*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Kolmapäev Mai 15, 2024 3:28

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kliima
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 08, 2003 15:49 
Sooviks enda autole kliimat peale panna, saaks kogu komplekti suht soodsalt, kuid kui palju läheks maksma peale panek? Kas keegi on seda juba teinud? On seda mõtet üldse teha? (mootor 85KW)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 08, 2003 21:37 
minul läks täitmine millele eelnes vaakumiga tühjaks imemine ja kompressori siduri regul. maksma 1,8k. Aega kulus u 3 h. Kui õnnestub otse teiselt autolt ümbertõsta, siis on kindlam, et kõik vajalik ka olemas.
Aega selleks varuda ohtralt, sest juhtmestiku ja torustiku sättimine/vedamine suur jama. Kui odavalt saad ja peale paned on üks väärt lisa. JÕUDU!


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 08, 2003 21:52 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Jaan 31, 2003 2:04
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu
sa mõtled vist konditsioneeri mitte kliimat. mul originaalis peal, ja täitmine koos kontrolliga on 1 kilo eeq (Tartus), eks suvel annab tunda kui hea ta on :D , aga paigaldus ei ole yldse keeruline


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 08, 2003 23:35 
Cali7 kirjutas:
sa mõtled vist konditsioneeri mitte kliimat. mul originaalis peal, ja täitmine koos kontrolliga on 1 kilo eeq (Tartus), eks suvel annab tunda kui hea ta on :D , aga paigaldus ei ole yldse keeruline


minul peale täitmist ei hakanud külma tegema ja sealt se raha küsiti, kuna siduril oli liiga suur vahe ja omakorda võllist kõvasti kinni hoidis.
Kui sinul originaalis peal siis tõesti lihtne tundub ega paari tunniga hakkama ka ei saaks. Aga kont on mõnus :oops:


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 2:10 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
See installimine võib jah suht keeruline ikka olla.. mingid torud mul armatuuri ja laeka taga jooksevad ja väga imelikult..

Kui täitmisest rääkida, siis mina sain 400 kr-ga aga 2 päevapärast üks voolikutest lõhkes ja kogu see kraab kolektori peale paiskus.. Suitsupilv oli üüratu.. ise ehmusin surnuks kuna mõtlesin et auto põleb.. Kustutit mul muidugi kaasas ei olnud.. Nyyd alati kustuti istme kõrval.. :D

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 10:41 
Cali7 kirjutas:
sa mõtled vist konditsioneeri mitte kliimat. mul originaalis peal, ja täitmine koos kontrolliga on 1 kilo eeq (Tartus), eks suvel annab tunda kui hea ta on :D , aga paigaldus ei ole yldse keeruline



Cali7, kui paigaldus ei ole keeruline, kas tuleksid appi ja paigaldaks peale, muidugi mitte tasuta... :)

siis veel küsimus, kas juhtmestik klapib või peab ümber tegema, räägitakse, et see on kõige ebameeldivam töö...


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 10:41 
Anonymous kirjutas:
Cali7 kirjutas:
sa mõtled vist konditsioneeri mitte kliimat. mul originaalis peal, ja täitmine koos kontrolliga on 1 kilo eeq (Tartus), eks suvel annab tunda kui hea ta on :D , aga paigaldus ei ole yldse keeruline



Cali7, kui paigaldus ei ole keeruline, kas tuleksid appi ja paigaldaks peale, muidugi mitte tasuta... :)

siis veel küsimus, kas juhtmestik klapib või peab ümber tegema, räägitakse, et see on kõige ebameeldivam töö...


kirjutas paas914


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 10:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 11:32
Postitusi: 363
Olen kuulnud, et võib nii juhtuda, et kui väljas väga palav ja autol kont töötab võib haigeks jääda! On see võimalik?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 10:57 
Rene kirjutas:
Olen kuulnud, et võib nii juhtuda, et kui väljas väga palav ja autol kont töötab võib haigeks jääda! On see võimalik?


suure temperatuuri kõikumisega võib kurk valusaks jääda, mul sõbral juba praegu tegi selle tembu ära aga keegi ei käse panna ruumi 18-20kraadi kui väljas on 30kanti, aga muidugi on hea ennast autosse tulles niimoodi ära jahutada aga jah, endalgi on olnud kondist kurk valus aga hää asi on ikkagi, räägitakse veel, et kont tekitab hingamisteede haigusi aga see lööb välja alles vanadusel ja meil see kasutamis periood nii lühike, oleks veel, et kasutad autos ja elad veel ka kondiga majas või korteris...

ps olengi siin kahe vahel, kas panna koju kont või siis autosse.... :?


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 11:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 11:32
Postitusi: 363
mina siis sellisel arvamusel, et kui kont autol peal on hea! Kui aga konti pole ajab asja väga hästi ära luuk!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 11:12 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 10:18
Postitusi: 340
Asukoht: Tln
mugavad olete :)
tulevikus pole ei konti ega katuseluuki :lol:

_________________
Stop being a pussy and turn up that boost
12.563 @ 179km/h
www.es-tuning.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 11:24 
On vaja ka oma Calil kiimat täita. Kas teab keegi kus saab seda korralikult teha? Auto on Tallinnas. Kui palju võib töö maksta? :roll:


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 15:40 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Norm koht on Liival kalmistu tänaval.. sel üks külmikutega tegelv firma ja nad ka konte täidavad.. Täpselt aadressi ei tea aga kes Liival VIBE'del käinud see leiab koha kindlati ülesse sest see firma asub seal nurga peal kus kalmistu tänavalt sinna hoovi pöörab (ladude juurde) !!

Hinnad ühed soodsamad vast..

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 27, 2003 16:40 
Kuidas kondi kasutamine kütusekulule mõjub?
kas on mingi erinevus ilma kondita sama mootoriga masinaga?
sry kui väga puusse panin..


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Sept 28, 2003 15:32 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Mai 21, 2003 10:17
Postitusi: 288
Asukoht: Tartu
annab tunda küll-mina olen täheldanud 1 liitri rohkemat kulumist ca 100 km peale.ja tunda on ,et kui kondi sisse lülitad,nii võtab pööretest korraks hinge kinni.aga hää on ikkagi


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11