*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 19:17

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 13, 2013 4:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 22, 2005 0:47
Postitusi: 370
Asukoht: calibraklubi.ee
Tsiteeri:
Ja loomulikult olen ma aind möliseja...ilmselgelt ei oska ma mitte midagi oma kätega tarka teha

Täiesti tõlgendamise küsimus, aga kuidagi on meelde jäänud, et sul on iga asja kohta midagi negatiivset öelda. Võibolla ajan ka mõne muu kasutajaga sassi kuid siiski : "No pic, no proof..."

Tsiteeri:
Vähemalt mõistlikud, et ei minda kätega üksteisele kallale vaid üritatakse omavahel sõnadega hakkama saada.
See teema pole küll asi mille pärast "laivis" asja lahendama hakata. Eks igaüks ise teab kuidas oma/teise auto kallal nokitseb.



Viitasingi sellele, et suht mõttetu arutelu. Kui on probleem piisavalt suur siis teised lahendused, aga kuna pole, siis on täiesti mõttetu seda möla siia toota.

Samuti on täiesti põhjusetu tuua kolmanda isiku auto mingisuguseks näiteks, seda enam, et omanik on tööga rahul.

Ah mis ma mölisen, lõpptulemuseks ei ole oluline protsess, vaid tulemus.

_________________
Calibra 3.0 V6 RWD 1/4 miili 13,99; 0-100kmh 5,9sek ex turbo 4x4
Opel Omega b c20let AC mile 2012 244km/h - Nüüd 3.0 v6Turbo


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 0:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
eks ikka põhjus selles et SFI väidab et ta on palju autosid ilusaks teinud, kuid tegelikuuses see nii pole.
Sinise calibraga oli tal ka nii et pidi olema mingine ikka pm tutikas pill, aga uus omanik hakkas kohe juppe vahetama, ning siis mingite ilgelt vägevate tema tutvuste läbi sai seal ei tea mis osasid, hiljem ostis tagasi selle auto, ja pole teadagi kus see masin nüüd on.

Siis see roheline calibra müügi kuulutuses on kirjas et ulme summasid sinna maetud, kuigi väga ikkagi see nii ei ole.

ja noh lihtne näide et ei ole mina ainult see inimene et keke pole korralikult tehtud, on ka teistel seda arvamust, ja noh eks auto omanik räägib ise miks ta selle tööga rahul on.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 0:42 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
karmo kirjutas:
eks ikka põhjus selles et SFI väidab et ta on palju autosid ilusaks teinud, kuid tegelikuuses see nii pole.
Sinise calibraga oli tal ka nii et pidi olema mingine ikka pm tutikas pill, aga uus omanik hakkas kohe juppe vahetama, ning siis mingite ilgelt vägevate tema tutvuste läbi sai seal ei tea mis osasid, hiljem ostis tagasi selle auto, ja pole teadagi kus see masin nüüd on.

Siis see roheline calibra müügi kuulutuses on kirjas et ulme summasid sinna maetud, kuigi väga ikkagi see nii ei ole.

ja noh lihtne näide et ei ole mina ainult see inimene et keke pole korralikult tehtud, on ka teistel seda arvamust, ja noh eks auto omanik räägib ise miks ta selle tööga rahul on.

Kuule karmo,kas sa juba üle piiri ei lähe???? Tõmble mujal,sa pole mitte ühtegi masinat iial valmis teinud ega ehitanud,erinevalt sinust on SFI vähemalt mitu neid teinud. Ja mida sulle jääb ette mu Keke ah?? Kade meel et mul selline haruldus on??? Ja siis kui seal ongi praegu paar defekti,nahhui see sinu asi üldse on ah?? Huvitav et rohkem keegi ei kobise tööde kvaliteedi üle,sina ainukesena oled kadedusest roheline ja elad ennast siin välja. Saa üle juba ja osta omale pulgakommi ning ime seda :twisted:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 1:10 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
Dan kirjutas:
karmo kirjutas:
eks ikka põhjus selles et SFI väidab et ta on palju autosid ilusaks teinud, kuid tegelikuuses see nii pole.
Sinise calibraga oli tal ka nii et pidi olema mingine ikka pm tutikas pill, aga uus omanik hakkas kohe juppe vahetama, ning siis mingite ilgelt vägevate tema tutvuste läbi sai seal ei tea mis osasid, hiljem ostis tagasi selle auto, ja pole teadagi kus see masin nüüd on.

Siis see roheline calibra müügi kuulutuses on kirjas et ulme summasid sinna maetud, kuigi väga ikkagi see nii ei ole.

ja noh lihtne näide et ei ole mina ainult see inimene et keke pole korralikult tehtud, on ka teistel seda arvamust, ja noh eks auto omanik räägib ise miks ta selle tööga rahul on.

Kuule karmo,kas sa juba üle piiri ei lähe???? Tõmble mujal,sa pole mitte ühtegi masinat iial valmis teinud ega ehitanud,erinevalt sinust on SFI vähemalt mitu neid teinud. Ja mida sulle jääb ette mu Keke ah?? Kade meel et mul selline haruldus on??? Ja siis kui seal ongi praegu paar defekti,nahhui see sinu asi üldse on ah?? Huvitav et rohkem keegi ei kobise tööde kvaliteedi üle,sina ainukesena oled kadedusest roheline ja elad ennast siin välja. Saa üle juba ja osta omale pulgakommi ning ime seda :twisted:


Ma ei ole üle piiri läinud, ja ma ei tõmble, ma isegi ei alustanud mitte, ja mida sina tead mida ma olen ehitanud ja mida mitte, calibra ei ole mu esimene auto ja ammugi pole viimane. SFI võib olla teinud ma ei tea mida, enda asju kiidab taevani teiste omad on kõik sitad ja mõtetud. Et umbes tema ainult teeb nii nagu õige on ja teised seda ei oska.
Keke ei jää ette, lihtsalt ei ole mõtet kiita ennast taevani kui sa ei tee head tööd, väidetavalt sitaks autosid ilusaks teinud, aga keke on konkrteetne näide töö praagist. ei ole mõtet ennast taevani kiita kui praaki teed.
Pole kade, sugugi mitte, siis olin kade kui see veel must oli aga nüüd kus valge on pole ta enam see ja kaugeltki mitte sama auto mis siis oli. Oleks originaal siis oleks kade, aga kahjuks seda ta enam pole.
Las ma olen ainuke kes viriseb kvaliteedi üle ja siis. Ei ole kadedusest roheline, sfi pigem, tema tahab väga et mu auto vanarauda läheb. aga ei seda ei juhtu, auto valmib tasa ja targu, teen endale ja tahan et oleks korralik, ei ole eputamiseks see, ja noh kui endale teed või lased teha siis peaks ikka asi kvaliteetne olema, praaki ei saa lubada. asi peab endale siiski meeldima mitte teistele.
Ja noh enda elu tahab ka elamist, ei ole aega koguaeg garaazis autot ehitada.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 16:40 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
:D päris huumor juba,mida pead silmas sina originaalsuse all?? Aga kui ma ütlen sulle,et see masin veeres tehasest välja valgena ning on vahepeal mustaks värvitud ning mina taastasin taas valgeks ta-mis sa selle peale kostad? Suht pointless sul Keket maha teha,leia midagi muud,millega SFI kallal võtta-minu masin jäta rahule :!: . Ja enivei-originaalsest võimsusest on ka ammu juba hais järgi,kas see ka nüüd tohutu miinus ja masin ei vääri Keke nime? Kasva suureks poiss :bang:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 21:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
muidu ei olekski vaja sinu autot torkida aga Sfi väidab et ta on ju väga hea värvija, kuid sinu auto juures on praaki näha.
Ja kui ta tõesti hea värvija oleks siis ta teeniks sellega elatist mitte ei teeks seda hobi korras.
Enivei keke võib ta sul olla aga mingi eriline haruldus küll mitte, haruldused ongi originaalid mitte ma ei tea mis järgi aidatud jne.

Ma ei olegi keket maha teinud, vaid räägin värvi kvaliteedist, nagu ma sulle juba ütlesin, oleksid võinud vähe oodata ja raha koguda ja korralikult kuskil seda teha nii nagu peab, ja hetkel sa ei peaks ootama poleerimist ka.

Et ja kui tahtsid keket originaal värvi alla lasta siis oleks võinud tõesti seda selle auto vääriliselt teha!

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 22:30 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
:mrgreen: jäägu sulle sinu arvamus ja suured vabandused,et ei ole masinat ehitanud nii nagu sulle meeldiks :worship: .Tuhni natukene googles ja vaata,palju on alles Let Kekesi ning vaata,mis nendega tehtud ning mis hinnas nemad on ja kuidas väärtustatakse neid.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 22:33 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
hah, keegi pole tahtnudki et sa seda nii ehitaksid nagu keegi tahaks. Miski pärast on sulle teiste arvamus rohkem lugema hakanud kui seda oli Bitchi puhul.
Bitchi ehitasid nii nagu sulle meeldis, ei teinud foorumisse teematki. Aga nüüd kus keket ehitad küsid teiste arvamust velgede suhtes???
Mis nagu juhtunud on?

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 22:53 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
karmo kirjutas:
Ja kui ta tõesti hea värvija oleks siis ta teeniks sellega elatist mitte ei teeks seda hobi korras.

Kui inimene milleski hea on, siis ta ei pea ju kohe sellega elatist teenima. :bang: Tavaliselt elatist teenides teed asja ikka pigem raha pärast ja suht tihti hakkab kvaliteet kannatama, nagu värvitöökodades igalpool näha.

Ei ole küll mina siin ka spetsialist hindamaks värvitööd, kuid minumeelest Keke igati viisakas.


Lihtsalt ei ole mõtet kogu aeg üksteise kallal möliseda. See ei anna sittagi.

Karmo, sina oled ju ka jätnud oma teemade ja plaanidega kõvataja mulje.
http://www.calibraklubi.ee/foorum/viewt ... f=7&t=1247
viewtopic.php?f=19&t=11310
http://driftime.ee/foorum/viewtopic.php?f=20&t=1165
http://driftime.ee/foorum/viewtopic.php?f=20&t=1237
Küll sõitsid poolpahtel-autoga algul ringi, siis juba orig cali turbo 300+ heppa plaanid, siis calibra 4.0 drifter, siis E28 pidi pmst kasvõi korrakski trenni jaoks rajale tulema, siis juba cali projekt muu oletatava tehnikaga.....
Lihtsalt millegi valmistegemine näitab juba midagi. Nii saabki kogemusi. Iga öö uuest asjast unistades jäädki märgasid unenägusid nägema.. :mrgreen:

Eks plaanid ole alati head ja toredad, kuid mina ei näe sinu puhul ju tegusi, et võiksid niimoodi teiste kallal möliseda. Sa pole midagi valmis teinud ja juba ei kannata kriitikat...


Rahvas, ärge olge vaenulikud ja taluge rohkem kriitikat! :mrgreen: :buddies:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 23:22 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
Kui kvaliteet kannatama hakkab siis ei teeni ju enam sellega, kuna hakkab klientuur ära kaduma. Kui teed tööd oma alal ja oled hea selles siis hakkavad kliendid ise sind soovitama ja kui suudad enda jaoks panna normaalsed tähtajad paika siis ei kannata midagi see kvaliteet, inimeses kinni puhtalt.

Viisakas küll aga mitte kvaliteetne.

Ja mis mölisemisse puutub siis mina seda küll ei ole alustanud, ja ammugi ei kobise ma niisama teiste teemades. lihtsalt kui inimene suudab ise normaalne olla siis on teised ka.

Jah oli algul plaan 4wd-na sõita, pm kõik asjad olid olemas ka, kuid jäi lõpuks rahataha seisma asi, oli isegi müügis vahepeal, pool pahtliga sõitsin selle pärast ringi et ei olnud nii suurt summat välja käija kohe et KORRALIKULT lasta masin üle võõbata.
Siis mingi vahe ei tegelenud eriti calibraga kuna käigukast oli katki, ja kohe ei leidnud 4wd kasti. siis mingi hetk sain ats16v-lt kasti ja sai edasi tegletud, siis hakkas külge drifti pisik, alguses sai päris pikkalt uuritud ja puuritud et kuidas ja kas on võimalik, drifti reeglite tegijatelt roheline tuli käes, võis hakata tegutsema, siis sattus mu kätte esmapilgul üpriski korralik E28, kuid kui seda masinat sai lammutama hakatud siis selgus et see masin kõlbab vaid toonoriks siis sai kohe asjad ümber mõeldud ja calibraga tegelema hakatud uuesti, mootor oli pikalt juba olemas 4.0V8 kuid siis hakkas pihta see kasti mure mida olin ka kartnud, siis sai mootor maha müüdud, ja hakatud mõtlema uusi lahendusi välja, hetkel on valikus pm 3-4 mootorit mille vahel tuleb valida, eks elu ja rahakott annab aru mille kasuks saab otsustatud.

Aga mina vähemalt ei tee pidevalt teisi maha ja ei räägi et minu tegu mood on õige, mida siis mõne teise inimese puhul kahjuks öelda ei saa, on paljusid asju mida ma tean et oleks saanud lihtsalmalt enda auto juures teha, kuid vigadest õpitakse, ja enamus neid vigu on mul juba lahenduse leidnud.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 23:34 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
Ilmselgelt on kogu see teema mõtetu, minu poolest nääksuge kelle kallal tahate, minu jaoks on igasuguse mõtte kaotanud enda auto näitamine siin, ja jään vastust ootama enda auto teema kustutamise osas.

Jah kindlasti on paljuski süü minu poolne, ei väidagi et pole.

Muud ma teile ei ütle, kriitika on hea aga ehitage ikka autosid nii nagu endale meeldib.



Päikest teile :buddies:

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 23:40 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
karmo kirjutas:
Kui kvaliteet kannatama hakkab siis ei teeni ju enam sellega, kuna hakkab klientuur ära kaduma. Kui teed tööd oma alal ja oled hea selles siis hakkavad kliendid ise sind soovitama ja kui suudad enda jaoks panna normaalsed tähtajad paika siis ei kannata midagi see kvaliteet, inimeses kinni puhtalt.

Ideaalis see tõesti toimiks nii, kuid reaalses elus mitte nii väga.

--------------

Vabandusi leiab alati. Meil kõigil jäävad asjad raha taha..
Ega mul oli ka enda cali tehnika arendamise plaan sada aastat tagasi. Kuid ei hakanud lampi juba autot lammutama, mootorit maha müüma jms - ehk alustama sellega. Kuna poleks seda alla neelanud. Lõpuks hea võimaluse korral sain ka enda masinat natuke edasi arendatud. Nüüd samamoodi mõtlen, otsin lahendusi edasiseks. Aga päris kõvatada ka ei taha, et nüüd varsti kapotiall tuhat hobust ning auto ülevärvitud jms.. eks mulle meeldib natuke rohkem realist olla...

Lihtsalt kui kõvatada ja hullult plaanida, eks siis tuleb ka arvestada vahepealse kriitikaga. Kui suudad ka midagi ellu viia, küll siis saab ka respekti. Poolkõva ei tähenda midagi... nii ta kahjuks kipub olema..

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 23:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
aga olgem ausad sellise postituse sisu ei ole kriitika!

SFI-calibra kirjutas:
jas järjekordne kõvatus,mis kuskil nurgas mädaneb ja varsti kuusakoskisse rändab ve :mrgreen:

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 14, 2013 23:50 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
karmo kirjutas:
aga olgem ausad sellise postituse sisu ei ole kriitika!

SFI-calibra kirjutas:
jas järjekordne kõvatus,mis kuskil nurgas mädaneb ja varsti kuusakoskisse rändab ve :mrgreen:

Tegemist on ju küsimusega,esimese tähe j asemel peaks olema k :mrgreen:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Karmo ja SFI vaidlus
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 15, 2013 21:00 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Muutsin teema pealkirja pisut-niikuinii on laiemaks läinud see arutelu :D Jätkuks siis 2012 suvele :mrgreen: viewtopic.php?f=1&t=14323

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11