*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 16:29

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: "KLUBI" sektsioon jm.
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 12:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 17:15
Postitusi: 378
Asukoht: Tartu
Võiks teha mingi avaliku teema, kus on lühidalt kirjas, mis on toimunud sh. mida see tähendab CCE liimetele. Nagu näen on nt. minu jaoks "KLUBI" sektsioon kinni.
Pole eriti aega ja tahtmist vastuseid otsides nii selle kui tolle teise klubi foorumit sirvida ja seda nääklemist lugeda.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 13:42 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Veebr 16, 2003 16:15
Postitusi: 407
Asukoht: Tallinn
lühidalt sulle tedmiseks:
See klubi kus saa enne olid on uuel aadressil
Pilt

see siin on uus klubi (Opel Calibra Club Estonia) aga vana klubi foorumi otsas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 14:22 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 17:15
Postitusi: 378
Asukoht: Tartu
Mnjha, ok saan nüüd aru.

Nati segadusse ajas, et nüüd sellel UUEL klubil on ESIALGSE klubi foorum ja ESIALGSEL klubil on nüüd UUS foorum.

Miks uus klubi endale uut foorumi ei teinud vaid nüüd niiviisi inimesi segadusse aetakse?

Ok, seda, miks orig. klubi oma foorumi tühjaks tegi küsin siis sealt :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 14:47 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
pitbull kirjutas:
Mnjha, ok saan nüüd aru.

Nati segadusse ajas, et nüüd sellel UUEL klubil on ESIALGSE klubi foorum ja ESIALGSEL klubil on nüüd UUS foorum.

Miks uus klubi endale uut foorumi ei teinud vaid nüüd niiviisi inimesi segadusse aetakse?

Ok, seda, miks orig. klubi oma foorumi tühjaks tegi küsin siis sealt :P


vastus lihtne ja loogiline. Vana domeeni suhtes saadi Jannoga uues klubis kuidagi jutule(kogu CCE liikmeskonna seljataga) ja sisust hoitakse kinni nii et enne suren aga sisu ei anna :P

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 16:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 08, 2003 2:04
Postitusi: 21


Minu arust ei ole klubi mingi MTÜ, vaid teatud inimeste ringkond, kellel on ühised huvid ja kellel on lõbus koos olla.


See et klubi otsustati uue MTÜ alla regisreerida ei tähenda, et liikmetele "pähe" astuti. Vastupidi, sellega püütakse klubi, kui sellise elu paremaks muuta.


Eks ise otsustage milline see õige(algupärane) klubi nyyd on:

Kas see, kuhu on kaasatud ka kõik endised/praegused klubijuhid (janno, gert, lauri, andrus, görel jne) e. siis see punt kelle käsutuses ka "calibraclub. ee" domeen, kodukas ja orig. foorum.

Või "calibraklubi. ee" punt, kes toetub ainult vanale MTÜ'le (mis
"ussitas" juba pikemat aega ja on hetkel ühe liikmeline - ain) ja uue MTÜ teinud isikute laimamisele.


Varsti peaks tulema siia ka meie klubijuhi Göreli selgitus asjast ja ka info liikmetele, kuidas nyyd edasi käituda..

_________________
Calibra Is Da Best !!!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 16:49 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 04, 2003 20:15
Postitusi: 403
Asukoht: Tartu
Cali69 kirjutas:




Või "calibraklubi. ee" punt, kes toetub ainult vanale MTÜ'le (mis
"ussitas" juba pikemat aega ja on hetkel ühe liikmeline - ain) ja uue MTÜ teinud isikute laimamisele.





Järelikult ei ole kodanik cali69 kursis sellega mis "ussitas" Mäda ei olnud mitte MTÜ vaid see foorum mida nüüd kõigestväest taastatakse, et jätta mulje, et midagi ei ole valesti olnudki. Ja seda ka, et MTÜ autoklubi calibra club estonia ei ole sugugi ainult üheliikmeline, st. siis et ainult mina, siin on hetkesesuga 63 liiget.

Aitäh tähelepanu eest. AIN

_________________
ain 5220808


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 19:11 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Taevake!
Kui me Jannoga kunagi asja ajama hakkasime, polnud meil aimugi, milline seebikas sellest võib kunagi saada. Meie plaaniks oli luua midagi Porsche klubi sarnast- väärikas kooslus inimestest, kes saavad üksteist aidata, koos käia, autosid võrrelda ja midaiganes. Kuid mingi hetk kujunes asi parasjagu nõmedaks: mingid võimuvõitlused, intriigid ja üksteisele noa selgalöömised said igapäevaeluks, mistõttu mina hakkasin asja vältima, sest sellist CCE-d mina ei soovinud.
Nüüd asja juurde: ma ütlen teile kohe, et kahte samanimelist, sama sümboolikat, sarnast foorumit kasutavat autoklubit ei ole mõttet tekkitadagi. Kui see on nüüd see koht, kus hakkate üksteisele tõestama, et tugevam jääb ellu, siis olete väga valel teel. Minu poolest võib lisaks klubile olla nö Team- sõltumatu ühing autohuvilistest, kes on ühiste vaadetega aga ei soovi mingil põhjusel kuuluda klubisse. See aga saab vaid toimida juhul kui on KOOSTÖÖ kahe ühingu vahel. Rivaalitsemise teele minnes jääte mõlemad oma liigetest ilma. Palun teid nüüd südamest istuda kõik koos maha ja leida mingi võimalus olukord lahendada, sest selline asi on meil juba olnud (www.calibrateam.ee) ja see lõppes ühe koosluse hävinguga. Ajalugu aga kipub kordama ja jälle oleme alguses tagasi. Fakt on see, et enamus huvilisi jääb calibraclub.ee-le truuks, hoolimata sellest, et siin kõik on nüüd muutunud. Miks see nii on? Sest see leht oli on ja jääb peamiseks Calibra huvilisi ühendavaks suhtlemise keskuseks. Teie kallid võimuvõitlejad leidke kiirelt tee, et see asi korda ajada ja kui peaks juhtuma, et nt carratingu vms üritusele tulevad kaks Calibraklubit, siis mina hoidun mõlemast.
P-U-N-K-T-


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 19:18 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
Ja By-the-way MIKS MU MAIL EI TÖÖTA???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 19:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 07, 2003 17:15
Postitusi: 378
Asukoht: Tartu
Lenz kirjutas:
Taevake!
kui peaks juhtuma, et nt carratingu vms üritusele tulevad kaks Calibraklubit, siis mina hoidun mõlemast.


Teen sama!
Ei taha olla osaline selles komejandis.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 19:43 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Nagu ma uudiste all kirjutasin, siis tegutseb sellel aadressil uus klubi - Eesti Opel Calibra Klubi. Kõik saavad foorumit ka edasi kasutada, kuid peamine muudatus on see, et MTÜ Autoklubi Calibra Club Estonia`ga seotud liikmestaatusi enam ei ole, on Eesti Opel Calibra liikmestaatused.

Põhjus, miks uus klubi endale eraldi foorumit ei teinud seisneb selles, et nii terve klubi kui ka selle foorumi asutajad on kaasatud uude klubisse. Mis puutub sellesse, et vanas klubis oli probleem ainult foorumis, siis sellega ma ei nõustu. Foorumi teevad selliseks nagu ta on lõppkokkuvõttes ikkagi MTÜ liikmed ise. Samuti ei näe ma põhjust kurtmiseks, et vanale klubile on liiga tehtud. Vanale klubile jäid alles nii ametlikus tehtud MTÜ kui ka sisse seatud raamatupidamine, mis oli tehtud nende liikmete poolt, kes nüüd uut klubi asutavad.

Nõustun Lenz`iga, et Eesti jaoks on 2 eraldi klubi palju, kuid paraku olid vana klubi sisesed erimeelsused nii suured, et ühtselt jätkata polnud võimalik. Osad inimesed ei näinud vanas klubis toimunud pideval vaidlemisel enam mõtet ning otsustasid teha uue klubi. Uue klubi eesmärgiks ei ole kellelegi seljataga käkki keerata. Meie soov on, et inimesed, kellel on huvi Calibrate vastu saaksid meeldivalt, ilma igasuguste vaidluste ja võimuvõitlusteta aega veeta. Seega on igaühel võimalus järele mõelda, milline üks klubi tema arvates olema peab ning seejärel ka oma valik teha.


Seega võiks nüüd lõpetada siin üksteise kirumise ja rahulikult edasi tegutseda.


Parimat soovides,
Görel

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Viimati muutis GörelCCE, Kolmapäev Mär 08, 2006 20:28, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 20:21 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Apr 02, 2004 10:34
Postitusi: 154
Asukoht: Tallinn
Jah olen ühelmeelel inimestega kes ütlevad, et kahel identsel klubil pole mõtet. Kuid kui olen liitunud juba klubiga, siis ma ei näe põhjust miks peaksin minema teise klubisse. Kui vähegi mõelda, siis vast loodud klubis on ees praktiliselt samad inimesed kes olid ka "vanas klubis". Kahjuks mul ei teki kindlust ja usaldus, et "uus klubi" ja samad juhatuse liikmed ei tee samu vigu. Hetkel näen, et "vanas klubis" on inimesed kes tahavad palju ära teha. Mina toetan Autoklubi Calibra Club Estonia MTÜ-d.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 20:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Apr 02, 2004 10:34
Postitusi: 154
Asukoht: Tallinn
GörelCCE kirjutas:
Nagu ma uudiste all kirjutasin, siis tegutseb sellel aadressil uus klubi - Eesti Opel Calibra Klubi. Kõik saavad foorumit ka edasi kasutada, kuid peamine muudatus on see, et MTÜ Autoklubi Calibra Club Estonia`ga seotud liikmestaatused on asendunud Eesti Opel Calibra liikmestaatustega.

Görel



Kuidas asendub ühe klubi liikmestaatus teise klubi omaga??? Et tahan tõstan- tahan teen ise otsustan, savi seadused või liikmete otsused vms.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 20:29 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Foorum ja MTÜ ei olnud omavahel seotud. Praegu tegutseb foorumis uus klubi, uute liikmetega.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 08, 2006 21:41 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 15:38
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
8)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 09, 2006 11:11 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Veebr 16, 2003 16:15
Postitusi: 407
Asukoht: Tallinn
Görel anna mulle andeks kui ma rumalasti küsin ja asjadest aru ei saa...
aga tee mulle paar asja selgeks... (oleks võinud ka ps saata aga ma tean et sellistele küsumustele tahavad ka teised vastuseid)

sinu selle lause järgi:
GörelCCE kirjutas:
Põhjus, miks uus klubi endale eraldi foorumit ei teinud seisneb selles, et nii terve klubi kui ka selle foorumi asutajad on kaasatud uude klubisse.


saan ma nii aru et uude klubisse on kaasatud kogu vana klubi...
1. kuidas sa saad seda väita? (sul on võimalus "must" "valgeks" rääkida)


pärast vana klubi üldkoosolekut sai selgeks et vanast klubist on lahkunud vaid käputäis tegelasi ja uue klubi tegemistest oli teadlik vaid mõni tegelane...


Vanast klubist, kus hetkeseisuga on kuskil 62 liiget, läks ära 2/3 juhatust, asutajad + veel mõni liige (GörelCCE, Andrus, DanCCE, RainiCCE, Reaper, Janzo ja LauriCCE)

2. miks peavad kannatama u. 80% vana klubi liikmeid selle pärast mida teie korraldate?

vanasse klubisse jäid alles kõik sellised tulihingelised calibra fännid kes käivad enamus üritustel kohal

(Ain, Ottclub, Silver, Inver, Aimar, TõnuriCCE, mina, Joel, Margit...) pluss

sellised tegelased kes on aktiivsed foorumis (Valhalla, ToomasCCE jne...vabandused nende ees kes tunnevad et kuulusid mõnda nimekirja ja ma neid ei nimetanud)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11