*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 14:36

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 13:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 11, 2008 1:52
Postitusi: 211
Asukoht: VILJANDI/TALLINN
tundub et rehvin6uded on ikka päris karmiks läind
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2012 16:09 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Töötaja läheb bossi jutule.
Töötaja: “Ma tahan palgakõrgendust!”
Boss: “Miks?”
Töötaja: “Sest minu vastu tunnevad suurt huvi kolm suurettevõtet.”
Boss: “Ja need on?”
Töötaja: “Swedbank, Eesti Energia ja Elion…”.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 01, 2012 14:47 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 20:05
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn(EST)
Võta naljana või kuidas tahad:

Did you receive the email copied here below sent to you last month?
Please confirm good reception.

Cordially,

Martin Vermont
mvermont@os28.net


I am Martin Vermont and I work for Multilingual Search Engine Optimization Inc. in Washington DC (Tel: 1-202-558-2504). I would like to speak with the person in charge of your international clientele. Who is my contact? Who should I speak to?

In fact, after visiting calibraclub.ee , we have noticed that your website cannot be found on foreign search engines (I tested it on Hispanic search engines, German search engines, Asian search engines, etc.) Our company is specialized in multilingual search engine promotions in 28 languages. From the Japanese Google to the German Yahoo, from the AOL in Spanish to the MSN in Chinese, we can show you how to develop a true international online presence by promoting your website on foreign search engines.

I strongly suggest that you watch our online presentation which explains clearly how to get top rankings on foreign search engines with only 1 entry page per language (click on the following link or copy-paste it into your web browser): http://www.os28.net/demo

Please call me at +1 (202) 558-2504 or email me and let's work on giving your website the true international exposure which it deserves to have with foreign native online users!!

Regards,

Martin Vermont
mvermont@os28.net
Multilingual Search Engine Optimization Inc.
1250 Connecticut Ave N.W. Suite 200
Washington, DC 20036 USA
TEL: +1 (202) 558-2504
http://www.os28.net
Multilingual Search Engine Promotion Services since 1999
_________________________________________________


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Reede Mär 02, 2012 2:32 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 21:49
Postitusi: 570
Opeli turbotamine lehepuhuriga!

Valasime Matuga reedel õlli sisse, kuulasime tümmi ja vaatasime youtubest pulle videosid. Ühes pildis näidati siis, kuidas lehepuhuri vai mis ta sita nimi ongi, ühesõnaga lehepuhuriga turbotati hondast viiskend heppa paugust juurde. Tra, pirn läks kohe põlema! Matu teadis, et Betsy vanamehel pidi selline riistapuu olemas olema. Betsy on selline elukas, et kui kirevad hilbud ümbert ära koorida ja lasta tal mudas püherdada, võiks vabalt metssea pähe maha lasta. Ausalt, nägu on ka selline. Selge, emiselt blokk messengeris maha ja moosima, et äkki saaks relva laenata, hoov lehti täis, vanamees möliseb ja et tuleme Matuga vorste grillima ja tinti panema, kui tal vanemaid kodus pole. Matu tõi siis siva relva ära ja tuli välja, et see t*** töötas ainult voolu pealt. Mida v***u! Laupäeva hommikul võtsime tööriista laenutusest Matu vanema venna passiga (ta on Matuga suht sarnane) generaatori ja kütsime garaazi värki kokku laduma. Kõigepealt võtsime õhupuhasti välja, et takistust ei oleks, siis otsisin ma kuskilt keldrist välja miski plastist akordioni lõõtsa meenutava toru, mille ühe otsa tõmbasime mägiaivari teibiga õhupuhasti otsa ja teise otsa lõikasime pikuti lõhki, venitasime lehepuhuri otsa ja siis poolteist rulli teipi ümber. Et puhur paigas püsiks, otsustasime, et mina sõidan ja Matu istub katusel ning opereerib puhurit. Tegime ilma puhurit tööle panemata proovisõidu, millega selgus, et katusel kipub libisema, pole kuskilt kinni hoida ja külm pidi ka olema. Ok naabrimeest polnud näha ja kruvisime ta mosselt laenuks maha katuseraami. Naabrimees on mingi ilge jobu - ostis kolm aastat tagasi mingi sitase mosse, ehitas selle kohale varikatuse, remontis, lõi läikima ja nüüd suviti mõni nädalavahetus sõidab sellega.
Küsisin kunagi, et kas mosseliigas ka rallimas käib ja see muhv hakkas rääkima, et kõik originaal, must number jne. Lammas! Aretasime pakika askonni katusele, Matu istus prooviks peale ja see vajus kõveraks - no pohh, peaasi, et saab istuda ja on kust kinni hoida! Geneka panime pagassi, Matule külma vastu tema vanaisa puhvaika selga ja läkiläki pähe ning veeresime tänavale. Kõigepealt rallisime ühe korra niisama tänava ühest otsast teise, et oleks võrdlusmoment, kuidas turbotamine laksab.
Võtsime positsiooni sisse, hakkasin vaikselt teise käiguga liikuma, Matu pani puhuri tööle, mootor läks pöördesse, hakkas paukuma ja kurat, kus siis alles astus! Plaks! Lõid kõrvad kukla taga kokku! Lasin gaasi lahti ja m***igi! Masin kimab edasi! Ok hakkasin just käiku välja võtma, kui ees käis ilge kolin võttis korra rattad blokki, auto risti, müraki üle äärekivi ja läbi õuna muti aia totshna puukuuri! Mingil hetkel käis taga veel mürts, kui generaator pagasnikust koos tagaistmega ette sõitis aga kuna see täpselt juhtus, ei tea. Ajasin end masinast välja ja nägin, kuidas Matu, käed jalad laiali, koos eterniitplaatidega kuuri katuselt alla vajus nagu vedel s***. Õuna mutt koperdas maja ukse peal ja lõugas, lehepuhuril oli juhe tagant ära tulnud ja see pikk toru pooleks, autol nina koos radikaga sodi ja Matu roomas vigisedes kuuri juures.
Traumapunktis öeldi, et Matu pääses hullemast tänu paksule puhvaikale ja läkiläkile, pidid mingid põrutused olema. Betsy blokkisin kohe messengeris ära. Vaatab, kuidas selle kuradi puhuri talle tagasi saab toimetada. Vähe sellest, et see katki on, on see õuna muti käes ja too ei andvat seda enne tagasi, kui aed ja kuur parandatud on. Genekal läks eest mingi voltmeeter vai asi katki aga selle viisime niisama tagasi ja raiusime, et oli juba enne. Vanamees aitas õhtupimedas auto ära tuua ja julges möliseda midagi stiilis: ˇKui sa ükskord omaette elama kolid, siis joon nädal aega järjest!ˇ - Ise kuradi muhv ei joo saunas ka rohkem, kui ühe õlle!
Ilgelt s*** on praegu olla, raha ka ei ole, muidu teeks mingid õlled.
Hetkel vaja siis askonnile paremat esituld, kaitserauda paremat esitiiba ja radikat. Vanamees ütles, et mootor ka ei käivat enam ringi. Kui kellegil üle, siis vahetaks mingi telefoni, supaka vms. vastu. Andke teada, teeme kaupa!

PS! Kellel mingeid poksinippe või midagist sellist tarkust on, võiks jagada. Naabrimees olevat lubanud mulle selle mosse pakiraami laenamise eest lõuga anda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 09, 2012 9:26 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2010 23:20
Postitusi: 184
Veidike huumorit igasse päeva :D

sandero991 kirjutas:
aga miks taga istmetel on iste ja seljatagus eraldi võetud...yldjuhul peaksid nad koos olema!!!


Sai siis küsitud kas ta on kunagi proovinud calibrast tagaistet ühes tükis koos seljatoega autost välja võtta

sandero991 kirjutas:
ses mõttes et ei proovinud aga tean et see on võimalik...endine calibra omanik mul võttis ja ei olnud probleemi...


:lol: :lol:

_________________
www.calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=12567


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 16, 2012 15:43 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Ei teadnudki,et Calibraid on tehtud ka TUNING EDITION varianti
http://www.auto24.ee/used/1009683

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 17, 2012 18:53 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 22:36
Postitusi: 1108
Asukoht: läänemaa
polegi sellist haapsalu vahel näind :roll:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 17, 2012 21:03 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
kasutaja alfy ja meisneri vana masinaga tegemist siis, mille alfy müüs maha hiljuti.
Meisner vahetas selle auto alfy-ga V6 vastu, mille Meisner maha müüs ja nüüd andrease käes.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 28, 2012 7:46 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 11:12
Postitusi: 267
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 28, 2012 14:55 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
Jyrka kirjutas:
Opeli turbotamine lehepuhuriga!

Valasime Matuga reedel õlli sisse, kuulasime tümmi ja vaatasime youtubest pulle videosid. Ühes pildis näidati siis, kuidas lehepuhuri vai mis ta sita nimi ongi, ühesõnaga lehepuhuriga turbotati hondast viiskend heppa paugust juurde. Tra, pirn läks kohe põlema! Matu teadis, et Betsy vanamehel pidi selline riistapuu olemas olema. Betsy on selline elukas, et kui kirevad hilbud ümbert ära koorida ja lasta tal mudas püherdada, võiks vabalt metssea pähe maha lasta. Ausalt, nägu on ka selline. Selge, emiselt blokk messengeris maha ja moosima, et äkki saaks relva laenata, hoov lehti täis, vanamees möliseb ja et tuleme Matuga vorste grillima ja tinti panema, kui tal vanemaid kodus pole. Matu tõi siis siva relva ära ja tuli välja, et see t*** töötas ainult voolu pealt. Mida v***u! Laupäeva hommikul võtsime tööriista laenutusest Matu vanema venna passiga (ta on Matuga suht sarnane) generaatori ja kütsime garaazi värki kokku laduma. Kõigepealt võtsime õhupuhasti välja, et takistust ei oleks, siis otsisin ma kuskilt keldrist välja miski plastist akordioni lõõtsa meenutava toru, mille ühe otsa tõmbasime mägiaivari teibiga õhupuhasti otsa ja teise otsa lõikasime pikuti lõhki, venitasime lehepuhuri otsa ja siis poolteist rulli teipi ümber. Et puhur paigas püsiks, otsustasime, et mina sõidan ja Matu istub katusel ning opereerib puhurit. Tegime ilma puhurit tööle panemata proovisõidu, millega selgus, et katusel kipub libisema, pole kuskilt kinni hoida ja külm pidi ka olema. Ok naabrimeest polnud näha ja kruvisime ta mosselt laenuks maha katuseraami. Naabrimees on mingi ilge jobu - ostis kolm aastat tagasi mingi sitase mosse, ehitas selle kohale varikatuse, remontis, lõi läikima ja nüüd suviti mõni nädalavahetus sõidab sellega.
Küsisin kunagi, et kas mosseliigas ka rallimas käib ja see muhv hakkas rääkima, et kõik originaal, must number jne. Lammas! Aretasime pakika askonni katusele, Matu istus prooviks peale ja see vajus kõveraks - no pohh, peaasi, et saab istuda ja on kust kinni hoida! Geneka panime pagassi, Matule külma vastu tema vanaisa puhvaika selga ja läkiläki pähe ning veeresime tänavale. Kõigepealt rallisime ühe korra niisama tänava ühest otsast teise, et oleks võrdlusmoment, kuidas turbotamine laksab.
Võtsime positsiooni sisse, hakkasin vaikselt teise käiguga liikuma, Matu pani puhuri tööle, mootor läks pöördesse, hakkas paukuma ja kurat, kus siis alles astus! Plaks! Lõid kõrvad kukla taga kokku! Lasin gaasi lahti ja m***igi! Masin kimab edasi! Ok hakkasin just käiku välja võtma, kui ees käis ilge kolin võttis korra rattad blokki, auto risti, müraki üle äärekivi ja läbi õuna muti aia totshna puukuuri! Mingil hetkel käis taga veel mürts, kui generaator pagasnikust koos tagaistmega ette sõitis aga kuna see täpselt juhtus, ei tea. Ajasin end masinast välja ja nägin, kuidas Matu, käed jalad laiali, koos eterniitplaatidega kuuri katuselt alla vajus nagu vedel s***. Õuna mutt koperdas maja ukse peal ja lõugas, lehepuhuril oli juhe tagant ära tulnud ja see pikk toru pooleks, autol nina koos radikaga sodi ja Matu roomas vigisedes kuuri juures.
Traumapunktis öeldi, et Matu pääses hullemast tänu paksule puhvaikale ja läkiläkile, pidid mingid põrutused olema. Betsy blokkisin kohe messengeris ära. Vaatab, kuidas selle kuradi puhuri talle tagasi saab toimetada. Vähe sellest, et see katki on, on see õuna muti käes ja too ei andvat seda enne tagasi, kui aed ja kuur parandatud on. Genekal läks eest mingi voltmeeter vai asi katki aga selle viisime niisama tagasi ja raiusime, et oli juba enne. Vanamees aitas õhtupimedas auto ära tuua ja julges möliseda midagi stiilis: ˇKui sa ükskord omaette elama kolid, siis joon nädal aega järjest!ˇ - Ise kuradi muhv ei joo saunas ka rohkem, kui ühe õlle!
Ilgelt s*** on praegu olla, raha ka ei ole, muidu teeks mingid õlled.
Hetkel vaja siis askonnile paremat esituld, kaitserauda paremat esitiiba ja radikat. Vanamees ütles, et mootor ka ei käivat enam ringi. Kui kellegil üle, siis vahetaks mingi telefoni, supaka vms. vastu. Andke teada, teeme kaupa!

PS! Kellel mingeid poksinippe või midagist sellist tarkust on, võiks jagada. Naabrimees olevat lubanud mulle selle mosse pakiraami laenamise eest lõuga anda.



Leidsin kohe sellepeale sellise video http://www.youtube.com/watch?v=pbQwftro ... re=related
Tundub huvitab aga ei usu et töötab:)

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 29, 2012 10:56 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Madaldus
Pilt

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 01, 2012 19:31 
Eemal
Külaline

Liitunud: Laupäev Juul 23, 2011 1:06
Postitusi: 201
Asukoht: kohila/Tallinn
http://www.okidoki.ee/item/1330993/
Polegi nagu midagi naljakat aga toote kirjeldus hea.

_________________
Õmblen käigukangi ja käsipiduri nahkasi, ise valid niidi ja naha värvi. hind 2€ tk. 55968487


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 02, 2012 12:45 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Tegime natuke turvapatjade katsetusi :D




_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 22, 2013 14:46 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
OK, ühel päeval sõitsime oma prouaga linna, et sisseoste teha.
Olime poes vaid 5 minutit ja kui välja tulime, kirjutas politsei parajasti trahvikviitungit.
Astusime ligi ja ütlesime talle:
“Tere! Kas sa ei võiks natuke ka pensionäridega arvestada ja meile mingit šanssi anda”.
Ta ignoreeris meid ja jätkas trahvi kirjutamist.
Ma ütlesin talle, et ta on natsistisiga!
Politsei jõllitas mulle otsa ja hakkas uut trahvikviitungit kirjutama, sest kummid olid kulunud.
Mu proua kutsus teda siis “kuradi türanniks”!
Ta kirjutas teise trahvikviitungi valmis ja pani selle kojamehe alla eelmise kõrvale.
Siis alustas ta kolmanda kviitungi kirjutamist.
Nii kestis see 20 minutit: mida rohkem me teda solvasime, seda rohkem trahve ta kirjutas.
Isiklikult see meid ei puudutanud. See polnud meie auto.
Me tulime tegelikult linna bussiga.
Me püüame nüüd iga päev natuke nalja saada kui pensionil oleme.
Naer on tähtis meie vanuses. :D

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Natuke nalja.
PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2014 20:04 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 11, 2005 2:13
Postitusi: 49
Asukoht: Ida-Võlumaa.Jõhvi
Lamell vs. Naastrehv
Eila ingel panin oma kärule uued naelkummid alla. Oi sa rsk kus oli pidamine... jäin kohe Säästuka ette pidama ja ladusin pagassi Walterit täis - no see kogus peaks ikka pidama küll tükk aega. Tänu naastale peab. Peab, rsk. Peab. Hästi peab. Nutab ja peab! Kuhu ta pääseb!
Siis õhta olin ühele sünnipäevale kutsutud ja seal hakkas mingi mees ülbama, et ta pani oma Hondale lamellid all ja elu hea sõita. Et ohohohohohooo kui hea... hea lamell on nagu nael, vaat et paremgi.
Ma ei saanud sellist pühadusetõotust niisama kõrvalt passima jääda, tõmmasin põsekoopast hea tiheda klimbi, sülitasin maha, tegin veel kõvemini OHOHOHHOOOO!!! ja ütlesin, et kle udu, mida sa siin lammöliseid... räägi mis aineid sa tõmmand oled, et nii lolli juttu ajad... ja et sa võid oma lamellid tead küll kuhu pista. Naast on ikka naast, nael on ikka nael. Nael on nael. Ja panin selle kinnituseks ühe klimbi veel.
Mees ei jõudnud mulle midagi vastama hakata, sest peoperemees ja korteriperenaine hakkasid karjuma, et mis sa sülitad maha ja nii edasi! Täitsa uus vaip jne.
Ma vastasin, et mis asja te hüsteeritsete... ega tatt ei ole must asi ja teie kaks olge üldse vait... kes teie käest küsis, meil on siin tõsine vestlus pooleli... maailmade kokkupõrge, kui lubade peenelt väljenduda. Ja pealegi see vaip on kaltsudest tehtud, kellegi vanadest aluspükstest raudselt. See tuleks üldse esikusse või loomaaeda viia, seal hea elajatel selle peal püherdada ja muid omi arutuid asju ajada.
Ja üleüldse mis me sest vaibanässist enam arutame... see klimp on nagu köömes vesiveskit opereerivale hanele... maailmas on suuremaidki probleeme, igavikulisi, mastaabiga probleeme...keskendugem neile. Mina ütlen, et paneme parem hääletusele, kes on lamelli ja kes õige asja poolt.
Ei läinud just vastavalt minu ootustele. 1:6. Natuke nagu solvusin.
Tõmbasin kättemaksuks silmad kahtlustavalt vidukile ja poetasin, et ma tean küll, mis seltskond siin koos on... mingi lamelliseltskond... libe lamelliseltskond.... ega siin selga keerata või... mine tea rsk...
Kuna keegi päris otseselt peolt ära ei ajanud, siis jäin edasi. Peamiselt just kringeli pärast, mis minu luureandmete kohaselt pidi eeldatavalt varsti lauale toodama.
Lamellimehel oli ilmselt oma luurekanalitele toetutes sama info olemas ja ta asutas end wc´sse minema, et siis mahub pärast rohkem kringelt sisse vohmida. Kuna mul oli täpselt sama plaan, siis nii me end wc poole tormamast leidsimegi. Aga ta jõudis must ette. Peamiselt just seetõttu, et ta teadis elutoast shortcutti läbi ühekordse kipsseina. Mina kui härrasmees läksin lidudes ringi.
Tuli ta siis pellerist välja, endal õnnis nägu peas ning mina astusin nina kinni hoides ja porisedes sisse. Alguses olin päris nukker aga siis YES! Triibud potis! Massiivsed pidurdusjäljed.
Fotografeerisin faktid üles ja läksin tagasi elutuppa.
Lasin mobla ringi käima... osad ahhetasid.
Tõusin püsti ja palusin tähelepanu.
„Näete nüüd mida lamell teeb. Jumal tänatud et ei olnud - aga kui potis oleks väike laps või vanur teepeal ees olnud, oleks katastroof võinud sündida... lamell ju ei pea... vaadake miuksed libisemisjäljed. Mitte mingit pidamist. Seda ma olengi teile terve õhtu rääkinud... vat oleks naelad all olnd, oleks hoopis teine tubakas.
No hääletame uuesti. Kes on naelte, kes lamelli poolt?
6:1. Korras.
Hunnik uskumatuid jällegi naelausku pööratud. Normaalne. Kohe toodi ka kringel lauale ning uus kannutäis morssi. Aluspüksivaip viidi esikusse ja lamellimehele kaeti sinna väike laud. Maailmas oli jälle kõik hästi."

_________________
Elukutseline Opelist...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11