*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 1:33

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 59 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 14:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
oled kyll kiire näpuga asju lukku panema . kuid sellest ka kysimus;


Tsiteeri:
Ja miks on vaja ühe klubi liikmetel teise lehel teha propagandat, kui seda saaks teha teisel lehel, mida keegi eriti ei loe???
PUNKT!


ka tegemist taas silmakirjalikusega voi on tegu lihtsalt apsaka ja rumalusega. alguses kirjutad et miks propageeritakse teist foorumit ning siis samas kukud ise teist foorumit maha tegema? huvitav arusaam sul asjast.
samas ka mul on midagi oelda selle logo kasutamise kohta. juhul kui uus klubi on eock siis miks pole tehtud ka logole parandust vaid kasutatakse hoopis lyhendit cce. leian et kysimus on esitatud viisakas vormis ning loodan saada ka pohjendatud vastust..


juhul kui juhtub paratamatus ja teema kaob siis postitan uue niikaua kuni saan vastuse


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 15:24 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Sellised otsesed pöördumised inimeselt inimesele pane privasse- ma ei hakka sinuga avalikult siin poliitikat arutama. Mul on mode nupud ja kui ma tunnen, et teema ei vaja edasiarutamist siis sulgen selle.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:02 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Logo kohapealt võin mina ka vastata !!

See logo kuulub ja on koguaeg kuulunud calibraclub.ee domeenile !!!

See logo sellise nimega OLI OLEMAS JUBA ENNE IGASUGUSEID MTÜ'SI !!!

Seega miks peaks hakkama nüüd logo ümber tegema ?

Te võite teha ükskõik mis nimelisi MTÜSI või klubisi aga see logo jääb muutumatuks ja alati kuuluma sellele domeenile siin !!

Selle asemel et siin võõraid maid jagada võiksite ennem minu käest uurida kellele nad kuuluvad..

Mu PS/messenger/email on kõigile avataud !!

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:08 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Apr 27, 2005 23:24
Postitusi: 273
Asukoht: Tallinn
asi pole ju otseselt logos (selle kujus) see las olla nii nagu Janzo ütles, aga Valhalla mõtles vast( mina mõtlen vähemalt) seda, et Eesti Opel Calibra Klubi (EOCK) lühend peaks olema CCE asemel logo all kirjas (igal pool siis kui kasutatakse logo) siis segadust vähem ju ja arusaadavam mis klubi ja kus ning nii on eetilisem ja korrektsem.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
saidi logona on see õige, klubi logona mitte

aga see ka minu arvamus ainult


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:22 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
paistab toesti et eesti keeles lugeda oskas vaid -MarX-. juhul kui sa laenz tahtsid vastata kas pean sama kysimuse sulle uuesti privasse copyma voi saadad mulle niisama vastuse?

jazole? mis vooraste maade jagamisest sa raagid? ma arvan et mu kysimus oli kyllalt selge ja otsekohene et saada korralik ja yhene vastus.

kysimus siis oli:
Tsiteeri:
samas ka mul on midagi oelda selle logo kasutamise kohta. juhul kui uus klubi on eock siis miks pole tehtud ka logole parandust vaid kasutatakse hoopis lyhendit cce. leian et kysimus on esitatud viisakas vormis ning loodan saada ka pohjendatud vastust..


et siis teeme uue klubi ja jatame logole vana klubi kirja reklaamiks? voi mismoodi? domeenist kui niisugusest pole ma sonagi maininud. voi juhul kui keegi luges valja et mainisin siis olege nii lahked ja tooge must valgel see valja et ka ma naeks?

kas toesti pole voimalik saada lihtsat ja yhest vastust kysimusele. maast ja ilmast voib siin jahvatada ju tunde. poliitik ma pole ning sonade kirjutamise eest palka ka ei saa.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:51 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Seega miks sa üldse räägid?

Selle nime asja peavad omavahel läbi arutama juhatused - selge on see, et praegune olukord pole paljudele vastuvõetav. Samas enne kui sai olema üleüldse mingi MTÜ oli selle lehe lühend CCE- see lühend oli isegi enne seda lehte (vist tol ajal www.hot.ee/cce) Ja nüüd peaks inimesed, kes on alati selle nime ja lühendi all olemas olnud sellest loobuma?

Nii palju kui on inimesi on ka arvamusi, seega siin teemas küll mingite lahendusteni ei jõuta.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 17:15 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Sa (valhalla) ka vist ei taha aru saada, et logo ei kuulu ühelegi klubile vaid domeenile siin.

Olgu siis ükskõik mis klubi selle domeeni haldaja.. !!!

Ja logo teksti ei saa ka ümber teha, siis peax logo autoriga uue lepingu sõlmima jne.

Ma annan sulle lihtsa vastuse : Ma lihtsalt ei luba seda logo muuta ja kõik !!

Ise räägite siin segadusest..
krt üks klubi juba solkis selle logo ära ja kasutab seda oma suva järgi, nyyd tahate et teine klubi ka veel logo muudaks, mis siis jääx kaks klubi ja kolm erinevat logo ?? Ja kõik peaxid oma autodelt klepsud maha kiskuma ?? Ja see polex üldse enam segadus, mis ?
Krt mõelge ka natuke enne kui oma ideedega lagedale tulete..


PS! MTÜ "Autoklubi Calibra Club Estonia" lühend peaks üldse olema "ACCE" mitte CCE :P

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 18:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:16
Postitusi: 26
Janzo kirjutas:
Sa (valhalla) ka vist ei taha aru saada, et logo ei kuulu ühelegi klubile vaid domeenile siin.

Olgu siis ükskõik mis klubi selle domeeni haldaja.. !!!

Ja logo teksti ei saa ka ümber teha, siis peax logo autoriga uue lepingu sõlmima jne.


Et siis umbes sama:
Birgiti väikesel kaisukarul Katil on vimpel kaelas. Aga jama on selles, et Birgit ei saa seda vimplit Kati kaelast ära võtta ja oma koolikoti külge panna, kuna vimpli teinud onu Paul tegi Katiga lepingu, et see vimpel võib ainult Kati kaelas rippuda.

Janzo.......Katiga ei saa lepingut ju teha :D.....ta on kõigest kaisukaru :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 18:58 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Ei teadnudki et muinasjutuvestja "kass albert" ja TõnuriCCE üks ja sama isik on.. :)

Pilt



Aga soovitan sul enne ennast rohkem asjaga kurssi viia, kui siin muinasjuttu kukud rääkima..
Leping võib ka ühepoolne olla !! (tõend, volitus, testament jne jne)

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Viimati muutis Janzo, Teisipäev Mai 02, 2006 19:28, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 19:05 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Pühapäev Nov 21, 2004 20:05
Postitusi: 45
Albert kõigeteadja mees (liitunud 02.05.06) suunab klubilisi õigele rajale oma esimese postitusega. Ha,haa..... :lol: Mis puutub lepingute tegemisse, siis Albert, kui teha õige leping, siis ei puutu seda vimplit tõesti keegi Kati kaelast, vaatamata sellele, et tegu kaisukaruga. Vanasõna ütleb, et üks ...... jõuab rohkem küsida ....... . Kes on hetke seisust foorumite, logode ja lepingutega aru tahtnud saada, see on ka saanud. Pole mõtet rohkem küsida ega vastata, tegu puhtalt provokatiivsete küsimustega. Rahunege maha ja ärge kadetsege ega provotseerige enam.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 19:10 
Eemal
Calibra klubi liige

Liitunud: Pühapäev Nov 21, 2004 20:05
Postitusi: 45
Kass käib küll lauapeal toitu näppamas, kuid muidu uhke, iseteadev ja mitte arg loom. Võrdlus kassiga pole sobiv. :lol:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 19:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
Janzo kirjutas:
Ei teadnudki et muinasjutuvestja "kass albert" ja TõnuriCCE üks ja sama isik on.. :)

Pilt


:lol: :lol: :lol:
nii palju pole siis ka julgust, et oma nime all pajatada . . .
nagu ütlesin, on normaalne kui see jääb selle foorumi süboolseks logoks, mitte aga uue klubi logoks !

paraja pudru olete kokku keetnud ikka :D
3 poolt ja KÕIK kiuslevad omavahel :D
asutaja + 2 klubi :D:D:D

lasteaed


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 19:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
kuna ma siin nagu mõnede arvates mõtetu jutumees siis ei ole neid mõtet petta. nii et minu arvamus on: klubi logo kui sellist polegi siis on vaid foorumi logo. tehkem siis kumbki klubi ise oma klubi logo. põhimõtselt jah õige et miks peaks keegi loovutama foorumi märgi mingi klubi logoks. paralleele saaks tõmmata nt kohukese jamaga.

_________________
ajaviiteks: stupidvideos.com ja sul on jälle hea olla.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 02, 2006 20:27 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Mai 02, 2006 16:16
Postitusi: 26
Point lihtsalt selles, et usinasti pandi TõnuriCCE-le ban :D
ja siis peab ju teise nime alt sõna võtma.


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 59 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11