*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 0:09

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mootori rihm
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 01, 2003 23:53 
Kus saaks mootori rihma soodsalt vahetada, tallinnas.............uued jupid kah (rullid ja võibolla isegi veepump). Ja ärge tulge mulle forssi soovitama, need ei saanud mul isegi silla reguleerimisega hakkama....... lõhkusid mul selle käigus sumpsi ära........ lappisid salaja kokku ja tegid nägu nagu poleks midagi juhtunud, hiljem teepeal lames asi laiali ja hakkas plärisema............. tuli välja, et olid mingite x ktuvidega sumpsi liigendi kokku tõmmanud, peale seda kui sumps oli kõveraks väänatud.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 02, 2003 0:09 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
rihma vahetus paaritunni töö ja pole ültse raske.sellega saab ka algaja vabalt hakkama,kui ise käsi määrida ei taha,võid minna kristiine juurde auto remonti,aadressi ei oska täpselt öelda aga madara tänaval ,kui linna poolt tulla viadukti alt läbi on kohe näha reklaam plakat ja kohe paremale keerata sealt ning esimene või teine tee jälle kohe paremale, majade vahele.seal karaasid kus siis asi nagu toimib.töö on kvaliteetne võin öelda oma kogemuste põhjal.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 02, 2003 1:56 
Soovitada julgen Opelaasi.Olen nende teenuseid kasutanud neli aastat ja rahul.Igaljuhul on nad esindustest nii mõneski asjas pädevamad.Tunnihind on neil 220 EEK/h.Garantii annavad 6 kuud.Heaks küljeks on veel see, et paljud vidinad kohapeal olemas ja nad ainult Opelitele spetsialiseerunud.
Kindlasti on teisi paremaidki kohti olemas aga pole rohkem uurinud.Forss-i kohta olen tuttavatelt ainult halba kuulnud ja kui ükskord tahtsin sealt Audile juppe osta, sain sama tunda.

Kui huvi, siis Opelaas asub Tallinnas Videviku 4 ( Pärnu mnt. enne viadukti Stimonti kaupluse juurest näitab silt Alexela tankla peale )


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 03, 2003 10:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 10:18
Postitusi: 340
Asukoht: Tln
Janek ilmselt mõtleb Autexit. Seal üks Cali-T :gi tavaliselt käib :)

_________________
Stop being a pussy and turn up that boost
12.563 @ 179km/h
www.es-tuning.ee


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11