis see t2hendab et p6lemist ei toimu ju ?
yhes silindris vesi benaga pooleks juba ?
igast imelikke asju juhtub kylmaga ...
hmm, kui kaan,, juhe ja kyynal kah vahetatud, siis kuidagi imelik ...

lase surve ära m66ta igaks petteks veel, kui survet pole, siis hakkad remontima motot juba ..., sisse mitte n2hes ei oska aga 8elda mida nimelt...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 29, 2006 17:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
Marko kirjutas:
kui kyynal märg, siis see t2hendab et p6lemist ei toimu ju ?
yhes silindris vesi benaga pooleks juba ?
igast imelikke asju juhtub kylmaga ...
hmm, kui kaan,, juhe ja kyynal kah vahetatud, siis kuidagi imelik ...

lase surve ära m66ta igaks petteks veel, kui survet pole, siis hakkad remontima motot juba ..., sisse mitte n2hes ei oska aga 8elda mida nimelt...

ise proovin veel täna sõbra jagajat peale panna! Kui teise küünla kaane vastu panin siis säde oli !! ise lähen tallinna tööle ja auto jätan läänemaale, niiet üks 2 nädalat ise ei saa rohkem midagi vaadata!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 30, 2006 11:12 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
DanCCE kirjutas:
Mul sama jama-esimene silinder ei tööta,säde on ja ka küünal on korralik ning juhtmedki said teised pandud...ei teagi kust nüüd viga otsima hakata.Kas võib viga olla pihustis,et ei saa bensu peale???Või siis äkki kolb puru?Mootor siis 110kw


Dani probleemi puhul arvan ma ka et viga ehk pihustites, kas on umbes vms. et bensiini peale ei tule.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 08, 2006 23:52 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Apr 24, 2005 15:04
Postitusi: 22
illukas kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Mul sama jama-esimene silinder ei tööta,säde on ja ka küünal on korralik ning juhtmedki said teised pandud...ei teagi kust nüüd viga otsima hakata.Kas võib viga olla pihustis,et ei saa bensu peale???Või siis äkki kolb puru?Mootor siis 110kw


Dani probleemi puhul arvan ma ka et viga ehk pihustites, kas on umbes vms. t bensiini peale ei tule.

nonii mul asi korras!! viga oli siis pihustites täpsemalt nende juhtmetesi!! opeli esinduses tehti 700kr eest asi korda


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11