*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 23:11

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 59 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 22:21 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
Janzo kirjutas:
Sa (valhalla) ka vist ei taha aru saada, et logo ei kuulu ühelegi klubile vaid domeenile siin.



ega ei taha aru saada jah. palun see paberil ja suurelt et logo kuulub sulle.
ennem aru saama ei hakka. nii palju kui ma tean on samalaadne logo veel monel euroopa cali klubil. kas nad kasutavad ka seda ilma sinu loata?
krdi naljamehed ja ässad sellised


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 22:46 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
valhalla kle, kui see logo tehti selle foorumi tarbeks, siis nüüd peaks nagu uue tegema, sest sulle ei meeldi ?

naljamees ja äss :D

krdi huvi on sul ja Tõnuril mingit iba ja kammi üles ikka keerutada ?
kas klbiline liikumine on nii hinge läinud et muud moodi enam ei saa ?


tee veel omale klubi ja logosi jne ja ürita leida rahu seal:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 2:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Juul 08, 2005 19:17
Postitusi: 61
Asukoht: Saue
Küsimus: Kust leiaksin ma EOCK ja laialiläinud Klubi põhikirjad?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 9:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:16
Postitusi: 26
milline see laiali läinud klubi on? mõlemad klubid tegutsevad.

Tegelt mind muu ei huvitagi...kui see kiri seal logo sees.

PS to Marko. Lihtsalt vahel tuleb kontrollida klubi liidrite seisukohti kogu asjast.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 10:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
Selliste jamadega ei võida kumbki klubi omale "kliente" juurde.
Kes vanad olijad on need teavad selle klubi "juhatuse" suhtumist liikmetesse.
Logo teemat juba siin ennist arutati, logo ei saa kuuluda domeenile aga mida ka mina tean
Mõlemas klubis oli ju arvutiinimesi, kes on võimelised logo uuesti kujundama, miks nüüd ei ole keegi midagi valmis nokitsenud, või enam nagu ei oldagi kõvad arvutiinimesed.

Mõistust on kõigile vaja, ja kuhjaga


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 11:17 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
illukaga olen sada protsenti nous. moistust on kovasti juurde vaja.
aga jah kulla marko kes peidab end kuskil aaretus tundras. kaugelt piiksuda on kyll hea ju. mulle isiklikult jai silma et eock kasutas cce lippu sr yritusel ja sealt sai alguse ka minu kysimus. tonuriga pole minu asjadel pistmist mitte halligi. kuid nagu olen korduvalt nainud on uuel klubil toesti sama juhatus ,ning ka tapselt sama suhtumine liikmetesse. kurb, toesti ootasin enamat.
mis mul siis muud yle jääb nyyd kui lähen ja kisun kleebised oma autolt maha kuna kodanik JANZO ei luba neid kasutada.


neile aga kes yritavad klubilsse heaolu tagasi tuua soovin edu ja jaksu selles loputus segaduses.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 11:20 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
ega ei taha aru saada jah. palun see paberil ja suurelt et logo kuulub sulle.

Aga palun tule ja vaata.. Antud paberit saad näha nii minu kui Göreli käest !!

Tsiteeri:
Logo teemat juba siin ennist arutati, logo ei saa kuuluda domeenile aga mida ka mina tean

Mõni inimene ikka ei taha aru saada.. :evil: Logo kuulub selle logo autorile !!!!!!!!! Ja kui tema lubab kasutada seda logo ainult Calibraclub.ee'l siis nii see ka on !!! Jõle raske on arusaada ikka..

Tsiteeri:
mulle isiklikult jai silma et eock kasutas cce lippu sr yritusel ja sealt sai alguse ka minu kysimus

Sellel lipul oli calibraclub.ee foorumi/domeeni logo mitte ei olnud tegu ACCE lipuga !! ACCE'l ei ole oma logo kuidas te aru ei saa :evil:
See foorum oli CCE (koos selle logoga) juba 2a enne igasugust ACCE'd !!

Pealegi on lipul kirjas CCE mitte ACCE, kui tähti närida :P
Ja miks te kasutate MTÜ Autoklubi Calibra Club Estonia puhul lühendit CCE kui ta tegelikult on ACCE ??

Tsiteeri:
mis mul siis muud yle jääb nyyd kui lähen ja kisun kleebised oma autolt maha kuna kodanik JANZO ei luba neid kasutada.

Jälle oled valesti aru saanud.. Loomulikult võivad kõik seda logo kasutada.. Ikkagi reklaam !! Ma lihtsalt ei luba seda logo muuta.. !! ehk kasutada osa sellest logost oma logona.. Kellegil pole sellex õigust.. Tehke uus kui tahate !!!



PS! Vaatasin just .LOG faili ja ei ole TõnuriCCE'le keegi banni pannud !!! :P

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 11:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
nüüd peaks kõigil selge olema ju . . .

Janzo ei luba ja kõik, karistus lihtmenetluse korras :D

suhteliselt samad vastused mis eelmine kordki ju . . .

ärge siis lukku jälle toppige, et kui kellegil igav hakkab taas paari nädala pärast, saaks siin küsida jälle ;)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 11:45 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
Janzo kirjutas:
Mõni inimene ikka ei taha aru saada.. :evil: Logo kuulub selle logo autorile !!!!!!!!! Ja kui tema lubab kasutada seda logo ainult Calibraclub.ee'l siis nii see ka on !!! Jõle raske on arusaada ikka..


Minu jutt oli kirjutatud sinu sõnade vastu:
Tsiteeri:
See logo kuulub ja on koguaeg kuulunud calibraclub.ee domeenile !!!

Mina saan sellest aru küll, kuid sina kirjutasid valesti, selgitustööd minule ei ole vaja!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 12:22 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Pühapäev Nov 21, 2004 20:05
Postitusi: 45
Ei saa aru miks hr. Valhalla nii tuliselt uue klubi juhatust ja selle suhtumist oma liikmetesse kritiseerida võtab, ei peaks nagu pistmist olema, see nagu EOCK liikmete teema. Meil klubis kõik ok, ehk ei torgiks ja tegeleks oma asjadega.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 12:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:16
Postitusi: 26
Janzo kirjutas:
PS! Vaatasin just .LOG faili ja ei ole TõnuriCCE'le keegi banni pannud !!! :P


Huvitav miks ma siis järsku enam sisse logida ei saa???



Kuna logol pole patenti, siis küsin kohe seaduse tundjatelt, et kui sa Janzo tahad, siis võid vabalt kujundada praegu ühe logo ja kirjutada sinna peale näiteks "Audentes" .......ja all on veebi aadress www.tly.ee ???

Kas sa nüüd saad lõpuks aru milles on POINT?

[/quote]


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 13:15 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Mis muinasjuttu sa jälle ajad.. ?? Räägi EESTI KEELES !!

Ühesõnaga kui keegi kirjutab otsaette Tõnuri või Albert siis võib su naist panna.. ?? Sama loogika :P


PATENDI jutuga võid pekki saagida.. !!
Mingit PATENTI pole vaja !! Tutvu palun eesti vabariigi sedustega..

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Viimati muutis Janzo, Kolmapäev Mai 03, 2006 13:39, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 13:15 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
villem kirjutas:
Ei saa aru miks hr. Valhalla nii tuliselt uue klubi juhatust ja selle suhtumist oma liikmetesse kritiseerida võtab, ei peaks nagu pistmist olema, see nagu EOCK liikmete teema. Meil klubis kõik ok, ehk ei torgiks ja tegeleks oma asjadega.


kodanik villem voiks ka oma nina toppimatta jatta asjadesse mis ei puutu temasse



KES KURAT MUUTIS MU TEEMA PEALKIRJA? KAS EI OSATUD LUGEDA KELLELE OLI SUUNATUD ESIALGNE POSTITUS VOI?

voi teeme mis iganes heaks arvame ja mazandame igal poole ning hiljem jääb oigust ylegi?

lenz sinult ootan siiani vastust privasse mida sa nii varmalt lubasid. millegiparast privakaudu ainult ignoreeritakse mitte aga ei vastata, seeparast tuli mul ka avalikult kysida.


Ja JANZOLE niipalju et ära muretse. esimesel voimalusel rebin logod maha oma autolt ,saad oosel magada. sellise suhtumise ja kuninga mängimise juures on mul seda logo juba lihtsalt häbi kanda. sellega loodan et probleem laheneb sinu jaoks.


ja administraatorile selline palve et kas muudaksid mu pealkirja tagasi nagu ta oli(muudeti seda ilma omaniku[postitaja] loata, voi on lubatud votta teiste tehtud postitusi, asju ja muuta neid nagu ise heaks arvatakse?
KAS TEGEMIST TAAS SILMAKIRJALIKUSEGA?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 13:28 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
krt te ära ei väsi sellest jamast juba? Pakuti välja variant, et üks üldkodukas, kus on lingid mõlemasse foorumisse.. Ikka käib see asi edasi. Mulle võib varsti kopajuhi paberid kätte anda, kuna kopp ees sellest jamast. Lasteaed. Krt istuge maha ja arutage see lipu ja logo asi korda. Ma ei saa aru miks on vaja tulla teise klubi tüüpidel selle klubi foorumisse urineerima? See on sama hea kui mulle käiks närvidele mingi lada klubi juhatuse liige ja ma pasandaks koguaeg nende foorumis. Kas siis ei anna asju teisiti ajada? Tahes tahtmata kisutakse siia tülisse ka tavaliikmed, kuna tegemist on avaliku foorumiga mis on kõigile loetav. Omavahelisi asju klaarige siis oma stiili jätkates kaubanduskeskuste parklas või istuge tsiviliseeritud inimeste kombel maha ja arutage asja viisakalt. Mina pooldan seda ühist lehte, ühise logoga, kus on eraldi lingid klubide foorumitesse. Kas teil on nagu autot parandades midagi pähe kukkund et ei suuda aru saada et sellisel kammajaal ei ole mõtet? Vanust nagu peaks teil jaguma aga kumbki pool ei suuda oma "mina" alla suruda ja nii ei suudetagi kompromissile jõuda. Äkki aitab sellest juba ja klaariks selle asja väljaspool foorumit ära?

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 03, 2006 13:52 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
valhalla kirjutas:

Ja JANZOLE niipalju et ära muretse. esimesel voimalusel rebin logod maha oma autolt ,saad oosel magada. sellise suhtumise ja kuninga mängimise juures on mul seda logo juba lihtsalt häbi kanda. sellega loodan et probleem laheneb sinu jaoks.


Sry, aga ma ei sa sinust tõesti aru.. ?
Esitex ei puutu sina ja su kleepekad autol üldse teemasse.. keegi pole juu sinu kallal nokkinud.. Sa ise siin provotseerid nii ennast ja teisi.. Millex ?
Mida sa üritad saavutada.. ? Kui rahu kahe klubi vahel, siis selles sa teed assja aina hullemax.
Vaidlus käib juu üldse logo muutmises.


See logo on siin selle foorumi/domeeni logo ja PUNKT !

Kui 2 klubi saavad omavahel kokkuleppele ja koonduvad jälle ühise /domeeni/foorumi alla, siis palun kasutage seda logo nii palju kui tahate.. Aga ärge tehke siin 100 ühesugust logo erinevate webi aadressidega !!

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Viimati muutis Janzo, Kolmapäev Mai 03, 2006 13:55, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 59 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11