*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 20:26

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 17:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
Sai siis täna vaadatud, et ilus ilm - peseks auto puhtaks. . Kuna Jazz sattus lähedale mõtlesin, et astun läbi. Usun, et see jääb ka viimaseks korraks.

Sisse sõites tervitab mind selline silt.
Järjekord nr 1 ja nr 2 on käsipessu. Nr 3 sõidab kaarega nende eest läbi automaatpessu.

Pilt

No ok kõik selge. Võtame ennast nr1 järjekorda.
Peale 30min ootamist vabanebki meie seismisjärjekorras pesula. Minu ees on veel kaks autot. Kutt uksel viipab neile ja nad sõidavad sisse. Pesula mahutab järjest 3 autot. Niiet viimane koht jääb tühjaks.
Sõidan kohta, mis pildil on punasega märgitud.
Kutt uksel vaatab sisse ja viipab mulle, et ok sõida sisse.
Nr kaks rajalt stardib aga punane audi???, aga kuna jääb oma kõrgele vanusele ja nõrgale tähelepanuvõimele veidi hiljaks. Sõidan sisse.
Punase audi roolis olev vanatädi on maruvihane ja vehib oma keskmise sõrmega usinasti.
NO mis seal ikka - pargin auto ära ja tulen välja. Vanatädi on selleks ajaks autost välja saanud ja teatab, et tema oli järjekorras enne, niiet kadugu ma kus KRT tema kohapealt ära. Vastan viisakalt, et ta ise seisab teise ukse järjekorras.
Tuleb JAZZi töötaja kes teeb mulle selgeks, et silt õues on selgelt loetav ja kõigile mõistetav. Tegu on ühisjärjekorraga?!? mis tähendab seda, et mõlemast sabast tulevad autod sinna kuhu juhtub ja kus vaba auk on.
Palutakse oma käru välja ajada.
Pole väga vägivaldne - hingan sisse ja välja korra ja tagurdan välja.
Vanur sõidab sisse ja särab õnnest - ok - kellegil on päev korda läinud.

Nüüd on siis seis selline.Must joon on äärekivi.
Pilt

Veidi ootamist ja tuleb SUUR mersu, kes vaikselt ja elegantselt ennast automaatpesulasse sõidab - suurepärane juhtimisoskus sellise laeva kohta.
Ootame edasi arutades teemat, et see võiks ju kusagil kirjas olla, et tegeliult ei tähenda need rajanummerdused midagi ja tegu on elava järjekorraga!

OK
Tuleb pisike mersu mis jääb nõutult seisma kolmandal rajal. Pesulast tuleb pikkade juuste ja vinnilise näoga pesija (võiks olla esmaspäevaks lahti lastud :)) kes küsib meilt, et mis te siia pargite kuidas kurat teised teie meelest mööda saavad.
Ütleme, et meid juhatati siia. Sõim ka kättega vehkimine koos osaliste infokildudega annab aimu, et me peame oma auto sealt ära panema. KUHUUU???? pole ju mingit kohta kuhu mina. Otsustame ühiselt et neile inimestele pole vist mõtet väga raha maksta. Sõidan ennast 3nda raja suunda. Viipan Mersule et ta paremalt mööduks. ESP OFF - lahkume soliidselt.

Otsustame, et iga autopesula on etem kui see koht. Aga ülejäänutele olgu see käitumisjuhendiks kuidas lugeda silte "õigesti" ja kuidas nautida meeldivat klienditeenindust.

Terv,
Oliver


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 21:43 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juun 14, 2007 21:40
Postitusi: 779
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Üks kord käisin ema autoga Saaremaal AjaMaja all pesus ja noh teenindus oli suht vilets ja auto ei saanud ka puhtaks.
Rohkem ei lähe ma kuskile pesulasse enam kunagi!
200 kr mitte millegi eest sisuliselt oleks siis mõne sääse laiba ka kätte saanud sealt auto eest aga ei, suht nagu veega ainult üle lastud.
Ise meid seal olla ei lubatud kus autot pesti. Võtmed pidi sinna jätma. Pärast kui auto kätte saime siis oli autos sobratud omajagu isegid olid jõudnud tõsta pagassis ohutus komplekti kotti teisele poole, ei saa aru kuidas nad seda tegid sest tellitud oli ainult välis pesu!
Just enne auto nendele sinna usaldamist sai vaadatud üle mis kus on.

Mina pesen kodus kõik autod nüüd ise. (Selle raha eest saab palju jäätist) :D

Paljudel halbasid kogemusi nende pesulatega...

_________________
Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 07, 2009 15:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 23, 2004 18:38
Postitusi: 545
minu pikaajaline kogemus pesulatega ja nii isikliku kui töö autodega ütleb et hetkel on parim autopesula siiski statoili oma.
AGA kuna tegu automaadiga siis vahaepal juhtub nii et mõni pesu-leotusaine-vaha on otsa saanud või täita unustatud ja siis auto ei saagi korralikult puhtaks :!: nii et kui pesu ajal valget vahtu ei näe on miski jama.. :twisted: pesu seal kallis aga tulemus jääb ka kauemaks näha. järgi proovitud :P
petra pesula on mu calibra katusele kunagi mõnusa pikka kriimu tõmmanud, arvatavasti pesti ennem mingit sitxxt maasturit.. see ei kadunud ka poleerimisel ära..
mis aga jazz kiirkäsipesulasse puutub siis paar aastat tagasi sai seal esimest korda käidud ja kindlasti kohe ka viimast korda..
esiteks ma ei saa aru kuidas see saab olla KIIR-käsipesula kui tavaline väljast pesu võtab aega oma 2 tundi..
teiseks muidugi veel see järjekorra asi, alguses oli neil see jama ja tundub et siiamaani pole midagi ette võetud..
kolmandaks mis mulle eriti ei meeldinud on see kui mingi vaevalt 15 aastane nokatsiga nolk mu autot seal edasi liigutab ja sellega lõpuks teiselt poolt ka välja sõidab ja kui autosse istun on iste võimalikult tagapoole lükatud ja roolil märgade käte jäljed.. arvatavasti ega ta oma märjad ja porised riided kah ära ei vahetanud ennem kui autot välja ajas..
võibolla lihtsalt mul on foobia kui istet on liigutatud ja läheb nats aega enne kui se õige asend leitud, või lihtsalt harjunud et ainult mina sõidan sellega ja seega keegi ei keera kõikke paigast ära, ei tea :mrgreen: aga ega see nolk nii pikk kah ei olnud et ei oleks ära mahtunud..
ja ega se pesu tulemus kah vist kõige parem ei olnud, kuidagi veel mustem tunne oli :D:D
aga eks kõige paremini saab autot puhtaks ise pestes ja nühkides :P :wink:

_________________
_________________
Just Do It,


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 109 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11