*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Pühapäev Mai 12, 2024 10:16

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 15, 2011 12:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Sooviks siis teha enda automaadist manuaali,sooviks siis teada kõiki asju mis tuleb ära vahetada/ümber teha jne.Pange siis kõik siia kirja:D Tänud!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 15, 2011 17:29 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
Merka kirjutas:
Sooviks siis teha enda automaadist manuaali,sooviks siis teada kõiki asju mis tuleb ära vahetada/ümber teha jne.Pange siis kõik siia kirja:D Tänud!!!


Olen ehitanud opel kadetti automaadi manuaaliks. seal oli vaja siis sellised asjad: Manuaal kast, siduri pedaal,piduri pedaali vahetasin ka ära,käigukang koos hoobade ja keskmise konsooliga,sidurikorv ja ketas,poolassid ja siis need nuutidega osad mis ratast lõpuks liigutavad seal amordi otsas-(sorry ei oska nimetada täpselt),spidomeeter hakkas ka pärast metsa näitama,et see tuli ka vahetada, siduritross meenus veel.
Praegu rohkem midagi meelde ei tule aga ehk keegi teab veel midagi lisada. Mis muidu vana automaat kastiga juhtus? oleks huvitatud kasti ajust ja kasti võiks ka võtta kui mõistliku hinda eest.

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 15, 2011 17:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
minu automaatkastiga ei ole midagi juhtnud tahan lihtsalt manuaali:D Ja selleks ei taha autot hakata välja vahetama et saada mingi manuaal cali(kuna enda oma liiga hea selleks):D:D:D Aga sulle tänud;)Lammutamiseks läheb siis või sulle ps teada anda:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 15, 2011 17:59 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
Merka kirjutas:
minu automaatkastiga ei ole midagi juhtnud tahan lihtsalt manuaali:D Ja selleks ei taha autot hakata välja vahetama et saada mingi manuaal cali(kuna enda oma liiga hea selleks):D:D:D Aga sulle tänud;)Lammutamiseks läheb siis või sulle ps teada anda:D


Oleks tore,mulle just meeldib automaat aga enda kastil viskab pidevalt avarii resiimile ja tagurpidi käik läheb suure jõnksuga sisse.

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 15, 2011 18:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Olgu,mul toimetab siiani ilusti:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 16, 2011 19:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
Äkki teab keegi veel midagi lisada?:D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 17, 2011 12:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Juul 31, 2011 19:27
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn
Nuh...

Sellises hinnaklassis auto puhul pigem oleks mõtekas teine auto osta :D
Ja olemasolev varuosadeks jätta või siis foorumis turgu panna.

Lihtsalt minu arvamus alla 1500 maksvate autode puhul selline... :buddies:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 17, 2011 15:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
Oleks ma varem teadnud oleks saanud kogu kupatuse mida vajad sulle automaat kasti vastu anda. Pakuti ühte cali varuosadeks mille käiguosa ja mootor oli korras , aga ei hakanud ostma sest manuaal oli. Nüüdeks on see auto juba refonda platsil hunnikus kuskil:(

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 17, 2011 17:30 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 1:10
Postitusi: 459
Asukoht: Põltsamaa
Merka kirjutas:
Sooviks siis teha enda automaadist manuaali,sooviks siis teada kõiki asju mis tuleb ära vahetada/ümber teha jne.Pange siis kõik siia kirja:D Tänud!!!



Seal ei ole midagi rasket. Vahetus vaev. Auomaadi pistikud külest(Plokk asub, kindalaeka taga). Keskelt jama lahti, et saad kangile ligi.
See vist oli 4ja kruviga. Kastil vist oli ka oma õli jahutus. Neid ka hiljem vaja ei ole. Vajaläheb siis pedaale sidur ja pidur. pedaali kohad olemas. Kasti koos käigu hoovastikuga ja muu jamaga mis salongi tuleb. Kogu siduri komot ja ka hooratas. Iseenesest asi väga lihtne. Tegin kunagi prooviks manualilt automaadile. Loobusin automaadist, kuna kast oli avarii resiimis. Automaadilt manuaalile on lihtsam :D
Kui küsimusi ja oskan vastata, kuulan. :driving:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11