*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 16:03

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 10, 2013 22:50 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
SFI-calibra kirjutas:
mis selle taga spoila hind võiks olla muidu
krt...vaatan siin teie turbokaid ja eks endal ka vaikselt isutab...:)


Osta jah tagatiib valmis juba, et siis on motivatsiooni rohkem autot osta :worship:

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 10, 2013 23:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
erinevalt sinust karmo on mul liikuv viisakas auto olemas,mitte mädanev vanaraud garaazi nurgas,nii et ma ei lõksutaks....ja eks näis mis elu toob...äkki leian jaaniöösel jaani ussi asemel raha paja metsast ja saan ka omale turboka...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 2:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
ma
SFI-calibra kirjutas:
erinevalt sinust karmo on mul liikuv viisakas auto olemas,mitte mädanev vanaraud garaazi nurgas,nii et ma ei lõksutaks....ja eks näis mis elu toob...äkki leian jaaniöösel jaani ussi asemel raha paja metsast ja saan ka omale turboka...:)


Kui sa ei tea midagi siis hoia enda lõks leiva jaoks!
Minu auto ei mädane, ammugi pole ta vanaraud.
Sinu viisakas liikuv masin, kuhu on väidetavalt ULME summasid maetud, hah tühikargaja oled muud midagi, arvad et omasid kunagi ammu CLK merssu oled kohe kõva vend? M***i pikendus oli see sulle muud midagi, ei suutnud masinat isegi taltsutada vaid keerasid kortsu.
Ja nagu foorumi pilt näitab siis pole sa nii kõva ehitus vend midagi, ohid ja undad kõigi kallal, kõva boss oled küll ju enda arust, ja noh sina ju oled see vend kes teeb autosid ilusaks, kuigi ausalt öeldes värvib kutseka värskelt lõpetanud koolipoiss ka auto korralikumalt kui sina dan-i keke, ja kambri puudumine pole vabandus, vaid kui oled hea värvija pead oskama ka sittades tingimustes kvaliteetset tööd teha!

nii et otsi enda jaaniussi edasi. Minu arust oled mõtetu tolgus, ja seda kõige otsesemas mõttes!

Mina igaljuhul vabandan teema omaniku ees risustamise pärast!

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 12:59 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
karmo kirjutas:
ma
SFI-calibra kirjutas:
erinevalt sinust karmo on mul liikuv viisakas auto olemas,mitte mädanev vanaraud garaazi nurgas,nii et ma ei lõksutaks....ja eks näis mis elu toob...äkki leian jaaniöösel jaani ussi asemel raha paja metsast ja saan ka omale turboka...:)


Kui sa ei tea midagi siis hoia enda lõks leiva jaoks!
Minu auto ei mädane, ammugi pole ta vanaraud.
Sinu viisakas liikuv masin, kuhu on väidetavalt ULME summasid maetud, hah tühikargaja oled muud midagi, arvad et omasid kunagi ammu CLK merssu oled kohe kõva vend? M***i pikendus oli see sulle muud midagi, ei suutnud masinat isegi taltsutada vaid keerasid kortsu.
Ja nagu foorumi pilt näitab siis pole sa nii kõva ehitus vend midagi, ohid ja undad kõigi kallal, kõva boss oled küll ju enda arust, ja noh sina ju oled see vend kes teeb autosid ilusaks, kuigi ausalt öeldes värvib kutseka värskelt lõpetanud koolipoiss ka auto korralikumalt kui sina dan-i keke, ja kambri puudumine pole vabandus, vaid kui oled hea värvija pead oskama ka sittades tingimustes kvaliteetset tööd teha!

nii et otsi enda jaaniussi edasi. Minu arust oled mõtetu tolgus, ja seda kõige otsesemas mõttes!

Mina igaljuhul vabandan teema omaniku ees risustamise pärast!

kui suur spetsialist karmo ikka ütleb,et ma ei oska värvida,siis ilmselt nii on:) Aga tundub,et mees kes clk-l ja slk-l vahet ei tee,pole just suurem asi spetsialist ja minu arust ,arvestades et keke pole kambris värvitud,siis pole tal väga vigagi....aga tore kui koolist tuleb häid värvijaid,häid elektrikuid küll koolist ei tule,sest tööjõuga on küll mul päris keeruline. Aga see selleks karmo on meil nii kui nii foorumis kõige tegijam vend ja kõik teised ei oska ja pole temaga võrreldes midagi teind, nii et mis seal ikka,lepime siis lihtsalt sellega .....minagi vabandan teema omaniku ees,et minu taga spoila hinna päringu peale üks ilma banaanita jäänud ahvi poiss jälle õhku täis ja siin mingit agressiooni korraldab,kuid nüüd turbokate teemasse, kas kellegi on kogemusi või teadmisi selle kohta,kuidas turboka tehnika kestab kui mootorit on veits järgi aidatud,nimelt on vaatevälja tekkinud üks väidetavalt 300HP+ isend enam vähem hinna eest aga kuna olen kuulnud ainult halba calibra 4 veo kohta,kas siis on reaalne,et see asi kestab? :pray:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 16:14 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Karmo,sinust on muidugi väga kena,et taas Keket mainid,aga värvimise juures on sul vist ikka teadmisi vähe. Sfi ei ole teinud sitta tööd,värv on peale lastud väga viisakalt ning ühtlaselt,on olemas väga kõva läige ning mitte kuskil ei ole nn. apelsini koore efekti. Jah on veel poleerimist vajavaid kohti (kapott ja tagatiival üks koht ) aga see on tõesti kõigest pisiasi ja selle Sfi ka ära teeb-oleks teinud juba ammu,kahjuks minu komressor oli nii tilluke,et ei pannud tema tööriistu käima ning Lõunasse pole ma masinaga liikunud. Sry Karmo,aga ma tõesti ei saa aru,miks sa Sfi-d laimad!

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 18:54 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
No kui mõne mehe noku on lühike,siis peab seda ju kuidagi pikendama....kui muud varjanti pole,siis kas või teiste maha tegemisega...:) Aga päikest kõigile ja vahet pole,mis keegi räägib,ma harjunud olema kõige halvem ja see sobib mulle :twisted:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 20:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
minu täiesti ükskõik mis auto sul see oli, point jääb ikka samaks, oli hea auto mida sa taltsutada ei suutnud.

Ei tea et oleks maha teinud, sinule kunagi midagi ei sobi ja kui keegi sinu kohta midagi ütlema hakkab siis on kohe ma ei tea mis.

Ma ei ole õnneks ainuke kes arvab et Keke pole enam peale värvimist see mis ennem, ja see värvi kvaliteet, no jah las ta olla, ja see et pahtel lahti juhi uksel see on küll nüüd värvija tegematta töö, mitte see et uks mäda, värvija peab selle jonksu ajama ennem kui eeltöid isegi tegema hakkab.
Kapott jah, seal mitte polnud apelsini koor vaid konkreetselt mingid tükid värvi all, mitte laki all!
ja noh seal oli neid kohti veel mille kallal nuriseda.

Sry foorumi kaaslased aga minul pole küll kuidagi vaja enda suguelundit pikendada, mina seda autode juures ei kasuta!

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 21:17 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
:mrgreen: Ma ei ole õnneks ainuke (rõhk sõnal õnneks)-selline lauseehitus juba näitab kibestumist :buddies:Jaa ma tean ka väga hästi,kes veel võttis sõna ja seda sinuga koos olles :mrgreen: .Teil härrased on omad arvamused ja las olla,tahaks kunagi ise näha,millal mingi masina valmis ehitate :pray: .Üldiselt,tule kevadel uuesti peale poleerimist ja kommenteeri eks! NB: uksel ei olnud pahtel lahti vaid serva plekk,see viga ilmnes alles siis,kui olin kõik tihendid külge pannud ja uksele tihendist tulev surve peale tuli.Õnnetu juhus,aga seegi viga on eemaldatav.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 21:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
nüüd on serva plekk, seal käisin siis rääkisid pahtlist, et uks pahteldatud kuna oli kõver vms, ja et uks polnud just kõige korralikum.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 22:07 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 30, 2010 21:38
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald (Aespa)
Üldiselt sfi ja karmo kohta ütlen nii palju, et pada sõimab katalt!
Ühel ei ole värvikamrit ja teisel pole pinki kus auto kokku keevitada :bang:
Ei tunne teist kumbagi ja ei taha laimata vaid annan mõista, et ka ilma nendeta saab hakkama :wink:
Keke-t uurinud väga ei ole aga midagi silma peast ei torka! Ja olen värvinud autot ilma kambrita ja ütleks, et keke on selle kõrval pro ! :Wink:
Cali vendasi niigi vähemaks siin foorumis jäänud, ehk võiks nagu rohkem kokku hoida
:buddies:

_________________
Opel Calibra 110kw DOCH '93a. Musta katusega
Müüa C20NE Calibra Varuosad!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 22:27 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
karmokene....kui auto värvida tavalises garaazis mitte tolmu vabas mitme millises kambris,siis ongi tolmu täpid sees....kambris on lihtne....tolmu pole,värvimise ajaks temp 22 kraadi lased värvi(laki) siledaks, keerad tembi ülesse ei lähe jooksma ega miskit....vent hoiab ruumi puhtana,näed mis teed....garaazis põrandal jahedam,temperatuuri erinevuste tõttu valgu lakk erinevalt jne...lihtne jooksma lasta ja kui venti ka pole,siis ei näe peale tuiset näppu ka *piip* pista....aga kõik sellest jamast tuleneva saab siledaks lihvida ja poleerida...lihtsalt sitaks keerulisem....aga mis ma siin ikka seletan...karmo ju maailma tark...teab kõike :cranky:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 12, 2013 4:14 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 22, 2005 0:47
Postitusi: 370
Asukoht: calibraklubi.ee
Tore on üle pika aja korraliku vaidlust lugeda.
Ühel tegelasel pole kambrit, aga samas tööjõuga kitsas, missuguse ettevõttega siis tegu on?
Karmo auto puhul pole ka mingit üüber pinki vaja, et asi õigesti jooksma saada. Natuke loovat mõtlemist ning loodis põrand ajab ka asja ära.
Kahjuks pole Dan-i Keket näinud nii, et ei oska selle kohta midagi tarka öelda.
SFI-calibra on mölisema küll kõva vend, aga tegudest pole ma küll midagi kuulnud, ega vist ei kuulegi...
Aga üldiselt lahendatakse selliseid probleeme ikka laivis, ei pea siinkohal silmas ihupeksu :mrgreen:

_________________
Calibra 3.0 V6 RWD 1/4 miili 13,99; 0-100kmh 5,9sek ex turbo 4x4
Opel Omega b c20let AC mile 2012 244km/h - Nüüd 3.0 v6Turbo


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 12, 2013 18:43 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
mõne auto värvimine aegajalt on ikka selline pigem hobi....raha teenitakse siiski oma pisikese elektri firmaga :mrgreen: ja sinna pole tööjõudu võtta kellel ei peaks piitsaga *piip* taga seisma,et mingit sita keeramist kogu aeg ei toimuks :pray:
Ja loomulikult olen ma aind möliseja...ilmselgelt ei oska ma mitte midagi oma kätega tarka teha :yourock:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 13, 2013 0:14 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Dets 15, 2008 14:54
Postitusi: 41
Asukoht: Rakvere lähedal metsas
Vähemalt mõistlikud, et ei minda kätega üksteisele kallale vaid üritatakse omavahel sõnadega hakkama saada.
See teema pole küll asi mille pärast "laivis" asja lahendama hakata. Eks igaüks ise teab kuidas oma/teise auto kallal nokitseb.
Iseenesest huvitav teema. Peaasi, et asi rahulikult laheneks.
Peace!
:buddies:

_________________
Tel: 53540994


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 13, 2013 0:19 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
järelikult ei jõua sa häid töömehi lihtsalt palgata, teadu pärast küsivad head töömehed head raha ka.
ma tean väga hästi mis tähendab värvimine ja kuidas see käib, kuna minu tervis ei kannata värvimisega kaasnevaid tegevusi siis ma sellega ei tegele, puhtalt juba enda pärast. aga see ei tähenda et ma ei võiks avaldada enda silmaga nähtud värvija vigu.
No jah kui sa hobi korras värvid siis ei saagi midagi paremat loota, kui oleksid nii hea värvija kui väidad siis teeniksid sellega elatist!

tõesti Nokial on õigus mitte mingit üüber pinki pole vaja, saan niisama ka selle otseks jooksma. Sfi need ulme summad ja üüber vidinad on sinusuguste eriti kõvade vendade jaoks :D

Siiani ole suutnud enda auto ehitada nii et kõik mõõdud mis mõõdetud(pm terve auto igatpidi) klapivad peale lõikamist ja uue osa külge asetamist ideaalselt. Nii et ma ei muretse ja ei torma auto ehitusega, teen siiski endale.

Ja kui ausalt ütlen siis minu jaoks pole see avalaks ma ei tea mis aasta sündmus et selleks ajaks peab ei tea mis olema, see on vähe lihtsamate inimeste teema. Ei koti või nii, otse võivad kõik sõita. ja pealegi see avalaksul käimine mu autot paremaks ei muuda :D

Ja noh Sfi melanhoolseks enesehaletsejaks ei ole ka mõtet ennast nüüd tempeldada :D


Ei ole hullu küll hakkama saab, lihtsalt kui keegi minu kallal kobiseb leian ma alati midagi mille kallal vastu kobiseda, nulli ei saa jääda, pigem ei tohigi jääda, ega mind ei kotigi mida keegi ütleb, ajan ikka oma asja ja oma moodi, lihtsalt kui pole midagi tarka öelda siis võiks vait olla.

Ja see tiiva teema oligi selline et pole autotki veel ostnud aga noh ostaks tiiva juba ära, ja noh ennem oli vaja ikka minu auto teemas ju plõks lahti teha. ja leidsingi asja mille kallal kohe kobiseda. :mrgreen:

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11