*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Apr 28, 2024 1:40

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Palun abi koonusfiltriga!
PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2011 22:13 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 23, 2009 12:31
Postitusi: 230
Asukoht: kiviõli
Tere!Nimelt siis on autol koonusfilter kuid silmajärgi ütleks juba et tahab puhastamist,usun et aasta otsa pole teda kindlasti puhastatud.Kuulsin siis,et puhastada tuleb teda spetsiaalse õliga pestes seda.Läkasin siis autopoodi(Rakvere Anome kui on sellest kasu-tavaline varuosade autopood) ja küsisin seal sellists õli.Vastu öeldi et nemad pole väga sellisest asjast kuulnudki.Nimelt tahaks siis teada kust seda õli võiks saada,kas peab mõni peenem autopood olema?Sooviksin veel teada et kuidas nimelt täpsemalt seda filtrit tolle õliga pesta kui keegi oskab aidata.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 30, 2011 23:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
päriselus pestakse filter spetsiaalse ainega puhtaks, kuvatatakse korralikult ära ja siis õlitatakse, kuna õli võtab ka väiksemad tolmuosakesed külge.
http://www.db-hp.ee/shopnew/?%C3%95hufiltrid-ja-breatherid,62
Rakveres Kreuzwaldi 5b peaks asuma Fixus kes on cotton greeni filtrite maaletooja. Sealt saad küsida


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 31, 2011 15:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 23, 2009 12:31
Postitusi: 230
Asukoht: kiviõli
aitäh abi eest,aga järelikult on vaja siis kahte asja? seda ainet ja õli?ja pesen teda lihtsalt mingi ainet peale ja hari kätte?Ja fixus on mul kodulinnas kiviõlis ka,saan siis sealt ka järelikult ju?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 31, 2011 23:21 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 15:01
Postitusi: 292
mina võtaks selle filtri üldse maha sealt.
õlitatav filter õhulugejaga autol...
ei pea see lugeja seal kaua vastu lihtsalt...


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 31, 2011 23:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
JunZuu1991 kirjutas:
mina võtaks selle filtri üldse maha sealt.
õlitatav filter õhulugejaga autol...
ei pea see lugeja seal kaua vastu lihtsalt...

ah calibra ei pea niivõina kaua vastu - kui mootorit on isegi hooldatud siis kere roostetab ikka läbi
ei juhtu selle õhulugejaga midagi


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 31, 2011 23:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
tartus isegi sepaturu auto poes seda õli ja ei maksnud ka suurt miskit...6 euri kanti ja pesta võid vabalt bensiiniga,kui õline on ja kui lihtsalt tolmune,siis feeri ruulib.....sest vaevalt,et calile keegi mingit elu kallist filtrit pannud on mida hellitma peaks...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 01, 2012 15:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 17, 2009 19:11
Postitusi: 264
Asukoht: Pärnu
SFI-calibra kirjutas:
tartus isegi sepaturu auto poes seda õli ja ei maksnud ka suurt miskit...6 euri kanti ja pesta võid vabalt bensiiniga,kui õline on ja kui lihtsalt tolmune,siis feeri ruulib.....sest vaevalt,et calile keegi mingit elu kallist filtrit pannud on mida hellitma peaks...:)


bensuga natuke karm,aga feeriga saab puhtaks jah,aga oled sa kindel ültse,et on pestav filter,kui mingi odav junn,siis see laguneb ära kohe kui vett näeb :D

_________________
kui sa oled tehasepoolt juba debiilik,siis ei aita enam aju chippimine kah


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 01, 2012 16:30 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
Mina viskaks ka selle koonusfiltri minema ja paneks originaali tagasi. Mõtetu mootorit lõhkuda sellenimel, et hääled vägevamad oleks:)

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 03, 2012 3:09 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Juul 23, 2009 12:31
Postitusi: 230
Asukoht: kiviõli
Pestav filter on jah,ja kui ta seal juba on siis las olla,juba aasta aega minukäes old ja midagi pole juhtund,samamoodi pole mina teda sinna toppinud,ostes oli peal,aga aitäh aibistajatele,abi oli:D Ja isegi kui õhulugeja peeti peaks minema pole kallis lõbu seda uut ka sinna panna,olen kuuld jah seda juttu et pidi õhulugeja otsad andma mõne aja pärast.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 24, 2012 15:59 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Dets 30, 2007 0:45
Postitusi: 436
Asukoht: Võru/Tartu
yllar440 kirjutas:
Pestav filter on jah,ja kui ta seal juba on siis las olla,juba aasta aega minukäes old ja midagi pole juhtund,samamoodi pole mina teda sinna toppinud,ostes oli peal,aga aitäh aibistajatele,abi oli:D Ja isegi kui õhulugeja peeti peaks minema pole kallis lõbu seda uut ka sinna panna,olen kuuld jah seda juttu et pidi õhulugeja otsad andma mõne aja pärast.

calil juuu labatüüpi õhukoguse mõõtur, kui oleks kuumtraat (-kile) tüüpi siis saaks see küll kiiremini otsa kui tavaliselt, aga labatüüpi ei tohiks mingit probleemi olla :roll:
Millest järeldad et pestav filter on?
Väidad et aasta ajaga pole midagi juhtunud. Aasta ajaga ei juhtugi midagi eriti kui mingi 20 000 sõita aastaga. Eks mootoril ole lihtsalt suurem abrasiivne kulumine, lihtsalt minghetk on mootor hõre.

_________________
Oli kunagi :twisted: Calibra 2.0 85kw, 94a :twisted:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11